Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt-e már valaki Eveline kozmetikumokat? Ha igen, írd meg a tapasztalataidat! fórum

Használt-e már valaki Eveline kozmetikumokat? Ha igen, írd meg a tapasztalataidat! (beszélgetős fórum)


2009. nov. 19. 21:48
Szerintem a szemránckrém nem nagyon jó.Én 36 éves vagyok,van már egy pár szarkalábam,de nincs az a krém,ami csodát tett volna.Nekem a szemem is érzékeny rá,ha bekenem könnyezik tőle.
2009. nov. 16. 12:00
Az Eveline szemránckrém használ 40 feletti nőknek is?
2009. nov. 15. 20:22
Én is használom az Evelint.Nekem narancsőr és bőrfeszesítő elleni tusom meg krémem van.Nagyon jók:)Örülök rá találtam,akinek narancsbőr problémája van csak ajánlani tudom.
2009. nov. 5. 18:27
Most érdemes kipróbálni,2000 ft-ért nappali-éjszakai és szemránckrém a R..-ban!Az illata kellemes az állaga szuper,hagy maga után némi "csillogást" a bőrön, de nem zsíros.Én már annyi mindent kipróbáltam,mind népszerű és reklámozott termék volt.Ezt csak véletlenül láttam meg a legalsó polcon,még csak nem is hallottam róla.Érzékeny,érett bőröm van,remélem ezt szeretni fogom.
2009. okt. 15. 07:54

Én is használtam és használok Eveline terméket.

Amit eddig kipróbáltam, avval teljesen elégedett vagyok!

Ajánlanám, hogy próbáld ki, hisz nem olyan drága, hogy az ember utána bosszankodna a kidobott pénz miatt!

6. Bri*
2009. okt. 14. 20:25
Én is úgy láttam, hogy elég olcsók, ezért is érdeklődtem. Manapság már furcsa, ha valami olcsó... :) Köszi a válaszokat eddig is és ezután is!
2009. okt. 14. 19:57
Én is használom a narancsbőrös krémet, nekem bejött. Mellesleg sokkal olcsóbb bármelyik hasonló kencénél, olyan 1500 ft körül van a rossmannban. Használtam még naptejet is, azt is nagyon szerettem.
2009. okt. 14. 19:45
én használtam narancsbőrre jó drága eveline kozmetikumot és semmit se ér
2009. okt. 14. 19:39
Arckrémet használok Eveline terméket, valóban kellemes az illata a bőrbe finoman beszívódik, s nem utólsó sorban símává teszi a bőrt,
2009. okt. 14. 19:32
én rendszeresen ezeket használom és egy sokáig eltartanak megszépitik kisimitják a bürt és ,szerintem nagyon kellemes az illatuk is
1. Bri*
2009. okt. 14. 19:29
Rábukkantam a neten az eveline.hu oldalra. Sokféle kozmetikumot találtam - testápolástól a sminkig -, nagyon jó árakkal. A Rossmannban is meg lehet venni egy-két terméket. Engem érdekelne, ezért kíváncsi vagyok, hogy valaki próbálta-e már és milyen eredménnyel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook