Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Béltisztitás után 1 dl.olivaolajat kell meginni, de hogyan, mert hányingerem van tőle? fórum

Béltisztitás után 1 dl.olivaolajat kell meginni, de hogyan, mert hányingerem van tőle? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 4. 13:22
Brrrrrrr!
2013. okt. 4. 12:59
a béltisztítás is egy bűncselekmény, hát még utána egy pohár olaj...ennyi szerencsétlent...
2009. okt. 15. 14:50

-Ki ajánlott nektek ilyet?

Soha ilyenről nem hallottam...!!!Nem is gondolom,hogy a hasmenésen kívül jó lenne valamire,főleg nem méregtelenítésre.

Erre van pl.Aloe Vera,különböző teák és egyéb jól bevált módszer,de 1dl olivaolaj?

(biztos megkérném aki ajánlja,hogy fogyasszon el előttem ilyen italt...)

2009. okt. 11. 14:48
Hú, ez nekem sem ment túl jól. CSak egyetlen egyszer szántam rá magam, de sajnos elfelejtettem, hogy szobahőmérsékletűnek kell az olajnak lennie, így spájz-hidegen ittam. Azóta sem tudom, hogy használt-e, de az biztos, hogy így legalább a szagát nem éreztem.:)
6. ac808a6b30 (válaszként erre: 3. - Lobo1)
2009. okt. 11. 11:06

Szia!


Te másnap a WC-n tényleg láttad azokat a "gyöngyöket", távozó mérget, amiket ígértek?

2009. okt. 11. 11:05

Nagyon gyorsan, tegyél bele grapefruitlevet.

Én nem tudtam végig csinálni, mert bejött a lányom öklendezni, abba kellett hagynom, hogy kizavarjam, mire szólt az apjának is, így már együtt sajnáltak és öklendeztek. Párom könyörgött, hogy inkább megissza ő. Na, azóta útálom az illatát is.

2009. okt. 11. 10:41
Fogd be az orrodat, és gyorsan idd meg, én is csináltam, útálom az olívaolajat, de túl lehet élni!
2009. okt. 11. 10:31
Én májtisztitást csináltam egyszer ott is olivaolajat kellett inni grépfrut levével. Rosszabbra számítottam, egyszerre lehúztam :-)
2009. okt. 11. 10:11
Miért kéne olivaolajat inni?
2009. okt. 11. 10:06
Béltisztitás után 1 dl.olivaolajat kell meginni, de hogyan, mert hányingerem van tőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook