Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
9960. Naphinel
2011. aug. 27. 11:49

Semmiség, engem a stílusa akasztott ki, ezért írtam neki.


dotimi: nekem nincs, én egyszerűen van, h alig eszek. De biztos találsz itt hasonló gonddal küzdőt.

9959. dotimi
2011. aug. 27. 11:07

Sziasztok! Új vagyok itt,most találtam ezt a fórumot. Nektek is van olyan, hogy vannak olyan időszakaitok, amikor egész álló nap csak ennétek, majd ki pukkadtok, aztán hirtelen bűntudatot éreztek,hogy híztatok, és nem esztek, hogy éemenjen? Aztán megit jön előről? Jó lenne beszélni valakivel, aki hasonlóakat érez mint én, talán együtt felülkerekedhetnénk ezen.

Amugy épp emiatt normális a súlyom. Még egy kis felesleg akad is rajtam. olyan + 4 kg

9958. Fallen02
2011. aug. 27. 10:47

Angel, kepzeld beis fejeztem az egyetemet 1 hete, diplomas vagyok! Es egyebkent nem igaz hogy nem eszem, eszem, csak vannak etelek amiket nem, zoldseg, gyumolcs, joghurt, sovany sajt, tej es reggel meg kenyer is...mezet is eszem..es a hajam sem hullik! De nagyon rosszulesik ahogy beszelsz velem, mert igenis a vilag veget jelenti szamomra ez az egesz es mindig azt httem hogy majd megvaltozik, majd ha leretessegizem, majd ha lediplomazom, es kozben semmi nem valtozik, es igenis halal hangulatom van...es depresszios vagyok es szeretnek fogyni,...kuzdok, de mi, akkor ne mentem volna egyetemre mert jah ugyis meghalok es akkor varok hogy mikor, vagy, nem tudom hogy gondolod? Azt megertem hogy ha valaki aki eyaltalan nem tapasztalt ebbol semmit az nem tudja es nem erti hogy mig masnak normalis dolog a taplalkozas, nekem a legnagyobb gondot jelenti...de te aki vegigjartad....


Naphinel, nagyon kosoznom...valoban nem vagyok jol... :(

9957. Naphinel
2011. aug. 27. 10:01

Amúgy, hogyan tudtál kimászni belőle? Engem ez érdekelne leginkább, mert a tüneteket (hasmenés, székrekedés, stb) hozom, meg tudom, h szar az emésztőszervrendszerem... :(


De gratu neked, ügyi vagy! Orvos segített, v család?

9956. Naphinel
2011. aug. 27. 09:59

Angel, te is pontosan tudod, milyen nehéz kimászni belőle, átestél rajta, mégis fölényeskedsz. Kicsit gáz, nem gondolod?

Pluszban ezzel egyáltalán nem segítesz Fallenen, ő is nyilván a poklot járja. És bármily furcsa, én is egyetemre járok, egészségügyi karra. Pontosan tudom, mit okoz az anorexia, mégis csak pokoli nehezen tudom megállni, h ne essek vissza, hanem hízzak.


Attól, mert te már túl vagy rajta, nem kell lekezelően beszélni.

9955. f54c6b8a8d (válaszként erre: 9954. - Fallen02)
2011. aug. 27. 00:50

Ne haragudj,hogy megkérdezem,de miért jársz egyetemre,ha meg akarsz halni?Egy egyetem elvégzéséhez ambíció kell,az anorexiához pedig ennek az ellentéte.

Nekem régen senki nem mondta el,hogy mivel fog járni az anorexia/akkor még ritka volt/,Ti viszont már tudjátok,sokat lehet olvasni a témában...

Nem fog zavarni,ha alig lesz hajad,az állandó alvatlanságtól később mindig szarul fogsz kinézni?/A nem megfelelő táplálékbevitel tk.szétvágja az idegrendszert...

Na,de végül is nem az én dolgom..

9954. Fallen02
2011. aug. 26. 22:04
...nem ugy probaltam fogyni hog nem etem, azon en mar tul vagyok es nem hiszek benne...gyumolcsot ettem, pontosan, reggel meg a szokasos piritos meg minden, DE estere mar farkasehes voltam ... es hiaba mert 1 dkgt nem fogytm es en a reggeli sulyomra irtam hogy felment 46.2-re mert csak napi egyszer merem magam....es most nem tudom mit csinaljak...tegnap meg konditerembe is voltam, erre ma ugyanannyi vagyok pedig kevesebbet is ettem, ( de 3szor!!)... es erre ma megint 46.2 es itt mar reggel van azert mondom...kivagyok, mar reggeliztem, megyek a konditerembe..de tudom ugy is hiaba...es most nemtom mit egyek megint ebedre mert latszolag hiaba eszem kevesebbet, nem szamit, gyulolom magam...le kell hogy adjam vaahogy, kulonben bekattanok!
2011. aug. 26. 19:32

Sziasztok!

Néha benézek hozzátok is,és olvaslak benneteket..

Sajnos segíteni nem tudok...Rengeteget tudnék mesélni,hogy miken mentem keresztül,mikor anorexiás voltam.De ez ahhoz képest semmi,ami utána következik..

Már sokszor leírtam ide ugyanazt,hátha valaki elhiszi,hogy mekkora sz@rban van,ha továbbra is így él..Kevés ember tud kigyógyulni egyedül,az biztos.Találni kell egy JÓ szakembert..

Bemásolom megint,amit már egyszer írtam:

Sajnos visszafordíthatatlan dolgokkal jár pár év után az anorexia.Immunrendszer,és genetika függvénye,ki,mennyire épül le.Ha abba is hagyja az anorexiát,és látszólag rendben is van,visszahízik,rengeteg dolog marad vissza,főleg évek múlva jön ki a probl.Tipikus tünetek: hajhullás,vese problémák,húgyúti fertőzések/furcsának túnhet,de erre is kihat/,gyenge körmök,hideg végtagok,fázás/még enyhe időben is/,idegrendszeri zavarok,pánikbetegség,szociofóbia,komoly alvászavarok..

Folyamatos hasmenés,v.székrekedés.

Hogy ezek megszűnjenek,akár 10 évig tartó teljes életmódváltás szükséges.Bár vannak dolgok,amik ,mint írtam,visszafordíthatatlanok.

Én 173 centi vagyok,és 48 kiló voltam.VOLTAM! Szerencsére ennek már 13 éve.

Ráadásul jó pár anorexiásnak később olyan szervi,egészségügyi gondja lesz,amitől egyik pillanatról a másikra,nagyon meghízik,hiába nem eszik..

9952. Naphinel
2011. aug. 26. 16:50

Jaj, Fallen, de nem vagy kövér! Tudom, minek magyarázom, úgyis annak látod magad.

Mi lenne, ha nemevés helyett sok gyümölcsöt ennél? Nem lennél farkaséhes, sem hullafáradt. :)


Ja, és az a nyolc deka csak víz, salakanyagok, de nem zsír. Reggel én is tök könnyű vagyok, aztán estére meg nehéz... ez van. :S

9951. Fallen02
2011. aug. 26. 13:47
nekem az a bajom, hogy hiztam egy kicsit es nagyon zavar, es megijedte szal le akartam adni, de akkor meg egyre rosszabb mert minel jobban pprobalok keveset enni, ugye annal ehesebb vagyok es foleg estere mar nagyon :/ es nem eszem hizlalokat de megis most 169/46..de nemreg kb. 1 hete meg csak 45.2 voltam...nagyon depresszios vagyok!
9950. Naphinel
2011. aug. 26. 13:32

Ezt el sem tudom képzelni, amin te mész keresztül, nekem a nemevést kell leküzdenem...


Ha adnánk egymásnak egy kicsit a betegségünkből, akkor normálisan kajolnánk mindketten...


De meg is hánytatod magad utána, v az nincs? És ha zöldségből "zabálnál be"? Az nem annyira vészes, sokat lehet enni belőle, és mégsem sok kcal.

9949. Naphinel
2011. aug. 26. 13:29

Ú... öhm, és ha csak annyi ennivalót tartasz egyszerre a hűtőben, ami neki és neked pont elég (mondjuk két zsömle, egy májkrém, meg 2 paradicsom)? Előle biztos nem fogod megenni.


Habár ott a spejz, onnan meg tudsz enni. :(

2011. aug. 26. 12:34
Sajnos nem,mert a 6 éves kisfiam nyáriszüneten van,és vártam,hogy felébredjen,és nekiláttam reggelizni,és nem bírom abbahagyni.
9947. Naphinel
2011. aug. 26. 10:34
Ne gyűlöld, nm tudsz belőle kijönni? Vagy elmenni valahová, h ne falhass? Esetleg csak annyi kaját tartani a hűtőben, ami egy napra elég?
2011. aug. 26. 10:11

Szervusztok Lányok!

Átestem az infúziós és injekciós roboráló kezelésen. Már nem annyira nem érzem rosszul magam. Kár, hogy a marhalábszár pörköltet és az Újházi tyúkhúslevest ilyen formában nem kaphatja meg az ember. Látok ételeket lelki szemeim előtt, de nem indul meg a fantáziám tőle... Nehogy már 2011-ben éhenhaljak... Másfél hét múlva már kellene mennem dolgozni. Üzemanyag nélkül hogy menjen a dolog? Nem akar úgy járni, mint a cigány lova... Egyetek, mert enni jó, anélkül élni?????

Az autó sem megy üzemanyag nélkül...

2011. aug. 26. 09:45
és újra falásroham...és újra,és újra,minden nap...GYŰLÖLÖM MAGAMAT!!!!!
9944. Naphinel
2011. aug. 26. 09:15

Fallen, nem tudom, hány kiló vagyok, de legutóbbi mérésen azt mondta a doki, h híztam. :)


Am. múltkor 168/48 voltam, most olyan 49-50 lehetek.


Elisa, mi történt?


Bocs, én nyaralni voltam, meg németezek, ritkán jövök fel.


Hogy vagytok?

2011. aug. 26. 08:38
Sziasztok!Bocsi,hogy eltűntem,de családi okok miatt el kellett költöznünk,és az internetünk szünetelt.De most már itt vagyok,és próbálok a gyógyulás útjára lépni.
2011. aug. 25. 16:28

Nagyon ki van halva ez a fórum. Remélem mindenki a gyógyulás útján halad és azért nem írtok, mert tele vagytok elfoglaltsággal!


Elisaa: mi történt otthon? Elmondod? Ha kell a segítség, csak szólj! Meg tudtatok beszélni mindent?


Fallen02: ugyan szedd már össze magad! Szép vagy, okos vagy, mi kell még? tudod hogy mennyi ember cserélne veled? Inkább nézd a dolgok jó oldalát! Tudom, hogy könnyebb mondani mint megtenni, de van egy nagyon bölcs mondás: "ha azt akarod, hogy a dolgok megváltozzanak, neked is változnod kell!"

9941. Fallen02
2011. aug. 25. 14:15
nagyon szarul vagyok, de nagyon nagyon nagyon nagyon....segitsetek :( mert megorulok a testemben veget akarok vetni mindennek
9940. Elisaa
2011. aug. 17. 18:21

mindent vissza fogok olvasni. itthon minden kiderült. dráma van.

amint tudok írok.

pusz nektek.

2011. aug. 16. 13:14

Sziasztok!

Az utóbbi időben többet sportoltam, mint szoktam s jól éreztem magam. Aztán jött egy nagy pech! Természetesen fiúügy... Ezért sportolással igyekszem terelni a gondolataimat, mert folyton kattog az agyam. Miért pont akkor kapok egy hatalmas pofont a sorstól, amikor már úgy érzem, sínen vannak a dolgok? MIÉRT???????

Elegem van ebből az egész mindenségből...

9938. Fallen02
2011. aug. 16. 06:29
Naphine, hany kg / cm vagy? ugyanannyi idos vagy mint en....hasonloan erzek mint te:(
9937. Naphinel
2011. aug. 15. 20:54

Nikó, azonnal vigyétek be a kórházba, v házidoki, és azonnalira utalja be vhová, ajol mesterségesen feltáplálják, különben meghalhat. Ha tiltakozik, akkor is vigyétek, aztán pszichológus, h segítsen neki. V táplálkozási tanácsadó.


Többiek, bocsi, eltűntem. Még élek, stagnál a súlyom, de sajnos nagy a késztetés, h mozogjak, pedig nem szabad. :( Segítsetek. Eszek és mozognám le, de híznom kéne. Nagynak látom a hasam, félek, h hízok... pedig nem szabadna... jaj, nem akarok visszaesni.


Ti megvagytok?

9936. f54c6b8a8d (válaszként erre: 9934. - Bordó körömlakk)
2011. aug. 13. 20:01

Izomrángásra gondolsz?

Mozgásnál előfordul..

9935. nikó73
2011. aug. 13. 11:55

Hi mindenkinek! Segítség kellene!

Az unokahúgomnak kellene olyan orvos aki anorexiás betegekkel foglalkozik. Profi doki szükséges,és sürgősen mert vészesen fogy,gyenge,stb... 32kg!!!!!!


Köszönöm!

2011. aug. 11. 16:02

Sziasztok!

Azért írok, mert valamit szeretnék kérdezni. Ma is lementem reggel futni, s észrevettem, hogy futás után "bugyborékol" a vállam. Szerintetek az mitől lehet? Mint amikor valakinek kopog a szeme, csak nekem nem ott volt...

2011. aug. 10. 06:50

Sziasztok Csajok!

Örülök, hogy többségetek jól van, csak így tovább! Használjátok ki a napsütést, mozogjatok, kertészkedjetek, a lényeg hogy a szabadban legyetek és élvezzétek az életet!

9932. Elisaa
2011. aug. 9. 21:09

Szia Bettus! :)

örülök hogy minden okés veled :) Csak így tovább :)

velem nincsen semmi különös...tegnap fit kideztem :)

2011. aug. 9. 14:58

sziasztok! bocsi h eltűntem egy kicsit de nem nagyon volt időm gép elé ülni.

Elisaa: köszi megvagyok még, hál istennek nem hízok, bár nem tudom pontosan h hány kg is lehetek. . . nemsokmindent eszek, de próbálom magam tartani, hál istennek evésrohamok mostanában elkerülnek. veletek mizu?

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook