Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
9660. a14deb9047 (válaszként erre: 9659. - Judusz77)
2011. ápr. 21. 18:57
10 kg-ot, de több hete már rá se merek állni a mérlegre.
9659. Judusz77 (válaszként erre: 9658. - A14deb9047)
2011. ápr. 21. 18:56
Hát az gáz! És mit mondtak miért nincs kész ennyi idő után? Mennyit fogytál amióta nem eszel?
2011. ápr. 21. 17:42
Padlót fogtam. Még mindig nincs szövettani eredmény. Ez azt jelenti, hogy itt lesz a hétvége és csak nézek ki a szemeimen. (Anyukám megfőzi a sonkát, kolbászt, tojást, finom reszelt torma mellé, vasárnap tyúkhúsleves, pörkölt, túrótorta...) Viszont ettem tegnap és ma kb. egy levesmerőkanálnyi spenótot 2 tükörtojással.
9657. a14deb9047 (válaszként erre: 9656. - Judusz77)
2011. ápr. 20. 16:35

Változatlanul. Amíg nincs szövettani eredmény, addig nem mehetek vissza a szakorvoshoz.

A hétvégén csináltam lecsót 1 paradicsomból, 2 paprikából és nagy fej vöröshagymából. Három nap alatt fogyott el :(

9656. Judusz77
2011. ápr. 20. 16:31

Zsóka köszi. Elolvastam. És ami ismét lejött belőle az nem más, mint a szeretet hatalma.


Hogy vagy?

2011. ápr. 20. 16:19

Olvassátok el... Bulimia, avagy az evés csapdája

fórum

9654. Judusz77 (válaszként erre: 9653. - PrunnerEszter)
2011. ápr. 19. 20:23
Menj el, aztán meglátod jó-e. Lehet,h nagyon bejön majd. Írd majd le a tapasztalatod, hasznos lenne.
2011. ápr. 19. 19:50

Sziasztok!

Holnap megyek pszichohipnózis terápiára. Nekem egyém mentális nyűgöm van ami miatt mgoildást kerestem, de bogyókat nem szeretnék szedni. Ma fixáltam a pontos időpontot délelött 10-re kéne mennem, de most nem érzem úgy hogy valóban menni szeretnék :S ez most hülyén hangzik, hiszen én intéztem, most mégsem akarom : ( 58 kg vagyok...

9652. boriboo
2011. ápr. 19. 15:29

Ez ám a biztatás! Így biztosan mindenki gyógyúltan fog távozni, vagy egyáltalán jobb közérzettel.

Csajok! Ez a topik nem erről szól! Régen rendszeres író voltam itt, most is szoktam felnézni és olvasgatni benneteket, de ne haragudjatok, de itt senki nem ösztönöz senkit!

Meg lehet csinálni, orvossal akár orvos nélkül, az, hogy valakinek nem sikerűlt, az a saját próblémája, de ne ilyen beszológatással jöjjön, hogy nem lehet meggyógyúlni, meg ilyen, hogy első gyógyúlás, vagy visszaesés, mert nincs végleges gyógyúlás. Lehet, de attól amiért megpróbálunk betegség nélkül élni, és a napjainkat nem önsajnálattal kitölteni, a legkevésbé hiányzik az olyan beszológatás, hogy úgy sem sikerűl.

Sajnálom, hogy kifakadtam, de nem bírom ami itt van! Persze nem lehet csak a nyálas csöpögős dolgokat írkálni, mert nem valóságos, de a valóságban vannak szép dolgok is, és ezeket kell megpróbálni észrevenni!

Van remény! Mindig van!

9651. Kalüpszó (válaszként erre: 9650. - Judusz77)
2011. ápr. 18. 17:46

Na hát erre mondom hogy ahány élet annyi tapasztalat és vélemény. Szerintem van mikor egy orvos segítség és van mikor nem. Azon a ponton kell elkapni valakit amikor hajlandó elfogadni a segítséget és az orvos is megfelelő. Igen én is járta már orvosoknál de nem mindegy milyennél. Mert egy pszichiáter pl. az csak gyógyszert ír fel és 1-2 mondatot beszél veled, míg egy pszichológus az 1 órán át beszélget veled míg egy csoportterápia is teljesen másról szól és egy befekvős is. Kinek mire van szüksége. Nem azt mondtam hogy az orvos megold mindent és ő tőle gyógyul meg az ember de vannak helyzetek mikor sokat segít sőt szükséges. Az szerintem tök mindegy hogy a családban hányan orvosok vagy a féllék, nem ez számít. Az a számít ki tud hatni rád. A családtagok úgy is sokszor elfogultak és az ember nem mindig hallgat rájuk. Sőt. Talán egy idegennek könnyebb megbeszélni ezeket de ebben is mások vagyunk és valaki a családjával tudja könnyebben.


Az andtidepi is olyan dolog kinek hogy hat és hogy jót adnak e. Nekem jót tett pl. mikor pánikrohamaim voltak és igen is kellett mert ettől múlt el. Persze az életem nem ettől lesz jobb de ezzel szerintem mindenki tisztában van hogy boldogságot nem ad csak segít túlélni a mély periódust. Nem hiába találták fel és szerintem hasznos annak akinek tényleg szüksége van rá. Depi és depi között óriási különbség van.


Na én azt mondom hogy azért mert neked nem használt az orvos azért felelőtlen kijelentés hogy nem segít semmit. Van aki lehet élete végéig hálás lesz annak az adott orvosnak aki jobb belátásra bírta vagy segített vagy csak lelki támasza volt stb. Kinek ki hogyan segített. Valaki meg lehet szar orvosokat kapott ki és átkozza őket. Hát ez lutri. Azt mondom próba szerencse és mindenki meglátja a végén neki mi a jó.

9650. Judusz77 (válaszként erre: 9649. - Kalüpszó)
2011. ápr. 18. 08:05
Hát ha ekkora doktor fanok vagytok akkor csak járjatok. Soha nem fog többet segíteni egy doktorálarcot húzott ember ebben segíteni. Te is írtad mennyi doktort " fogyasztottál " el az idők során. Hát én is párat. És amikor jól voltam és híztam, akkor semmiféle agyturkász doktort nem látogattam. És amikor padló volt, akkor ugrálhatott körülöttem több doktor is, akik sokszor jó ismerőseim, barátaim is voltak ( felsőfokú eü. végzettségemből adódóan sok ilyen tartozik forog a köreimben). Sőt az exem osztályvezető főorvos volt, és a magyar meterséges táplálás elnöke, és ő sem tudott kirángatni, amikor az én fejemben nem volt elhatározás! Szóval aki hisz benne menjen nyugodtan doktorhoz, de az nem ér semmit szerintem. Antidepit nekem is írtak ( bár inkább az alvászavarom miatt). Szedem 1 éve., és most érzem azt,h erősebb lettem, tehát ez megint csak fejben dőlt el. Nem változott meg semmi drasztikusan az életemben, nem lett új kapcsolatom amire rá lehetne fogni a változást. Szóval nem tudom. Biztos mindkettőnknek igazunk van, és tök jó, hogy itt ezekt meg tudjuk vitatni.
9649. Kalüpszó (válaszként erre: 9644. - Polip778)
2011. ápr. 18. 00:02
Ja és én tudom hogy nem vagy sem anorexiás sem bulimiás hiszen ezért is írtál nekünk hogy mi a véleményünk a fogyózásról meg amit a fiúkáról írtál.A csalás meg az orvosok persze hogy okokat fognak keresni ha bármi bajod is van. Mert aggódnak. De én tudom hogy nem vagy beteg. MÉG!!!! S azért írok neked hogy ne is legyél.
9648. Kalüpszó (válaszként erre: 9645. - Polip778)
2011. ápr. 17. 23:58
Na ennek nagyon örülök, hogy anyukáddal azért jó a kapcsolatod még ha most nincs is meg az összhang de ez állandóan változok. Ne hogy azt hidd hogy nálunk nem így van a családdal. Dehogy nem. Nálam 13 éve kezdődött 1998-ban akkor voltam 17 és most 29 éves vagyok. Nyáron leszek 30. A táncművészeti suli miatt értem a gondot. Hát igen ott az alak eléggé fontos szempont lehet meg hát a fiúk is. Bár az mindenhol így van. A kis ördög mindenhol jelen van sajnos. Meg ha nem vagy elégedett magaddal félek csak elodázod de előbb utóbb ártani fogsz magadnak. Ezért is megelőzésként én javasolnám az orvost most is, hogy nehogy elkezdődjön nála is valami étkezési zavar. Ja és régen én is azt hittem ha vékony leszek akkor minden jobb és jó lesz de ez nem így van mert hiába tavaly kórházba kerültem és voltam 51 kg is nem lett semmi jobb. Ez csak egy érzés és valahol ezt hallottam vagy olvastam is hogy ezek a betegek azt hiszik ha lefogynak minden az életükben jobb válik de ez csak téveszme. Lehet több pasi fog sürögni körülöttünk vagy több munkalehetőséget kapunk stb. mivel a vékonyaknak valahogy a mai világban az esélyeik nagyobban szerintem de ettől még boldogak nem lesznek és mi sem. Hidd el. Sőt a betegségtől csak még boldogtalanabbak még ha úgy vékonyan azt hisszük jól is érezzük magunkat egyszerűen ilyen betegség mellett aki boldog az szerintem becsapja önmagát is. Nem lehet boldog aki ilyen beteg. Érezheti jól magát ideig óráig és érezhet boldogságot éppen egy nap pl. kirándulás közben vagy a párjával összebújva stb. de ezek csak pillanatok, időszakok és előbb utóbb borul a bili és jön a testi vagy lelki probléma vagy éppen a kettő együtt. Ez megint csak az én véleményem.
9647. Kalüpszó (válaszként erre: 9642. - Judusz77)
2011. ápr. 17. 23:40

Hát én annyira nem értek azzal együtt, hogy nem kezdődhet azért el egy étkezési zavar mert valaki ilyen oldalt olvasgat és abban sem ha egy fiú vagy bárki más kritizálja a külsőjét. Igen, lelki okai vannak ezeknek a zavaroknak de azt is tudni kell hogy bármi kiválthatja és bármikor és sok féle képen kezdődhet. Nálam is úgy jött hogy középiskolás koromban egyik osztálytársam elmondta hogy a színházban ahol ő szinitanonás volt az egyik lány hánytatja magát. S én kíváncsiságból kipróbáltam. Először erről szólt majd rájöttem nem kell erőlködnöm a fogyókúrákkal mert ilyen könnyen is lehet és úgy is bármikor abba tudom hagyni. S most itt tartok. Még sem bírtam abba hagyni. Szóval én úgy vagyok vele hogy kiválthatja bármi és természetesen előbb utóbb lelki okai lesznek a betegségnek de van aki csak kíváncsiságból kezdi és elkapja a gépszíj és van aki komoly trauma miatt. Röviden szerintem lehet beteg aki ide jár és még nem étkezési zavaros és az is lehet beteg akit sokat kritizálnak. Főleg a kamaszok vannak veszélyben akik még nagyon befolyásolhatok mint POLIPKA aki 13 éves és egy fiú miatt gondolkodott el a fogyókúrát és kérdezte tőlünk vajon megéri e? Már elgondolkozott ezen ami már rossz jel. Ez csak a kezdet s ebből még bármi is lehet idővel ezért kell nekünk észhez téríteni még időben. Na nekem ez a véleményem de ez egyéni és mindenki mást gondol erről.


Amúgy én nem sportolok most mert megmondom őszintén annyira fáradt vagyok hogy néha még még az is nehezemre esik megcsinálni amit kell. Meg álmos is vagyok mostanában. Ez tuti a hányás miatt van és a vitaminhiány miatt. Meg hát úgy egyáltalán ezek miatt nincs semmi aktivitás bennem.


Tudom hogy jobb amit te csinálsz de én nekem ez most még nem megy.

9646. Judusz77 (válaszként erre: 9644. - Polip778)
2011. ápr. 17. 19:38
Az okot mindig mindenki keresni fogja. 700 kcal az Neked kevés nagyon.Az agyadnak alapjáraton, ha csak ülsz, 40kcal kell testtömegkilogrammonként. de az sem mindegy miből megy be a 700 kcal. Ha péksütiből, krumpliból stb az nem jó, mert sok a szénhidrát.
9645. Polip778 (válaszként erre: 9641. - Kalüpszó)
2011. ápr. 17. 18:38

Értem :) Rendben ha merül fel kérdés kérdezek :)

Nem is arról van szó amúgy hogy jobban szeretnének. Csupán tudom hogy így meg tudnék felelni a suliban is (táncművészeti gimibe járok) és a fiúk körében is. Valamint talán végre elégedett lehetnék magammal is. Anya aggódik értem, tudom hogy szeret, bár mióta egyedül nevel minket az élettársával nem túl jó a viszonyunk. És nálad ez mióta tart? mikor kezdődött?

9644. Polip778 (válaszként erre: 9642. - Judusz77)
2011. ápr. 17. 18:35
Sosem állítottam hogy anorexiás vagyok. Nem vagyok az. 11 éves koromban elvittek dokihoz, aki azt mondta hogy csak a gondolkodásomat kell megváltoztatni. Tök egyszerűnek hangzik. Tornázni csak este tudok, és sokszor nincs leég erőm mert bedőlök az ágyba és elalszom. A nasikat rég elhagytam. max 700 kcalt bevinni. Durva lelki háttér? Attól hogy történtek, a múltba velem rossz dolgok, az nem jelenti azt hogy emiatt nem eszem. 10 éves voltam mikor meghalt az édesapám. Mégsincsen ennek az egésznek ehhez semmi köze. Csak ezt senki nem érti meg, és mindenki keresi az okot -.-"
9643. a14deb9047 (válaszként erre: 9639. - PrunnerEszter)
2011. ápr. 17. 18:31
Az sem mindegy, hogy ki melyik korosztályhoz tartozik. Más egy 20, 35 vagy 45 fölötti korosztály testalkata.
9642. Judusz77 (válaszként erre: 9640. - Polip778)
2011. ápr. 17. 18:26

Ez a retek net megint ledobott, amikor egy csomót írtam. Szóval attól még senki nem lesz anorexiás, mert rátalál egy ilyen oldalra, illetve azért sem mert egy kisfiú azt mondja neki, hogy fogyjon. Ennek nagyon kemény időbeni lefutása, valamint durva lelki háttere kell, hogy legyen. 13 évesen , ha csak fele nasit eszel, mint eddig, akkor elkerülöd az üres kalóriákat. Valamint mozogjál! Ha én 33 évesen 8 km-t görkorizom, illetve egy 30-at bringázom, akkor Te is nekiállhatsz. Bedugom a fülembe a pörgős zenét és go. Szerintem Te ennyitől bomba formába jöhetsz!


Kalüpszó Te sportolsz is , vagy csak a falás és hányás van? A csak persze idézőjelben, tudom milyen rohadt dolog, én is csináltam. Ma már nem eszem csak minimális szénhidrátot, sok fehérjét és gyümit, és mozgok. Ez jobbnak tűnik és az energiám is sokkal több.

9641. Kalüpszó (válaszként erre: 9640. - Polip778)
2011. ápr. 16. 20:43
Szia! Hát én már írtam neked ugye tanácsot de ha kíváncsi vagy bármire szívesen írok. Röviden csak annyit ha még nem mondtam volna neked, hogy 29 éves vagyok és 13-ig éve bulimiás. Az a baj hogy nagyon sok mindent tudnék írni de nem akarok regényt ezért ha kíváncsi vagy kérdezz inkább itt vagy privátba és akkor válaszolok. Azt nagyon sajnálom ha úgy érzed attól mert vékonyabb leszel anyukád jobban fog szeretni és boldogabbak lesztek. Ez nem ettől függ. Nem lesz ettől senki boldog ezt csak beképzeled. S egy anya vagy szereti vagy nem szereti a gyerekét de nem azért fogja jobban szeretni mert az szebb lesz vagy vékonyabb. Amúgy nekem is ki volt anyu mikor rám nyitott egyszer hányás közben még az elején. De ez normális hiszen a te anyukád is félt téged és ezért volt mérges. Akkor aggódj ha már nem lesz mérges mert az azt jelenti hogy nem érdekled. A kajálás is hasonló mint nálad. Nekem is volt időszak mikor normálisan ettem, sőt Norbi update-eztem aztán meg koplaltam meg hánytam. Tehát ezek ilyen periódusok. Ezek sajnos így jönnek. Na kérdezze bátran. Pusza!
9640. Polip778
2011. ápr. 16. 17:03

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Tudom én ezt jól, hogy így van. Csak nehéz ellenállni. Nem túl jó a kapcsolatom az anyukámmal, múltkor is összekaptunk mert talált egy hashajtót nálam :/ Mellesleg sosem voltam magammal megelégedve, nagyjából 9 éves korom óta. De ez most más. Mert (annyira de annyira hülyén hangzik télleg.....) ha 50 kg lennék akkor szeretne, és akkor mindenki boldog lenne...

Régebben is írtam ide, mert már volt ilyen, nagyjából 11 éves korom óta folyamatosan hol eltűnik hol visszajön ez. Néha hónapokig rendesen eszem, aztán hetekig nem...és így tovább. :/

Mesélnétek ti is magatokról?:)

2011. ápr. 15. 21:11

Sziasztok!

Találtam olyan ideális testtömeg számítást ami külinböző indexek eredményeit külön megadja. Broca:index szerint az ideális 53,1 kg, a szélső értékek pedig 45 és 61 kg. Most akkor melyik a reális?

13 évesen azt se tudtam mi fán terem a fogyókúra, nemhogy az anorexia vagy bármi evészavar... : S

9638. Kalüpszó (válaszként erre: 9637. - Judusz77)
2011. ápr. 15. 16:27
Neked is kevés, egy 10-essel többnek kéne lenned elvileg.
9637. Judusz77 (válaszként erre: 9635. - Panda21)
2011. ápr. 15. 15:43
160 cm és 44 kg. Ma vettem egy görkorit és már ki is próbáltam. Nagyon jó volt.
9636. Kalüpszó (válaszként erre: 9635. - Panda21)
2011. ápr. 15. 15:08
Szerintem ez kevés a te magasságodhoz. Ez az én normális súlyom lenne és én 163-164 cm vagyok. Neked nem ez a normális súlyod. Neked olyan 63,9 kg a jó súlyod a BMI számítás szerint. De persze ha te azzal nem érzed jól magad az más, de azért az 55 kg akkor is kevés, mert te magas vagy.
9635. panda21
2011. ápr. 15. 13:14

171/55 vagyok, ebből 11,9 kg a zsirsúly. bár nem tudom ez sok vagy kevés. múltkor lemértem gyógyszertárban olyan mérleggel. szerintem a sulyom még nem vészesen alacsony,de nem szabad lemennem bár nagyon szeretnék. én is egészségesebb ételekkel próbálok ilyenkor enyhíteni a nagy étvágyon.

te hány cm, kg vagy?

9634. Judusz77 (válaszként erre: 9633. - Panda21)
2011. ápr. 15. 12:09
Szia Panda. Te hány centi és kiló vagy? Nekem is szokott falásrohamom lenni, de én valami egészséges dologgal próbálom leküzdeni. Tonhal, zöldség, gyümi, vagy Norbis Nutella ( cukorbetegségem miatt sem ehetek másmilyet). Hányni tényleg ne hányjál, sajnos én néha szoktam, de egyre ritkábban.
9633. panda21
2011. ápr. 15. 12:03
anorexiásként ma olyan falásrohamom van. nektek szokott lenni? de nem hányom ki, mert nem akarok átesni semmiképp. bár most beteg vagyok és most ettem sokat, lehet azért mert kell a gyógyuláshoz. sőt biztos. amugy is próbálok többet enni, hogy kikerüljek ebből, de semmiképp nem akarok bulimiassá válni.
9632. panda21 (válaszként erre: 9629. - Polip778)
2011. ápr. 15. 08:09
egyértelműen nem éri meg!! egyetértek az előttem leírtakkal. Ne tedd tönkre magad egy fiú kedvéért sem. A legjobb, amit tehetsz, hogy hagyod ezt a srácot és mosolyogva, büszkén tovább állsz, ami hidd el a hiúságán majd csorbát ejt és még ő fogja magát visszakönyörögni :) a lényeg, hogy sose csinálj olyat más kedvéért, amit nem szeretnél. Fiatal vagy, annyi fiú jön még! inkább kezdj el valamit sportolni, amiben örömöt lelsz és 13 évesen ne fogyózz semmiképp! Csak okosan:)
9631. Kalüpszó (válaszként erre: 9629. - Polip778)
2011. ápr. 15. 01:53

Szia kedves Polipka!


Úgy látom én leszek az első hozzá szóló és nagyon remélem a többiek csatlakoznak majd az én véleményemhez. Először is bocsika a megszólításért de kis aranyos 13 éves KISLÁNY vagy még. A kislányt direkt írtam így, remélem érted. Na figyelj és ezt nagyon komolyan mondom és kérlek fogadd meg a tanácsomat. Ja én 29 éves vagyok idén leszek 30, szóval van tapasztalatom és voltam én is kamaszka.


A véleményem az hogy ezt a fiút küld el a fenébe akármennyire is tetszik neked. Ezt azért mondom mert senki ismétlem senki miatt ne akarj fogyni csak mert neki nem tetszel. S úgy egyáltalán változni sem semmiben. Persze ezt úgy értem ha te nem akarsz ha magad miatt akarsz változni az más, de ami a fogyókúrát illeti azt nem tanácsolom hiszen te még fejlődésben vagy és nem tenne jót. Ha elégedett vagy magaddal akkor meg minek, ha még sem vagy elégedett és nagyon nagyon fogyni szeretnél akkor is nagyon vigyázz és kérlek kérd ki anyukád és egy orvos tanácsát mert neked akkor sem fogyókúra kell és pláne nem anorexia vagy bulimia, hanem maximum valami sport, mozgás, esetleg valami más étkezési forma de ebben dietetikus is tud segíteni. A lényeg hogy anyukáddal beszélj és mondom esetleg egy orvossal. Nehogy te is abba a hibába essél mint mi hogy indul egy kis diétának vagy fogyókúrának és beteges éhezéssé majd hánytatássá fajul és észre sem veszed már is beteg vagy. Na szóval azt mondom a fogyókúra vagy diéta amúgy se jó inkább az életmódváltás de neked ez még nem kell. Mozogjál és mondjuk ne egyél sok szénhidrátot, de egyél mindenből és egészségesen. Ebben sokan tudnak segíteni. Na ennyit a fogyókúráról hogy megéri e. Ráérsz ezzel még pár év múlva foglalkozni mert ez elkerülhetetlen egy kamasz lánynál szerintem főleg ha már nőiesedik valaki és mivel te már most gondolkodsz ezen félek lesznek itt még bajok de pont ezért mondom még most hogy mit tegyél. Na a fiúról annyit hogy ha valaki zsarolni próbál érzelmileg akkor annak nem jelentesz semmit. Ez a fiú ha neki nagyon vékony lány kell nem érem miért nem keres akkor olyat??? Miért mondja azt hogy te kellesz neki de vékonyan mikor te nem vagy az a ropi. Nem értem. Egy pasiért ne akard tönkre tenni magad. Ez a fiú menjen a fenébe és majd jönni fog az életedben olyan fiú aki úgy szeret ahogy vagy és nem kér tőled semmit hogy változtass magadon hiszen ő téged fog szeretni. Egyáltalán nem is értem hogy ennek a fiúnak hogy van képe ilyet mondani??? Mit képzel ő magáról??? Nagyon nagyra tarthatja magát de te ne növeld az ő hiúságát. Ő nem érdemel meg téged. amúgy a magasságodhoz teljesen jó a súlyod. A fiú egy kis pisis lehet. Szerintem ha rám hallgatsz akkor elküldöd a fenébe és még adsz mellé neki egy kis útravalót, hogy egy életre megjegyezze hogy te úgy vagy szép ahogy vagy és ha neki nem majd más fiúnak kellesz és erről lecsúszik hogy másnak fogod megadni a szeretet és nem neki. Vagy valami hasonlót javasolok. S tedd hozzá hogy sem az ő, se más kedvéért nem vagy hajlandó magadra erőszakolni valamit amit te nem akarsz. Tudom hogy tetszik a fiú de hidd el ez nem normális dolog hogy egy fiú ilyet kér egy lánytól hiszen ez azt jelenti hogy így nem tetszel neki de ha azt csinálod amit ő akar esetleg meggondolja hogy megfogja a kezed és visz az utcán mint egy majmot és mutogat hogy vékony nőm van???? Na neeeeeeeemmmm!!! Később meg emiatt lesznek lelki problémáid mert ilyen hülyéknek engedtél hogy zsaroljanak. Tanácsom az hogy várj arra a fúra aki úgy szeret ahogy vagy és ez az igen okos fiú meg keressen magának anorexiás lányokat, de te ne legyél az az ő kedvéért.


Remélem sikerül segítenem és bízok benne hogy a többi lány is egyet ért velem és ezt fogják neked tanácsolni. Van egy olyan érzésem hogy igen.


Na puszi! Csak okosan!

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook