Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet a gépen a dokumentumokat lekódolni? fórum

Hogyan lehet a gépen a dokumentumokat lekódolni? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 18. 13:04
A word-ösnek mindegy hogy milyen oprendszered van, Vistán is működik ha felteszed az Office-t. Külön képeket tudtommal nem lehet, de a mappát amiben vannak azt lehet. Ahhoz meg program kell. Pl: dirlock, neten ha beírod keresőbe, kidobja, hogy hol tudod letölteni. :-)
2009. okt. 18. 12:38
Hogy képeket hogy lehetne, az érdekelne engem is:)
5. vfruzsi (válaszként erre: 3. - Nicsnincs)
2009. okt. 18. 12:20
Nekem Vista-m van és ilyenek nincsenek rajta. Amúgy nem feltétlenül World dokumentumra gondolok, hanem pl képekre meg ilyesmikre.
4. 44c47b2a9b (válaszként erre: 3. - Nicsnincs)
2009. okt. 18. 08:18
Hmmm........ ez nagyon jó! Mindjárt ki is próbálom. :))))
2009. okt. 17. 21:04

Szia


word doksikra gondolsz? Nekem 2007-es office-om van, abban úgy kell, hogy rákattintasz, hogy "mentés másként", kiválasztod pl, hogy "Word 97-2003 verziójú dokumentum", ekkor bejön a kis ablak, hogy hova akarod menteni. Ebben az ablakban bal alsó sarokban van egy olyan gomb , hogy "Eszközök", arra kattints. felvillan egy "lista" amiből az "általános beállítások"-at válaszd. Itt már látni fogod azt, hogy hova kell a jelszót beírni. Erre gondoltál?

2009. okt. 17. 20:59
A menüben van egy Védelem almenü, azon belül jelszóval le lehet védeni.
2009. okt. 17. 20:56
Hogyan lehet a gépen a dokumentumokat lekódolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook