Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
2011. jan. 9. 21:38

Találkozik a róka és a farkas.

A farkas köszön a rókának: szervusz vöröske!

Nem vagyok én vöröske!! Miért, jobb lenne, ha lerókáználak???

9179. Crazy Spirit (válaszként erre: 9173. - 1e2be55d4a)
2011. jan. 9. 21:36

Te is? HOgyha nem jöhet a róka...ugye milyen rossz? Már 2011-ben újévi fogadalomképp döntöttem: nem lesz több róka...oszt tegnap mégis. Ma még nem....

Nehéz.

A cigarettáról 3 hónap után sikerült leszokni.

Ez még nehezebb.

Pedig cigi mindig volt és lesz is.

Kaja is - volt is mindig, lesz is, vagy dönt az ember, se nem kevés, se nem sok, hanem rendesen, vagy icipicit kevesebbet, de akkor néha lehet egy kis kényeztetés, vagy NIN megállás....


MEGÉRTELEK. MINDENKIT.


ÜDV.:

Crazy Spirit


utóirat:


NEM KELL VALAKINEK TACSKÓ szuka KISKUTYA ???

7 hetesek, esznek, fekete-barna színüek...

9178. boriboo (válaszként erre: 9177. - VictoryPurple)
2011. jan. 9. 17:29

Jaaajj de vagány neked!! Bécs az egyik kedvenc városom!! Jaaj és a Szerelmeddel leszel ott, és még salsáztok.. jaaaj de vagány neked!!

Gratulálok a vizsgáidhoz, biztos megkapod az ösztöndíjjat! AAhh végre jól jönnek össze a dolgok:D, ennek örvendek nagyon. Az viszont nem jó hír, hogy felfáztál! Vigyázz magadra!!

Nagyon jó utat kivánok! Érezd jóól magad!

Nálam a vizsgák csak ezután jönnek, most kezdődik a para, na de sebaj, túl leszünk rajta, remélem jóól, mert szeretnék államin maradni!

Akkor kivánok neked ismételten is jó utat, és jó kikapcsolódást, meg szerelmes napokat Bécsben! Puuusziiii

9177. VictoryPurple (válaszként erre: 9172. - Boriboo)
2011. jan. 9. 15:25

Vizsgákkal végeztem hál'isten már, egész jól, remélem kapok jó kis ösztöndíjat. Úgyhogy most egy hónap pihi.

Most épp felfáztam nagyon, úgyhogy tegnap nem tudtam kimenni a Szerelmemmel Bécsbe, de ma utazom este utána, aztán salsázunk egyet, és jövünk haza. Kicsit para, mert a vonaton kell jegyet vennem, és nem tudok németül, de hát ennyit megér...

Most próbálok eszegetni, mert sajnos olyan rosszul voltam, h nem nagyon ment, de estére muszáj egy kis energiát gyűjtenem, ha bírni akarom. Lassan kezdhetek készülődni... :)

Te hogy vagy? :*

9176. boriboo (válaszként erre: 9175. - 1e2be55d4a)
2011. jan. 9. 14:05

A legfontosabb, hogy add ki magadból a gőzt. Nekem ősszel volt egy csúnya ilyen magambafordulásom, akkor fogytam annyit, hogy még azóta sem jött meg a menstruációm, most azért küzdök. A baj az volt, hogy magamba folytottam mindent, persze problémáim voltak, de nem mertem senkinek sem beszélni róla, nehogy az legyen, hogy azt mondják, hogy csak ennyi, és mert nem akartam senkit se lehúzni a hangulatommal. Az egyik jó barátnőmet ezzel nagyon megbántottam, és úgymond ˝cserben hagytam˝ mert nem kereztem, végülis azért, hogy ne kelljen a panaszkodásomat hallgassa, de megbántam, és tudom, hogy másként is cselekedhettem volna, ezen már nem segíthetek, de próbálok túlleni.

Ha ki akarod írni magadból, itt nyugodtan megteheted, vagy írhatsz nyugodtan priviben is, biztos, hogy meghallgatásra találsz. A lényeg, hogy azt tedd ami jól esik neked, viszont ne engedd el az embereket magad mellől, mert ha ezt megcsinálod, akkor kezdődnek az igazán nagy bajok! Ha gondolod írhatsz nyugodtan üzenetet.

A hányás nem segít, megszabadúlsz az ételtől, de a helyzeten nem segít semmit, sőt még utánna ramatyabbul érzi magát az ember, de ezt te is tudod, és azzal sem oldodik meg semmi, ha sanyargatod magad, ha fájdalmat okozol magadnak, azzal a szeretteidet is megbántod.

9175. 1e2be55d4a (válaszként erre: 9174. - Boriboo)
2011. jan. 9. 13:42
Igen, tudom, meg vagyok áldva vele.. És nem is akarom én ezt megint elkezdeni, csak az ilyen hirtelen felindulások, a pillanatnyi akarás az, ami rávisz. És ugyanazon a pár pillanaton múlna a következő kitudja mennyi idő.. Csak nehéz, mert most amúgy is elég szar passzban vagyok, összecsapnak a fejem fölött a hullámok, itthon is, barátokkal is, mindenhol, aztán magammal se vagyok jóban, Marci miatt is folyton parázom és ez így együtt mindig csak még mélyebbre húz :(
9174. boriboo (válaszként erre: 9173. - 1e2be55d4a)
2011. jan. 9. 13:24

Rendes nagyon a tesódtól!! Viszont nagyon át tudom érezni, amit éreztél, párszor amikor hashajtóztam, akkor nekem is csak az járt a fejemben, hogy szabadúljak már meg tőle. Örvendek nagyon, hogy lejárt az a kórszak is.

Engedd, hogy vigyázzon rád a testvéred! Nem hiába van melletted! Hidd el, hálás leszel még azért, hogy megakadályoztak abban, hogy kiadd magadból. Azt kell magadban eldöntened, hogy meg akarsz gyógyúlni, vagy nem. Ha ez már letisztázódott benned, akkor már csak felfogás kérdés, persze nem könnyebb, csak tisztul a kép. Addig a legnehezebb, ameddig tudatosítod magadban, hogy felhagysz az önsanyargatással. Próbálok én is gyógyúlni, de még mindig bennem van az, hogy nem biztos, hogy 100 százalékban akarom. De azt hiszem ez még normális, mert nem lehet egyik napról a másikra leküzdeni, ez egy folyamat, mint az is ahogy kialakúlt.

2011. jan. 9. 13:07
Én most fogytam. Bár tegnap ettem viszonylag rendesen, mert Marcinak szülinapja volt, és anyámékkal elmentünk étterembe. Egy élmény volt..:P Rántott gombát kértem, és kihozta kettő akkorát, mint a fejem. Megettem az egyiket, aztán a sütiből is egy kicsit. Aztán itthon meg hányni akartam, de tesóm nem engedett ki a mosdóba, úgyhogy hisztit csaptam. Egész este hisztiztem...ég is az arcom. :(
9172. boriboo (válaszként erre: 9171. - VictoryPurple)
2011. jan. 9. 13:05

Szió!:*

Te, hogy vagy? Vizsgákkal, hogy állsz?

Na én egész jól vagyok, még, mert van 1 hetem amig elkezdődnek a vizsgák, de már érzem a stressz illatot a levegőben.

Te is mesélj!!:D

Piszii <3

2011. jan. 9. 12:45

Sziasztok Lányok, miújság?

Boriboo örülök a pizzának :)

9170. boriboo (válaszként erre: 9169. - Esztiiiy)
2011. jan. 9. 11:48

Azt mondta, hogy saját érdekemben próbáljam meg evéssel meghozni, és ha minden kötél szakad akkor a vizsgák után kezdjem el a gyógyszerezést.

Gratulálok! Örvendek, hogy kezd apadni a hányások száma! Ha így haladsz, akkor elmondhatod majd magadról, hogy exbumlimiás vagy!:D;)

puszii

9169. esztiiiy (válaszként erre: 9168. - Boriboo)
2011. jan. 9. 11:02

Nyami, az a farfalle jól hangzik:) Szerintem nincs ezzel a reggeli helyetti ebéddel semmi probléma ,mivel tényleg valami "normálisat" eszel. Helyedben én várnék még a gyógyszer beszedésével, mert egyrészt jobb ezt úgymond a természetre hagyni (ha lehetséges), másrészt meg ahogy írod valóban nem lenne jó a vizsgaidőszakban elkezdeni a szedést, amikor a legnagyobb szükséged van egy kis nyugira, egészségre, koncentrálóképességre stb.!! Bár azért sokáig ne halogasd, ha nem jön meg.. Orvos mit mondott ezzel kapcsolatban?

Amúgy tök jó, mert magamhoz képest én is egész normálisan eszem, és alig volt hányás utána:))

9168. boriboo
2011. jan. 9. 08:45

Ma egy kicsit lightosabb napot tartok, az ebédet reggelire eszem meg:)) tudom bénán hangzik, de jobban elhasználom azt az energiát, mint 12 után. Szüval úgy terveztem hogy a reggelim az sajtos, olivabogyós, paradicsomos farfalle lesz, és az ebédem pedig felszeletelt narancs meg alma müzlivel és nyakonöntve natúr jaurttal.

Olyan fura, mert kb egy hete magamhoz képest nagyon is normálisan eszem, viszont még mindig nem jött meg..nemértem, és kiakaszt, mert nem akarom elkezdeni szedni a gyógyszert, úgy érzem, hogy túlságosan sokat kockáztatnék, ha most bevállalnám, értem ezen főleg a hormon háztartásom, és persze az alakom is. Nem tudom mit tegyek. Meg aztán jön a vizsgaidőszak is, és nem látom értelmét szedni, féleg, hogy stresszelek mindig, és akkor mégjobban megbomlik bent minden.. nagy nagy nagy kérdőjelek!

9167. 6ecff55bc6 (válaszként erre: 9166. - 1e2be55d4a)
2011. jan. 8. 20:34

Tényleg nagyon vékony vagy - és csinos :)

DE most semmiképp' nem úgy mondom/írom ezt, mint az ilyen "proana" oldalakon, mintha ez biztatás lenne, hogy fogyj még vagy ilyesmi...

Amióta nekem ilyen időszakom van, és épp' nagyon figyelek rá 173/48-49 vagyok, de nem látszik, a combom az szörnyű... talán most látom magam a legvékonyabbnak, de mérleg nincs a közelben, és már nem is érdekel nagyon. Az elején még klassz volt látni a fogyást, később már nem. Érdekel is meg nem is... Igazából... nem tudom pontosan megfogalmazni a kiálló csontok, bordák látványát -mert abban nem befolyásol, hogy hogyan fogok enni később.


Am. hasonló dolgokkal "biztatom" magam ha nagyon gyenge vagyok - hogy ha ennék csak rosszabb lenne. De most már kb. ott tartok - már jó ideje - hogy eszem akkor is, ha nem akkor is tudok nagyon mélyen lenni.

9166. 1e2be55d4a (válaszként erre: 9163. - Boriboo)
2011. jan. 8. 19:16
ügyes vagy:)
9165. esztiiiy (válaszként erre: 9163. - Boriboo)
2011. jan. 8. 19:15
Ügyes vaaaaaagy!!!!! Csak így tovább:)
9164. anca90 (válaszként erre: 9163. - Boriboo)
2011. jan. 8. 19:00
nah szuper gratulálok
9163. boriboo
2011. jan. 8. 17:14

Na én most 10 perce értem haza.. pfúú lefáradtam nagyon, pedig itthon is még van egy csomó dolgom, s meg kéne rajzoljak 3 önarcképet, de ma lehet ha jegelem a témát.

Voltunk pizzázni a legjobb barátnőmmel, éésss megettem egy fél pizzát! Most igaz nem kapok levegőt, de büszke vagyok magamra:D

9162. anca90 (válaszként erre: 9160. - Esztiiiy)
2011. jan. 8. 16:01
Lehetőleg inkább kerüld el:)
9161. anca90 (válaszként erre: 9159. - A14deb9047)
2011. jan. 8. 16:01
hát azt megértem mert biztosan nem jó érzés, nem lehet h idővel elmúlna?
9160. esztiiiy (válaszként erre: 9158. - Anca90)
2011. jan. 8. 16:00
Nem nem, csak 1-2 lila folt, de jót röhögtem mindenesetre..meg a többiek is:P Viszióont akárhányszor ránézek egy ilyen cipőre, elfog a halálfélelem :D
9159. a14deb9047 (válaszként erre: 9157. - Anca90)
2011. jan. 8. 15:53

Attól, hogy megint hányingerem lesz...

Minden falatnál ez jut az eszembe :(

9158. anca90 (válaszként erre: 9152. - Esztiiiy)
2011. jan. 8. 15:48
remélem nem esett nagyobb bajod!!!???
9157. anca90 (válaszként erre: 9156. - A14deb9047)
2011. jan. 8. 15:45
Azt mondod nincs táplálkozási zavarod, csak étvágyad nincs. Akkor meg tudod fogalmazni, hogy mitől féltél az ebédkor?
9156. a14deb9047 (válaszként erre: 9151. - Esztiiiy)
2011. jan. 8. 15:13

Félve, ettem délben egy kicsit. Figyeltem, van-e hányinger a falattól vagy nincs. Lement a szokás mennyiség a kocsonyából. És ittam egy kis kávét is. Még próbálkozom a csíkocska kinder csokival.

A súlyom megint kevesebb, mint egy héttel ezelőtt.

9155. 1e2be55d4a (válaszként erre: 9154. - A14deb9047)
2011. jan. 8. 11:44
Azért vigyázz, hogy a narancs ne marja ki a gyomrod. Ne csak azt etted. Próbálj másból is szerintem.
9154. a14deb9047 (válaszként erre: 9151. - Esztiiiy)
2011. jan. 8. 11:42

Ma délelőtt sikerült 3 kifacsart narancsot bekanalazni! Most megyek venni legalább 2 kilót ...

Tegnap 40 dkg húsból főztem kocsonyát, 3 müzlis tálnyi lett belőle. Próbálom majd kanalazgatni falatonként. Régen nagyon szerettem. Előtte azért meg fogok inni egy pohár fehérbort.

9153. anca90 (válaszként erre: 9152. - Esztiiiy)
2011. jan. 8. 11:25
:DDD az szép, nekem az ment, tökre tetszett csak erővel nehezen bírtam
9152. esztiiiy
2011. jan. 8. 11:05

anca90: Néztem a képeidet, és azt szeretném kérdezni, hogy HOGY A FENÉBE TUDTÁL MEGÁLLNI AZON A KANGGO JUMP-OS CIPŐN??? :DDD

Gratulálok, én akkorát estem benne 3 éve, hogy széttörtem egy széket:D

9151. esztiiiy (válaszként erre: 9135. - A14deb9047)
2011. jan. 8. 11:03
Nem lehet, hogy annyira összeszűkült a gyomrod, hogy már a legkisebb étel/ital adagtól is rosszul vagy, és már egy tojásnyit sem tud befogandi e gyomrod?!! Mert ha igen, akkro az nagyon veszélye, és el kel kezdeni enni, nagyon nagyon nagyon keveset! Nekem ugyanez volt, egy pohár tejtől rosszul voltam. Aztán orvos, előírt nekem egy étrendet, ami mondjuk ki, nevetséges volt. De az életem múlt rajta, ugyanis ha még tovább szűkül a gyomrom, akkor semmit sem tudott volna lassan befogadni. óránként kellett innom/ennem kb. olyanokat, hogy 2 cikk alma, 2 db háztartási keksz, 3 KORTY LEVES!! stb.
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook