Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyúlik a hajam....Mit tegyek? fórum

Nyúlik a hajam....Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)

13. gasztropuccs (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2010. jan. 7. 23:24
Szia! Nos, én ismerem a problémádat, mivel én is ilyennel küszködöm. Az én hajam azért lett "nyúlós" mivel feketéből lett leszívatva, majd barnával befestve rögtön 2x-er is (hogy emberi színe legyen). Majd megint fekete lett és 2 hónap után megint le lett szívatva, majd megint rögtön barnára befestve. Ennek köszönhetően a hajam olyan lett mint a gumi. Ezt a gumis részt ugyanúgy le kell növesztened mint a hajfestéket. Akármit kenhetsz rá, szedhetsz rá bármilyen gyógyszert, nem lesz jobb. Addig fog nyúlni a hajad, míg le nem lesz növesztve az a rész ami sérült. Sajnos a szőkítés ilyen hatással is tud lenni a hajra. A legjobb, hogy fodrász csinálta, szóval még azt sem lehet mondani, hogy nem hozzáértő barbárkodta szét. ÉÉSSS igen ezt vizes hajon lehet megfigyelni. Sajnálom kedves lexi018 a hajadon már csak az idő és a fokozatos hajvágás segíthet, ha nagyon ragaszkodsz hozzá. Csak annyit tudok mondani, hogy kitartás! :D (Most én is növesztésben vagyok és mindig lecsippentetek a végéből egy kicsit, majdcsak elfogy az a rész.) :) Kitartás! :)
12. Wickucy (válaszként erre: 11. - Lexi018)
2009. okt. 12. 15:51
ha vágatod mindig, akkor nem, különben ahogy nyúlik és fésülöd vizesen, szakadhat is. ezért ápold, ne fésüld vizesen és eszedbe se jusson még 1x befesteni az egész hajad!
11. lexi018 (válaszként erre: 10. - Wickucy)
2009. okt. 12. 15:44
hát levágatni az egészet,azt soha....soha.És jobb nem lesz?most hogy a végéből vágtak?de nem tud letörni tőben,ugye?szóval az nem lehet,hogy szépen lassan mindig rövidebb lesz magától,ugye?
10. Wickucy (válaszként erre: 9. - Lexi018)
2009. okt. 12. 15:41
én is ezt mondom, h vagy az egészet levágatod, vagy kihúzod így évekig, míg lenő, sajnos. ápolhatod persze non- stop, de nem lesz jobb, talán csak pillanatnyilag. de az is valami.
9. lexi018 (válaszként erre: 8. - Wickucy)
2009. okt. 12. 15:39
ma vágtak belőle.De azt mondta a bnőm,hogy hiába vágja le avégét,mert az egész nyúlik,nem a vége.Szted most mi legyen?
2009. okt. 12. 15:35
növesztd le, vagy vágasd le az összes rossz részt. mást nem tudsz. gondolom szőke vagy és mindig rákened a festéket az egész hajadra... ezért kell fodrászhoz járni. :) az csak 1 papír ami a dobozban van, én sem az alapján lettem fodrász. :) az egy átlag, ami van akinek jó, van akinek nem. a fodrász tudja mi a jó neked.
7. eszter_good (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2009. okt. 12. 15:35

Nekem is volt már ilyen...

Szőkítetted?

Nagyon alaposan mosd meg, aztán hagyd levegőn megszáradni és utána minél több ideig nem mosni, hogy több vegyszerrel már ne találkozzon szegény hajad.

Olyan 3. 4. mosás után már nem volt nekem olyan vészes.

2009. okt. 12. 15:33
Ez érdekes, ilyenről még nem hallottam. Nem lehet, hogy simán törik?
2009. okt. 12. 15:32
sajátom....
2009. okt. 12. 15:32
Ez póthaj vagy a sajátod?
2009. okt. 12. 15:29
Nyúlik? Whoww... nem hallottam még ilyet.
2009. okt. 12. 15:29
Tegnapi napon kb 1.5hónap után ujra festettük a hajamat.ugyanazzal,ugyanugy,ugyanannyi ideig,ahogy a papir előirja.Aztán vizesen észrevettem,hogy nyúlik,és elszakadnak a hajszálak,és olyan kis kócos lesz a hajszál vége.Nagyon bekakiltam,de fodrász tanácsára ma vágattam belőle,de még igy is ugyanugy csinálja.Szárazon nem,de vizesen igen.Mit tegyek?
2009. okt. 12. 15:27
Nyúlik a hajam....Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook