Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért csinálja a kicsi fiam? fórum

Miért csinálja a kicsi fiam? (beszélgetős fórum)


11. Kittycat2 (válaszként erre: 9. - K.né)
2009. okt. 16. 10:52
Nekem is csinálja a szintén 13 hós kisfiam, de megfigyeltem, hogy csak akkor, ha sokáig nem foglalkozom vele - pl. mosogatok, készítem az ebédjét - vagy ha unja magát. Pl. ha rossz idő van, és nem tudunk kimenni a lakásból. Ilyenkor beöltöztetem, bedobom a babakocsiba, sétálunk negyed órát, hazamegyünk, jól bekajcsizik, és kerek a világ. :)
2009. okt. 15. 18:30
szívesen! biztosan:)
2009. okt. 15. 14:56
Köszönöm mindenkinek. Meglátom elég hatásos leszek-e..
8. marc§ika (válaszként erre: 7. - 8e8c2f0ee9)
2009. okt. 15. 14:27
igen!:-) nálunk ez mindig beválik...olyankor én is komoly vagyok mint egy vakbél gyulladás...pedig alig bírom ki hogy ne nevessek,de muszáj,határozottnak kell lenni és elmagyarázni a dolgokat mert csak így tanulják meg hogy mit szabd és mit nem! :)
7. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 5. - Marc§ika)
2009. okt. 15. 14:21
Ugyanazt gondoltuk :)
6. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 4. - K.né)
2009. okt. 15. 14:20
Azt nem tudom. Bálint sosem sírt, mert nagyon nem fájhatott neki, mindig idejében abbahagytuk. Próbálj szigorúan, hangosabban, erőteljesen rászólni, hátha érzi majd, hogy nem tréfa ez.
5. marc§ika (válaszként erre: 4. - K.né)
2009. okt. 15. 14:20

nem hinném hogy agyrázkódást kapna,mert addig a határig csinálja ő is míg elviselhető neki,gondolom...

Próbálj meg egy kicsit,határozottabb hangon szólni hozzá,nyilván azért nevet rajtad mert nem vagy elég erélyes és azt hiszi hogy csak viccelsz :)

4. K.né (válaszként erre: 3. - 8e8c2f0ee9)
2009. okt. 15. 14:13
Ilyet is szokott, hogy hátrafelé a szerénybe... :-S Na a nem szabad mert fájni fog mondatomra csak nevet. Tetszik neki, hogy nekem nem tetszik. próbáltam már, hogy úgy teszek mint aki észre se veszi mit csinál, hátha csak produkciózik. Ez sem vált be. Nem fog agyrázkódást kapni?
3. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 1. - K.né)
2009. okt. 15. 14:06
Bálint is csinálta kb ilyen korban. Ő a szekrényhez ült le,és ahogy hátradőlt, beütötte a fejét.Mindig odamentem hozzá, megfogtam a fejét, hogy ne üsse be, és közben tudatosítani próbáltam benne, hogy ezt ne csináld, mert rossz, mert fájni fog a buksid, stb. Egy pár ilyen alkalom után már elég volt szólni, hogy ne csináld, mert fájni fog. Leszokott róla hamar. Azt nem tudom miért csinálják, de lehet, hogy ez is része a felfedezem a világot című játéknak.
2. marc§ika (válaszként erre: 1. - K.né)
2009. okt. 15. 14:05
szerintem ez csak egy hóbort nála,szerintem nem tehetsz mást csak vársz,míg magától elhagyja.Persze azért próbáld megértetni vele hogy azt nem szabad,mert akkor fájni fog a feje!:-) hátha sikerül...
2009. okt. 15. 14:03
Balázs 13 hónapos. Egy ideje kedvenc elfoglaltsága, hogy direkt be-beütögeti a fejét valamibe. Pl.: leül a a konyhakőre és a hütőszekrény ajtajának ütögeti, fejeli. Miért? Hogyan szoktassam le róla? Addig nem hagyja abba, amig nem fáj nagyon, aztán sírás a vége... :-( Félek hogy baja esik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook