Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen tüneteket okozhat a spirál elmozdulása? fórum

Milyen tüneteket okozhat a spirál elmozdulása? (tudásbázis kérdés)


15. Tulipan&Napsugar (válaszként erre: 14. - Bizakodó)
2023. jan. 9. 20:50

Szia!

Nagyon régi a posztod, de hátha olvasod...

Én kb ugyanígy vagyok, 2 éve tették fel a Mirenat, eddig semmi gond nem volt. 2 hónapja voltam kontrollon, akkor minden rendben volt.

4 napja megjött, ami eddig csak minimális verezgetes volt, most viszont jóval több és ma nagyon nagyon gorcsoltem is.

A dokim legkorábban 3 nap múlva tud fogadni.. Neked mi okozta a problémát akkor amikor ezt a posztot irtad 2 éve?

Nagyon félek, hogy mi lehet a baj.

2020. máj. 21. 11:36

Sziasztok!


2 éve került fel a hormonos spirálom és eddig nem volt semmi baj,2 napja elkezdtem vérezgetni tegnap előtt éjjel meg teljesen eláztam. Azóta fél nap nincs semmi a nap másik részében ömlik. Nagyon fáj azóta a hasam és nagyon elkeseredtem.Az orvosom csak jövő kedden tud fogadni,de addig megkergülök,mert volt aki azt mondta nagy baj is lehet. 2 hónapja voltam orvosnál, ott mindent átnéztek semmi baj nem volt. Volt mindtavétel annak az eredménye is rendben van.

Full pánik vagyok,hogy mi lehet.

2009. okt. 26. 08:23
Szívesen, sajnálom hogy nem javult....:(
12. Viktóriababa (válaszként erre: 11. - 099c0bed40)
2009. okt. 18. 15:05

Csak az a baj,hogy ez már nem is csak maszatolás:(

Köszi a válaszokat!

2009. okt. 17. 17:18

Akkor csak a nyh-át zavarja a méhben az eszköz, de amint rendeződik mindez, vége lesz a maszatolásnak és okés lesz minden.

Nagy baj biztosan nincsen, bár el tudom képzelni milyen kellemetlen az állandó pecsételgetés.

10. Viktóriababa (válaszként erre: 9. - 099c0bed40)
2009. okt. 17. 10:55

Köszi:)


Semmiféle görcsölés nincs,,,csak az nem tetszik,hogy ha vége a menszeszemnek akkor is marad a pici vérezgetés.Görcs csak akkor volt mikor megjött,utoljára 10.08.-án,,azóta viszont még nem is múlt el.....Hüvelyi UH-got mindig csinál a dokim,,csak nehezen jutok be hozzá.

2009. okt. 16. 16:40

Ha a spirál elmozdul, azt legtöbben meg szokták érezni vagy görcsölés, vagy "szúrkálás" formájában.

Ha a vérzésed rendben lezajlott--ahogy írod--akkor a teherbeesés esélye minimális, de ha visszamész a Dokihoz, mindenképpen ragaszkodj egy hüvelyi UH-hoz, az ugyanis szinte 100 %-ra tisztázza az összes kérdésre a választ.

Minden jót, ne pánikolj, nem lesz ban!

8. **Rita** (válaszként erre: 7. - Viktóriababa)
2009. okt. 16. 14:58
Biztos nem talál olyan nagy bajt a doki :)
7. Viktóriababa (válaszként erre: 6. - **Rita**)
2009. okt. 16. 14:54

Hát remélem igazad lesz,,csak már annyit nézelődtem a neten a témában,hogy csak a rossz jár a fejemben és messze van még szerda.

Köszi szépen mégegyszer!

6. **Rita** (válaszként erre: 4. - Viktóriababa)
2009. okt. 16. 14:51

Nem kell bepánikolni és a legrosszabbra gondolni.

Lehet hogy csak egy kis gyulladás

5. Viktóriababa (válaszként erre: 2. - **Rita**)
2009. okt. 16. 14:47
Már nem az első spirálom és ez most 3éve van fenn.Az utólsó normálisan lezajló menszeszem augusztus 7-én volt,,szeptemberben már vérezgettem folyamatosan,,,de mikor me kellett jönnie akkor megjött csak utána újból jött a barnás vérzés.
4. Viktóriababa (válaszként erre: 2. - **Rita**)
2009. okt. 16. 14:42
Köszi a választ!Iszonyúan nyugtalanit,hogy csak ennyi a gond vagy valami komoly bajom van.
2009. okt. 16. 14:41
A spirál feltétele után erősebb lehet a vérzés, illetve egy-két nappal tovább tarthat. A ciklus közepén, a tüszőrepedéskor is jelentkezhet kisebb vérzés. Ha gyakran előfordul, érdemes orvoshoz fordulni.
2. **Rita** (válaszként erre: 1. - Viktóriababa)
2009. okt. 16. 14:36
Igen, okozhatja a spirál
2009. okt. 16. 14:21

Sziasztok!


Hetek óta vérzek.Mikor megkell jönnie a menszeszemnek akkor bővebb vérzés,de előtte utána barnás vérzés van.Lehet ez a spiráltól?Szerdára már időpontom van dokihoz,de ha valaki addig is tudna írni a kérdésre azt megköszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook