Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olasz nyelvtanulás fórum

Olasz nyelvtanulás (beszélgetős fórum)

2010. nov. 30. 16:57

Keresünk olyan jelentkezőt, aki szeretne olaszul tanulni haladó szinten, heti 5*5 órában, anyanyelvi tanárral. :) (Budapesten) Az ár is kedvező, viszont eddig csak ketten vagyunk, és három ember kell ahhoz, hogy elinduljon a tanfolyam!

Üdv:)

2009. okt. 24. 20:40

Aki szeretne olaszul tanulni, és elkezdte már, vagy most kezdte, vagy jól beszéli a nyelvet - nem lenne kedvetek egy kicsit itt is gyakorolni?


3 éve voltunk kint egy rövid időre, előtte kicsit "művelődtem", és beleszerettem a nyelvbe, a mentalitásba. Jó lenne, ha nem egyedül játszanék csak vele. A tanfolyamokat meg utálom. :S

2009. okt. 13. 19:29

Szerintem egyszerűbb,ha elmész egy tanfolyamra.

Épp ma gondolkodtam,h elmegyek én is:) Én jól tudtam nagyon,kint laktam 10 éves koromban és 1 évet ott jártam suliba,nagyon jó volt és hamar megtanulta. De azóta sokat felejtettem:(

2009. okt. 13. 17:10
Szeretném ha ajánlanátok olyan nyelvkönyveket, amik hasznosak egy kezdő olasz nyelvtanuló számára. Sok könyvet végignéztem már,de a nagyja haladóknak készült...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook