Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van olyan fogamzásgátló, amit kifejezetten pattanásos bőr esetén írnak fel, vagy mindegyik jó ilyen problémára? fórum

Van olyan fogamzásgátló, amit kifejezetten pattanásos bőr esetén írnak fel, vagy mindegyik jó ilyen problémára? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 15. 14:36
Diane 35,balera,Cypromix,Minerva.Az a gond,hogy nem lehet örökké szedni és az abbahagyás után a haj is kihullhat akár kopaszodást is eredményezhet.Pattanásra van ,most egy új a Sotret.Ez nem fogamzásgátló,1 évig lehet szedni a kiújjúlás azt hiszem 40%-os.Én ezt próbálnám ki a helyeedben,bőrgyógyász írhatja csak fel,de mellette nem szabad babát vállalni mert magzatkárosító hatású.
7. g1977g (válaszként erre: 6. - Nadine81)
2009. okt. 15. 14:30

Köszi. Kicsit le vagyok maradva, hogy manapság milyen fogamzásgátlók vannak, kb. 6 éve szedtem utoljára. (2 terhesség, szoptatások)

Nekem az arcommal szerencsére nincs gond, néha-néha jön ki egy-két pattanás. Viszont a hátam az elég gáz, főleg a két lapockám. Azt hiszem ideje felkeresnem a nőgyógyászomat, úgyis ideje már egy rákszűrésnek is.

2009. okt. 14. 18:11
Szia,talán most tudom viszonozni a segítségedet itt:)Szóval,én is a diane35öt szedtem.Ez egy kombinált készítmény,ami 2féle női hormont tartalmaz,s a mellékhatása csak a fogamzásgátló.Én nem szedtem túl sokáig,de amíg szedtem,sokkal kevesebb pattim volt,volt hogy egyáltalán nem volt.Tesómnak az arcbőrén ekcéma féle bőrbajok is voltak,ő a Femodent szedte,neki az nagyon jó volt,s mellékhatása sincs,igaz a drágább kategóriába tartozik.Nézz utánuk a neten,ennek a 2 tablettának.
2009. okt. 14. 14:49
Én is erre gondoltam!:)
2009. okt. 14. 14:47
Diane 35. A rossz az az egészben, hogy amíg szeded gyönyörű a bőröd, de utána. :-((((
2009. okt. 14. 14:45
igen a dianne35, de nem kimondottan fogamzás gátló
2009. okt. 14. 14:44

Szia!

Van igen!Priviben megírom ha érdekel.

2009. okt. 14. 14:43
Van olyan fogamzásgátló, amit kifejezetten pattanásos bőr esetén írnak fel, vagy mindegyik jó ilyen problémára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook