Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
8940. a9f4f8dbe4 (válaszként erre: 8938. - Boriboo)
2010. dec. 29. 15:00

Na, akkor hamarosan minden rendben lesz!

Régebben bezzeg annyira örültem pár nap haladéknak, amíg késett, most meg mindent megteszünk, hogy megjöjjön. Hát igen.


Egyébként mennyi idő alatt normalizálódik ismét a ciklus?

8939. anca90 (válaszként erre: 8938. - Boriboo)
2010. dec. 29. 13:04

nah szuper

igen nekem is plusz 15 kg-ot mondtak de a mokim mondta h az 50legyen a cél, hát az is elég sok...

de a minimum 4kg az reális, és azt meg is tudod cisnálni! hajráá

8938. boriboo
2010. dec. 29. 12:57
Na jelentem megvolt a kivizsgálás a nőgyógyásznál, holnap vérképek kell csináltassak, kaptam gyógyszert amitől megjön, viszont volt hegyibeszéd is, hogy egyek húst, meg ne fogyjak tovább mert akár a pszihiátrián köthetek ki, ami életemen végéig béjegként fog rajtam maradni... ja és minimum 4kg fel kéne szedjek, mert az én normál súlyom az a 70kg.. na persze.. az azért sok! Tudom, hogy magas vagyok, de ha 70re visszamegyek akkor tudom, elölről fogom kezdeni az egésszet, mert nem érzem úgy jól magam, viszont a 4kg megpróbálok benne lenni... És remélem hamarosan én is azt írhatom, hogy megjött:D
8937. a14deb9047 (válaszként erre: 8934. - Esztiiiy)
2010. dec. 29. 12:56

Ugye??? Mi mindennek lehet örülni???!!!

Azt szokták mondani, hogy az rendben van, akkor az ember lányna ilyenkor nyugodt lehet;

8936. anca90
2010. dec. 29. 12:53

Wáw frankók vagytok nagyon, ez tök jót jelent!!! Látjátok megéri a kemény munka, a nem hányás, és az evés:) Én meg tegnaptól kezdtem el a próba hónapom.

Kicsit bepánikoltam, pedig már sokkal rendesebben eszem, de valahogy nem értem miért szívrohama lesz sokszor az a. Félek tőle, bár gondolom a sok hiány miatt is, nekem meg már visz. jó a vérképem...

Örülök a sikereiteknek!

8935. a9f4f8dbe4 (válaszként erre: 8934. - Esztiiiy)
2010. dec. 29. 11:21
Dehogy túl személyes, tökre megértelek! Nekem sem jött meg rendesen az utóbbi időben, és pont tegnap... Úgyhogy osztozom örömödben :)
8934. esztiiiy
2010. dec. 29. 10:58
lehet hogy ez túl sok infó.. vagy túl személyes..meg nem is tudom hogy mért mondom el..de annyira bodog vagyok!!! Képzeljétek, ma megjött, 3 hónap után:)))
8933. anca90 (válaszként erre: 8929. - A14deb9047)
2010. dec. 29. 09:09
ez nagyon tetszik, igazán bölcs gondolkodás
8932. anca90 (válaszként erre: 8930. - Esztiiiy)
2010. dec. 29. 09:09

Én is Pest

ó hát hogyne menne a suli, én ebbe biztos vagyok!!!

8931. anca90 (válaszként erre: 8926. - A9f4f8dbe4)
2010. dec. 29. 09:08
Figy én másfél éve járok ide, 2 pszichológusnál is voltam, mt az egyiknek kisbabája született, átsegítettek csomó mindenen, most haladok előre, mindig megbeszéltük előre a dolgokat, jót akarnak nekem. Én ennél jobbról még sosem halottam. De mindenkinek saját magának kell megtapasztalni mi a jó Önmagának, ez a lényeg. www.ogyei.hu itt utána tudsz nézni, majd szólj h hogyna döntesz. Én most nem tudok nekik szólni, mt az ünnepek miatt majd csak 6.körül megyek, kül. hetente járok, de mond azt h vhol olvastál róluk és ennyi, szerintem tuti segítenek! Max. egy próbát megér!
8930. esztiiiy
2010. dec. 28. 23:08
Én 18 éves vagyok, Budapesten lakon és ide is járok gimnáziumba,ahol idén végzek..legalábbis nagyon remélem:P
2010. dec. 28. 21:48

Gondoljatok erre:


Hinned kell a boldogság lehetőségében, hogy csakugyan boldog légy'. Az vagy, amit gondolsz, és csak azt tudod elgondolni, amiben hiszel.

Ne gondolj a hanyatlásodra, mert bekövetkezik.

Ne gondolj a veszteségre, mert veszteségek érnek. Ne gondolj a szomorúságra, mert lelked sötétségbe borul.

Ne gondolj a rosszra, mert a mélybe taszít.

A jó gondolat: ajándék. Szárnyalás, magasba vágyódás, felemelkedés. . . Élni csupán a legtisztább vágyak szerint érdemes. Attól függően, hogy vágyaink keserűek vagy édesek, fanyar vagy boldog lesz az életünk. Képzeld el, amit kívánsz, kívánd, amit elképzelsz, teremtsd meg, amit kívánsz. A boldogság: vágy, a képzelet: hit, a cselekedet: megvalósulás.

8928. a9f4f8dbe4 (válaszként erre: 8901. - Boriboo)
2010. dec. 28. 21:44

Nekem sem volt túl szimpatikus, de abban tényleg igaza volt, hogy a többiek ezt nem érthetik. Ami nekik "csak" egy szelet csoki vagy plusz egy kiló, az nekem világvége.

De máris jobb a tudatomnak, hogy Nektek bármikor nyavalyoghatok. :)

2010. dec. 28. 21:38
A béres csepp tényleg nagyon jó, én c vitamint is szedtem, meg régebben sörélesztőt a hajam és a körmeim miatt. Bár a gyümölcsöket és a változatos étkezést nem nagyon tudja pótolni, a semminél egy fokkal jobb.
8926. a9f4f8dbe4 (válaszként erre: 8902. - Anca90)
2010. dec. 28. 21:32

A "mokit" megjegyzem, nagyon tetszik :)

Ez egyébként sulis volt, csak egyszer voltam nála és rögtön lepasszolt, és még nem tudom, hova tovább... nincs kedvem kemény pénzeket fizetni azért, amivel úgyis nekem kell megküzdenem. Lehet, hogy elmegyek az OGYEIbe, amit írtál. Az jó?

2010. dec. 28. 21:22
Amikor egy hét alatt 12 kilót fogytam a kórházban, a főorvos (ideggyógyász-pszichiáter-neurológus-addictológus) ajánlotta, hogy tojássárgáját keverjek egy pici cukorral habosra és azt fogyasszam el hetente legalább kétszer ásványi anyag pótlásra. Néha még langyos tejben is szoktam fogyasztani. (Természetesen szigorúan csak házi tojást a szüleimtől.)
8924. anca90
2010. dec. 28. 20:46
igen azon kívül ami mondjuk ételbe belesül vagy ilyesmi. Kül. én se szerettem, de most rájöttem h mégis, egyébként tökre változik az ízlésem. Én ha nem megyek sehova, akkor hagymát szoktam enni:P, meg padlizsánt sütök, vagy csalamádét néha, meg ubit én is:)
8923. boriboo (válaszként erre: 8922. - Anca90)
2010. dec. 28. 20:39

Tehát hetente 3at kell megenni, vagy hogy is van ez?

Én a lágy tojást nemigazán szeretem, inkább a keményet és szoktam olyat reggelizni, hogy csak úgy hívom, hogy húsvéti reggeli, mert keménytojás, uborka és paradicsom, és mindig húsvét jut az eszembe az illatokról:)).. csak télen nincsen izze a zöldségnek sajnos, és vitamin még annyi sincs benne, viszont valamivel kell hazudjak az agyamnak:))

8922. anca90 (válaszként erre: 8919. - Boriboo)
2010. dec. 28. 20:35

én a tej ízét alapból nem szeretem, de a tejes dolgokat nagyon. Néha szoktam kakaót inni vagy tejes kávét... és az mindig jólesik...

Tojást elvileg 3at kellene enni, azt mondta nekem a dietetikus, nekem már volt 2 lágytojás a héten, az nem rossz:)

8921. anca90 (válaszként erre: 8918. - Esztiiiy)
2010. dec. 28. 20:33

AZ a lényeg, h hozzád viszonyítva nézzük, és akkor Gratulálok, ügyes vagy nagy lépés, és látod, még nem is érzed magad rosszúl. Ez a legjobb benne!

Én 20éves vagyok Budapesti és Jászberénybe járok suliba

Te??

8920. boriboo (válaszként erre: 8917. - Esztiiiy)
2010. dec. 28. 19:47

20 éves vagyok, és nem magyar állampolgár.. Romániában lakom, viszont semmi közöm a románokhoz, amire nagyon büszke vagyok!:)) Persze beszélek románul, és nincsenek előitéleteim velük kapcsolatba, csak magyar vagyok és ezen nem változtatnék:)

Ja igen Erdélyben lakom, viszont Temesváron járok egyetemre.. messze van viszont nagyon megéri:)

8919. boriboo (válaszként erre: 8913. - Anca90)
2010. dec. 28. 19:44

Igen a tejet nagyon szeretem és tojást is szoktam enni, bár a tojást nem annyira gyakran, viszont tejet minden nap:)

Írtam privit;)

8918. esztiiiy (válaszként erre: 8915. - Anca90)
2010. dec. 28. 19:40
egyszer hánytam! De nála ez már haladás,mert estére már túl szoktam lenni 3-4-en is.
8917. esztiiiy
2010. dec. 28. 19:39
Egyébként hány évesek vagytok és merrefelé laktok?
8916. esztiiiy (válaszként erre: 8905. - Boriboo)
2010. dec. 28. 19:38
Ja,nála is ilyen szép lassan fokozatosan alakult ki az egész. A kávéfüggőség ismerős...meg a pánik utána. Uhh tök jó, tényleg igyekszel,csak így tovább!! a bejglit én még nem mertem bevállalni idén, majd talán jövőre sikerül!! De azért 1-2 mézeskalács lecsúszott, hogy azért mégiscsak legyek valami karácsonyi hangulat:)
8915. anca90 (válaszként erre: 8914. - Esztiiiy)
2010. dec. 28. 19:35

szió

Ezen a helyen 22éves korig ingyenes!

egyszer hánytál vagy egyszer sem? bocs ezt nem értem?, de örülök h jó hatással vagyunk Rád, ez a lényeg. Ügyesen haladsz, a lényeg tudod a szokás, h új legyen a megszokott!!!

8914. esztiiiy (válaszként erre: 8904. - Anca90)
2010. dec. 28. 19:29

Hát nemrég múltam el 18 éves, szóval sajnos kiszortultam az ingyenes gyerek egészségügyből.

Amúgy elég furcsán hangzik,mert annak ellenére,hogy tegnapelőtt regisztráltam ide, máris jó hatással vagytok rám: ma pl még csak 1-szer hánytam és falásrohamom sem volt, és már este fél 8 van, sőt még reggeliztem is meg ettem egy kis ebédet és most épp mogyorót eszem :) A gyógyszerrel nekem is lassan le kell állnom,mert már jó ideje szedem, de őszintén szólva örülök is neki, mert folyton beálmosít és nem tudok koncentrálni normálisan tanulásnál.

8913. anca90 (válaszként erre: 8912. - Boriboo)
2010. dec. 28. 17:20

Nem kell elnézést kérned, én örülök, ha jól érzed magad, ez a lényeg!

Nah szuper, mindenképp jól tetted, egy idő után ehetnél főzeléket, simán menne neked:P Ezzel még nem hínál, csak a szervezeted lenne rendben!

Jaj Te nah de tudom én azt h szeretsz hasizmozni, de ennnyit??? Lassan minusz kcal-os leszel, mt még nemhogy keveset viszel be, hanem égeted is el! Figyelj azért oda! Teltségérzet az nem feltétlen jelenti azt h meg is van az elegendő étel, súlyod hogyan alakul mostanában??? Mi volt a reggeli, vacsika esetleg kakaó, piritós? Túl kevés a bevitt kcal-od! Hidd el, tudod nem mondanám, müzli szelet estére?

Tejet iszol, vagy tojást eszel? Annak örülök mikor írod, milyen jót reggeliztél, rem. holnap is így lesz, de addig írj!

8912. boriboo (válaszként erre: 8911. - Anca90)
2010. dec. 28. 16:34

Na elnézést csak itt volt a legjobb barátnőm, mert holnap megy a barátjához, és idén nem fogunk többet találkozni, és olyan fura, mert 7 év óta először nem együt szilveszterezünk, most gondolok bele úgy igazából.

Jól hangzik nagyon a saláta, én jelentem ma ebédeltem!!:D almát meghámoztam és felvágtam, aztán tettem közé aszalt papaya kockákat és felvágtam egy datoját és leöntöttem yoghurttal, a mézet kifelejtettem de nagyon finom volt:), igaz zsírszegény volt a yoghurt de megettem, és nincs bűntudatom, habár rá egy fél órára megcsináltam 600 hasizmot, viszont nem érzem, hogy a gyomrom most sírna étel után, és teltérzésem is van, és nem azért mert megittam egy csomó vizet, hanem mert ettem:D

De tetszik nagyon a gyümölcssalátád;) viszont én barack helyett narancsot fogok majd tenni, és ribizli helyett megyet:) csak azt hiszem nem ma, mert jelenleg aszalt dolgokon kivűl és persze almán kivűl semmilyen jellegű friss gyümölcs nincs itthon, fel van lakva a készlet:))

Hát mostanában nem festettem, pedig megigértem magamnak, csak nemtudom egyetemen mindig festek s itthon nem jön, pedig mehgkivánom, csak amig felérek az én kis ˝műheéyemig˝ addig elunom.. de még idén valamit kezdek magammal:)

8911. anca90
2010. dec. 28. 15:44

Csináltam most egy hiper egészséges gyümölcssalit. Annyira fehér vagyok jelenleg, mint a frissen meszelt fal, ezért is muszáj, nah meg azthiszem elkezdem mától úgy tényleg a próba hónapot. Tegnap este rám jött a frász, tesóm mondta, h most nagyon sovány vagyok, jó mindig ezt mondja. Anyum aki tudja, tőle megkérdeztem h tényleg e mondta h most azé jól nézek ki, hát jobban mint voltam az 100, de nah mind1, megpróbálom, asszem?! Boriboo szerinted???

Jah Van benne grépfuit, alma, barack/ez sajna konzerves/, ribizli/volt lefagyasztva/ próbáld ki te is:P

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook