Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet otthon, fogyás után a bőrt feszessé tenni? fórum

Hogyan lehet otthon, fogyás után a bőrt feszessé tenni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. máj. 13. 22:04

Kollagén a csoadaszer neve.


Kollagén tablettát kell szedni, vagy kollagénben (zselatinban) gazdag étrendet tartani. Min. 5000 mg kollagén naponta.


Fehérjéből c vitamin hatására a szervezet is előállítja, min. 1000 mg C-vitamin naponta, de inkább 3-5000 mg vagy több.


A rádiofrekvenciás kezelések is a kollagén termelést fokozzák, így feszesítenek. Szép eredményt lehet velük elérni feszesedésben, persze 10 centis lógást szerintem már nem tudnak helyrehozni, de 2-3 centist igen.


Akiknek elég kollagént termel a szervezetük, azoknak feszes, sima, rugalmas marad a bőrük. Akiknek nem, azoknak pótolni kell (hyaluronsav bevitel sem árt - vízmegkötő).


Próbáljátok ki a sok kollagént és c-vitamint - tapasztalatból beszélek, hogy hatásosak.

2012. márc. 27. 10:12
Sehogy utána már sehogy max szikével, KÖZBEN kell vigyázni, kencék c és egyébb vintaminok sport.
80. Pönke
2012. febr. 3. 12:47

"Sportolastol nem fog a bor osszehuzodni, meg a zsir sem fog tole a hasrol lemenni."


Nem a sport a fontos hanem a kencék? Ez vicc...

Akkor én különleges eset voltam, akinek sporttal sikerült, és nem diétával, meg kencékkel. ja és hozzáteszem, hogy ugyanúgy ettem mint előtte, volt hogy este 11kor is. A sport és a rendszeres testmozgást kombináltam folpack-al, amit körbetekertem a kérdéses testrésszel. Sokat segített. 2 hó alatt 20 kg-t fogytam és nem lógott a bőröm se.

2012. jan. 28. 12:09
sehogy
78. Stimpy
2009. ápr. 27. 18:00

Sziasztok!

Én egy 27 éves férfi vagyok.

Az útóbbi fél évben 30 kilót sikerült leadnom fogyókurával és rengeteg sportolással(főleg futás és súlyzós edzésekkel).

A magam részéről még nem vagyok száz százalékosan elégedett,évekig cipeltem magam kövéren,most pedig elhatároztam,hogy a legcsekélyebb mennyiségű felesleget sem akarok látni magamon(legalábbis 40 éves koromig semmiképp).

Most 90 kilót nyomok,még legalább 10-et szeretnék fogyni,de lehet,hogy lemegyek 70-ig még nem tudom,de 80-ig biztos.

Viszont a nővérem(aki mellesleg két gyereken van túl) azt mondja,hogy szerinte már felesleges fogyóznom és ami a hasamon maradt az már igazából nem is zsír,hanem a topicban tárgyalt kötényhas a visszamaradt bőr.

Lehet,hogy furán hangzik ,de én magam nem tudom eldönteni melyik.

Személy szerint én eddig nem is hallottam erről a kötényhas problémáról,biztosra vettem,hogy ez még fölösleg,és a további edzésekkel és fogyóval hamarosan eltüntetem.

Most viszont hallottam erről a problémáról és nem hagy nyugodni a dolog.

Ráadásul izmosodni is szeretnék,viszont a személyi edzőm(és sok más ismerősőm is) mondta,hogy a diéta és maga a kardio mozgás is(amit naponta csinálok)az izmot is leépiti.

Úgyhogy ha úgy érzem,hogy már eleget fogytam, és ráaállok az izmosodásra,akkor vegyek vissza ezekből egy kicsit.(mármint a kardio-ból és a diétából)

Na most,ha a kötényhas probléma áll fönt akkor máris felkeresek egy orvost,és nem kinzom magam tovább feleslegesen,viszont ha ez még felesleg akkor dolgozom még rajta.(sem a pénztárcám,sem én magam nem kivánok kés alá feküdni,de ha szükséges megteszem.)

Tudom,persze,hogy így neten kersztül ezt így nem lehet eldönteni,de mégis mi a véleményetek?

A kötényhast össze lehet keverni a maradék felesleggel egyáltalán?

Meg mondjuk fiatalnak is érzem még magam ilyen problémákhoz.

Ráadásul egyszer már fogytam 20 kilót alig több,mint két hónap alatt(Vissza is híztam villámgyorsan.) és akkor nem volt ilyen problémám.

Igaz annak már több, mint 6 éve.

77. julis11 (válaszként erre: 76. - Nyya)
2008. máj. 23. 11:57
Helló! Én ugy fogyoztam hogy közbe is kenegettem massziroztam magam. Minden félét kiprobáltam, persze állitólag a futás nagyon sokat javit rajta.
76. Nyya
2008. ápr. 9. 21:27
Heló:) Én 24 kg fogytam és azért a bőr ítt maradt :S És szal nemtudom h h tüntessem el...Mert itt már nem fogyni kell hanem vhogy formálni ezt a bőrt...Vki mondana vmit h h lehetne a legjobban? Előre Is köszönöm
75. julis11 (válaszként erre: 73. - Szilvia.21)
2008. jan. 31. 20:05
Az biztos, hogy a Vichy a legjobb, de a legdrágább is.
74. Anita123 (válaszként erre: 72. - 22f56b42c8)
2008. jan. 30. 13:03
az avon-nak van egy kreme ami mellfeszesito
2008. jan. 29. 17:08
Sziasztok!Vichy krémeket próbálta már valaki?Feszesítőt vagy terhességi csikokra valót? Bevált?
2008. jan. 29. 16:26
ha fogyókura közben van mozgás sulyzok iesmi akkor könnyebb de mellekre pl nekem nincs ötletem.. valaki??
71. evuci3 (válaszként erre: 21. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 29. 15:36
Antea! Megtennéd, hogy nekem is elküldöd? Köszönöm!
2008. jan. 29. 15:06
Narancs- fahéj masszázsolajat.
69. tutajos11 (válaszként erre: 17. - B362b37b2e)
2008. jan. 29. 14:59
mijen krémet használtál ?
2008. jan. 29. 14:51
sziasztok lézeres hasfeszesités van én ugy hallottam .az szerintem nem fáj,csak nekem soha nem lesz annyi felesleges pénzem hogy megtudjam csináltatni.esetleg ha nyernék ilyen hasfeszesitö kezelést.szép álom.
2008. jan. 29. 14:34
Tornával, masszázsal, sok vizzel, nyers zöldsééel lehet. Nekem sikerült.
66. lily3 (válaszként erre: 59. - Cenifer)
2007. nov. 4. 22:12
Szerintem tornával nem lehet a bőrt feszesiteni az csak izmosit,formál.Tapasztalat...
65. adri25
2007. nov. 1. 18:47
a fürdő vízbe tenni kell jódozott sót,valamint az algás testápoló is feszesít
64. daroki (válaszként erre: 62. - Szix)
2007. aug. 26. 18:50

Szia!


Nekem több barinőm megcsináltatta már a pociját,egyik sem volt császáros.De én az vagyok,háromszorosan is.Az első pár nap görnyedten telt,fájt itt,fájt ott,nekem baromi rossz volt,soha többet:)Láttam őket a hasplasztika után,és nem csak az első pár nap mászkáltak görnyedten,lelassulva,hanem több hétig:(Nem nagyon biztattak semmi jóval:((Sztem keményebb egy hasplasztika után helyre rázódni,mint egy császár után.De ez függ attól is,kinek mekkora a fájdalomküszöbe?Az enyém a béka segge alatt van,volt,lesz:(Tehát ha nekem egyszer hasplasztikám lesz,reszkessen tőlem mindenki:))

63. 58f68708d1 (válaszként erre: 62. - Szix)
2007. aug. 26. 18:41

szia.

bár én nem voltam csaszis,de sztem a kettő közt a különbség óriási...lehet jobb v rosszabb,de inkább az utcsó.

62. szix
2007. aug. 25. 22:26

Sziasztok!

Én is szülés után vagyok és nekem is az a gondom, hogy a hasamon (bár fogyok) a bőr csúnyán kezd megereszkedni és kötényhassá (ugye így hívják?) válni...

Bár én császárral szültem (nem, nem én akartam, így hozta a sors), egy vágás már van a hasamon, de az sem volt leányálom. AZt szeretném tudni, hogy van-e valaki, aki esetleg össze tudja hasonlítani a császármetszés okozta fájdalmat és a hasplasztika utáni fájdalmat...Mert a torna nem segít, valszeg nekem is a hasplasztika marad és szeretném tudni, mit várhatok :)

Előre is köszi

2007. aug. 25. 20:02
Én masszirozom magam, tornázom, nivea good- bye cellulittal kenem magam.
2007. aug. 15. 16:10
bár már itt tartanék.....
2007. aug. 12. 22:16
Tornával
2007. jún. 28. 15:45
Vichy krémekkel próbálkozott már valaki? Van valakinek valamilyen tapasztalata?
57. 58f68708d1 (válaszként erre: 55. - Erikpipi)
2007. jún. 22. 08:24

szia))

akkor egy cipőben járunk.nekem augusztusban lesz a műtétem.te voltál már valahol konzin?

nem vok még mert behalt a gépem,csak benéztem máséról írok.

56. 58f68708d1 (válaszként erre: 54. - B362b37b2e)
2007. jún. 22. 08:22
szia))örülök h neked bejött.-))én az enyémet már hiába kenegetném...
2007. jún. 21. 15:29
Hát így a sokadik terhességem után,bizony hiába tornáztam a kötőszövetek meglazultak, és elrepedtek. Azon pedig egy csodakrém sem segíthet. Mégha rá is van írva, nem igaz. Ugyhogy marad a hasplasztika.
54. b362b37b2e (válaszként erre: 45. - 58f68708d1)
2007. jún. 21. 15:24

Szia Pöfi.

Most hasból minusz 10 cm-nél tartok.Az avonos Vacu Shape is jó rá.Tornázom is.De megértelek.Még egy babát vállalunk később,utánna is mindent meg fogok tenni a hasam miatt,de egyáltalán nem zárkózom el egy hasplasztikától.Addig meg krémek és torna. :)

53. 58f68708d1 (válaszként erre: 52. - Kolibriandi)
2007. jún. 4. 21:46
aki hasplasztikára kényszerül,igen jól látod!!-kényszerül!!!!-az nem lusta tornázni nem apuci miatt megy oda stb..hanem azért mert nincs más megoldás!el ne képzeld már h ez egy leányálom.-ss,de ugyan mért is kéne 40 évesen elbújni bő gatyákba meg zsákruhába,h ne lássák az eltorzult testem???testünk!!vagy szerinted már így kéne leélni a hátralévőt?-na ne már...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook