Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
9540. Judusz77
2011. ápr. 2. 18:19
Ma 623 kalória, és 41 g szénhidrát. Ez csak gyümi, csirkehusi, és 1 Norbi túrórudi!
9539. marszi6
2011. ápr. 2. 10:46
A hánytatás szerintem sem jó,de tudja ezt mindenki józan ésszel.Eszel mert nem bírod ki,jön a bűntudat,hányás,nyugalom.Soha nem csináltam,de pokoli lehet.Nem hiszem,hogy orvos segíthet.Azt hiszem mindenki tudja legbelül,hogy neki mi lenne a "gyógyszer".Az én világom most omlott ismét össze.Rettentően félek,hogy elveszítem akit szeretek.Nekem Ő a "gyógyszer".Ostobaság,de azt képzelem ha nem eszem akkor minden rendben lesz.Pár hónap...hosszú lesz.Sűrün fogom látogatni az oldalt mostanság,erőt kell gyűjtenem.Régebben láttam egy plakátot,talán Vöröskeresztes volt.A szöveg ennyi: Szeretet.Éhség.
2011. ápr. 2. 10:11
ne hánnyatoook,nemjó, fájdalmas meg nem valami jó fogyasztómódszer... basszus cigizzetek vagy mozogjatok de a hányást abbakellhagyni. és akkor ez még semmi mert abűntudat még ott van... ejj ejj... : (
9537. Judusz77 (válaszként erre: 9536. - Agnes0)
2011. ápr. 2. 07:17

Szia Agnes! A hánytatástól nem fogsz fogyni, max nem hízol. A bulimiások mindig ki vannak akdva, h hiába adnak ki mindent , nem fogynak. Te hány kiló és centi vagy?

Én még mindig azt vallom, hogy a szénhidrátot kell alacsony szinten tartani. Ha Te rendesen eszel ( mármint reggeli-ebéd-vacsi, ahogy írtad) akkor a minőséget kellene változtatni. No kenyér, pékárú, krumpli, rizs, tészta (bár tésztát én néha eszem, csak Norbisat). Hányni hülyeség, nem tudod sosem, h minden kijön-e, és mennyi szívódott már fel a szádból, és a gyomrodból. Szénhidrátbontás már a szájban is van a rágásnál.régebben én is hánytam,amikor, mint írtam visszaszedtem jónéhány kilót, és semmi nem ment le. Gallyra mentek a fogaim, a gyomrom, a nyelőcsövem, pedig nem csináltam évekig, csak néhány hónapig.

9536. agnes0 (válaszként erre: 9534. - Kalüpszó)
2011. ápr. 1. 20:35

Szia!


24éves lány vagyok. és fogalmam sincsen miért írok, sosem írtam még semmi ilyen jellegű oldalra. Abszolút életvidám embernek tartom magam, de utálom a hasam, ha a tükörbe nézek. még középiskolás koromban úgy mond "divatba" jött nálunk a hánytatás, de idővel teljesen abbamaradt. Azonban most megint itt a tavasz és ott az a rengeteg vékony lány az utcákon, teljesen frusztráltnak tartom magam. egy-két hónapja újrakezdtem a hánytatást. reggelit, ebédet, vacsorát, mindent kihányok, amit megeszek. nem bírok nem enni, imádom az ételeket, imádok főzni, de olyan fajta lelkiismeretfurdalást érzek, hogy teljesen leterhel és ellep az érzés. tudom, hogy ez nem egy normális dolog, hogy káros, nem vagyok hülye. de azt hiszem a legnagyobb gond, hogy nem érzem annak. nem tudom, mikor lesz ennek vége, mert nem borzaszt el a dolog és úgy érzem, bármikor le tudnék állni vele. de ez önámítás. ahogy olvastam te milyen régóta csinálod, irtóra megijedtem, hogy ez ilyen sokáig is tarthat, hogy ennyire beépülhet az ember életébe. a nyelőcsövem nap végére teljesen kikészül és ha este belenézek a tükörbe azt látom, hogy nem lett laposabb hasam, annyira feldühít, hogy még a semmit is kihánytatnám magamból olyankor...

9535. Bucóka20 (válaszként erre: 9534. - Kalüpszó)
2011. ápr. 1. 17:04

Szia!


Miért nem keresel fel egy pszichológust?

2011. ápr. 1. 17:01

Sziasztok!


Újra itt. Mivel még mindig nem bírtam leállni a hányással. Nem mint ha ti tudnátok segíteni de nagyon beszélni se tudok senkivel erről mostanában. Aki nem volt még fent mikor én elkezdtem írni azok kedvéért elmondom talán én vagyok az akinél ez a legrégebb óta zajlik. 1998-ban kezdtem és most 29 éves vagyok, igén leszek 30. Igaz voltak kisebb nagyobb kihagyások de olyan 2009. nyara óta nagyon elhatalmasodott rajtam én felül kerekedett rajtam a bulimia. Azóta naponta többször és már fájdalmaim is vannak és már alig bírok hányni mert a nyelőcsövem érzéketlenné vált. Nem tudok kinek van hasonló problémája de kérem azt akinek van az írjon nekem. Csak jó lenne valakivel eszmét cserélni. Szívesen olvasom azok levelét akik pár hónapja vagy 1-2 éve csinálják de igazából azok levelét szívesebben olvasnám akik már régebb óta csináják mivel nekik lehetnek hasonló problémáik mint nekem. Pl. testi tünetek, fájdalmam stb. Illetve aki már nehezen hány az mit is csinál mert nekem van egy módszerem de ez kikészít és félek hogy nem sokára bele is halok. Akinek szintén van ilyen félelme az is írjon. Bocsának ha kicsit össze-vissza írok de az életem is ilyen kusza és most csak így tudok.


Pusza minden sorstársnak!

9533. Judusz77
2011. ápr. 1. 08:55
szóval újrakezdem, mert elszállt. 28 éves voltam és 84 kg. Kivették a mandulámat, nem bírtam enni, lement 10. Vérszemet kaptam. Nem ettem, csak kínai csodateákat és kapszulákat szedtem dögivel, napi 5-6 kávét ittam, és pár kocka étcsokit ettem. 4 hónap alatt lettem 42. Felborult minden a szervezetemben, 1 hónapig feküdtem egy belgyógyászaton, ahol szondán és vénásan nyomták belém a napi több ezer kalóriát. Aztán jött egy zabálós időszak, meg írtak egy antidepi gyógyszert amitől meghíztam 70 kg-ra. Azt hittem itt a világvége. De még szerencsém volt, h meghíztam, mert beteg lettem, meg kellett többször is operálni a hasnyálmirigyem. Nem tudtam/tudok nagyon enni, így vagyok most megint 44. Tegnap már ismét majdnem ledugták a szondát, de még sikerült kibújnom alóla. Viszont kajanaplót kell vezetnem, mindent írni amit eszem, és számolni a kalóriát meg a szénhidrátot is. Hát röviden ennyi......
9532. 40ae8fa448 (válaszként erre: 9531. - 40ae8fa448)
2011. márc. 31. 20:18
na hogy végképp röhejessé váljak, csoda történt és nemadom fel... csak nagyon nehezenjött el, de eljött.amikor nemszámítottamrá.:D hááá nem szabadultokmeg tőlem:D még irogatni fogok XD puszilás mindenkinek.
9531. 40ae8fa448 (válaszként erre: 9530. - Marszi6)
2011. márc. 31. 17:46
hogy kezdődött? 14 éves voltam és állandóan azt éreztem,hogy valami nem jó ... aztán mindent megváltoztattam magamban kívülbelül ... és egyedül maradtam , nincs senki akire számíthatnék, és olyan az egész hogy simán beba**zák az embert a pszichire ha úgy gondolják. mert ez bizony tényleg nemnormális állapot amit mi produkálunk. de legbelül szerintem mindenkinek tudnia kellene,hogy önutálat az alapja , önmagunk kínzása, hibáztatása és a többi... mostanában elég hullámzó voltam,írtam, nem írtam, azt írtam, hogy hú de jó élni, aztán,hogy mégis rossz mert lehúz a betegség... őszintén szólva a mai esetem után inkább éhen halok minthogy ezt csináljam tovább (bűntudat,evés,éhezés,hányáshashajtók,...stb.) felemészt és igen nincs mellettem senki, egyedül kevés vagyok hozzá. ez az igazság , és ez nekem fáj a legjobban.
9530. marszi6 (válaszként erre: 9529. - Judusz77)
2011. márc. 31. 10:44
Ügyes vagy,hogy ennyi mindent ettél!Terveztem,hogy eszem gyümölcsöt is,de nem úgy alakult a napom.Átlagember ha ügyes volt jutalmazza magát,én büntetem ha nem...Józan ésszel persze tudom,hogy marhaság.Nem találtam olyan hozzászólást,hogy ki miért csinálja?Kinél hogy kezdődött?Szivesen venném,ha minél többen megosztanátok velem.
9529. Judusz77 (válaszként erre: 9528. - Marszi6)
2011. márc. 31. 08:40
marszi ez még közel normál súly, csak ne menj lejebb. 3 abonet az nagyon értékes táp! Én ettem tegnap 1 Norbis somlóit,1 pár virslit, 2 light medvesajtot, párolt zölsséget, almát és narancsot, és 1 kgal kevesebbet mutatott ma a mérleg, mint tegnap. Büszke is vagyok magamra, h ennyi mindent meg tudtam enni. Az abonettnél jobb a zöldség v a gyümi, és még a szénhidráttartalma is kevesebb! Ne a kalóriát nézd!
9528. marszi6
2011. márc. 31. 03:27
Sziasztok.Jelenleg 49 kg(165 cm)vagyok.Kb. 10 ĂŠve kĂźzdĂśk az anorexiĂĄval.A mĂŠlypontom 45 kg volt.NĂŠha kicsit jobb,most pokoli nehĂŠz.Soha nem beszĂŠltem rĂłla,talĂĄn itt az ideje.GyĂźlĂślĂśm a gyengesĂŠgem,ha eszem.Tegnap 3 szelet abonettet faltam fel...
2011. márc. 30. 13:56
mégis iroook :D nem huzok le senkit meg magamat se ... csajok csajok <3 mindenkinek hajrá én most tanulok vizsgákra aztán érettségire, majd ha lesz időm olvaslak titeket meg irok. nem adom fel az anorexia ellen a harcot ti se adjátok fel ! puszi mindenkinek !!!
9526. Cassie Ainsworth (válaszként erre: 9525. - Judusz77)
2011. márc. 30. 09:26
Sajnos nekem teljesen mindegy, h mit eszek, lehet az akár egy kefír is, tiszta lelkiismeret-furdalásom van utána.:(
9525. Judusz77 (válaszként erre: 9524. - Cassie Ainsworth)
2011. márc. 30. 08:46
Én is ettem! De csak Norbisat!
2011. márc. 29. 13:55
Utálatos hétvége,ettem...:( :(
9523. Judusz77 (válaszként erre: 9517. - Panda21)
2011. márc. 29. 09:07
Én is szedek antidepit. Este kell bevennem , állítólag az alvást is segíti, és reggel nem vagyok tőle kómás, és napközben sem. Ne félj tőle. Tegnap voltam sebésznél, és megplasztikázzák a hasam. Tök jó, mert hátha akkor nem fogom kövérnek látni magam. ( nem hiúságból plasztikáznak, hanem az elmúlt időszak hasi műtétei miatt, nincs rendes hasfalam)
9522. anca90 (válaszként erre: 9517. - Panda21)
2011. márc. 28. 18:58
nekem amit írtak, elsőre jó volt, mellékhatása szerintem nem is volt. Eleve idő mire reagál rá a szervezet kb 2-3hét, az elején hatásosabb szóval többet alszik talán az ember, vagy jobban, de a lényege hogy segít a megküzdésben. Tehát nem leszel tőle más, csak egy mankó..., de mindent bezsélj át a dokiddal ezzel kapcsban, kül. én is szerettem volna minél előbb abbahagyni, mert féltem h nem fogom tudni lerakni, de ment, és amikor szedtem akkor segített
2011. márc. 28. 17:59
nah fasza én nem is értem mi van vagy nem akarom... de ide nem hiszem hogy irok mert nem akarok lehuzni senkit :D:D:D
9520. 40ae8fa448 (válaszként erre: 9505. - F212635147)
2011. márc. 27. 21:33
kvára igazad van...
9519. a14deb9047 (válaszként erre: 9517. - Panda21)
2011. márc. 27. 19:18

Nem könnyű megtalálni azt az optimális gyógyszert, ami pont a te szervezetednek kell.

Ami az egyiknek meg se kottyan, a másik meg holt kotta tőle. Ez egy kicsit türelemjáték.

2011. márc. 27. 19:15
Arra jó, hogy a szervezet működési zavarát helyrehozza; hogy meg tudd oldani azokat a bizonyos rossz helyzeteket. És ha rendeződnek a dolgok, akkor szinte észre sem veszed, hogy már nem szeded. Olyan, mint a törött lábnak a mankó...
9517. panda21
2011. márc. 27. 19:08
nekem fel akarja irni az orvos, de nagyon nem tudom eldönteni, mert félek a mellékhatásoktól...
9516. anca90 (válaszként erre: 9514. - Panda21)
2011. márc. 27. 18:46
nekem nem konkrétan erre írták, hanem ami jött az ana közben pánik arra, de igen, szedtem, és abba is hagytam fél év után, és segített mikor volt...
9515. a14deb9047 (válaszként erre: 9514. - Panda21)
2011. márc. 27. 16:54
is;
9514. panda21
2011. márc. 27. 16:26
van köztetek akinek antidepresszánst irtak fel anorexiára?
9513. anca90 (válaszként erre: 9511. - A14deb9047)
2011. márc. 27. 08:21
köszönöm...
9512. f212635147 (válaszként erre: 9508. - Judusz77)
2011. márc. 25. 21:23
Igen de a cukorbetegseg ellen kuzdesz , mikorben ha nem eszel, akkor az anorexiaERT. De akkor pont te tudod, hogy betegnek lenni milyen rossz, ne akarj megtobb nyavajat , ne tedd tonkre a szervezeted. Ne hizlalokat egyel, csak egyel...mas Norbis dietaval fogy, te probalj meg visszajonni azzal...egyel mindent ami szerinte 1-2.. !!
9511. a14deb9047 (válaszként erre: 9510. - Anca90)
2011. márc. 25. 20:04
Ez nagyszerű!!!!!!!!!!
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook