Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valaki akinek kivették a lépét? Szeretném ha mesélne, ez mivel jár? fórum

Van valaki akinek kivették a lépét? Szeretném ha mesélne, ez mivel jár? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 20. 12:49
jaa és tegnap mütötték de nincs jól sajna nagyon megviselte :(
8. vivcsike75ó (válaszként erre: 7. - Serendipity)
2009. okt. 20. 12:48
trombocytopénia (ITP)
2009. okt. 18. 12:54
?
2009. okt. 16. 17:09

Mondjuk azt nem tudom, hogy idősebb korban is ilyen könnyedén veszi-e a szervezet, mint amennyire nálam, mert igazság szerint nekem a "csodámra jártak", mert olyan hamar felépültem, és teljesen meggyógyultam ebből a borzalomból... Szerintem konzultálj egy dokival, biztosan segíteni fog, és válaszol minden kérdésedre!

Nekem nem is nagyon mondtak semmit ezzel kapcsolatosan, magam olvastam utána mindennek...


Milyen betegsége van Anyukádnak - ha nem titok?

5. vivcsike75ó (válaszként erre: 4. - Serendipity)
2009. okt. 16. 17:00
neeem,dehogy..nemis nekem veszik ki hanem anyukámnak sajnos muszáj mert van egy betegsége és azért :(
2009. okt. 16. 16:57

Nekem semmi bajom sincs azóta sem, bár a kórházban kaptam egy injekciót, amit 7 évente meg kell ismételni, mert állítólag visszaállítja az immunrendszer védettségét...

Gondolom arról hallottál már, hogy a lép-eltávolítás után az immunrendszer lehet az, ami legyengül, mivel a lép az egy szűrőszerv...

De én mégcsak ezt sem tapasztaltam, ugyanúgy élek azóta is, mint azelőtt...


Csak nem értem... Úgy hangzik, mintha Te önszántadból szeretnéd eltávolíttatni a léped... :) Ugye nem erről van szó?

3. vivcsike75ó (válaszként erre: 2. - Serendipity)
2009. okt. 16. 16:52
Arra,hogy azóta is minden rendben van?vagy van vmi hátránya?
2009. okt. 16. 16:38

Szia!

Én 2003-ban egy autóbalesetben sérültem meg életveszélyesen, és ezért vették ki a lépem... Mire vagy kíváncsi?

2009. okt. 16. 16:33
Van valaki akinek kivették a lép-ét?Szeretném ha mesélne, ez mivel jár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook