Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a hajjal, ha festés után száraz, kócos lett? fórum

Mit lehet tenni a hajjal, ha festés után száraz, kócos lett? (tudásbázis kérdés)


18. Csigusz 79 (válaszként erre: 17. - Lexi018)
2009. okt. 12. 14:57
Ezek nem sokat érnek... fél vagy 1 óráig érdemes egy pakolást rajta hagyni.
2009. okt. 12. 12:54

sziasztok!

vettem ma g.l.i.s.s kuros hajpakolást,a vadrózsa illóolajosat,meg ugyanennek anaranmcssárga Hair repairját...remélem jó lesz.most kentem fel a pakolást,azt irja hagyja hatni 5 percig,hát én minden pakolást fél óráig szoktam ,igy ezt is.Becsavartam a hajamat törcsibe,hogy melegen tartsa.Utána lemosom,(ahogy mandulaszem irta hideggel a végén)aztán rá a hair repair és hagyom magától megszáradni.Szegény hajam.... :(

2009. okt. 12. 11:38
Proteines pakolást neki.
2009. okt. 11. 16:16

Szia,


Ne csak balzsamot vegyél, hanem hajpakolást is. Kallosnak van egy literes, tégelyes.

Hajmosáskor mikor leöblíted a balzsamot, utána hideg vízzel fejezd be, mert úgy lezáródnak a hajvégek.

Vegyél valamilyen hajvégápolót, pl. szilikonos. Ez összetapasztja a megtört hajvégeket és nem lesz seprűs.

És ha már menthetetlen, akkor beszárítással tudsz rajta javítani.

Ha esetleg van egy jóminőségű hajvasalód, akkor alacsony hőfokon, hővédő spray-vel hajmosás után használd, mert nem lesz seprűs. (de ez lehet csak jobban tönkreteszi).

2009. okt. 11. 15:04
Szerintem az is biztos jó! Én most ilyen sampont használok és nagyon bejött!
2009. okt. 11. 14:59
Hát 1-2havonta vágatok belőle.Nagyon el avgyok most keseredve.És a gliss kurról nem hallottál jókat,szted az milyen?
2009. okt. 11. 14:56
Látom hosszú hajad van! Mennyi időközönként vágatod a végit?
2009. okt. 11. 14:55
Bocsi fructis!
2009. okt. 11. 14:54
Ha ez sem segít sajnos már egy ötlet! A végéből egy picit levágni, hogy ne töredezzen tovább!
2009. okt. 11. 14:53
Vannak kimondottan töredezett hajra! Nekem a Panten és az elseve vált be! De jó a froctis is! Lényeg, hogy töredezett hajra legyen és a végét jól dörzsöld be! Semmiképp ne vegyél valami gagyit!
8. lexi018 (válaszként erre: 7. - Sünciné)
2009. okt. 11. 14:51
nem,nem járt le:)Milyen balzsamot ajánlasz?
2009. okt. 11. 14:48
Ha tudsz még most frissiben vegyél egy balzsamot! Nézd meg a hajfestéken ha még nem dobtad ki a dobozt, hogy nem jár e le a szavatossága! Egy ismerősom járt így! Sokáig én sem hittem le de ettől volt!
2009. okt. 11. 14:36
Hát végeztem vele.Igy sem jobb.Bár ki tudtam fésülni,a fésű tele volt hajjal,de nem ám hosszú szálakkal,csak ilyen kis töredékekkel,nagyon durva és nagyon félek.Nagyon száraz a hajvégem,mit csináljak vele?
2009. okt. 11. 13:34

Szerintem az olivaolaj nem fogja be sargara.Ugy kellett volna,hogy egy kis olivaolaj,tojassargaja,egy kis mez keverekevel bekened.

Hagyd rajta vagy 20 percet es kozben probald kifesulni a veget is.

Persze,hogy hajbalzsam nelkul kocos lesz.

2009. okt. 11. 13:03
senki ne tud semmit?ezt nem hiszem el....
2009. okt. 11. 12:54
légyszi segítsetek...)
2009. okt. 11. 12:51

most festettük,pal...ette festékkel,nagyon világos szőkére,de eddig is ilyennel kentük.Elfelejtettem hazahozni a hajbalzsamomat,itthon meg nincs,igy csak samponnal mostam meg,és nagyon száraz lett,és a végei "összeugranak",kócos.Igy nem maradhat.Mit tegyek vele?

Most kentem rá olivaolajat,de nagyon félek,nehogy befogja sárgára,mert a szinem az ilyen hamvas,ezüstös szőke.mit tegyek?ajánljatok valamit:)

2009. okt. 11. 12:49
Mit lehet tenni a hajjal, ha...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook