Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
2011. febr. 2. 18:36

Amióta itt vagyok, távol a szeretteimtől, még rosszabb ez a hülyeségem...nincs kedvem semmihez, csak hogy hagyjanak békén. :/ Normális?

Hiányoznak az otthoniak :(

9329. dancegirl
2011. febr. 2. 15:01
nem mert alap volt a 90 :| és ha a 8 kgs kutyát rá tettem csak 93mat mutatott o.O
2011. febr. 2. 14:41
nem lehetséges, hogy a kg-ról átállították poundra ? (mindtha az pont a duplája lenne a kg-nak)
9327. dancegirl
2011. febr. 2. 14:35

sikerüüüült mg javitani ! :D kellet nekiegy kis idő és utána ugy tekertem hogy közbe ráráltam

^^

ügyi vok :D

9326. dancegirl
2011. febr. 2. 14:17

egyik b.nőm itt volt tegnap és edzettünk és itt volt a mérleg a szobámba. és elkezdte állitgatni. fel tekerte nem tudom meddig majd utána lefele tekerte. igy vissza fele és vissza tekerte 90 ig.

és most meg nem lehet onnaN eltekerni!! O.o

ilyen régi fajta mérleg. amit igy lehet tekergeni.

anyám ki nyuuuvaszt.

o.O

9325. d69ebe5725 (válaszként erre: 9324. - Dancegirl)
2011. febr. 2. 14:06

Nekem nincs itt mérlegem, csak otthon, nagyon hiányzik. 2 hete nem mértem a súlyomat :((((

De talán így jobb lesz..

Egyébként...mi a baja a tiédnek? :D

9324. dancegirl
2011. febr. 2. 13:55

úristen valakitud mérleget szerleni a távolból?

kööönyi

9323. 40ae8fa448 (válaszként erre: 9322. - Anca90)
2011. febr. 2. 12:08

szia szerintem félreírtad véletlenül az elejét, nem gyarapodni akarok, hanem fogyni :)

köszönöm, amiket írtál, és igaz, hogy ne nézzek már hátra, ez egy jó tanács, meg is fogadom :) köszönöm tényleg. és nagyon aranyos amit írtál :) köszönöm, nagyon jól esett :)

9322. anca90 (válaszként erre: 9320. - 40ae8fa448)
2011. febr. 2. 10:43

Nehéz ez a dolog, mert úgy gyarapodni akarni, hogy közben nem látod magad reálisan nagyon nehéz! Itt csak az eszedre tudsz hagyatkozni, mert agyilag tudod, és azt is tudod, hogy az a -jó- sosem fog eljönni. Tudom, hogy hatalmas akaraterő kell ehhez, de csak akkor fogod tudni reálisan látni magad, ha elkezdesz enni és gyógyulni akarsz. Azthiszem, az ilyen betegségben szenvedők nagy többsége valójában lelkileg sérült, és a mértéke majdnem mindegy, mert mindenkinek a saját magáé fáj a legjobban. Nem tudom min mentél keresztül, de tudod, lehet itt már nem is ez a lényeg, nem mindig hátra kell nézni, és okokat keresni. Próbálj meg nem rágódni a múlton, hanem előre felé nézni!!! Csak így mehet, hogy milyen terveid vannak, hogy min változtatsz, hisz élni akarsz, élni akarunk és ez tök jó:)

Senki nem haragszik Rád, akkor sem ha sokszor valóban visszahúzó erő tud lenni, az olyan aki még hátrább van, de Te itt nagyon is számítasz, és azért írunk Neked, mert nagyon fontos nekünk a gyógyulásod, és bármit megtennénk h segítsünk. Csak nézd a példánk, azt hogy lehet, hogy csak akarat kell ehhez, és az Benned is megvan, jól dühöngd ki magad, aztán vegyél nagy erőt és hajráá

kitartást...

9321. anca90 (válaszként erre: 9308. - Esztiiiy)
2011. febr. 2. 10:36

IGen valóban jó a szívnek a keringésnek az étcsoki. Általában azt mondják, h minél magasabb %-ú annál jobb, de 60 fölött már tuti jó. És minimális a kcal tartalma (akit érint) Én ezt elég könnyen megengedem, mt tényleg nagyon jó hatású, a pánikra meg kimondottan, de pánikrohamosok még banánt szoktak enni, a magas magnézium tartalma miatt!

Szóval étcsokira fel:)

9320. 40ae8fa448 (válaszként erre: 9317. - D69ebe5725)
2011. febr. 1. 22:19

én már nem tudom mi van, most tök úgy érzem, hogy nem vagyok beteg, pedig papíron az vagyok, meg tudom hogy az vagyok, de én már pfff... annyira elegem van abból,hogy mindenki mást mond a külsőmre,hogy csak a magam véleménye szerint fogyózok , amíg úgy nem látom, hogy jó ...

hm, ez most kb olyan, mintha nem akarnék meggyógyulni? ez most olyan ja úgy jön le...

nem is tudom merjek e ide írni, nem akarom lehúzni a társaságot, csak olyan dolgokon mentem keresztül a tavalyi évben, hogy nehéz feldolgoznom... meg most úgy minden téren szanaszét áll az életem, de nem hinném, hogy érdekelne itt bárkit is, de azért leírom, mert hova ha nem ide, mert szörnyű most minden de én élni akarok !!! és fogok is. és bocsi mindenkinek,hogy most így kiborultam, eléggé eltorzult a világ... de le a kalappal előttetek,hogy ki akartok ebből lábalni, meg , hogy itt segítetek mindenkinek, tök édik vagytok, én meg k**vára idegesítő ??? :D ne harizzatok, kicsit sok most nekem minden... puszilok mindenkit : )

9319. VictoryPurple (válaszként erre: 9313. - D69ebe5725)
2011. febr. 1. 21:37

Látod egy újabb és fontos cél, amiért érdemes... :) Ez nagyon jó, ennek örülök :)

A koliba nem tudsz mozogni? Mert mondanám, h mozogj "otthon" de nem tudom erre mennyi hely v lehetőség van.

9318. dancegirl
2011. febr. 1. 20:12
sziasztok! van itt valaki akinek lenne kedve velem beszélgetni? :D uncsizok- demindenrőől! bocsessz hogy offolok :DD
9317. d69ebe5725 (válaszként erre: 9316. - 40ae8fa448)
2011. febr. 1. 19:42
Én is...de muszáj változtatnunk, te is tudod :(
2011. febr. 1. 19:19
én most nagyon benne vagyok úgy érzem...
9315. d69ebe5725 (válaszként erre: 9314. - Boriboo)
2011. febr. 1. 17:37
Nagyon-nagyon köszönöm! Szükségem is van rá! :)
9314. boriboo (válaszként erre: 9313. - D69ebe5725)
2011. febr. 1. 17:26
Ez a beszéd! Nagy nagy hajráá! Innen is kapod a támogatást. Tényleg sok sikert a terved megvalósításában!
9313. d69ebe5725 (válaszként erre: 9312. - Boriboo)
2011. febr. 1. 16:57
Ő az egyetlen ember, aki közel áll hozzám és tud mindenről az életemben. Nagyon örülök, hogy van nekem, és nagyon szeretem. Nem tudom hol lennék nélküle, valószínűleg súlyosabb lenne a dolog. Most meg amúgy is össze kell szednem magam, mert távol vagyok tőle még nagyon sokáig. Meg kell oldanom, mire újra együtt leszünk. Azt akarom, hogy egy MINDIG életvidám lányt lásson, aki kicsattan a boldogságtól, és nincsenek ilyen problémái. Persze Ő ezekkel együtt szeret, így ismert meg, de nem akarom, hogy ez keserítse meg az életünket. Nyilvános helyen akarok enni vele, anélkül, hogy az járna a gondolataimban, hogy vajon most ki láthat, meg azt gondolhatják, hogy ki az a kövér lány azzal a helyes fiúval. Ááá, nem akarok ilyesmit. :) Úgyhogy most új élet, új környezet, változás ezerrel a jó irányba, hogy büszke legyek magamra, és az én kis szerelmem is büszke legyen rám még jobban! :)
9312. boriboo (válaszként erre: 9309. - D69ebe5725)
2011. febr. 1. 16:47
A párod tud a problémádról? Ha legközelebb éhségroham jön rád, olyankor kezdj lassan enni, és olyan dolgokat, amik telítenek, mondjuk puffasztott rizs, vagy műzli, vagy háztartási keksz teával, vagy narancs, mert ezektől hamar jól laksz, nem kell sokat egyél belőlük, utánna nem akkora a bűntudat, mert amit megettél nem rakódik le, és egészséges is. De mindenképpen fontos, hogy arra figyelj, hogy lassan egyed azt amit eszel. Persze ez a legnehezebb része, mert ilyenkor az ember, arra gondol, hogy gyorsan túllegyen rajta, hogy nehogy valaki rajta kapjon. Fogalmazzunk úgy, hogy próbálj meg tudatosan falni, tehát tudod, hogy most épp eszel, és épp ezért lassan, jóól megrágni minden falatot, hogy legyen ideje a gyomrodnak jelezni, hogy megtelt. Vigyázz magadra!!
9311. boriboo (válaszként erre: 9308. - Esztiiiy)
2011. febr. 1. 16:41
Ja amúgy az nem számít, hogy hány százalékos, a lényeg, hogy étcsoki legyen.:)
9310. boriboo (válaszként erre: 9308. - Esztiiiy)
2011. febr. 1. 16:40

Általában 80% szoktam venni. Nekem határozottan bevált. Régen, amikor esténként rámjöttek a pánikrohamok, olyankor éreztem szúrást a melkasomnál, de az étcsoki helyrehozta, naponta 1 kockával szoktam enni. Eleinte keserű volt, pedig a kávét is édesítő szerek nélkül iszom, de mostmár nagyon szeretem, a másadik kockánál már éreztem a csoki igazi izzét.

Szerintem nagyon megéri. Próbáld ki, és lehetőleg minőségit vegyél, az izzeken is érződik a különbség.

9309. d69ebe5725 (válaszként erre: 9307. - Boriboo)
2011. febr. 1. 16:04

De, vettem be, nem keveset...:/ Most nagyon rosszul érzem magam tőle. Fáj a gyomrom, meg enni is alig tudtam, bár az mindegy. DE mostmár minden más lesz :))


Az étcsoki tényleg jó, csak félek, hogy éhségroham jönne utána, meg falás...úgyhogy inkább nem. Max. egy kis idő elteltével, amikor már biztosabbnak érzem a hatalmamat az étkezéseim felett.

Én se nagyon tudok itt edzeni, az a gond :/ nincs zumba a közelben, meg step aerobik se, mást meg nem nagyon csinálnék. Majd találok valamit, remélem.

Most vettem néhány jó kaját, meg két gyönyörű cserepes virágot. :) Boldogság van többnyire, csak hiányzik a párom... :(

9308. esztiiiy
2011. febr. 1. 15:54

Jólvan csajok, már megijedtem, hogy csak én szoktam folyamatosan magamon nevetni és szórakozni, de örülök hogy nem vagyok egyedül :P

Boriboo amúgy az étcsoki tényleg jót tesz a szívnek?:D Mert akkor kipróbálom!!!! Hány százalékos étcsoki a jó? Vagy az mindegy?

9307. boriboo (válaszként erre: 9306. - D69ebe5725)
2011. febr. 1. 13:50

6 évig kézilabdáztam, aztján 2 éve abbahagytam, mert elkerűltem egyetemre, és nem volt csapat, ahol az egyetem mellett tudjak edzeni, mert mindenhol hivatásos csapatok voltak.

Remélem nem vettél be hashajtót! Pár alkalommal nekem is volt, hogy bevettem hashajtót, de nem éri meg, és 1 alig evett nap utánni hashajtózás egészen lebénította a belemimet egy teljes hétre, szóval puffadás lett a vége, és szinte ki is száradtam..

Mostanában próbálok többet enni, mert nemrég 5 hónapra kimaradt a ciklusom, ezért el is voltam nőgyógyászhoz, aki nagyon rámijesztett. Utánna próbáltam enni rendesen, ahogy magamtól telett, és 3 hétre rá megjött. Most pedig igyekszem, hogy ne essek vissza a nemevésbe, mert akkor nem értem el semmit se az egésszel, csak olyan nehéz. Most vannak a vizsgák, és nem tudok odafigyelni arra, hogy egyek rendesen, ezért reggelizem, és utánna ha van időm gyümölcsözöm, és szoktam étcsokit enni, egy kockával minden nap. Jó a szívre. Anca ajánlótta;):))

Én is szorakozom magamon. Akkorát estem ma az osztály előtt 3 másfél méteres képpel, mint egy krumplis zsák, egyből fenékre, ne mondjam, hogy a folyosó tele volt diákokkal:))) Most alig tudok ülni a fencimen:)) szépen be fog kékűlni holnapra:))

9306. d69ebe5725 (válaszként erre: 9305. - Boriboo)
2011. febr. 1. 11:08

Tegnap szépen alakult a napom. Bementem az egyetemre, végignevettük az órákat, mindenre jó válaszokat adtam, reggeliztem, ebédeltem jó kajákból...erre beraktak egy programot a mai edzésem helyére. Ma lett volna az első edzésem itt. Teljesen kétségbe estem, meg szomorú lettem, hiába volt addig jó a napom. Sokat ettem. Sose hánytattam magam, nekem az nem ment, nem is baj. Hashajtókat szedtem, de szörnyen érzem magam tőle, aludni se tudtam rendesen, meg fáj a hasam tőle. Nagyon rossz. Most meg mint akit kicsavartak. Ráadásul elaludtam, úgyhogy a spontán programot kihagytam. Ennyi :D nevetséges. De legalább jól szórakozok magamon :D


Mit sportoltál? :) Hogy vagy most?

9305. boriboo (válaszként erre: 9304. - D69ebe5725)
2011. febr. 1. 06:58

Mi történt?

Vissza olvastalak, és én is hasonló helyzetben voltam, csak nálam megszünt az intenzív sportólási lehetőség, és ezért kedztem el nem enni.Aztán szép lassan ha alkalmam lett szaladni, vagy elmenni edzésre, akkor sem ettem.

Hidd el, hogy azok amiből le szeretnél adni, azok csak izmok.. semmi egyéb. Persze nem megoldás ha nem eszik az ember, de az, sem, hogy fal és utánna kiagyja.. Bár sosem hánytattam magam, megtudom érteni, hisze az is úgyan olyan ördögi kör, és ugyan olyan egészségtelen.

El szeretnéd mondani, hogy mi történt?

2011. jan. 31. 19:16
Megint elcsesztem...francba...elegem vannn magamból :(((
9303. dancegirl
2011. jan. 31. 19:02

aza baj hogy fogalmam sincs mit csináljak. a szándékaim percről percre változnak. :/

én túl sokat változtaom az érzéseim. de ezek mind kicsi változások és nagyobbat nem tudok. az már nekem sok. csak egy fura érzés húz ahhoz hogy újra régen legyen.

most is éppen az hogy a leginkább az az érzés. anyám is veszekszik. és én ezt enm birom multkor is ez vezetett ahhoz ami volt.de ő soha nem tanul :'(

mennem kell.

szijasztok.

puszika.

kszi a válaszokat is.

2011. jan. 31. 14:19
9301. VictoryPurple (válaszként erre: 9297. - Dancegirl)
2011. jan. 31. 13:44

Hát abban nem segítünk, h újra anorexiás legyél, ez biztos... Abban annál inkább, hogy a sok akaraterődet, amivel az akarsz lenni valami sokkal jobbra fordíts, és ne ess vissza :)

Gondold végig, hogy milyen úgy élni, hogy kalóriátszámítgatsz, nem eszel semmit, és akkor még nem is beszéltünk a testi dolgokról... Persze, "gyógyultan" tuti h pár kilóval nehezebb, de biztos vagyok benne, h sokkal-sokkal boldogabb lehet az ember...!

Ha tudsz, keress fel egy dokit, tényleg, akivel szívesen beszélgetsz, ő szakszerűen is tud kezelni. Közben meg bátran írj nekünk, amiben tudunk segítünk!

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook