Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Begyulladt Köldökpiercing fórum

Begyulladt Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


2010. febr. 23. 08:44
éljen ma már megint szebb
2010. febr. 22. 23:23
gratula:)
2010. febr. 22. 13:14
kicsit begyógyult, talán a gennyedzés megállt vagy csökkent inkább, az alsó lyuk körül csak seb van, kivettem megtisztítottam és a tetrános piercinget visszaraktam este, ma reggelre szebb lett.
2010. febr. 20. 22:19
Végülis nem műanyag,hanem szilikonos.Nekem a szemöldökömbe csak az jó.Az orvosi acéltól is begyulladt,mintha a bőröm azt is bizsunak minősítette volna.De ha elmozdult,mindenképp meg kell igazítanod ha kicsit begyógyult s hozzá bírsz érni.
2010. febr. 20. 20:09
Hát nem is tudom, a műanyagtól kicsit óckodok, nekem nem nagyon jön be. Most orvosi acél van benne, de mikor már teljesen gyógyult volt raktam bele olyat, aminek csak a vége bizsu pillangó volt és attól is begyulladt:( Most javasoltak betadint, megpróbálom, hátha...
18. nadine81 (válaszként erre: 17. - Ditti20)
2010. febr. 19. 15:56
Szia.Valahogy próbáld megint csökkenteni a gyulladást,s ha ki bírod venni,vedd ki,s tedd vissza ujra.Valószinűleg"elmozdult",megszabta kicsit az átfurt lyukat.Utána is kenegesd,aztán jó lesz szerintem.DE neked is javasolnám,ha tudsz,vegyél bele műanyag ékszert.
2010. febr. 19. 14:47
sziasztok!novemberben szúrtak nekem köldökbe és egy hónap alatt kb rendbe is jött, alig gennyezett már, örültem, h minden ok.néha kentem tetránnal, mert aki csinálta, azt javasolta. De egyik este a kis vakarák kutyám a hasamon feküdt és pólón keresztül megrántotta.nagyon fájt és megint gennyedzik,hiába kenem.néha érzem,h még a bőrömhöz is odaragad...kivegyem szerintetek?vagy türelem?ez kb 3 hete volt
16. 6883c0f50e (válaszként erre: 15. - Bébibogyo05)
2009. okt. 30. 11:46
tetran krémmel kend be jól a szúrások helyét.ha gyulladt azzal sajos nem lehet mit csinálni, nekem fél évig volt ilyen. a krém viszont sokat segít!
2009. okt. 30. 11:40

sziasztok.

tegnap csináltattam köldök pc-t de nem is piros körülötte meg semmi csak egy nagyon picit a seb mellet ez jo nem?

meg azt szeretném még kérdezni hogy kapatm rá iylne tetran krémet és azzal hol kenjem be:O?

elöre is köszi

2009. okt. 28. 17:53
Nekem is volt a szemöldökömbe,illetve még van is.De az eredetit,azt az orvosi fémet nem bírta a bőröm,kenhettem én is akármivel,állandó gyulladásban,gennyben volt.Aztán ajánlották a szilikonost(műanyagot)azóta az van bennt,s semmi gondom vele,meg még jobban is néz ki szerintem.Úgy tudom,van már mindenfélébe(nyelv,orr,fül....).Próbáljátok ki!!
2009. okt. 14. 08:03

De azt nem értem, hogy-hogy nem orvosi ékszerrel kezdi valaki az ilyen fajta karrierjét? Miért nem tanácsolták azt elsőképpen?


Akárhányszor voltam ilyen helyen, mindig azt mondták, hogy orvosival érdemes kezdeni, mert arra a legkevesebb a reakció.


Szerencsémre nem volt nekem semelyik piercingemmel bajom, pedig volt három is. A köldököm igaz, nehezen gyógyult, sokáig váladékozott. Tetran + Betadin az elején. Azt mondták, hogy ha esetleg eldurvulna a helyzet, akkor Octenisept.

2009. okt. 14. 07:49

Köszi csajok a sok jó tanácsot okosabb lettem:)

Amugy nem hinném hogy fémallergiám van,mert van piercing a nyelvemben is,és azzal semmilyen gondom nem volt soha...

2009. okt. 13. 22:12
Én a curiosa gélt használtam míg el nem fogyott(2-3 hónap,1500,-)...aztán jóhiszeműen abbahagytam h már csak meggyógyulgat.Hát egyszer utána nagyon belekaptam a piercingbe és újra "gyönyörűen" begyulladt.Tegnap akartam curiosát venni újra , de mire észbekaptam reggel a mosógépen találtam a piercinget amit faterom talált meg előző este.Szóval kiesett de úgy egyben:) Kiszakitotta a bőrt, de fájdalommentesen.Azt hiszem az uj belövésre várok még jópár hónapot, és kenni fogom mint az őrült:) Ez egy elrettentő példája volt a hanyagságnak.Mondjuk az utóbbi pár hétben használtam körömvirágkrémet, nem sokat segitett rajta.
2009. okt. 12. 13:11
Octenisept spray, napi 4-5 alkalommal pár spricc. Napok alatt helyrehozza, amennyiben nem az ékszer anyagára vagy allergiás.
2009. okt. 12. 13:06

Bactrobant szoktam javasolni vagy tetránt.

De az elsőnek jobban örülök.És szoktam mondani a kuncsaftoknak aki lyukasztat, hogy irasson fel a házidokijával és azzal jöjön el.

2009. okt. 12. 12:52
én ezüsttel kezdtem anno,de attól nekem is állandóan gyulladásban volt.orvosi fémre váltottam és egyből semmi baja nem lett.a kivétel csak addig míg lekezeled,mert gyorsan beforr.
2009. okt. 12. 12:50
Szerintem is az orvosi fém a legjobb.Kend be alkohollal,és valami nyugtató krémmel:körömvirággal,vagy betadinnal,esetleg vehetsz nyugtató folyadékot is amit adnak akkor ha szúratod.
2009. okt. 12. 12:42
A tapasztalat azt mondatja velem, hogy ne vedd ki hanem fújd le Egisept sray-el utána kend be Tetran kenőccsel. Ezt naponta többször ismételd meg.Ezt szoktam tanácsolni akinek szúrom, és én magam is ezt tettem.A gyulladás ha ezek utána sem múlik akkor vedd ki, de ha nem vagy fémallergiás akkor lehet arany vagy teljesen orvosi fém, bár én azt szoktam mondani hogy elsőre nem is javasolt más csak orvosi fém.
5. e584b61b26 (válaszként erre: 2. - E584b61b26)
2009. okt. 12. 12:38
Ha pár napon belül nem javul vedd ki és vegyél egy nemesfém ékszert bele,azzal menj vissza hogy azt tegyék be neked!
2009. okt. 12. 12:37
Nekem állandó gyulladásban volt, kenegettem jóddal, illetve piercing géllel, de nem gyógyult, 2x is ki volt lőve, végül kivetettem, és elkönyveltem, hogy nekem nem lesz, mert nem bírja a szervezetem. Pedig aranyból volt. Egyébként a csuklomón fémérzékeny vagyok.
2009. okt. 12. 12:37
betadin oldattal.(jódot tartalmaz)
2. e584b61b26 (válaszként erre: 1. - Gayle23)
2009. okt. 12. 12:37

Igaziból ki kellene venni amíg gyulladt!

Nincs fém allergiád?

Próbáld át törölni amilyen sűrűn tudod tiszta alkohollal és utána használj rá valamilyen hámosító krémet!

2009. okt. 12. 12:33
Van valami jó tanácsotok mivel lehet leápolni a köldököt ha begyulladt a piercingtöl??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook