Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
9930. Elisaa
2011. aug. 7. 14:24
Lonely? Bettus? ugye jól vagytok?
9929. bordó körömlakk (válaszként erre: 9928. - Fallen02)
2011. aug. 7. 10:01

Szióka!


Képzeld el azt, hogy a szervezeted egy autó, ami üzemanyaggal működik. Ugye, ha az autóban nincs benzin, nem indul el = ha a tested nem jut elég táplálékhoz, elkezdi enni a saját sejtjeit, hogy működni tudjon. Ezek általában az izomsejteket falják, attól leszel erőtlen, gyenge, tónustalan. Kardioedzéssel azonban a zsírsejtek hamarabb "elégnek", ami nagyon pozitív lehet egyeseknek. De neked épp az ellenkezője kell, hogy maradjon is meg valami, mert ez a 45 kiló, hát nem lennék rá büszke, SŐT... Hogy tudsz koncentrálni, ha nincs elég erőd hozzá?

9928. Fallen02
2011. aug. 6. 21:55
45.9...egy csomot hiztam........es en idenis eszem, de ezt ettem eddig is,,megin kezdodik a remalom, es most tanulnom kell vizsgakra presze egesz nap itthon ultem, a seggemen es elegem van mert most meg nem tudom kizarni ezt az agyambol hogyan tanuljak igy?
9927. Elisaa
2011. aug. 5. 22:38
Igaza van Bordónak. :( Fallen, ne csináld mindig Te mondtad hogy együnk meg a reggeli fontos...nyuggiiii :) csinii vagy...sovány vaggy....térj észhez! :(
9926. bordó körömlakk (válaszként erre: 9925. - Fallen02)
2011. aug. 5. 10:13
Őszintén, hogy akarsz normálisabban kinézni, ha annyi táplálékot sem viszel be a testedbe, amennyire szüksége van? Nagyon hozzá fog szokni a szervezeted a minimál táplálkozásra, s előbb-utóbb beláthatatlan következményei lesznek! Kérlek, térj észhez, hisz olyan fiatal, s okos vagy! :)
9925. Fallen02
2011. aug. 5. 00:14
Ma reggel tobb voltam 20 dkg-val...es mar azota reggeliztem is...most erzem hogy mar a reggelitol is hiztam eskuszom, olyan kovernek erzem magam :(
9924. Elisaa (válaszként erre: 9922. - Bordó körömlakk)
2011. aug. 3. 11:50

:)

Ennek örülök :)

Úristen...10 km...:D utálok futni...már tesi órán is kikészülök :) nem semmi vagy :D Igen. ez tényleg így van, de ha optimistán szemléled máris sokkal másabb, gyerekként, sokkal könnyebb minden, úgy hiszem :) de mikor már valaki felnőtté válik, azt mondják akkor kezd el igazán "látni" , de ha boldog vagy, segítesz másokon, és élevezed, éled az életedet, akkor kiérdemled. :) Mindenki megkapja amit érdemel, ez tényleg így van :) 15 évesen ennyit már biztosan tudok :D

Annyira jó, hogy boldog vagy meg minden okés veled. Csak így tovább :) Harcolj a céljaidért, meg egyél meg minden, ahogyan most :)) ;)


Én megvagyok köszönöm, változatlanul keveset eszem...és órákat edzek...de már ez az életem részévé vált. Attól független, hogy én mindig megállok az álomhatárnál. :)

9923. bordó körömlakk (válaszként erre: 9916. - Fallen02)
2011. aug. 3. 06:54
Bocsi ha megbántalak, de az igaz hogy NAGYON kemény a vizsgaidőszak, tele van az ember stresszel, meg minden, de a rossz dolgokra nem marad időd. Pl: hányni, ami már egy jó jel! :) A lényeg, hogy EGYÉL, mert különösen ebben az időszakodban van a legnagyobb szükséged a tápanyagra, mert fokozottan felhasználod. Kérlek hallgass rám,s egyél többet!
9922. bordó körömlakk (válaszként erre: 9919. - Elisaa)
2011. aug. 3. 06:51

Szióka!

De aranyos vagy hogy érdeklődsz felőlem, nagyon szépen köszönöm! Kérdésedre a válasz, most boldog vagyok. Voltam futni, lenyomtam több mint tíz km-t, amit még eddig soha. Barinőm is mondta, hogy milyen "állat" vagyok, s így sikerült egy kis önbizalmat összekaparnom. Akaraterőm az van, ha nagyon akarom. Szerintem azért voltam annyira elkenődve, mert azt vettem észre, hogy az élet egy folyamatos küzdés; harcolni a jóllétért, szeretetért, boldogságért amit sajnos nem osztogatnak ingyen, hanem kőkeményen ki kell érdemelni.

A testsúlyommal elvagyok, s nem akarok kevesebb lenni, mert tesóm is mondta hogy nem vagyok dagi. Imádok enni, mert nagyon jó, s a mozgás pedig csodákat művel! Kell hogy legyen az embernek álma, célja, mert csak úgy haladhat előre, ha kitűzi azt és tűzön-vízen át harcol érte...

És te hogy vagy?

9921. Elisaa
2011. aug. 2. 23:00
értem. De a veled egyidősek ne, élnek társasági életet? Lehet hogy nem érthetem. Az én nővérem, is egyetemista, az ország egyik legjobb egyetemén tanul jogot, és ő is vizsgázik meg minden. Ráadásul egy másfajta betegséggel is együtt él sajnos, de ő minden hétvégén velem meg a barátaival van, és bulizik, ezért gondoltam hogy ha nagyon akarunk valamit akkor össze tudjuk egyeztetni. De bocs, ha megbántottalak.
9920. Fallen02
2011. aug. 2. 22:54
pillanatnyilag nemhogy bulizni, aludni sincs idom...mondom mindjart diplomazom, es vizsgaidoszakom van, majd megtudod milyen ez ha egyetemre kerulsz! ....en ma brokkolifozeleket fogok csinalni, sajttal, isteni, tegnap halat ettem, reggeli mezespiritos! Yummy. Amugy meg nem vagyok itthon egyaltalan mert rengeteg a csoportos project, prezentaciok, leadandok, szal kb 1 percet nem vagyok egyedul nap vegere mar jol is esik ecsukni magam mogott az ajtot!
9919. Elisaa (válaszként erre: 9915. - Bordó körömlakk)
2011. aug. 2. 22:39
Veled miujság? :)
9918. Elisaa
2011. aug. 2. 22:39
jajj csináltam zabkását fini lett :)
9917. Elisaa
2011. aug. 2. 22:38

Hellloooo! :)

Egyet értek Bordó körömlakkal!

Fallen, mért nem mozdulsz ki hétvégenként? ezt már annyiszor tanácsoltam, és biztos hogy te is sokkal jobban éreznéd magadat ha kicsit elmennél és buliznál. Nem kell inni se enni csak érezd jól magadat! De tudod, megfogalmaztad a lényeget, hogy milyen élet ez. Én irígyellek hogy ilyen vékony vagy és azt ehetsz mait akarsz meg hogy kitartó vagy, mert én erre nem vagyok képes, én inkább elcsábulok , de a barátok a legfontosabbak szinte az életünkben. És az evési problémák mellett is lehetnek barátaid. Sőt legyenek is, mert kellenek emberek akik melletted állnak akik támogatnak. És nem megoldás hogy otthon ülsz. Igenis fel a fejjel és nyomás bulizni ;)



Lonely?

9916. Fallen02
2011. aug. 2. 09:04
szia! Tourism& event management :) de nem Magyarorszagon vagyok, es nem is megyek haza! ez az utolso szemeszterem, 2 het vizsgaidoszak meg es diplomazom, most fejezem be a szakdolgozatom. De amugy en eszem,..reggel kenyeret is meg minden, meg sok mezet! :)sosem vagyok ehes.marmint, nem eheztetem magam, szal erted mert ha ehes vagyok eszem..de megvannak a jol bevalt dolgok, meg hogy mikor mit...es igy elvagyok de nem szeretem az eletet es kilatastalannak latom ezt..mert ha kicsit is hizok mar nagyon kivagyok.. :(
9915. bordó körömlakk (válaszként erre: 9914. - Fallen02)
2011. aug. 2. 07:41

Szia!

Jesszusom, kész csontkollekció lehetsz! Tessék enni, mert különben a szervezeted teljesen felborul és akkor már késő bármit is csinálni... Tapasztalatból beszélek, nem azért mondom mert unatkozom, hanem mert tényleg szeretném, ha benőne a fejed lágya!

Amúgy milyen szakra is jársz?

9914. Fallen02
2011. aug. 2. 00:32
Hat en napi egyszer, ha nem vagyok otthon napkozben...marmint ezert direkt reggeltol estig az egyetemen vagyok mert ha nem akkor delig akar orankent is megmerem magam...delutan mar akkor sem nagyon mert csak kiakadok pedig tudom hulyeseg, mert ugye iszunk is meg minden...de valahogy akkor is a szamok szamitanak nalam... ma reggel 45.3 kg / 169 cm ...ha hiznek kiborulnek..felek a kiborulastol ezert inkabb odafigyelek mit eszem...
9913. Elisaa
2011. aug. 1. 23:17

Hát nem, vagyis mindig mondja hogy hülyeség meg minden, de nem "gátol" meg. Annyit kért hogy szóljak ha abbahagytam....:/ csak ugye nem hagyom abba :/


Fallen: mikor jó volt a mérleg, kb naponta 3-szor :/ 4-szer...mióta rossz majd megőrülök...:( miért? Te?

9912. Fallen02
2011. aug. 1. 10:19
Ti milyen gyakran alltok merlegen?
2011. júl. 31. 23:40
és ő nem akart beleszólni vagy ilyesmi? nem tudom kivel kéne beszélnem :/
9910. Elisaa
2011. júl. 31. 23:36

Szia Lonely! :)

jó volt..jól éreztem magamat. Rájöttem hogy nem szabad, nem akarom teljesen tönkre tenni magamat. Hétfőtől jobban figyelek, és mellesleg a hashajtó is elfogyott XD

:( Egyél egy barackot vagy valami gyümit ami megdobja a cukrodat.

Tudom..tudom..de talán valakinek említhetnéd lightosan hogy mi van.

mostohaanyámmal tudattam mi van, de nem segítségkérés céljából inkább jólesett egy felnőttel beszélni erről.

Nincs szükségem segítségre....azt hiszem..:/

2011. júl. 31. 22:49

Szia Elisaa!

milyen volt a vendégség? sokat ettél??? hogy birtad ki hogy nem hashajtoztál meg semmi??

itthon..hát mondjuk h ok minden... de nem vagyok jol, nagyon gyengének érzem magam, én nem hashajtoztam viszont....tudod... és kicsit szédülgetek is.

ha segitséget kérek akkor hogy fogok lefogyni?! te kértél segitséget valaha is?

9908. Elisaa (válaszként erre: 9904. - Lonelygirl_15)
2011. júl. 31. 17:12

Szia Lonely! :)

:( próbáld kizárni a kételyeiket, egyél előttük jóízűen és rendesen hogy ne gyanakodjanak. Ezzel nem arra bíztatlak h vágd át az ősöket hanem h nyugtod legyen.

elhiszem :( én is hasonló gondokkal küzdöm:S

nem szeretnél talán segítséget kérni?

velem semmi extra, nem nem hashajtóztam bár vendégségbe voltunk hát ettem. holnaptól van 10 napom le akarom adni azt az 5kg-ot.

írj h mizujs otthon!:)

9907. Elisaa (válaszként erre: 9906. - Bettus csajszi)
2011. júl. 31. 17:10
igen, nekem is át kell térnem erre :/
2011. júl. 31. 10:00
hát én mostanában ezeket a falásrohamokat próbálom kontrollálni úgy h ha rámjön akkor megeszek egy rakat gyümit meg zöldséget meg salátát, bármi ilyesmit ami itthon van. . .ha már eszek ennyit akkor egészségesebbet egyek, ez mégsem árt annyira.
2011. júl. 31. 00:53

ráadásul holnap jön ide a nővérem is és egész nap velünk lesz ő is. :/ (a barátnőm másodunokatestvérünk vagy valami ilyesmi rokonunk :D )

áááááááááá megőrülök :(

2011. júl. 30. 23:55

Elisaa, szia!

nem voltam gép közelben, egyik barátnőmnél vagyok most. jó végre nem otthon lenni kicsit...

otthon sejtik hogy valami nem okés velem és kérdezgetnek, már egy perc nyugtom sincs. és ez kiborít. ráadásul egy dkg-t nem fogytam. feleslegesen szenvedek ennyit. mit csinálhatnék még?!?!

annyira el vagyok keseredve. holnap pedig mennem kell haza este, de legszivesebben nem mennék...

és veled mi van? hashajtóztál ma is? :/ én csak hánytam..de már kezdek kiborulni...

9903. Elisaa
2011. júl. 30. 23:09
Lonely? :)
9902. Elisaa
2011. júl. 30. 23:09

tudomtudom. :/ és azt is tudom hogy ne egyek. Dehát néha elgyengülök :O mert én nem eszem mikor éhes vagyok..én éhezem..és utánna pár hét után jön a zabálás :/ és inkább így mert így kisebb a bűntudat...minthogyha sokszor rendesen ennék :(

de többet nem akarom csinálni.

9901. Fallen02
2011. júl. 30. 22:32
es Elisaa, nem bantani akartalak, csak segiteni mert hidd el ennek nem lesz jo vege, tonkremennek a beleid!
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook