Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
9810. Elisaa
2011. júl. 21. 22:54
furcsa :/ abban megértelek,hogy a szülőknek soha. én is így vok ezzel. De engem mindig olyan tanárokkal hozott össze a sors akik mindig aggódtak és segítettek :/ :)
9809. agónia
2011. júl. 20. 22:44

Tanárok :D ugyan már... Ismerősök észrevették és ki is akartak rángatni , de az akkori barátom meg csábított a rosszba, de sokat köszönhetek azért neki. De az anorexiát nem nagyon vették észre vagy az átmulatott éjszakáknak tulajdonították a soványságot, de ez jó volt így megtanultam , hogy nem menekülhetek a problémák elől és csak magamra számíthatok:)

Nekem pont ezért fura amikor olvasom , hogy vki megbeszéli a szüleivel ezt vagy ilyesmi , én a végsőkig tagadnám az egészet előttük az biztos .:)

9808. Elisaa
2011. júl. 20. 22:15

:( és mások a környezetedben? mondjuk tanárok? nem vették észre a bajokat?:O :(

;)

9807. agónia
2011. júl. 20. 21:31

ohh az enyém ? már egyszer leírtam , de most úgyis van kedvem írni.

Nekem 14 évesen kezdődött kicsit dundi voltam de még a normál határon belül , mondjuk a többség lehet azt mondta volna rám , h átlagos , de aztán lefogytam 50 kg körülre , akkor olyan jól éreztem magam , de az egészségem topára ment , mensi nem volt , vese bajok , gerinc problémák , meg rossz immunrendszer ja és a bőröm katasztrófa volt.Aztán hullám völgyek hol felszedtem 5 kg hol leadtam , közbe próbáltam szabadulni a gondolattól , h kövér vagyok és inni kezdtem sokat , meg drogozni , csak , h elfelejtsem arra a kis időre is. Szüleim nem igazán törődtek a problémával , magam próbálgatok megküzdeni vele . Nem sok embernek mondtam el , hogy mi velem a helyzet , de akiknek igen azok a maguk módján segítettek csak tudjátok aki még nem tapasztalta nem tudja elképzelni se , hogy milyen érzés amikor már vizet se iszol , mert a mérleg többet mutat. Mostanság egész jól vagyok. depresszióval én is küzdöttem , de engem olyan könnyedén mosolyra tud fakasztani már csak az is , ha felhív egy ismerősöm hogy rég beszéltünk és találkozzunk, csak hát ha azt érzem mindenki szarik a fejemre :S ... akkor nincs mosolygás..

Amúgy én most leszek 2. éves fősulis.:)

szia elissa!:)

9806. Elisaa
2011. júl. 20. 17:55

Szia agónia! :)

Fallen mizujs?:)

9805. Elisaa
2011. júl. 19. 17:53

Tudom, csak ugye anyuék ezt nem engedik hogy ne egyek cukros cuccot. Mert nem is tudják hogy újra fogyózom és jó lenne ha titok maradna. mondjuk tökéletesen megúsztam a tortaevést. :D De, miattam nem főznek párolt zöldségeket meg minden. De azért úgy kb. egészséges cuccokat vesz. Tehát teljes kiőrlésű kenyér, sovány tej, stb. hallod a chocapic gabonapehely szerinted nagyon hízlal?:D

reggelit mindig kihagyom. nálam az első étkezés az ebéd. Mindig citromos-vízzel indítok. Meg nem férne bele az 500kcla-ba :(

ebéd mindig változó nálunk, ma tejberizs volt (231kcal) holnap karalábé főzelék. szóval általában alacsony kcal tartalmú. :)

vacsit sokszor sikerül megúszni :)

jaajjj én is imádom a pudingot. Mondjuk én cska egy kocka összetördelt barnacukrot teszem bele, sőt van hogy csak üresen és kockázok bele barackot meg málnát epret :)

de az étcsokisat meg karamellásat is imádom. :D

Szóval rám néha rámtör ez a farkasétvágy. meg néha muszáj ennem a szüleim előtt. :(

hashajtót ritkán használok. eddig max 5-ször használtam. ilyenkor nincs is baj ha 500kcal-nál maradok...még ha 800-nál akkor se. de 1000-nél bepánikolok :O :D

írj hamar h mizujs veled:)))

9804. Fallen02
2011. júl. 19. 11:13
ohh jajj..de te rosszabb vagy mint en , ugye tudod? En nem hashajtoznam magam vagy hanytatnam magam soha...akkor inkabb ne egyel pl. a tortabol...en kb 16 evesen ettem utoljara olyat amiben cukor van..szal akkor inkabb probalj ne enni olyat amitol lelkiismeretfurdalasod lenne...nekem pl ilyen nagy falasrohamaim sincsenek, van hogy mar nagyon ehes vagyok...de mivel en rendszeresen eszem napi 3-4. reggel teljes kiorlesu kenyerbol ket szelet piritos, vaj,...sajt vagy sonka attol fugg mim van itthon, meg mezzel iszom a kavet..de van hogy mezes-vajas piritost eszem...aztan delben mar csak zoldseg (parolt vagy salata, de mindig mas, brokolli, padlizsan, cukkini, paprika uborka stb) meg vagy sajt vagy hal vagy csirkemell, de szeretem a tofut is mert regen vega voltam..de semmit sem eszem rantva vagy olajban sutve meg semmi majonezes salataontet vagy ilyenek..szal mindent csak ugy naturan, egyedul paradicsomkremet szoktam (de az a suritett paradicsomm amiben nincs mas),de delben is ha iszom kv-t akkor mezel, este valtozo, neha zabkasat, van hogy csak dinnyet, almat ananaszt...szeretem a vaniliapudingot, 0.1%os tej fele viz, es abba csak steviat vagy gyumolcscukrot rakok, nem hasznalok mesterseges (aszpartam jellegu) edesitoszereket...a puding pedig nagyon finom turoval,,,de van hogy gyumolccsel..es mg este szeretem a mezesteat...kb ennyi..de en akkor inkabb visszafogom magam, nem eszek olyat amitol tudom furdalna a lelkiismeret...szal sztem te is jobban jarnal mint bezabalni es hashajtozni...vegbelrakot lehet kapni ha raszksz es sokaig csinalod...aztan meg nem tudsz majd Wc-re menni csak azzal...Vigyazz nagyon!
9803. Elisaa
2011. júl. 17. 15:42

Elmondom a korom, ha érdekel, de priviben, mert az adataim nem igaziak, nem szeretném ha felismernének. :)

Néha, úgy gondolják jobb ha homokba dugják a fejüket :/ 45.9? ezen akadtál ki! :/ én értelek, meg tudom milyen rossz néha még egy deka is, csak hát ez így nem élet drágám ! :( az oké hogy törődsz meg fogalkoz(unk) a testtünkel, csakhát mi lesz ebből.

De most komolyan, meddig csináljuk még?

vagy te ezt így meddig akarod csinálni? nem terveztél el egy álomsúlyt? egy időkorlátot? h egy hónap múlva vége? stb. az egyél sokszor kevesettel az a baj hogy nekem nem megy a keveset a koplalás után. jó hogy egézséges kajákat eszel, csak a szervezetünk túl összetett ,sose értem meg sztem :D szóval azt sm igazán tudjuk mit teszünk ilyenkor vele....pedig hajjaj lehet hogy haldoklik. :(

próbálj meg segítségért fordulni nagyon szépen kérlek! :(

én elvok, holnaptól majd durvábban foyizok mert már nagyn kövér vok :( szóval semmi extra nincs velem. hpt nézek :D

nem gond, azrét vagyunk itt :)))

9802. Elisaa
2011. júl. 14. 20:06

jajj az lemaradt, hogy engem még az idegesít hogy a suliban szekálnak.

Tanárok...diákok...-.-" :D

9801. Elisaa
2011. júl. 14. 20:06

Igen, én ezt az otthoni környezetet nem mindig bírom. Meg utálom mikor traktálnak. hashajtó...ijj.....tudom milyen rossz :S

Nah legalább neked több eszed volt :) Értem, mit mondasz, nálam is egészséges diétával jött ez.....csak egyre kevesebb. Mondjuk nekem "álomhatár" volt. Tehát, hogy 52 kg a cél. És ha annál lentebb mentem az csak jó volt, csak fentebb ne. De amit te csinálsz azzal az a baj hogy ördögi kör, mert ha még lentebb mész, mondjuk 43kg akkor azt tartod. Próbáld meg belőni, az 50-et, vagy 52-őt...nem tom. és maradj a között. Sokkal jobban éreznéd magad és a közérzeted is jobb lenne. :)

és mit szólt a pszichológus? mármint mit mondott rád? mit ajánlott?

én megjátszottam a végén h minden okés és elengedett, azt mondta h úgy gondolja minden rendben van és hogy örül h megismert stb. :D

Nézd a szépségkirálynő választást?:D ilynekor olyan féltékeny vagyok a vékony lányokra :D

9800. Fallen02
2011. júl. 13. 22:55
amikor meg otthon laktam nekem is sokkal rosszabb volt...es nehezebben viseltem mindent..mivel akkor egyaltalan nem feltettem magam, amikor hiztam 2 kg-t a semmitol kb egyik naprol a masikra..en is elkezdtem magam hashajtozni..de rajottem hogy semmi ertelme...es csak nagyon fajt a hasam...szegenykem, ez szornyu lehet....en sosem hanytam meg ilyenek es meg most sem forul meg a fejemben soha..tudom hogy azzal nem segitenek magamon csak elindulnek egy megnagyobb ljton, lefele...en nem tudom hogy kezdodott...csak azt hogy egy kicsit akartam fogyni, meg anya segitett is hogy mit egyek..aztan sikerult...es nem akartam en mar tvabb fogyni, csak feltem hogy visszahizom, es ezert tartottam a dietat, aztan gndolom ahogy elertem a sulyt amit a szervezetem megelegelt....hiaba ettem kevesebbet mar nem fogytam ,,es mivel feltem visszaszedem egyre kevesebbet ettem..mindig azt a sulyt akartam tartani amin eppen voltam szal ha 47 akkor 47, de ha lement v.miert 46.5-re akkor azt es ha mar megint 47 voltam, akkor kiakadtam es most is az van csak a 45-ot mar elegge szar tartani...erted? nem tudom hogy massal ez hogy van..es te akkor gondolom nem jarsz pzsichologushoz :(..amugy nekem sem segitett sajnos..meg tole is azt vartam amikor hiztam hogy segitsen lefogyni...nevetseges de igy van ess szornyu :(
9799. Elisaa (válaszként erre: 9798. - Fallen02)
2011. júl. 13. 22:42

Tényleg korán kezdődött. De úgy is éreztem, hogy nagyon hamar felnőttem és érdekeltek ezek a dolgok. Már 10 évesen nézegettem magamat, hogy kövér vagyok. Szerencsés alkat vagy :) Nem is szabadna ilyeneken gondolkoznod!Mindig is vékony és csinos voltál. Mikor kezdted el? és miért?

Hát, kimondottan, azaz hivatalosan nem. De azért a hashajtó napirenden van, keserűsós víz, s néha a hánytatás is...:/

Nem vagyok túl büszke rá. Anno 50 volt. Most...jézusom.....170-171/57kg. rémes...:S

9798. Fallen02 (válaszként erre: 9797. - Elisaa)
2011. júl. 13. 01:36
Oh ertem..12 evesen, huhhh az nagyon korai te jo eg...en emlekszem akkoriban meg ketszer ebedeltem, aranygaluska volt a kedvencem..es eszembe sem jutott hogy az hizlal...mondjuk en hulye vagyok mert alapbol vekony testalkatu vagyok..vilageletemben vekony voltam..marmint kicsinek es..kamasznak is..aztan persze elkezdtem noiesedni, de mindent ettem es 54 kg voltam (telleg mindent, volt hogy egy fel pizzat megettem)....aztan minden megvaltozott...es nem tudom hogy miert..ez lett az eletem es nem en uralom. Bulimias is vagy vagy csak zabalsz neha, utana meg koplalsz? Mik a mereteid?
9797. Elisaa
2011. júl. 12. 22:55

Értelek. Örülök, hogy legalább nem táncolsz nagyon a penge élén. De azért légy résen! Gyönyörű vékony lehetsz, hiszen nagyon vékony vagy a méretek alapján :) de értem mit mondasz, teljesen megértelek.

Nekem nagyjából a szokásos, 12 éves koromban kezdődött, és azóta is tart. Néha elmúlik, majd hónapokkal később visszajön. Jártam pszichológushoz családi problémák miatt ahol ez is szóba jött, de már nem kell járnom így az kiesett az életemből. Az sem normális mait most csinálok. Egyik héten, zabálok, aztán a következő két hétben semmit nem eszem és így tovább. Nem uralom magam, és azzal nyugtatom magamat h 53kg-nál megállok. Pedig én is tudom hogy nem fogok :/ nagyjából :)ez az én történetem :)

9796. Fallen02
2011. júl. 12. 00:24
eszem husit delben...meg telleg nem eszem annyira keveset...marmint mar nem ettem annyira keveset csak most megint megijedtem..de monsom pl. ma reggelire ettem 2 szelet kenyeret meg sonkat (jo eleg vekony szelet kenyer)...meg mezeskavet, ebedre meg csomagoltam csirkehusit salataval...estere most marad a gyumi meg a mezes tea..mert most felek...igy is most ettem es tok kovernek erzem magam...jartam pszichologushoz, marmint meg most is "jarok" csak most kimaradtak alkalmak mert a suli miatt nincs idom semmire...csak azt erzem hogy nagyon faradt vagyok es mar belefaradtam a sajat onsanyargatasomba is...unalmas..ugyis eszem...de ha hizom tejesen magamon kivul vagyok... es egyaltalan nem is latom sovanynak magam, mindig arra gondolok..voltam mar sovanyabb is...es veled mi a helyzet Elisaa? Mi a torteneted, tapasztalataid, es most hogy vagy?
9795. Elisaa
2011. júl. 11. 22:34

Jujj csajszi, nagyon sovány vagy :(

ennél azért többet kéne enned, minimum 50 kg-ra gyere fel. kééérlek szépen :(

A gyümik meg a zöldségek jók de egyél husit meg szénhidrátot is!

Még az 54kg is tökéletes. Akkor megjártad rendesen az utat. És mit érzel? Mármint szeretnél meggyógyulni? vagy ezt szeretnéd folytatni?

Kérlek, hogy próbálj hízni, én tudom hogy nagyon nehéz.

Csak hát nekem mindig az jut eszembe, hogy egyszer élünk. ne szenvedjük már végig. :S

Szóval kérlek, szépen kérlek hogy egyél. Nehéz, nagyon nehéz. De hidd le, hogy nem leszel boldogabb attól hogy ilyen vékony maradsz. ilyenkor mindig úgy féltek mindenkit :(

(imádom mikor a fórum mellett hatékony diétás kapszulát hirdetnekXD) írj minnél hamarabb h mizujs veled!:)

9794. Fallen02
2011. júl. 11. 22:18
169/45.6 Huhh hatt azert en sosem fogok meg soha nem is eltem egy paradicsomon...en reggel mindig kenyeret eszem, vaj, tejeskave..mez...hogy jollakjak...delben valami parolt zoldseg sajttal vagy salata husival, este meg altalaban zabkasa mezzel meg ilyesmi...ezt igy csinalom mar egy ideje de most valamiert hiztam egy kg-t (46 folott) voltam..es nekem az mar nagyon hatareset es nagyon kiakadtam...szal most mar nem tudtam mit kitalalni hogy visszamenjen...mert minel jobban probaltam hogy kevesebbet eszem meg ilyenek, annal rosszabb volt, mert mar kopogott a szemem es en elegge intenziv szellemi tevekenyseget vegzem, mint emlitettem 5 het valaszt el attol hogy diplomas legyek...szoval most ugyanugy ettem napkozben es este dinnyet ettem, meg ananaszt es most visszament 46 ala, hal istennek..csak ilyenkor meg az a baj..hogy hiaba..rettegek h visszajon..szal valszeg ma ugyanugy csak dinnyet fogok enni...es meglatjuk mi lesz...mert igy idnultam meg a lejton hogy feltem mindig h hizom es ezert egyre kevesebbet ettem...es most meg mar szinte mindent ettem a vegen, de amiatt hogy hiztam megint megijedtem szal kb kezdodik elolrol. 17 evesen diagnosztizaltak anorexiaval, miutan 54 kg-rol 45-re fogytam...aztan voltam 46-47, sot egyszer valamiert (ugyanugy mint most a semmitol) 48...miota egyetemista vagyok (2 eve) azota sagnaltam a 45-on, de voltam joval kevesebb is a vzsgaidoszak es egyeb lelki eredetu stressz miatt legkevesebb 42 volt (de akkor mar fagyit zabaltam mert rettegtem hogy meghalok). A menstruaciom mar 50kg-san elment...szal kepzelhetitek hogy azota nem is jott vissza...ennyit rolam...
9793. Elisaa
2011. júl. 11. 14:55

Halli mindenki:)

Hazaértem.

-2kg. :D muszáj ennem valamit..áhhh :S

Fallen: szijaa :))) leírnád nekem a pontos méreteidet?:) Kicsit hitetlenül jönne ki ha bíztatnálak hogy egyél. Inkább azt mondom, h pl. napi egy paradicsommal jobban jársz mint napi 0 kcal-llal. Mid fogyásilag mind közérzetileg. Dokinál jártál már? puszi és kitartás;)

9792. Fallen02
2011. júl. 11. 13:55
most latom hogy ossze-vissza felcsereltem szavakat, ez azert van mert anolul jegyzetelek, kozben meg irtam ide, es ketfele figyeltem es osszekuszalodtaka gondolataim :) Bocsi..es a sok hozzaszolas iatt is sorry :(
9791. Fallen02
2011. júl. 11. 09:33
meg annyi hogy en nem is ehes leszem.hanem rosszul, szedulok meg ugy erzem nyom a fejem, es csak bamulok kifele valami lyukon (szemem helyen)...de amugy ez mindig van, erzem eves utan is...pedig most meg hiztam is akkor pont az ehsegnek meg ennek a szedulesnek kene szunnie..es amugy ezert szoktam ra a mezre es sajna szerintem tul sok mezet eszem mert tokre kivanom az ehseget, este meg panikolok neha...es mindig csak egy kanal mezet bekapok,,,de nem eszem cukrot meg ilyenek...tudom a mez nem hizlal, de en kb megezem fel kg-t 3 nap alatt :( awww de elotte is annyit ettem, es most akkor attol meg nem hizhattam..nem ertem....na mindegy...
9790. Fallen02
2011. júl. 11. 09:22
Koszonom :) Jo tudni hogy nem vagyok egyedul ezzel...mar anyatol kertem segitseget az az igazsag...es most delben salatat ette egy kis sult husiva es este csak dinnyet meg ananaszt fogok enni...kiprobalom! de most oran ulok es most is majd ehen halok mar...elegem van...
9789. panda21
2011. júl. 10. 23:18
nekem is ezt ajánlották az agykontrollt, az élet más területén is lehet használni. pont olvasom a könyvet is. én mindenképp el akarom sajátítani, hátha segít. ezt a diétát meg kiprobálom, mert nekem falás rohamaim vannak feleslegesen és utána kiadom. emellett meg alacsony kalorián tartom magam a héten, de a vasárnap hihetetlen tud lenni. valamihez ragaszkodnunk kell, és talán az segíthet hogy irsz terveket h miket fogsz enni és mindennap ugyanabban az időpontban probálod megenni. jókat irtak alattam. lehet még probálkozni csirákkal, sok bennük a tápanyag, vitamin és a buzacsira pl laktató is. a fehérjeport ki akarom probálni én is, de amellé semmit nem szabad enni. csak akkor csináld, ha nagy az akaraterőd. de szerintem nem kell, hanem ha 5ször eszik keveset az ember akkor nem is annyira éhes, nem törnek rá a falási rohamok. viszont az a baj, hogy nekem ezt az 5-öt nehéz betartani mert nem csak a kaja mennyisége a sok hanem ha már 5ször bekapok valamit akkor soknak tünik az is, mert nincs meg a koplalás élménye, ezért sikertelennek érzem magam. én is azt érzem, hogy ennek soha nem lesz vége. örülök, hogy kicsit feléledt a forum és beszélgetünk ismét. a diplomához pedig sok sikert és előtte tényleg ne stresszelj tul sokat, hanem probálj meg rendszert vinni a mindennapokba. ami még jó szerintem az a lugosítás. van egy csomo készitmény ami segít, olvass utána neten, és ez vmilyen szinten egyensulyba hoz. nem leszel annyira éhes sem és több energiád lesz. irj mindenképp, hogy hogy állsz!
9788. agónia
2011. júl. 10. 09:47

mikor nekem volt ilyen ezt próbáltam ki és bevált , maradt a súlyom és utána mivel az anyagcserém hála ennek megváltozott még fogytam is igaz nem sokat , de legalább nem híztam. csak 4 nap , és sztem abszolút tartható. [link]

Remélem segíteni fog neked is !

9787. Fallen02
2011. júl. 8. 03:51
tudom ezt csinaltam es en is igy tartottam a sulyom...most meg minden valahogy felborult :( de koszonom nagyon, majd irok hogy hogy vagyok!
9786. honeywald (válaszként erre: 9785. - Fallen02)
2011. júl. 8. 02:06
nincsen baj a zöldséggel, húsevéssel.. amikor csak tudsz, egyél könnyű főzeléket is, igyál kefirt, egyél rostos gyümölcsöt, nagyon fontos!!!! de egyél minimum napi 5x és mindig keveset! igy nem áll le az emésztésed és nem szokik át a tested a raktározásra! tapasztalat.
9785. Fallen02
2011. júl. 8. 01:52
a vilag masik felerol irok szoval kicsit nagy az idoeltolodas, de fogok irni...de nem ertem mert raktaroz hirtelen amikor egy evig ettem, szinte mar mindent, reggel 2 szelet piritost, delben parolt zoldseget sajttal, vagy valami natur husit salataval..ilyesmi, este pedig zabkasat foztem (pizi tejjel, vizzel), es azt ettem mezzel...es kb meg neha fogytam is...aztan most hirtelen meg hiztam...es most nem tom mit csinaljak, mert ha egyalatalan nem eszem akkor rosszul vagyok es szedulok..es en meg most diplomazom eppen, szal azert nem akarok meghalni elotte....aztan most gondoltam vissaveszek, marmint reggel ilyen cottage-ricotta turo kevereket ettem, fozott pudinggal, edesitoszerrel, mezzel, sovany tej..es delben csak natur csirkemell egy keves uborka meg pari...este ugyanez...es most igy legalabb nem hiztam tovabb..de ez hihetetlen maskor meg 4szer ennyit ettem es nem hiztam...most vettem ilyen shaket, ami etkezes helyett van, szal ha delben meg eszem...gondoltam majd este azt megiszom es kesz...csak attol felek hogy nehogy eshes legyek nagyon utana vagy rosszul legyek az ehsegtol mert akkor muszaj lesz ennem...es ugye a shake-ben minden tapanyag benne van ha melle meg ennek akkor 100kg-ra hiznek egy nap alatt, szal nem tudom mit csinaljak...mert tudom ha viszont nem fog lemenni, vagy egy kicsit is feljebb megy, akkor kesz, teljesen vegem lesz...mar igy is turelmetlen vagyok, ideges, ingerlekeny...ilyenkor gyulolok mindenkit es mindent..meg jo hogy egyedul lakom, tul sok mindenkit nem bantok..de merleg szoba kozepen figyel,.,,,ennek sosem lesz vege...azt hittem hol vgayok de csak azert mert nem hizatam es akkor mertem enni jobban, most meg..megint ez...adj valmi tippet, te hogyan etkezel, mi segit...legyszi..legyszi,...tudom hogy itt nem fogyasra biztatjuk egymast de meg mindig jobb mintha majd eljustok szepen oda hogy nem eszem...
9784. panda21 (válaszként erre: 9779. - Fallen02)
2011. júl. 8. 00:22
én is ugyanezt érzem, tartom az étrendet, edzem és megy fel a súlyom. gondolom raktároz a test mert végre kap enni. ettől ugye mi meg kibukunk pedig ez a javulás. ne aggodj, egyél terv szerint. hidd el ez az egyetlen út. sajnos nekem sem megy, de irj ide ha éppen rád tör az éhség, pánik vagy bármi más. szivesen beszélgetek én is erről, mert ezek az érzések olyanok, mint a hullámvasút. kitartás!
2011. júl. 7. 18:46
Ahogy látom, nincs sok változás :(
9782. agónia
2011. júl. 7. 18:24

Ez az örök huzavona :S kétségbeesés:S , ha engem teljesen elönt a reménytelenség és minden kezd összedőlni , fogom magam befekszek egy kád vízbe sötétben néhány gyertyával és zenével és hagyom hogy ne gondolkodjak , utána összeszedem magam és kitalálok vmi tervet ,pl mit fogok hnap enni mozogni ésszerűen , hogy ne csalódjak hnap is magamba , ha meg még jobba is teljesítek akk még boldogabb is leszek vmivel.

Én is most voltam nyaralni ,a barátaimmal ,akiknek gyönyörű alakjuk és testük van, vagyis én így gondoltam , amíg szemügyre nem vettem alaposan és rájöttem , hogy senki sem tökéletes !! és lehet nekik kicsit jobban kidudorodik a hasuk és nem olyan formás a combuk, de sokkal boldogabbak és azt hiszem már azzal hogy elhiszik magukról , hogy már pedig ők úgy jók ahogy vannak, a többi ember is elhiszi. Sztem nekünk is ezt kéne tennünk , csak annyival könnyebb mondani , mint valóban úgy is tenni.

9781. Fallen02
2011. júl. 7. 01:31
Teljesen kivagyok....befejezem a diplomam par heten belul...mar nem sok van hatra de most ez betett...
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook