Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
2010. dec. 31. 10:12
Fél dl jóminőségű bor is ajánlatos lenne főleg délben; húsleves sok zöldséggel.
8999. a14deb9047 (válaszként erre: 8997. - Anca90)
2010. dec. 31. 10:10
A megvonásos tünetek szokatlan tüneteket tudnak produkálni!! És még nagyon jók az olajos magvak, aszalt gyümölcsök, citrusok, banán, grepfruit, stb. fogyasztása is!
8998. boriboo
2010. dec. 31. 10:08

Úgy látszik így évvégére, próbál begorombítani valami minket.. Allergiás lettem az egyetlen olyan testáplóra amit még bírt a bőröm, a két karom úgy néz ki mintha összecsípett volna a csalán, elég brutál Anna drága Te pedig ne aggódj, nem lesz semmi baj, maximum pár nap és elmúlik.

Ma minden rossz érzést el kell űzni a fejből, mert az év utolsó napján kihatással lehet az újévre.. csak pozitívan és ne feledd mi is itt vagyunk neked, és nem lesz baj!!!puszi

8997. anca90 (válaszként erre: 8995. - A14deb9047)
2010. dec. 31. 10:01

remélem valóban ilyen fantomérzésről van szó, ugye nem szervi szövődmény, vagy a szivemmel vmi.?

Ő fahéjat minden nap fogyasztok reggel a zabkásámba, mézet a teába, és 70%étcsokit is néha...

2010. dec. 31. 09:48

Egyébként a gyógyszereket a legrosszabb időszakban hagyod abba, hacsak nem próbálsz tudatosan helyettesíteni: de akkor méz, csokoládé, fahéj, gyümölcsök, ginseng, stb.,

melyek a természetes boldogsághormon termelődését elősegítik - persze lehet Dobos- és Feketeerdő tortát is fogyasztani.

8995. a14deb9047 (válaszként erre: 8994. - Anca90)
2010. dec. 31. 09:43
Próbálj ne figyelni rá, vagy olyan munkát, speciális mozgásgyakorlatot csinálni, ami külön is megmozgatja a karodat. Ezek jórésze "fantomérzés".
8994. anca90
2010. dec. 31. 09:39

hát először feleztem aztán pár napig szedtem úgy h minden másnap

És kb ekkor kezdtem felezni a cipralexet

csak ez a kar nehézség vagy mi nem hagy nyugodni

8993. a14deb9047 (válaszként erre: 8992. - Anca90)
2010. dec. 31. 09:37

De nem drasztikusan hagyod el, hanem fokozatosan?!

Mert a hirtelen abbahagyás megvonásos tüneteket okoz, ami viszont kegyetlen! Halálfélelem, halálvágy, pánikroham, szivritmuszavar, fulladásérzés, stb.

8992. anca90 (válaszként erre: 8991. - A14deb9047)
2010. dec. 31. 09:26

xanxot már nem szedem, a cipralexből már csak felet, mt el fog fogyni, és 7ig nem tudok kérni, de elvileg úgyis azt is elhagynám most, csak szarúl jött msot ki

még mindig szorít...

8991. a14deb9047 (válaszként erre: 8989. - Boriboo)
2010. dec. 30. 21:30
Hogy szeded a gyógyszert?? Mert ilyenkor télen nagyon vigyázni kell vele! Nem is szokták ajánlani, hogy hagyja el, hanem inkább késő tavasszal, amikor már több a fény és magasabb a hőmérséklet... 12 év tapasztalat!!
8990. anca90 (válaszként erre: 8989. - Boriboo)
2010. dec. 30. 21:28

Ez nagyon tetszik, köszönöm szépen

Nagyon remélem, tudod már ezért a pánik miatt is RÜHELLEM EZT AZ EGÉSZET

köszönöm

8989. boriboo (válaszként erre: 8988. - Anca90)
2010. dec. 30. 21:19

Ne aggódj!! Nincs baj! Tudom és érzem! A gyógyszer elhagyása valószínű, és azért ilyen erős és félelmetes a pánikod, mert nem mindennap hagysz el antidepresszáns gyógyszereket!

Te már jól vagy, és még csak 3 lépésnyire vagy a céltól, és ez lebegjen a szemed előtt, és még akkor se rendűlj meg, ha a cél előtt kibogzdott a cipőfűződ, mert ez egy képzeletbeli futóverseny, és a te cipődön nincs füző, szóval ha azt látod, hogy ki van oldódva, az csak beképzelés.

Egy kicsit kusza gondolat, de pánikra nincs ok! Nyugodj szépen le, és ne gondolj most ezekre az érzésekre, próbáld meg kiszűrni!!!

Puussszziii

8988. anca90 (válaszként erre: 8986. - Boriboo)
2010. dec. 30. 21:08

Jólvan, frankó ez a vacsi is, nem mindig lehet ugyna olyan intenzitású. A holnapi is elég komolynak ígérkezik, remélem fogod bírni hosszú távon lelkileg, de az ízek jól fognak esni az tuti! De vigyázz a gyomrodra! NAGYON BÜSZKE VAGYOK RÁD!!! Én majonézes dolgokat még mindig nem tudok enni, de lehet holnap...

Nekem ma szar napom volt, nem tudom de még mindig feszít a karom meg a mellkasom, meg mmár kicsit a bal lapockám is, de az már elmúlt. Gondolom a bogyó elhagyása miatt is, de elég rosszúl voltam. Azért félek mikor ilyet érzek, de csak nem a szivem az? ugye, hanem a pánik, meg h hagyom el a gyógyszert ráadásul úgy jött ki pont h mindketőt egyszerre...Nem vettem be mt még próbálkozom, ittam nyugtató teát, de tanulni nem tudtam eleget, a hideg rázot... remélem ez volt a vízválasztó és megszokom

ugye így van??? bíztatást kérek!!

Szóval én is itthon töltöm a szilvesztert...

8987. esztiiiy (válaszként erre: 8986. - Boriboo)
2010. dec. 30. 20:52
Wáo, te aztán tényleg elszántad magad!!! hmmm rigó jancsi, azt én is imádom!! Jó étvágyat:)
8986. boriboo
2010. dec. 30. 19:55
Na a vacsora fele is letudva, 2 klementina, egy bögre forrócsoki, és egy narancs, majd később elpattogtatok napraforgómagot is.. a tegnap esti müzli piritós kombinációtól nem tudtam aludni:)) megnyomta a gyomrom:)) ma egy kicsit lightos lesz, és holnap pedig düsan étkezem a menű, kapaszkodjatok csajok!!!: majonézes krumpli és kukorica, tejfölös fokhagymás zöldbabsaláta, szójafasirt, rántott sajt, és a kedvenc sütim a Rigó Jancsi, ja és cékla.. pukkadni fogok.. csak tudjak enni indből, persze nem annyira, hogy rosszul legyek, mert nem a hányás a cél:))) na ki mit csinált ma?!
8985. anca90 (válaszként erre: 8983. - Boriboo)
2010. dec. 30. 13:59

De kedves a szomszédtól, csoda h még vannak ilyenk emberek de komolyan, hát akkor fogadd meg a tanácsát:P

légy jó

8984. anca90 (válaszként erre: 8981. - Boriboo)
2010. dec. 30. 13:58

de hülye vagy:D én is jobban vágyom ilyenre, de tavaly ezt csináltam itthon bőgtem a szobámban és tanultam, szal idén szerintem elmegyek. Sajna lehet olyna helyre ahol ilyen vacsi is lesz, amitől tartok...

jól hangzik az ebéded:P

8983. boriboo
2010. dec. 30. 13:54

Jaj képzeljétek, teljesen le vagyok d9bbenve! Olyan jól esett, mert átjött a szomszéd néni, és hozott egy nagy doboz házikészítésű krémes sütit, mert nagyon le vagyok fogyva és, hogy reméli nem vagyok beteg.. olyan aranyos, annyira jól esett, 3 féle süti van benne, és dirket kisebb rombuszokra vágta, hogy úgy egyem, mert azt mondta, így nem veszem észre, hogy mennyit eszem belőle:)).. olyan aranyos:D

Amúgymeg köszönöm szépen csajok, hogy szúrkoltatok az eredményekért:D:D ahogy látszik hatásos volt!:D

Köszönök mindent!:*

8982. boriboo (válaszként erre: 8978. - Esztiiiy)
2010. dec. 30. 13:17
Júúj nem lehetett kellemes.. Főleg fenékre.. a pasik pisloghattak:))
8981. boriboo
2010. dec. 30. 13:12

A szilveszter az itthon lesz, nem kivánkozom sehova, amikor otthon ülős kellett volna, hogy legyek akkor lázadoztam és mentem mindehova, szerencsére kinőttem és nem a piálásról szól a szilveszter, de örvendek, hogy itthon maradok, majd társasozom a szüleimmel:)) majd filmezünk nézzük a kandallóba a lobó tűzet és 10kor elmegyünk aludni:))) mint a nyugdíjjasak:))

Hát az előbb ettem levest és egy kanálnyi krumplipürét savanyúsággal..

Nőgyógyászhoz vasárnap kell visszavinni a leleteket, mert akkor ügyeletes, mivel hétfőn vagy kedden megyek vissza az egyetemre.

Szép idő van kint, lehet megyek egyet kutyátsétáltatni:D.. aztán ő is megborít, vagy kiakaszt:))).. szokása:))

8980. anca90 (válaszként erre: 8977. - Boriboo)
2010. dec. 30. 12:59

heyló

Nah jólvan örülök, az alacsony hemoglobin okoz mensturáció kimaradást...Egyél csak szépen:), hát nálunk ma rendelős kaja volt, kínai, szeretem de az még nem ment, inkább borsófőzeléket ettem...

szilvesztert még nem tudom, hogy hogy lesz. Nálatok?

Vigyázz azért magadra, de legalább jót nevettél:)), nőgyógyászhoz mikor mész vissza? oda kell vinni a leletet?

puszkaa,

8979. a9f4f8dbe4 (válaszként erre: 8977. - Boriboo)
2010. dec. 30. 12:57

Jól teszed, nevetni kell az ilyen ballépéseken is! Irigyellek, a jó hozzáállás fél siker :)


És milyen lesz a szilveszter? Hol ünnepeltek?

8978. esztiiiy (válaszként erre: 8977. - Boriboo)
2010. dec. 30. 12:56
Uhh az gáz:D Remélem egyben vagy még! Én tegnap produkáltam egy hasonlót: hegyről jöttem le és megálltam a zebránál. Erre az autóban ülő 2 férfi int,hogy átengednek. Vigyorogva integettem nekik,hogy "köszi köszi", erre megcsúsztam és seggreestem. Utána meg még ott szerencsétlenkedtem az autó előtt,mert alig bírtam felállni,úgy csúszott az út. Szegény pasik meg nem tudtam az autóval továbbhaladni, szóval még egy kisebb forgalmi dugót is okoztam:DD
8977. boriboo (válaszként erre: 8976. - Esztiiiy)
2010. dec. 30. 12:40

Köszönöm a drukkot!:D

Hát átlag lett minden, kivéve a hemoglobin szintem, ami alacsony, de ez várható volt, mivel kiskoromban is vérszegény voltam.

Na de ma egy akkorát estem:))) jöttem ki az egyik kávézoból, és a lépcsőn jég volt, na nekem ennyi elég is volt, olyat suppantam, s a bokámat magam alá tőrtem:)) vicces volt, az előttem lévőt pedig jól bokán rugtam:)) jaaaj s a hátam mögött pasik voltak, szépen bemutatkoztam:)).. az ilyensmi mindig jókedvre derít, habár fáj, de legalább tudok nevetni rajta:))

8976. esztiiiy (válaszként erre: 8975. - Boriboo)
2010. dec. 30. 11:40
Drukkolok! És gatula hogy lenyomtad a kajákat:) Én sem nagyon olvatsam még idáig ilysmi könyveket, de még ha nem is segít, akkor is érdekes és tanulságos elolvasni valaki történetét, aki ugyanazokon ment keresztül mint mi,és akinek sikerült kiláballni a betegségből!
8975. boriboo
2010. dec. 30. 10:37

Sziasztok!!!

Na mindjárt megyek az eredmények után.. hát eléggé megcsapoltak, 2 fiola vért vettek le, és még ülve is megszédűltem, de utánna egyet sétáltam, mert úgy éreztem autóval most nem tudnék hazamenni, igaz kifáradtam, viszont nagyon jól esett.

Hát semmi jót nem várok most, biztos minden tartalékomat feléltem és a béka feneke alatt vannak a mutatók, de hát na.. ma megpróbáltam enni, legyúrtam egy banánt, és zabkását és 3 hajszálvékony szelet sajtot meg egy narancsot, ismét tele vagyok, de tudom, hogy ezek mind egészséges ételek voltak.

Még nem hallottam erről a könyvről, de utánna nézek, valahogy olvasnivalóból inkább a klasszikusokat szoktam választani, még sosem gondoltam arra, hogy egy ilyensmi könyv segíteni is tud, viszont én is kipróbálnám, na de most megyek is, és remélhetőleg nincs egy koponya két lábszárcsonttal ábra rajzolva a papírra:)))

Szép napot:D

8974. esztiiiy (válaszként erre: 8973. - Anca90)
2010. dec. 30. 10:11
Megírtam privátban..nehogy reklámozzak itt előben üzleteket :D Én is így voltam vele,hogy féltem kicsit belekezdeni, de az első oldal után minden félelmem eltűnt :)
8973. anca90 (válaszként erre: 8972. - Esztiiiy)
2010. dec. 30. 09:45
Hol tudtad megvenni, mt én megrendeltem booklinen 1 hete írtak h van készleten már, de még mindig nem vittek a boltba, de úgy várom már, de kicsit félek is tőle, de tök jókat olvastam róla...
8972. esztiiiy
2010. dec. 30. 09:17
Tegnap megvettem Galgóczi Dóra "Test a lélek börtönlben- Egedj szabadon anorexia" című könyvét..és hihetetlen jó! Már rögtön tegnap "nekiláttam" és már majdnem túl vagyok a könyv felén. Nagyon jó, mindnkinek ajánlom!!!
8971. a9f4f8dbe4 (válaszként erre: 8958. - Anca90)
2010. dec. 30. 09:10
Igazad lesz, a gyógyszerek elhagyása tűnik a legvalószínűbbnek. És boriboo tanácsa megfogadandó! :) (vagy legalább egy bögre mézes tea)
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook