Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bábszínház fórum

Bábszínház (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 2. 09:14

Sziasztok!

Az én kislányom is szeret színházba járni az oviba viszik is őket bérletessek.(pedig sok helyi oviba nem viszik a kicsi 3 éveseket,de a mienk vegyes csoport így ők is mehetnek).Meg mi is elszoktuk vinni Szombathelyre a Mesebolt bábszínházba.

Nekünk otthon is van bábszínházozáshoz pavilon meg rengeteg uj és kézbáb.Csak meséket nehéz nekem mindig ujat kitalálni-mert mindig van olyan mese amihez pont 1-2 báb hiányzik.Most én is kipróbálom hogy készítek neki bábokat.(rengeteg boszorkány ember és állat bábunk van már).

Kedvenc meséje a Piroska és a farkas, a kis gömbőc, a 3 pillangó,a kismalac és a farkasok.

5. h.editke (válaszként erre: 2. - C6b27363e5)
2007. aug. 27. 20:58
Egyszerűbb bábot otthon is varrhattok és egy szék mögé ülve vagy ajtó elé kifeszített pokróc mögé állva ti is tarthattok kiselőadást a gyerekeknek. Nagyon fogják élvezni.A bábkészítés legegyszerűbb módja a zacskóbáb. Bolti papírzacskóra rajzoljátok a figurát és azt húzzátok a kezetekre. Lehet minden félét. Embereket, állatokat, alkalomra Télapót, stb.
4. c6b27363e5 (válaszként erre: 3. - Rencsilany)
2007. márc. 10. 17:04

üljetek a szére s ha nagyon nem birja ki tudtok még meni

de én ugy gondolom hogy jo az elöadás le fogja kötni

2007. márc. 10. 15:26

Kedves Rohangya!

Nagyon jó,hogy ezeket megosztottad.Már mi is terveztük,hogy szeretnénk vinni bábszínházba a gyerekeinket.Akik szintén 5 és 2 évesek,csak lányok:)

De kicsit félek,mert a kislányom egy sajtkukac és félek,hogy nem birná ki az előadást.Mit gondolsz erről?

2007. márc. 10. 09:38

BOCSÁNAT SIETEM AZ IRÁSAL

DE TÉLEG AJÁLOM MERT EGY ÉLMÉNY A GYEREKNEK MÉG HA NEM IS BIZTOS HOGY A KÉTÉVES GYEREK ÉRTI DE MÁR ÉLNÉNYT SZEREZTÜNK NEKI.

2007. márc. 10. 09:35

NEKEM 2 ÉS 5 ÉVES FIAM

MENTÜNK MÁR BÁBSZINHÁZBA A KÉT ÉVES FIAM SZÁJ TÁTVA NÉZI

NEMBESZÉLVE AROL HOGY UGY VÁRTJÁK OTT A BÁBSZINHÁZBA A GYEREKEKET HOGY FOGLALKOZNAK VELÜK BÁBKÉSZITÉS SINEZÉS

BEN BARÁCSÁGOS KÖRNYEZET VÁRT BENÜNKET

NAGYON ALÁLOM MINDENKINEK

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook