Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
10020. Edmina (válaszként erre: 10019. - Drusyl24)
2011. szept. 20. 20:32
Szia! Én nem szedek semmi gyógyszert, van itthon gyenge nyugtatóm, de nem szoktam bevenni, mert csak elalszom tőle. De így sem jó, mert állandóan ideges vagyok.. Én is azon agyalok folyton, hogy vajon kellenék-e így is valakinek. Akkor a szüleid nem tudják, hogy hánysz? Az enyémek talán sejtik, de nem vagyok benne biztos igazán és aszzem nem is érdekli őket annyira. Hát szerintem az orvvostól függ, hogy segít-e, mert én már voltam többnél és cak 1x éreztem, hogy talán van értelme. Szoktál beszélgetni valakivel ezekről a dolgokról?
10019. Drusyl24 (válaszként erre: 10018. - Edmina)
2011. szept. 20. 00:36
Szia! Én is kb.1,5 évig voltam anorexiás az ételallergiám miatt főleg, aztán hashajtóztam, majd rájöttem arra, hogy milyen könnyen lehet hányni. Rajtam is ül a depi, főleg itthon, ahol én is hallgatom az állandó elvárásokat a szüleimtől,+hogy ugye én nem leszek bulimiás, mint a nővérem volt sokáig-biztos+hallották, hogy hányok, csak azt hitték, hogy a sörtől,-és ezzel még feszélyeztetettebbnek érzem a helyzetemet. Néha már rá se bírok nézni az ételekre, gyűlölök enni, mert félek, hogy nem bírom időben abbahagyni. Az a tudat van az agyamban, hogy vajon kellenék-e így 1 srácnak is? A falra mászok ettől a gondolattól! Csapdában érzem magamat, szedek nyugtatót naponta, mert remegek, mint a kocsonya, ha rám tör az éhség. Én viszont nem mentem még dokihoz, mert nem hiszem, hogy azzal formálódna a tudatom. Te szedsz valami bogyót a depire? Én 0,5- ös Xanaxot a pánikrohamokra, de állandóan fáradtnak érzem magamat tőle, és nagyon alacsony a vérnyomásom. Állítólag 1 gyógyszert se szabad 3 hónapnál tovább szedni, nehogy komoly függőséget okozzon, úgyhogy jobban tartok tőlük, mint a falásrohamoktól...
10018. Edmina
2011. szept. 19. 14:00

Sziasztok!

Én 1,5 évig voltam anorexiás és most kb. fél éve kezdődött a bulímiám. Először csak hashajtót szedtem a zabálások után, mert eleinte nem tudtam hányni, aztán valahogy mégis sikerült. Gyorsan meg lehet tanulni, hogyan kell és egyre könnyebben megy, pedig nem hittem, hogy valaha is ilyet teszek. Most ott tartok, hogy mindennap hányok min. 1x. Nagyon egyedül érzem magam, mert egy évet ki kell hagynom egyetem előtt a betegség miatt, mert nem tudtam érettségizni. Pedig nyáron már mintha sokkal jobb lett volna, társasági életet éltem, mindenki kedves volt és én is sokkal közvetlenebb. Ráadásul csak heti 3x ettem kicsit többet, de nem hánytam és semmi, csak sportoltam. Igaz, felszedtem pár kilót most az evős időszakban, de addig az sem zavart annyira, amíg éreztem, hogy vannak velem és kedvelnek. Most már mindenki az egyetemen, én pedig itthon és egy senkinek érzem magam. Családomtól csak az elvárásokat hallgatom, hogy tanuljak, de egyszerűen képtelen vagyok. A hangulatom szörnyű depressziós és ezt mások is észreveszik. Itthon már alig szólnak hozzám, csak akkor érdekeltem őket, amikor jobban voltam. Gondolkozom, hogy pszichológus segítségét kérem, jártam is egyhez, de elég csúnyán otthagytam, úgyhogy félek visszahívni...

10017. h0n3yB3e (válaszként erre: 10004. - Kiss.sophie)
2011. szept. 18. 20:03

Szia sophie!

Kedvtelésből elkezdtem visszaolvasgatni a fórum bejegyzéseit. Olvasgattam a tieidet is, megszorongattad a szívemet. Én is ugyanezt csinálom. Hányni nem tudok, ezért hashajtót szedek zabálások után. Ma gondolkodtam el rajta pont, hogy régen milyen boldog voltam a problémám nélkül, közben ma sokkal jobb helyzetben vagyok (párkapcsolat és anyagiak terén). A társasági életem egyre romlik, eltávolodtak a barátaim, akik meg nem ismernek és nem tudnak a gondomról, egy idő után furcsának és megbízhatatlannak hihetnek (néhány lemondott programot követően). Én sosem voltam egy vékony lány, a legjobb és legszerethetőbb súlyom 68kg volt a 182cm-es magasságomhoz. Most ehhez képest katasztrófának érzem magam. Én is észrevettem azt, hogy ha alig eszek egy nap, sokkal jobban teljesítek: a sportban (step aerobikozom, az edzőképzést csinálom éppen), a suliban (egyetemre járok) és alapvetően is kedvesebb vagyok, nyitottabb, társasági életet élek olyankor. Annyira úgy érzem, hogy a szüleim semmibe vesznek, hogy úgy érzik, soha nem csinálok semmit. Túl sokat akarnak...?! Makulátlannak és tisztának kell lennem, mert ha nem, megy a hazudozás szüleim részéről a család távolabbi tagjának, csak mert nem kitűnőre érettségiztem anno, hanem CSAK 4,5-ös átlagot értem el...jujujuj!

Szerintem meg kell tanulnunk kezelni a helyzeteket, nyugodt maradni minden téren, és úgy csinálni a dolgainkat, ahogy mi szeretnénk. Végülis ez a saját életünk, nem? Én bízom benne, hogy sikerülni fog nekem is és Neked is. Tudom, ez most sablonnak tűnhet, de érzem, hogy vagy olyan értelmes és talpraesett és érzelmileg érett, hogy megoldd/megoldjuk!

Egyébként még mindig abban a stádiumban járok, hogy nem tudom eldönteni, menjek-e pszichológushoz. Talán félek?! Mit tanácsoltok?

10016. Naphinel
2011. szept. 17. 10:12

Én nem igazán. Sok a rohangálás, és nem eszek ahhoz képest eleget. :( Ez van, remélem, valamennyire kiheverem előbb-utóbb.


Addig is csokira fel, most is megyek, kajolok vmi édeset. :) Híznom kéne, mert ez gáz. :(

Pusza!

10015. h0n3yB3e
2011. szept. 16. 23:31

Sziasztok!


Elég régen írtam ide, már azt se tudom, milyen néven...MajaBee, vagy valami hasonló voltam. Ismét regisztráltam, nem változott a helyzetem, nyakig benne vagyok még a bulimiában, de lelkileg kezdem felfogni. Most tartok ott, hogy pszichológus segítségét kérem. Remélem, ti jól vagytok! Puszi

10014. fdcfc1ad3b
2011. szept. 16. 15:33
Nálam a veszélyes időszak az a délelőtt,vagyis az ebéddel vannak gondjaim.Sokszor azt gondolom,bárcsak anorexiás lennék.Nem tudok megálljt parancsolni a falásrohamoknak.Ész nélkül tömöm magamba az ételt,és gyűlölöm magamat amiért ilyen idióta hülye vagyok,hogy nem tudok a testemnek,agyamnak parancsolni.Már egyre rosszabbul érzem magamat.Sokszor szédülök,szinte elájulok.És még ez sem jut eszembe a zabálás pillanataiban,hogy utána milyen rosszul vagyok.Állandóan az almával kezdődik.Elkezdek almát enni,talán az édes íz miatt,és képtelen vagyok abbahagyni.Eszem,rágom mint egy őrült,egyiket a másik után,ész nélkül,akár 2-3 kg-ot is,és utána már nincs megállás,egészen addig,amíg már annyi étel van bennem,hogy magamban sem bírom tartani.Szégyellem magamat az emberek előtt,szinte kerülök mindenféle párbeszédet.Legszívesebben elbújnék a világ elől.Miért van ez?miért nem tudok úgy enni,mint a normális emberek?miért jön a falásroham?Másnak miért nincs ilyen problémája?Hogyan tudják abbahagyni az evést az emberek?Én miért vagyok képtelen rá,hogy abbahagyjam?Kérdések,amikre nincs válasz.....
10013. Drusyl24 (válaszként erre: 10012. - Fdcfc1ad3b)
2011. szept. 15. 22:49
Szia! Azért nem minden értelemben vagy 1edül. Nagyon sokan szenvednek étkezési rendellenességektől, csak a látszatot- hogy minden szupi jó- tartsák fent profi módon elég sokan, én így érzem. Én 1,5 éve vagyok bulimiás. Napi 1-2x van falásrohamom, és nem mindig hánytatok...velem viszont csak lefekvés előtt van gáz. Talán azért, mert túl sokszor mondták nekem, hogy este 6 után úgy egyek, mint 1 koldus, és szinte üres hassal feküdjek le...nekem viszont a reggeli és az ebéd annyi, mint 1 anorexiásnak. Nincs étvágyam, főleg, mert emberek között vagyok, pl. a melóhelyen, és van 1 csomó dolgom. A magánéletem nevetséges emiatt, de vajon társasági életet élhet vígan az is, aki falásrohammal küzd napi szinten?! Na éppen ezért is olyan nehéz kimászni ebből a nyavajából. A "szükséges magány" néha ronthat a beteg helyzetén...nálad nem tudom, hogy s mint, de nekem inkább segít 1 kicsit a meló utáni 1edüllét. Képzeld,a nővérem több, mint 10 évig volt bulimiás, és mára jól van, és csini, de a tinikora és a 20-as évei magányosan teltek, pedig ő nem titkolózott, mint én. Azt mondta, hogy rajta az segített, hogy komoly anyagi gondjai adódtak a sok eltékozolt kaja miatt, és ebből rohadtul elege lett, majd 1-re kevesebbet töltött otthon, hogy ne legyen összezárva a kajákkal, aztán+tanult mást szeretni, mint a zabálást, pl. sok ruhát-cipőt vett, tetkókat csináltatott...mondjuk ez is a nassolás 1-ik formája, de értelmesebb/egészségesebb. Hát, én irígylem, hogy neki ennyi elég is volt a gyógyuláshoz. Nem tudom, hogy vajon másban vajon mi zajlik, aki kajaproblémás, de én vért izzadok a becsavarodott ösztöneim-hormonaim miatt magammal minden nap...muszáj szednem Xanaxot, hogy el bírjak aludni. Néha úgy érzem, hogy tényleg évek kellenek ahhoz, hogy az ember "átformálja" a tudatát a gyógyuláshoz. Csak ne lenne annyi röhejesen sok kajabolt Budapesten!!! És az a sok italbolt+cigi...és az a tömérdek fogyireklám etetés- behülyítés- kibaszás, ahogy szívják az emberek vérét a multicégek...be kéne perelni őket, hogy a cukoradó ejtse teherbe őket! X-DDD Az egész 1 nagy groteszk vicc, néha úgy fogom fel a világot, és a szenvedélyeket- függőségeket. Legyen más vigaszom? Miért legyen, mikor ennyire látványosan beteg ez a világ, és az 1én értéke agyon van nyomva. Kár, hogy nem tudtam igazán segíteni...komoly probléma a miénk, de mindenki tudja, hogy van ennél sokkal súlyosabb is. Na, ez végre 1 sovány vigasz ;-)
10012. fdcfc1ad3b
2011. szept. 14. 20:41
6 éve szenvedek a bulímiától,és eddig csak 21 napom telt el kínkeservesen falásroham nélkül.Képtelen vagyok kigyógyulni ebből az átkozott betegségből.Járok pszichológushoz is,de nem telik el nap,hogy ne zabálnék és hánynék.Nem hánytatom magam,spontán módon történik,olyan töménytelen mennyiséget eszek,hogy nem is bírnám bent tartani.Utálom magam,és ezt az egész szörnyűséges dolgot.Kiutat nem látok,pedig már rengeteg dolgot kipróbáltam.A családom nem vesz róla tudomást,nem igazán érdekli őket a dolog.Mintha semmi nem is történne,úgy viselkednek.Egyedül nagyon nehéz ebből kilábalni.
10011. Naphinel
2011. szept. 14. 20:14
Semmi baj, menni fog! Egy kiló az simán lehet víz is, ilyesmik, szal ne keseredj el!
10010. 46148e9072
2011. szept. 14. 19:10
Sziasztok. Nagyon szomorú vagyok. Lefogytam 1 teljes kilót. :(((Most kínlódhatok megint. Hogy szedem ezt megint vissza...Áh, nagyon el vagyok keseredve. Tiszta sz@r az egész...
10009. Naphinel
2011. szept. 8. 19:06

Nemrég megettem 8 db. téliszalámi-féleséget vajas kenyérrel... remélem, nem jön ki, habár most eléggé fáj a hasam. Lehet, mézes kenyérrel jobban jártam volna, de már édesmindegy. Majd kiderül.


Nektek meg hajrá, sok sikert a továbbiakra is, próbáljatok enni!

10008. Fallen02
2011. szept. 7. 09:30
Onbizalmat nekem a teljesites ad, nagyon jo tanulo voltam mindig is...ezek adnak erot, celokat tuzok ki...1 nyellvvizsga, 2, diploma...most pedig munkat keresek..de soha nem allok meg, mindig uj es uj celt tuzok ki...Nekem anya sokat segitett mindig is, mit egyek v. mit ehetek, ha el vagyok keseredve mert hizom, neki sirok es szegenyt mar tokreszem mert szomoru, de mindig probal segiteni! Sosem batoriott arra hogy ne egyek vagy hogy fogyjak, inkabb abban segitett hogy ne kovessem el a nem eves hibajat ami ugye sehova nem vezet, szal en sosem csinaltam ilyen 0 cal napokat meg ilyesmi... Jarok pszichologushoz, de mar beletorodtem hogy nem tud segiteni..azert nem...mert valahol nem is akarok meggyogyulni..a gyogyulas egyenlo lenne azzal hogy elfogadom nem a suly hatarozza meg a boldogsagot, es hogy elfogadom ha hizok, de ez nekem nem megy, nem tudom elfogadni ha hizom, olyankor sirok es kiborulok es semmi sem erdekel!
10007. kiss.sophie (válaszként erre: 10005. - Fallen02)
2011. szept. 6. 17:08

tudom, és köszönöm!!

a nemevéshez ezt az utat járom, amit leírtál.. csináltam sokszor. az ásványvizeken!! ( pedig ez tényleg őrület) keresgéltem, hogy mit tartalmaz.. és ha véletlenül ízesített vizet vettem- ott a kcal döntött..

igazából az evés- hashajtás rosszabb.. már egy csomó gyógyszertárban erről ismernek, van ahol szólnak is, hogy már megint ezt veszek.. és az egész olyan megalázó..

van egy- két nagyon jó barátom, akik végignézik azt, ami történik. de nem nagyon tudnak vele mit kezdeni. és sokszor pocsékul érzem magam, hogy minden második gondolatom valahogy az ételre terelődik, és újra és újra erről van szó..

annyiszor meg bírtam állni, hogy nagyon keveset egyek ( 400-500kcal / nap) és most nem értem, hogy most miért ilyen nehéz..

most azt gondolom, hogy ha elérem az 55-t, akkor happy leszek. ( de ismerem magam, meg ezt az egész helyzetet, ha egyszer oda eljutok, még többet akarok..)

a kávé- biztos igazad van. de nem bírok ébren maradni nélküle.. és az energiaitalnál még mindig jobb..( és van benne tej, mert latte-t iszom, és ilyenkor azt gondolom, hogy a kalcium egészséges és jó..)

te amikor belenézel a tükörbe, mit érzel? amikor arra gondolsz, hogy másnap reggel fel kell kelni, mire gondolsz? és mi adna önbizalmat? te tudod elérni, vagy valahonnan kívülről kapod az erősítést? neked számít, hogy mások mit mondanak?

örülök, hogy válaszoltál, köszönöm, amennyit írtál! vigyázz magadra, és írjál!

10006. fatyme
2011. szept. 6. 06:00
sziasztok en is bulemias voltam kb 1 honapja abba hagytam azota panik beteg lettem es higyetek el ez a hanytatas nem vezet semire .csak a szervezeted teszed vele tonkre .gondoltam leirom nektek .
10005. Fallen02
2011. szept. 5. 22:20
Szia Kiss Sophie, elolvastam amit irtal, es orulok hogy irtal ughyhogy leirok par tapasztalatot... Szerintem fontos lenne hogy keress pszichologust...mert az a baj..hogy hiaba fogsz lefogyni...nem leszeld boldogabb..es az elhatarolodas a baratoktol, a bezarozottsag nekem az anorexiaval egyutt alakult ki folyamatosan...most ott tartok, hogy a vilag masik vegen elek egyedul, elvegeztem az egyetemet kituno eredmenyekkel, de nincsenek barataim..baratom pedig 17 eves korom ota nem volt..ma 45.5 kg voltam reggel, fogytam fel kg-t de most reggeliztem kenyeret meg miden...es tegnap is ettem..mert az az igazsag hogy a nemeveses foyokurakat nem lehet vegtelensegikg csinalni es maximum fogysz egy kicsit aztan nagy zabalas lesz a vege...attol fugg mekkora kontrollal rendelkezik az illeto..en sosem zabaltam ugy be...de ettem aztan mert majd meghaltam. Azzal is legy tisztaban, hogy az en testmagassagomnak megfelelo normalis suly az 54..tudd hogy nem fog szamitani a suly..ha a tested egyszercsak azt mondja eleg lesz..kaphatsz szivrohamot...ha sokaig folytatod, akkor szepen lassan elojonnek a panikrohamok...felelem este, a halaltol, szivrohamtol...en ezert kezdtem el vacsiorazni..mert a panikroham erosebb a nemeves akaratanal..es amikor azt hiszed hogy elerted a sulyt ami elfogadhato..akkor elkezded kinozni magadat a konditeremben, jonnek a hisztik, a kiborulasok ha ennek ellenere megis egy dkg feljon..mert rettegsz, es mindig a legalacsonyabb sulyt akarod tartani...vekony vagyok, megsincs onbizalmam..reggeliztem, es mar azon jar az eszem menjek a konditerembe, hogy mi fogok ebedelni, eltervezem, ettermi ajanlatokat viszautasitom, nincs tarsasagi eletem. Ha munkam lesz, nem tudom hogy fogom csinalni, ero? felelem a kajalasoktol? Felelem a hizastol? 4 oraig tarto vasaras mert mindennek elolvasod a kaloriatartalmat es hogy mit tartalmaz? Ezeket azert irtam le. mert mielott megint onkinzo fogyokuraba kezdesz, tudnod kell hogy pillanatnyilag lehet jobb lesz..de ide vezet, es en jarok pszichologushoz....megsem tudok kijonni ebbol..minden nap merem magam 5 eve...meg ha utaztam is vittem a merleget magammal! Remelem hogy valamiben, csak egy kicsit is de tudtam segiteni...amugy meg ha egeszsegesen akarsz, falasrohamok nelkul, reggel egyel kenyeret meg barmit hogy jo tele legyel, delben salata meg sajt meg valami husfele vagy hal, este joghurt, sajt meg alma...! Igy nem leszel hulla ehes estere..es nem fogsz bezabalni! Jah, kaveval vigyazz, mert kihajtja beloled a vizet, besurusodik a vered, en voltam korhazban olyan szarul hogy leirni sem tudom mert kisaradtam...arrol nem is beszelve hogy ugy megdobatja a vernyomasod meg a szivveresed...hogy en egyszer majdnem szivrohamot kaptam...szoval igyal sok vize melle, meg teat! Remelem nem bantottalak meg semmivel, segito szandekkal irtam ilyen sokat!
2011. szept. 5. 18:27

drága Fórumozók,

segítséget szeretnék érni Tőletek! pár hónapja találtam a fórumra, minden nap olvasom, de nem volt bátorságom eddig regisztrálni és írni.

most sem bátor vagyok, inkább csak nagyon elkeseredett.

28 éves vagyok. tavaly államvizsgáztam, most otthon lakom. lassan 5 éve küzdök az étkezéssel, az étellel. amikor kezdődött, 176 cm magassághoz voltam 67-68kg. utáltam magam. 3 hónap alatt lefogytam 56-ra, és kezdtem jól érezni magam. egész nap csak kávét ittam, és max. egy almát ettem, de nem is kívántam többet. ekkor jött a család, és szinte szó szerint kényszerítettek, hogy egyek. tudtam, hogy nem lesz jó vége. meg is mondtam nekik- nem érdekelte őket. így elkezdtem enni, szörnyű volt, aztán egyre többet ettem. hányni nem tudtam- maradt a hashajtó.

és ez így megy azóta is. amikor legkevesebb voltam, akkor 51kg voltam. úgy éreztem, hogy minden sikerülhet, hogy rendbe hozhatom az életem. ahogy elkezdett feljönni a súly, egyre jobban elvesztem.

két véglet van. vagy semmit nem eszem ( két bögre kávé / nap, akár hetekig is, max. egy szezonális zöldség v gyümölcs vagy kipakolom a hűtőszekrényt, a spájzot, és minden létező helyen veszek valami kaját..

a legkevesebb súly mellett hoztam a remek eredményt az egyetemen, és vittem mellette 2 munkahelyet.. volt társasági életem, és hittem a jövőben, hittem magamban.

Most június elején voltam 54kg ls majdnem örültem neki.. Aztán jött egy nagyon kemény nyelvvizsga, zűrök itthon, és elvesztettem a kontrollt. Most vagyok 66kg. És sírni tudnék, hogy ide jutottam.. gyűlölöm magam érte. Én tudom, hogy le tudok fogyni- hiszen már nem egyszer csináltam.. De.. Mindegy.. Ma is elhatároztam, hogy eszem zöldséget és főzeléket ebédre, és aztán semmit már egész nap. Nos, ezen kívül már 4 alkalommal jártam a konyhában- és mindig ettem..

Kérlek, segítsetek!! Kérem, valaki öntse belém a lelket, hogy meg tudom csinálni! Legyen velem gondolatban, hiszen Ti tudjátok, hogy ez az egész valami őrület, ezt nem azért csinálja senki, mert unatkozik, vagy mert imád problémákkal küzdeni. ( anyukám szerint ez hobbi..)

Kérem!!

Fallen02 – amikor nem eszem vagy alig, akkor amiket írsz, azt mintha én írnám..

Segítsetek, hogy újra higgyek, hogy erős legyek, hogy ne gyűlöljem magam, hogy ne vágjam el teljesen magam a barátaimtól, hogy éljek..

sokat írtam, kérlek reagáljatok! köszönök mindent előre is. s.

10003. Naphinel
2011. szept. 5. 16:25
Ismerős. Próbáld ki, h azt eszed, amit megkívánsz. Én úgy étkezem most, és - 1-2 emiatt kialakuló hányós epizódot leszámítva - segít.
10002. 46148e9072
2011. szept. 4. 16:24
Sziasztok. Persze,szívesen írok magamról. 34 éves vagyok, nő. 2 kicsi gyerekem van, meg egy nagyon jó férjem. Jelenleg nem dolgozom, anyuka vagyok, csak így egyszerűen. Kajaproblémáim vannak évek óta. Nem tudom, hogy indult, és azt sem, hogy mitől,de egyszer csak arra eszméltem, hogy nem szeretek leülni enni. Családi összejöveteleken szabályosan rosszul voltam, vert a víz,wc-re kellett rohangálnom...stb. Aztán az idő folyamán ezt addig fejlesztettem,hogy megutáltam az evést. Más örömet lel benne, én semmi élvezeteset nem találok a dologban. Napokig jól elvoltam egy kis kiflivel(ha esett le a vércukorszintem)de azt is kényszerítenem kellett magamba. Attól meg fájt a gyomrom,vagy kijött, vagy nem. A vége az lett,hogy csontsoványra lefogytam,az egészségem veszélybe került. Tömegekben hullik a hajam,a havi ciklusom romokban, gyenge és fáradt vagyok. És még mindig utálok enni. Voltam orvosnál,semmi szervi bajom, a pszihológus meg nyugtatót akart felírni. DE HÁT NEM VAGYOK IDEGES!!! Most próbálok változtatni. Már eszegetek, kicsit híztam is. Leszokóban a cigiről,újjabb plussz kilók reményében. De olyan nehéz magamba tömni és rágni valamit amit nem kívánsz.
10001. Naphinel
2011. szept. 3. 22:48
Kacsakalamajka írnál egy picit többet magadról? Mennyi idős vagy, fiú/lány,... Mit csinálsz/nem csinálsz? Hogy eszel? Milyen ez a szánalmas hozzáállás, ilyesmik.
10000. Naphinel
2011. szept. 3. 19:02

Vááá, már megint hánytam. :( De olyan szinten nem emésztettem meg a kaja egy részét, h nemigaz. Basszus, du. benyomtam egy kakaós piskótát... már utána éreztem, h nem kellett volna, mert felfordult a gyomrom, de aztán elmentünk.

Vacsira megettem egy kis tányér paradicsomos káposztát - a csoki jött vele ki. :(


De la. most már jobb, mert a káposzta meg savanyú volt, így azért helyre is tette a gyomrom. Este akkor még kell vmit enni, de nem most, mert perpill örülök, h van bennem kaja. Majd lefekvés-tej közben nasizok vmit. Ami nem édes.


Ti h vagytok?

9999. a14deb9047 (válaszként erre: 9998. - 46148e9072)
2011. szept. 3. 15:33
Üdv a klubban :)
2011. szept. 3. 15:21
Sziasztok! Úgy örülök, hogy Rátok találtam. Nem érzem magam olyan egyedül. Nekem étkezési zavaraim vannak. A kajához való viszonyom szánalmasnak mondható. Éppen elkezdtem a változtatáson dolgozni, eddig nem sok sikerrel. Társulhatok a csapathoz?
9997. Naphinel
2011. szept. 3. 14:47

Tegnap megint kijött a vacsim (lekváros kenyér). Felpuffadtam, égett a gyomrom, és puff. :(

Kicsit hagytam nyugodni a gyomrom, aztán jó két órával rá ittam tejet, meg ettem egy kockasajtot és két csokis kexet, h legalább vmennyit visszaegyek abból, ami a mosdóban landolt... Ha nem lettem volna még is rosszul kicsit, akkor többet eszek utóvacsinak, de nem mertem.


Nem baj, lelkesedésem töretlen, új nap, új remény. :) Kajálás terén is. Ma pl. sütizés volt paradicsomos káposzta után, azt most meg úgy ég a gyomrom, mint állat. :S De majd iszok tejet, v nem tudom, talán jobb lesz tőle.


Ti, h vagytok?


Fallen, tényleg, gratulálok én is!

9996. Fallen02
2011. szept. 3. 13:45
igen persze eszegetek, maskepp meghalnek...de a mezet elhagytam teljesen es elegge depresszios hangulatom van...meg annyira faradt vagyok legszivesebben csak fekudnek egesz nap nincs energiam...pedig tulajdonkeppen reggel ugyanugy eszema kenyeret, delben salata, sajt meg mostanaban csirkemellsonka, este alma, sajt...kis tej.mondjuk ahhoz kepest hogy regen zabkasat ettem midig este..meg pudingot turoval (jo, edesitoszerrel...de en abbol sokat meg birtam enni...meg gondolom a kemenyito miatt is ami a pudingporban van, de en attol mindig hiztam)....te miket eszegetsz?
9995. Elisaa
2011. szept. 3. 13:21

Hello :)

Naphinel, hajrá :))))) Menni fog :) Esetleg egy kis nutella? az mindig csúszik :)

Fallen: GRATULÁLOK:))))nagyon ügyes vagy ;)))))

kajálással hogy állsz? eszegetsz?:)

Én szolnokon egy drámatagozatos gimiben tanulok, így van drámaelmélet/tréning beszédtechnika...stb. órám is :)

A súlyom változatlan 58-59kg. de igyekszem mozogni valamit, mindennap.

mindneki egyen és írjon:)

9994. Naphinel
2011. szept. 2. 15:14

Nem zavar, mert hülye voltam, belátom, és jó lenne egy 10-sel többnek lenni. :) De egyelőre csak csokizabálás hozza meg a kívánt eredményt, ám ez is több, mint a semmi. :)


Meg próbálok többet enni - egyelőre sikertelenül, mert sokszor fáj a gyomrom.

9993. Fallen02
2011. szept. 2. 10:43
jah ertem.. Velem is ez volt mikor otthon laktam...vagy mikor anya itt volt latogatoban, hogy sokkal tobbet ettem mint szoktam meg megeroltettem magam, es erre meg mindig az volt hogy keves :( es akkor en is azt ereztem, hogy dacbol nem ennek semmit sem! Amugy teged nem zavart hogy hiztal..hihetetlen eros vagy!
9992. Naphinel
2011. szept. 2. 10:18

Mondd, hogy ki szeretnél próbálni mást is, meg ő kajazavaros volt, és lehet, jobban átérzi, min mész át, talán többet tudna segíteni. Ha meg megsértődik, így járt, ha úgy érzed, neked a másik jobb lenne, válts!


Étrendet nem írt senki, azt eszem, amit megkívánok - ami mostanság rengeteg édes :D Itthon már nem cs.sztetnek miatta, így jóval könnyebb. Meg nem akarják tömni, hanem rám hagyják, max. nyelnek 2-t, h miért csak ennyit eszek. Jó, néha jön 1-1 megjegyzés (ami pokol, legszívesebben ismét nem ennék egy falatot sem, mert minek töröm magam, ha lesz.rják), de túllépek rajta (értsd: bőgök egy sort), és folytatom tovább. :)

9991. Fallen02
2011. szept. 2. 08:27
sziasztok, tegnap jottek meg az eredmenyeim, mindenem 87% felett, most mar telleg biztos hogy diplomaoszto oktoberben :) Jajj de jo :) 7 palacsinta? huhha :) orulok hogy jol vagy! Sulyod valtozott azota? Melyik suliba jarsz hogy szinjatszast tanulsz? Naphinel, te allitottad ossze mindig is az etrended vagy a pszichologus segitett..megprobalok masik pszichologust, van egy aki ennek a nonek a baratnoje, es o etkezesi zavarkra specializalodott mert anno o is beteg volt..es egyszer mar talalkoztam vele..csak nem tudom hogy mit szolna hozza a dokim ha mondanam, hogy most megprobalnam ennel :/
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook