Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
9900. Fallen02
2011. júl. 30. 22:32

elisaa akkor miert nem figyelsz inkabb oda hogy mit eszel? ha tudod amikor zabalsz hogy lelkiismeretfurdalasod lesz akkor inkabb tarts merteket!!!


en inkabb odafigyelek mit eszem...amugy nekm 15.9 a BMI-m...es nem vagyok orult..sosem hanytam, hashajtoztam magam, es ha ehes vagyok eszem! Csak nem eszem cukrot, tesztat, feher lisztes dolgokat...inkabb odafigyelek minthogy aztan lelkiismeretfurdalasom legyen, vagy hizzak, mert nalam akkor jon a kiborulas! :(

9899. Elisaa
2011. júl. 30. 22:04

hát én ma bezabáltam. :/

az elmúlt 10 percben kb 4000kcal. és már csak pár hét és nyaralás..áh hashajtó.

2011. júl. 30. 20:33
Ez kegyetlen! Sokan írtátok hogy 40 kilósak vagytok és az milyen jó. Nálam amikor 56 kilót mutatott a mérleg akkor teljesen felborult a belső házartásom. Most 64 kiló vagyok és király. A BMI-m 21-22 körül lehet, teljesen normáis.
9897. Elisaa
2011. júl. 30. 15:58

15-ös télleg durva :OOOO

néha teljesen elveszítik az emberek az eszüket :(

csak így tovább ;)

2011. júl. 30. 13:35

hát igen! én nemrég találtam egy olyan oldalt aminek a célja a 15-ös BMI volt! erre volt kiírva a fogyókúra verseny! és azt írták kommtálásként h aki nem tudja megcsinálni az ne jöjjön az oldalra mert túl kövér. . .

komolyan mondom nem normális.

én próbálok arra koncentrálni h egy bizonyos ruhadarab jó legyen rám, ez a célom! és próbálok nem a bmi-re meg kg-ra figyelni, igaz nagyon nehéz!!!

9895. Elisaa
2011. júl. 30. 13:19

így van, ez teljesen igaz. :)

Pro ana oldalon, max a 18-as BMI s még az sem számít "csinosnak".

2011. júl. 30. 10:29

egyet értek az elöttem szólókkal! ezek a pro ana oldalak nagyon durvák. jártam már pár oldalon és csak bíztatnak h fogyjál csak az majd jót tesz neked. .

a fastolás meg tényleg nem jó dolog hosszú távon meg pláne, így is azt olvasom/tapasztalom folyton h milyen fáradt az ember attól h keveset eszik. igaz én pár hetente egy napot beiktatok amikor tényleg tudatosan nem eszek semmit, de ennyi kell is nekem úgy érzem! amúgy ha fogyózol az eggyik legfontosabb dolog h a vércukorszintet fenn kell tartani h ne legyél rosszul, és ez segít abban is h ne legyél annyira fáradt.

9893. Elisaa (válaszként erre: 9891. - Lonelygirl_15)
2011. júl. 29. 15:09

Szija :)

igeen..hát van itthon, mindig a gyógyszeres dobozban...de annyit nem használom..szóval nagyon ritkán. A keserűsós vizet pedig bioboltban veszem. Mályvateakapszulát is ott vettem, de csak egyszer. :/

:) utálok futni :D Ma is megvolt a 2 és fél órás edzés...megyek most barátnőkkel talizni, röpizni :) Aztán még este görkorizok :D


így van, előttem már tökéletesen megfogalmazták :D

De a pro ana oldalakon egyre gyakoribb hogy van gyógyulós fórum is..ami azért fejlődés...rengeteg tipp van meg van ahol versenyszerű fogyás is. Nem szabad belemenni.

Fastolást se próbáld :D 15 évesen nehéz is, hiszen "ügyelnek" rád. De nem is jó dolog..:/

nah megfürdök...aztán majd este írjál ;)

2011. júl. 29. 10:52
A pro ana anyit jelent h anorexia párti.vagyis olyan anorexiások,akik büszkék a betegségükre es eszuk agaban nincs gyogyulni...sztem messze keruld el az ilyen oldalakat.tippeket adnak a halalhoz...bar van nehany olyan ahol vannak gyogyullok,de jobb nem kockaztatni :) fast pedig azt jelenti h viznap /folyadek nap.vagyis semmi szilardat nem eszel.
2011. júl. 29. 00:03

én is guttalax, meg keserűsós víz. a mályvateakapszuláról még nem hallottam. ezeket hol szerzed be?

hát akkor te is keveset eszel, nem érzed magad gyengének néha? mert én igen :S

a futás után is úgy kifáradtam. de azért jó volt :)


ez a többieknek is szól :D most olvastam a "pro ana"-ról, ez mit jelent? és az h "fastolni"?

9890. Elisaa (válaszként erre: 9886. - Lonelygirl_15)
2011. júl. 28. 23:39

Így lesz :)

ismerős :/ pedig tudomo/juk hogy butaság. :/

Guttalax cseppek...mályvateakapszula, vagy kicsit túladagolom a keserűsós vizet :/

Te?

Hát változó..Általában, reggelire egy főtt tojás, barack, gyümik, (kevés), ilyen jó reggelt minit is eszem néha, sovány tejjel. kb ennyi..meg néha a jó reggelt helyett teljes kiőrlésű kenyérből pirítós. :/

Ebéd mindig változó, attól függ, mit döntenek itthon.

Bár mostanság csajokkal vagyok és megúszom. :/ vagy amúgy is.

Vacsizni nem szoktam. csak ha muszáj.

néha elgyengülök..pl ma...chips..filmnézés közben...de 4 órát edzettem...:/ kb így van ez :D

igen..ez sajnos ilyen :S

Jaj az jó :) :)

én ma a még korizni mentem le, jólesett :)

írj hamar mizujs veled:)

puszi szijaa :)

9889. Elisaa (válaszként erre: 9885. - Agónia)
2011. júl. 28. 22:55
Örülünk hogy oké vagy ;) csak így tovább :) Ide bármikor jöhetsz segítségért ;)
9888. Elisaa (válaszként erre: 9883. - Fallen02)
2011. júl. 28. 22:54

Ez hülyeség!!

Mi szeretünk!! :)

Mért nem próbálsz picit lazítani?

Menj el bulizni egy hétvégén:))

9887. Elisaa (válaszként erre: 9882. - Sóska2233)
2011. júl. 28. 22:54

Öürlök hogy rendben vagy és minden ok veled :)))

Köszönjük hogy leírtad ezeket, sokat segítettél :)

9886. lonelygirl_15 (válaszként erre: 9872. - Elisaa)
2011. júl. 28. 19:35

Hát talán igaza van, és majd túl lesz rajta anya is, bár az még nem most lesz.

Tegnap már nem tudtam írni, én is hashajtóztam... :SS elég rosszul voltam tegnap :/ anyáéknak meg azt kellett mondanom hogy elrontottam a gyomrom...

te milyen hashajtót veszel be ilyenkor?

te már krédezted hogy én miket eszem de én még nem tőled, te mit és mennyit eszel így átlagosan egy nap?? egyébként nekem is bűntudatom van mindig ha úgy eszek hogy jól lakom : S S

most elmegyek futni nővéremmel :) végre együtt csinálunk valamit :)

várom hogy válaszolj :D

9885. agónia
2011. júl. 28. 18:08

köszönöm , most nagyon jól vagyok :) úgyh ezt az erőt is próbálom most nektek küldeni , mert egyszer lent egyszer fent :/ és oolllyyan rossz mikor lent vagy és senki sem segít.

Fallen02 nyugi menni fog minden , nem lesz probléma a sulival , olyan sokat tanulsz és ez meghozza majd a gyümölcsét! maximalizmus :S ... ismerem .. csak nézz szét a környezetedben vagy bárhol a világban ! senki sem tökéletes , lehet h huu ő szép , de közben a gyökjelnél megakad és megkérdezi ez milyen nyelven írták...

bordó körömlakk jaj ez hülyeség ! ne akard görcsösen , mert abból úgyse lesz semmi , csak gondolj vissza , hogy máskor meg mennyien tolongtak a kegyeidért :)

2011. júl. 28. 15:50

Ha nem szeretitek önmagatokat, akkor mit vártok mástól? A mérleget dobd ki minden más negatívummal együtt!

Az élet szeretetébe a jó étel is beletartozik!

9883. Fallen02
2011. júl. 28. 15:44
ugy erzem engem senki sem szeret, csak anyukam, egy maximalista vagyok, gyulolom ezt az egeszet, stresszes vagyok az egyetem miatt, rengeteget tanulok es kozben belso harcot vivok...minden nap a merlegen allva...remelve hogy legalabb azt controll alatt tartom :(((( bordo koromlakk--nekem pl meg sosem volt baratom! Csak tanulok es nincs eletem!
2011. júl. 28. 12:04
Sziasztok:) igen,engem is vittek anno pszihologushoz,de nekem csak rontott a helyzeten,mert miatta lettem depis.ugyh megbeszeltem a szuleimmel h nem mek tobbe,szal annyiban is maradt a dolog,es a mai napig nem bantam meg.onerombol jottem ki a nemevesbol,es rajottem h eros ember vok,es h az emberi szervezetet igenis kedvunk szerint iranyithatjuk,ha megvan a kello agykontroll :) anno 30 kg voltam a 165 cmhez,akkor kezdtem el kidolgozni az eletmodom amit ma is folytatok.persze elejen hiztam tole picit,mig tokelyre nem fejlesztettem,de annyi kellett is,mert akkr akartam is hizni.jelenleg 40 es 35 kg kozott mozgom,40 fole ha. Akarnek se tudnek menni,mert egyszeruen nem hizom :) lenyegeben mindent eszem csak hust nem mert vega vok.de van h megeszem egy tabla csokit is egy nap,a rendes kajak melle,es attolse hizok :) a lenyeg az,h minden nap mgeszem egy tk szaritott edeskomenyt,minden nap iszom a teakeverekem,ami zold tea,ginseng,malyva,hibiszkus,acai es csipkebogyo kevereke,es sok szojat fogyasztok,fahejat,csilit es zoldfuszereket.emellet meg bioboltam lehet kapni bizonyos bach gyogynoveny cseppeket,az is fontos,es persze meh pempo kapszula.ha ezeket fogyasztod es mellette rendesen eszel es mozogsz nem fogsz hizni,ez tuti,en vok ra az elo pelda :) viszont melleid visszanonek,mensid rendbejon,mert ezen gyogynovenyek nagyresze fitoosztrogen,ami jo hatassal van a noi hormonhaztartasra.a zold tea,csili,fahely zsiroldo,s ha rendesen eszel es amelle eleg mennyiseget fogyasztasz ezekbol,akkor feloljak az etelben levo folosleget,igy nem fogysz es nem is hizol.sok zocsit es gyumit is kell enni,mert a rostok karbantartjak a belmukodest,a malyvaval egyetemben.mozogni en naponta szoktam:200 felules,guggolas,fekvotamasz es rugozas,es ha meg ezenkivul kivanook sportot akk az,de ezt minden nap elvegzem.
9881. Elisaa
2011. júl. 27. 23:04

:)) Nahh, és hogy érzed magad? jól haladsz?:)

szóval nem igazán:/ Próbáltad már a görkorit? engem az kapcsol ki a legjobban..bár ez mindenkinél változó. Nem mész te sehova, nyugi :) Minden rendben lesz. :)

Mit szeretsz csinálni? Mi tesz boldoggá? Tedd azt :)

2011. júl. 27. 22:45

Sziasztok!

Megfogadtam tanácsaitokat. A héten már 2szer mozogtam és próbáltam lazítani. Egyszerűen nem megy nem kikapcsolni az agyamat. Olyan rossz érzés hogy nem kellek egy pasinak sem. Elmegyek apácának!

9879. Elisaa
2011. júl. 27. 22:32
Fallen,veled miujság?:)
9878. Elisaa
2011. júl. 27. 22:05

Szija agónia! :)

Jól vagy? Eszegetsz? :/ :))))

ezen már én is gondolkodtam. A legnagyobb "trauma" az a szüleim válása volt...de igazából, mindig tettek rám megjegyzést hogy duci vagyok meg minden,családon belül is, meg a nővérem sokkal vékonyabb. :/

Gyönyörű vagy, és nagyon kedves is :)

pszichológus, segítség, valaki?

Tudnak a problémádról?

ne haragudj ha már kérdeztem..annyira szét vagyok esve :D

9877. agónia
2011. júl. 27. 21:52

oh bocsánat , hogy kicsit eltűntem , de mostanság olyan sok mindent kellett elintéznem .

ELissa igen sportolok , bár csak otthon dvd.re vagy saját gyakorlatok napi szinten , nem bírnék szabadulni a bűntudattól ha nem .

csak átfutottam itt a hashajtós leírásokat , de azt ne feledjétek , hogy ha "elegendő"-vel mérgezitek tulajdonképpen magatokat , akkor a következő étkezés során is üríti a gyomortartalmat ( reggel beveszed , d.e. mindenkijön , de mondjuk vacsoránál eszel de az rögtön kiürül )pont ezért is veszélyes mert a víz is kimegy ami meg a barátunk és nélkülözhetetlen.

Én már hallottam anonim klubokról de semmi konkrétat , csak , hogy léteznek ...

Egyszer olvastam egy cikkben , hogy a legtöbb étkezési probléma , vmilyen lelki okra vezethető vissza (igaz túlevésről volt szó , de sztem anorexia , bulémiás eseteknél is előfordul saját esetből kiindulva lefogyok , normálra hízok , és utána meg zabálok ... aztán lefogyok..stb) ) ti gondolkodtatok már ezen ? hogy milyen traumák érhetek ?

én a napokban ezen gondolkoztam és azt hiszem az volt mikor bnömmel angliában megismerkedtünk pár emberrel és beszélgettünk velük (tudni kell , hogy a bnőm eszeveszettül jól néz ki...)MI meg fiatalok voltunk zavarban és áll. azt mondogatták , h you are beautiful. meg hogy so young .. (csak foszlányok maradtak meg ) a mai napig nem tudom , h kettönkre vagy csak rá mondták a beautifult , de az utunk után kezdődött minden...

9876. Elisaa (válaszként erre: 9875. - Bettus csajszi)
2011. júl. 27. 21:40
jajj semmi gond :D
9875. bettus csajszi (válaszként erre: 9873. - Elisaa)
2011. júl. 27. 19:29
bocsi, nem akartalak megbántani csak én így tudom de ha tévedek és megmondják a frankót azt is elismerem!
9874. Elisaa (válaszként erre: 9868. - Sóska2233)
2011. júl. 27. 19:27

Szia :)

Szomorú hogy ilyen hamar kezdődött :( Elvittek dokihoz? pszichológus?

Én szeretném ha leírnád hogy miket eszel, meg a sportokat :)

és köszönjük ;)

9873. Elisaa (válaszként erre: 9871. - Bettus csajszi)
2011. júl. 27. 19:25
jól van na, én csak segíteni akartam..
9872. Elisaa (válaszként erre: 9867. - Lonelygirl_15)
2011. júl. 27. 19:24

Hát valóban érdekes párosítás XD

Talán mert, ha rendesen eszem, bűntudatom van. Ma nem tudtam csinálni, hashajtóztam...azzal hogy ez lesz az uccsó :/

nem fontos :/

:( Sajnálom :( Ez butaság, sosem felejt el titeket, szeret téged :) Az új élete mellett ugyanolyan fontos a régi is hidd el:)Talán csak úgy érzed hogy elhanyagol...de biztos sokat gondol rád :)

Igen az enyém is sokat dolgozik, mondjuk ő már túllépett. Adj neki időt, talán neki is fel kell még dolgoznia a történteket.


Stephen King könyvét fejeztem be, utána kicsit féltem a sötétben xD Most a kómában született című könyvet olvasom Dave Pednautól :) Szeretsz olvasni?


jajj palacsintát sütöttünk...és ettem...és hashajtó :/

3 órás edzés, + 30 perc görkori de az jól esett :)

holnap kevesebbet kell ennem.

Veled mizujs? Milyen napod volt?

2011. júl. 27. 19:20
hát de világosíts fel, ha annyira nagyon tudod. . .a fogyás elején elvileg le megy a víz kb 2kg, nálam legalábbis, aztán ki kellene h menjenek a salakanyagok, az a sok szar ami felgyűlt a szervezetben, szal sztem az is hoz eredményt! ha nem is annyira tartósat, de ad egy lökést h legyen erőm végig csinálni a dolgokat! velem az a baj h rettentő türelmetlen vagyok, mindent azonnal akarok. és ha nem kapom meg akkor viszont hajlamos vagyok hamar feladni. én igazából nem kimondottan hashajtót használok hanem ilyen szűz tea kapszulát, a simát, mert engem ez is eléggé meghajt! jó persze van annyi eszem h nem falom vagy ilyesmi mert nem szeretnék egy aranyeret. én konkrétan ezzel kezdem a napomat! és ezzel is fejezem be. egy idő után eljutok arra a pontra h eszek valamit és 10 perc múlva meg már a wc-n ülök. ami nem túl egészséges de nem érdekel. viszont az tényleg igaz h szükségem van nagyon nagyon sok fogyásra! durván nézek ki és ez nem túlzás! a legtöbb lány akivel beszéltem és azt mondta h neki fogyni kell meg ilyenek azok vékonyak voltak még ha nem is így érezték, de én nem én a legkevésbé sem vagyok vékony!!!!!
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook