Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a biztosítókról? fórum

Mi a véleményetek a biztosítókról? (beszélgetős fórum)

2013. jan. 14. 03:25
van amelyik korrekt
2010. jún. 22. 14:49

Én most szeretnék lakásbiztosítást kötni csak azért mert egy kicsit mi is kaptunk az árvízből.De most pont azon morfondírozok van e értelme.Én az előző helyen ahol laktunk 14 évig fizettem a biztosítást és csak 1-szer akartam igénybe venni de kimagyarázták és nem fizettek.

Szóval mi a vélemyényetek?Volt már valakinek jó benyomása a biztosítókról és ha igen melyikről?

Engem is érdekelne.

8. anaterra (válaszként erre: 7. - 2a033963fa)
2009. okt. 15. 11:06
Az se mindegy mennyit fizetsz be és mennyi a védelem. Pl. az a hely ahol a leveleket adod fel, ott nagyon olcsón lehet biztosításhoz jutni. Csak nem mindegy hogy 5 milliós védelmed van egy 20 milliós házra, vagy kicsit drágábban nagyobb védelem. Eszméletlen konkurencia harc van. És olyan dolgokkal hülyítik az embert, hogy az hihetetlen. Az egyik biztosító pl. azt csinálta, hogy egy napra felvett szórólapozásra embert és kötött rá magánnyugdíjpénztári szerződést. MIvel feltétel volt a belépéshez. Másnap már mehetett ahova akart. De 6 hónapig nem lehet átlépni másik magánnyugdíjpénztárba, így fél évig volt jutaléka. És ez csak egy a sok közül. Amit mi nem, csak ők tudnak.
7. 2a033963fa (válaszként erre: 6. - Anaterra)
2009. okt. 14. 23:31
Én is ettől tartok,most kötöttem biztosítást,de tartok tőle ha van valami kár,nem fognak fizetni,én meg feleslegesen fizettem a pénzt.
2009. okt. 14. 22:39
és amikor fizetni kellett, akkor fizettek? Mert sokszor azt hallani, hogy bekövetkezik a kár és a biztosító keresi a kibúvót.
2009. okt. 14. 22:37
Allianz...már több,mint 10éve hűséges vagyok hozzájuk.
2009. okt. 14. 22:36
Mindenképp fontos az,hogy stabil alapokon álljon az a biztosító,akivel én biztosítást akarok kötni.
2009. okt. 14. 22:36
Semmi jó véleményem nincs, de muszáj kötni (jó ha van) gk. casco és lakásbiztosítás.
2009. okt. 14. 22:35
Kit vertek már át?
2009. okt. 14. 22:33
Mi alapján döntötök és egyáltalán éreztek-e affinitást egy biztosítás megkötéséhez? Legyen szó élet-, lakásbiztosításról, vagy a kedvencemről a magánnyugdíjpénztári dolgokról. Annyi mindent hallani ezekről! Gyertek beszéljük meg!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook