Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kedvenc Tv adó (Life network) fórum

Kedvenc Tv adó (Life network) (beszélgetős fórum)


2012. dec. 6. 16:04
régebben néztem, de már nincs a csomagban..
2010. febr. 5. 10:32

üdv,


én úgy egy hónapja találtam rá erre az adóra, és én is majdnem-függő lettem tőle, tekintve, h nagyon szeretem a fogyókúrával, egészséges életmóddal stb. foglalkozó műsorokat.


most van néhány állandó programom:

este 8-tóL: Fogyassz le -- kifejezetten inspiráló és szórakoztató életmódváltásos műsor. mindenkinek ajánlom, akinek gondjai vannak az étkezésével...


jó még a most kezdődött Tini anyák sorozat, és a Celeb-rehab, bár ez későn van, érdemes belenézni. érdekes még a "Hogyan mondod el" (ha jól emlékszem a címre), szombatonként 5-től, most szombaton lesz a második rész.


ami viszont bosszantó ezen az adón: a rengeteg műsorajánló, félóránként 10 perc, és mindig ugyanazok.

jut eszembe: a pokoli edzéseket is nézem, bármilyen hatásvadász is a címe, egy tök pozitív műsor -- volt már olyan, h a hatására pattantam fel a szobabicajomra, szóval kifejezetten hasznos:)

2009. okt. 14. 09:52

Sziasztok!

2 hete van ez a tv adó a Sat tv csomagba de már függő vagyok! Jó azért nem de nagyon tetszik ugyh ha tehetem azt lesem. Van itt még vki aki szokta nézni? Kedvencem a reggeli Pilates mondjuk egy kicsit késöbb is lehetne meg az egészséges életmóddal kapcsolatos filmek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook