Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
10260. d9f08b6ea2
2012. ápr. 28. 21:18
Még valami. P.J.Cooper - Farkaséhség című könyvéhez internetes elérhetőséget tudtok adni? Köszönöm.
10259. d9f08b6ea2
2012. ápr. 28. 20:49
Segítsetek, ez vajon mi lehet??? Tavaly eldöntöttem, hogy lefogyok 5-6 kilót, végül 17 lett belőle... Nem is volt gond, tényleg rendesen ettem, nem koplaltam, csak egyszerűen életmódot váltottam. Aztán ugye télen - ami teljesen normális - feljött 2-3 kiló, amitől teljesen kikészültem. Azóta 2-3 napig koplalok, csak gyümölcsöt eszek majd egy-két napig felzabálom még a hűtőt is... Nem hánytatom magam, nem szedek hashajtót, de tényleg érzem, hogy nem jó ez így. Jobban bírom az éhezést, mint azt,hogy most rendesen egyek. Tisztában vagyok vele, hogy ártok magamnak. De ha megbeszélem magammal, hogy ma rendesen eszek, reggelizek és ebédelek valami könnyűt akkor utána már úgy vagyok vele, hogy na már úgyis mindegy, ez a nap el van baszva és zabálok mindent ami elém kerül, süteményt, csokit mindent... nem jó ez így, félek. Minden gondolatom az étel és a kalóriák körül mozog. Újra 55 kiló akarok lenni, nem érzem jól magam 57-58 kilósan.
10258. bd55e3f068 (válaszként erre: 10257. - D87122a510)
2012. ápr. 28. 20:48

Ebben az egyben nincs semmi kivetni való. WC-t és fürdőkádat hetente egyszer szerintem is kell rendesen takarítani. Sokan vannak úgy, köztük én is, hogy akármilyen rumli is legyen másutt, ruhák, könyvek, papírok szanaszét, de a fürdő rendben van.


Én nem vagyok, és nem voltam bulimiás, de amit anyukádról elég részletesen leírtál, az sajnos nagyon gyanús, hogy a sejtésed igaz. :(

10257. d87122a510
2012. ápr. 28. 20:03
Azt lehagytam, hogy van egy olyan "mániája" hogy hetente min 1 szer de van hogy többször is kipucolja a wct es a furdokadat, fertotlenit, stb. Ami azert fura, mert porszivozni pl. Sose szokott se port torolni, csak ez a wc es furdokadtisztitas van meg es a mosogatas.
10256. d87122a510
2012. ápr. 28. 19:48

BULÉMIÁSOK segítségét, véleményét szeretném kérni!

------------------------------


Főleg olyanok véleményét várom, akiknél régebb óta fennáll a bulémia.


Édesanyámról lenne szó. Kiskoromban feltűnően sokszor kapott el olyan betegségeket ("betegségeket"...) amik hányással járnak. Sőt, csak olyanokat kapott el, emlékszem, kiskoromban is hallottam ahogy elmentem a wc előtt, hogy hányt. Meg azért feltűnő, hogy kb. 1,5-2 havonta most is, (most vagyok 18 éves) elkap "betegségeket", amik rosszulléttel járnak, főleg hányással, és azt mondja: "sz*r a gyomrom."

Ezek igazak anyára:


- anya folyton a Life networkon, meg a spektrumon, nem tudom hol vannak még ilyen műsorok, a fogyis műsorokat nézi: ki hogyan fogyott, ki hogy küzd a túlsúllyal, elhízás, egészséges ételekről szóló műsorok. Most is nézi, régebben is nézte a főzőműsorokat

- ha vesz Blikk nőket, akármilyen újságot, mindig a fogyókúrás és a receptes rovatot nézi meg először. Kajamegszállott: neten is csomószor kutat kajareceptet, stb.

- minden a kaja körül forog neki. édesapám is megjegyezte már... főleg ünnepekkor: "édesanyádnak minden a kajálásról szól... ilyen ételt csináljon, meg még 7-8 másfélét."

Meg ha pénzügyileg rosszul jövünk ki hó végén, mindig azt mondja: "hát én nem tudom, hogy fogok kaját venni." Mindig a kaja miatt aggódik, a csekkek, bankhitelek (rengeteg van), stb. mintha nem is lennének fontosak.

- Rengeteget eszik, de nem hízik (vagy alig hízott szerintem) évek óta!!! Tényleg rengeteget: nyaraláskor láttam, mert ugye ha elmegy munkába, azt nem látom, hogy ott mennyit eszik, de nyaraláskor és hétvégén látom!Van hogy fél 5 körül megébred, kávézik, picit eszik. Mielőtt elmegy munkába, fél 7kor is eszik. Hétvége is ilyen: fél 7 körül reggelizik, vagy előbb, aztán 8 körül megint. Kimegy főzni: persze kóstolgatja az ételt, azt megértem, de akkor 10-fél 11 körül eszik 2 tányérral az elkészült ebédből. Aztán 12 körül, mert a család többi tagja is akkor eszik, akkor is 2 (vagy három) tányérral. Persze süti is van. Ha süt sütit, azt 11 körül csinálja, rögtön eszik belőle, amint készvan. Fél 1-kor is evett ma, meg 1kor... juj összeszámolni nem tudom. Igazából leül a tv elé, és mindig hoz be magának valamit... de persze hogy nem gyümölcsök: a kedvence a szalonna, fehérkenyérrel. (És nekem panaszkodott, hogy de magas vérnyomása volt a rendelőben, mikor MINDEN REGGEL szalonnát eszik fehérkenyérrel, minden délután mikor hazaér munkából a normális kaja után (főzelék, stb, amit főzött a családnak) kell neki a szalonna, kenyérrel, sőt este is szalonnát eszik fehérkenyérrel!!! Gyümölcsöt nem szokott enni, de zöldségeket igen.

- Ért a gyógynövényekhez, és láttam (én is tudom ezeket a dolgokat sajna...) 1 zacskóban CSAK olyan gyógynövények voltak, amik segítik a székletürítést (enyhe hashajtó) de valami 6-7 csomaggal...

- rossz a kapcsolata az édesanyjával (nagymamámmal.) Nagymamámat az ő igazi anyuja (tehát az igazi dédnagyim) eldobta magától, és nevelőszülő nevelte fel a nagyimat. Édesanyám minden problémáját a nagypapámmal beszélte meg, kiskorában, tinikorában, és hatalmas veszteség volt neki, amikor a nagypapám meghalt. Azt mondta a halálakor, emlékszem, és többször is ezt hangoztatta: "ha bajom volt, mindig nagypapádhoz tudtam menni. A nagymamád nem tudott segíteni." Nekem is rossz a kapcsolatom anyával... úgy hallottam, az evési zavarok tudnak öröklődni.

- Ha kiskoromban elmentünk itthonról, ő mindig itthon maradt. Ez délután volt, és már sütit is csinált addigra. Apa mindig mondta: eszünk is, ha kirándulni mentünk. Erre mire hazaérünk: anya mindig csinált 2 tepsi sütit még, vagy 2 tepsi rétest, akármit, pedig már alapból volt kaja itthon... elég. És apa mondta hogy mi fogunk enni ahol kirándulunk.

- Magas a vérnyomása, elhízott. Mozogni alig mozog (10 perc ki a buszmegállóba, meg 5 perc bicikli a boltba hetente párszor... semmi több.)

- egészséges életmód - megszállott... folyton ilyen pályázatokat nézeget, stb. de enni gyümölcsöt?? azt persze nem.

- este és reggel (de van hogy napközben is) mindig köszörüli a torkát, köhög.

- rosszul alszik.

- szedett és szedi is a Xanaxot, meg mindenféle bogyója van: kapszula, valami olyan is ami a szénhidrátanyagcserében játszik szerepet meg a b1 vitaminhoz van köze.


Basszus, most is eszik... kb. 1 órája evett utoljára.


Ma az volt, hogy elmentem a wc előtt, és hallottam, hogy "köhög". Én kb. életemben 10szer hánytattam magam (nem tudtam ledugni a torkomon úgy, hogy jól tudjak...) de tudom milyen az amikor az ember csinálja. És utána bementem a wc-be: egy kis folt hányásmaradék (megszagoltam) volt a wc peremén... de mindig MINDIG hányással járó (csak és kizárólag hányás van, meg fáradtság hasfájás) betegségeket "kap el".


Próbált 1000 féle diétát, de mindig feladta 3-5-7 nap után. 1 hétnél tovább soha nem bírta.


Gyakoriak a hangulatingadozások: de ez lehet a változókor miatt van (50 éves lesz). De apa se érti, hogy lehet, hogy lehet, hogy egyik pillanatról a másikra megváltozik a kedve, és üvölt a következő percben meg tökre kedves.


Lehet, hogy szeretethiánya van... nem tudom. Gyakran gügyög a kutyához meg beszélget vele.


Büszkén mutatott kb. 2 éve egy képet magáról, mikor fiatal volt:

"nézd, én voltam a legvékonyabb az osztályban."

Láttam a büszkeséget az arcán (tényleg ő volt a legvékonyabb)


Ezek a bulémiára utalnak nem?

10255. fdcfc1ad3b (válaszként erre: 10254. - D87122a510)
2012. ápr. 27. 23:09
Én is használok régóta édesítőszert,zabkorpát,zabpelyhet,gyümölcsöt,zöldséget is eszek,de a falásrohamok nem szűnnek meg töle nálam.
10254. d87122a510
2012. ápr. 27. 19:54

Reggel vettem édesítőt: folyékonyat és tablettásat is. Akinek az édes íz hiányzik (mint nekem, mert falásrohamokkor is csoki süti volt a napirenden...) annak beválhat ez a módszer!


Édesítővel, vízzel (nem tejjel!) és 2 evőkanál zabpehellyel készítettem zabkását, amihez ettem epret és almát is.

Hát olyan tele lettem basszus (2 evőkanál volt csak a zabpehely!!! az 20 gramm, lemértem) és sok volt a gyümölcs. Délutánig nem is ettem mást. Reggel ittam egy útifű-maghéjas vizet, az eltelített (0 kcal) + egy darab almát ettem a zabkása előtt.


A zabkása gyümikkel 156 kcal volt! Kiszámoltam. Jobban eltelít, mint egy szelet barnakenyér zöldséggel, szerintem.


Próbáltam barnakenyeret pirítani, és rengeteg zöldséggel enni, az is kb. ennyi kcal de azzal nem bírtam ki ilyen sokáig délután! Délután 3kor ettem egy almát, és fél 6 fele túrót, édesítővel, és almával, eperrel + ezt az útifű maghéjat. Hát úgy elteltem hogy csak na!!


Egész napra kb. 345 kcalt számoltam össze. Igaz, fáradt vagyok, hisz sétáltam rengeteget a városban mégis fáradtnak éreztem magam délután. Viszont a zabkása után, suliban erős voltam! Szóval értitek, volt energiám menni, tudtam gondolkozni (érettségizek) matekon is jól megoldottam a feladatot :)

Szerintem próbáljátok ki a zabkását! Olvastam már hátrébb az 50. oldal körül hogy nagyon ajánlották. Eddig nagyon barnakenyeres voltam, de lehet megéri váltani.


ui.: ettől az útifű maghéjtól tényleg lesz széklete az embernek! Ma reggel is, nem tom hogyan jött "annyi" ki, de ahhoz képest amit ettem előző nap rengeteg volt!


Le akarom ÖRÖKRE győzni a falásrohamokat. Nem hízni akarok: csak azt akarom, hogy ne kontrolláljon a kaja, hanem nekem legyen meg a kontrollom a kaja felett. és ha fél tányérnál abba akarom hagyni az evést, akkor tudjam abbahagyni. Kontrollt akarok!! És azt akarom, hogy tűnjenek el a falásrohamok az életemből. És sikerülni fog: el fognak tűnni, és megszerzem a kontrollt. Higgyetek ti is!

""When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it."


Veletek mi újság?

10253. fdcfc1ad3b (válaszként erre: 10252. - D87122a510)
2012. ápr. 27. 02:55
Kérlek olvasd el a net-en a P.J.-COOPER Farkaséhség című önsegítő kézikönyvét.Segítség azoknak,akik rászánták magukat a gyógyulásra.De abban azt írják,hogy fel kell hagyni a koplalással,3-4 óránál több idő nem telhet el úgy,hogy semmit sem eszünk,És a zöldség,gyümölcs önmagában nem számít étkezésnek...stb
10252. d87122a510
2012. ápr. 26. 19:14

Ja még valami: vasárnap ezt fogom megcsinálni:

[link]


Kalóriaszegény, a zabpehely miatt rost is van benne!

10251. d87122a510
2012. ápr. 26. 19:14

Nálam a nagy gondot az édes íz jelenti. De rájöttem, hogy lehet "kicselezni" magam: édesítő! Holnap akarok venni, és azt tenni túróba.


Ha nem próbáltátok volna: szerintem azért működik, mert az édes egyfajta örömöt vált ki nálam. Talán azért vannak falásrohamaim (mézzel is voltak, szóval a méz számomra nem működik, volt hogy egy harmad bödönt megettem 1 óra alatt) mert hiányzik az édes.

De ha édesítőt használok, akkor megadom magamnak az édes ízt, de ez 0 kcal lesz! ráadásul vannak tökre természetes édesítők, a stíviáról olvastam, hogy az.


Holnap veszek édesítőt, túróval akarom enni, de jó lehet kefirbe vagy natúr joghurtba is. Esetleg gyümikkel.

Mi a véleményetek?


Nagyon szurkolok nektek, hogy sikerüljön ezen felülkerekedni!

Délután majdnem elszakadt nálam a cérna: nagyon éhes voltam... de nem mentem haza (különórán voltam) leültem egy padra, sétáltam, ittam, aztán mire hazaértem elmúlt az éhség: ittam egy pohár vízben útifű maghéjat hát úgy eltelített hogy csak na! Próbáljátok ki!


Nektek van egyéb módszeretek? Szurkolok nektek!

10250. d87122a510
2012. ápr. 26. 19:08

B.H., zpq88i5g, BÁRKI, akinek falásrohamai vannak!


Nem tudom magam hánytatni, hashajtót használtam/használok. Az utóbbi 1 év a falásrohamaimról szólt, utána koplalás több napig, ismét zaba.


Sikerült legyőznöm a kaját!

Vettem útifű maghéjat, ami szinte 0 kalóriás (kb. 0,005 kcal van 100 grammban) mert ez nem kaja, hanem egy növény része, és ez színtiszta rost! A lényege, hogy megszívja magát vízzel, és képes a 20szorosára "dagadni", ezért napi minimum 2 litert vizet meg kell inni. Úgy kell inni, hogy egy pohár vízben elkevered (már akkor látszik, mennyire "megdagad", de eheted kefirben, natúr joghurtban is.

Hasonló a lenmagpehelyhez, azt mondják, de a különbség hogy ennek nincs kcal tartalma!!! Rohadtul eltelít, mivel ugye vízzel kerül a gyomrodba, ezért a gyomrodban "duzzad" tovább. És mivel rost, segíti a székletet (boltban azt mondták, hogy ez nem hashajtó, hanem kifejezetten székrekedésre van, és ilyen szivacsos állaga lesz a székletnek, mert teljesen emésztetlenül megy végig rajtad, hisz a szervezet a rostot nem bontja le, hanem kijön végtermékként.)

Reggel kefirbe kevertem útifű maghéjat, és megkívántam a jó reggelt kekszet... nekem ez a nagy gyengém, meg a csokik, sütik. Egy csomagban 4 db van, igaz cukros, de rostok is vannak benne.


A lényeg hogy annyira elteltem (először ettem a kefirt + maghéjat) utána vettem a kekszből: 2 keksz elég volt!! (2*56 kcal = 112 kcal volt a 2 keksz)

Rájöttem, nem jó, ha ott van a konyhán, és "hívogat" és aztán zabaroham tör rád. És mi a legjobb?


Ha fele mennyiséget eszel, TE KONTROLLÁLOD A KAJÁT!

Gondolj bele: a bajunk az, (falásrohamokban szenvedők baja) hogy úgy érezzük hogy a kaja kontrollál. És nem bírunk ellenállni ennek vagy annak, utána persze édesre kell a sós, vagy fordítva, és mindent magunkba tömünk.

De mi van, ha MI kontrolláljuk a kaját? Mondjuk veszel egy jó reggelt csomagot, amiben 4 keksz van de csak 2-t eszel meg.

Kinél van a kontroll? tudom, hogy hülyén hangzik, hisz a kaja nem egy "személy", bár én úgy érzem, hogy nagy hatalma van felettem néha... sokszor... ha eldöntöd, hogy te most 1, 2, vagy 3 kekszet eszel NÁLAD LESZ A KONTROLL!


Próbáljátok ki, az útifű maghéjat is, meg ezt a módszert is! Hogy csak a harmadát, felét, vagy háromnegyedét eszitek meg.

Mert ha pl. egy egész csomagot megettem volna úgy éreztem volna hogy a kaja kontrollál, hisz az összeset megettem volna...


Nálam gyakran az van, hogy csak meglátom a kaját, és beindul a nyáltermelésem, stb... megkívánom. Ezért nem tartok kaját a szobában, persze a bevásárlást nem én intézem, családommal lakok.

Ha vásároltok is olyasmit, ami "rossz" lehet, rakjátok el, be a szekrénybe, így nem téved rá a szemetek, és nem kívánjátok meg!

Pl. délután alma volt a szobámban, nem is voltam éhes de ahogy ránéztem éreztem ahogy összefut a nyál a számban... a felét megettem. Ha a másik felét is megettem volna úgy éreztem volna, hogy az alma kontrollál.

Tudom, hülyeség, hogy egy élettelen dologra mondom azt, hogy hatalma van felettem, vagy azt gondolhatjátok: "ó ez csak egy alma" igen de ugyanez a helyzet az ÖSSZES többi kajával.

10249. fdcfc1ad3b (válaszként erre: 10248. - Zpq88i5g)
2012. ápr. 26. 11:35
Az egyedüllét nálam is falást vált ki.A legjobb,ha nem vagyok otthon,emberek társaságában kevesebb az esély egy falásrohamra.Próbálok 3 óránként enni,előre kiadagolom elkészítem az ételeimet,és a köztes időt kitölteni valami elfoglaltsággal,amit szívesen csinálok.De ez sem sikerül mindig.
10248. zpq88i5g (válaszként erre: 10245. - Fdcfc1ad3b)
2012. ápr. 26. 08:34

Én is ezzel aproblémával küzdök, hány meg hányszor megfogalmaztam már ugyanezt így ahogy te....nem akarom hogy uralkodjon rajtam .....nem tudtam mégfelül kerekedni, illetve vannak módszereim amikről tudom nekem segítenek..az egyik ha nincs itthon étel, mert ha van addig addig motoszkál a fejemben hogy meg kellene enni-és legyen az bármi...tényleg bármi, szerintem elszörnyednél ha leírnám miket ettem már meg- hogy végül megeszem. a másik az ami ettől vissza tud tartani ha nem vagyok egyedül hiszem mások előtt ezt a borzalmas testi lelki rombolást nem tudnám vállalni.

de hogy egyedül eltölteni egy egész napot egy teli hűtő társaságában....ez számomra a rémálom.

szóval megértelek...ha neked is van valamilyen takitikád szívesen fogadom.

szép napot....

egy együttérző társad

10247. fdcfc1ad3b (válaszként erre: 10246. - Naphinel)
2012. ápr. 24. 11:43
de hogyan csináltad?Csakis akaraterővel?Vagy változtattál az étkezési szokásaidon is?Min változtattál,hogy ilyen ügyesen megcsináltad?
10246. Naphinel
2012. ápr. 24. 09:13

AKARATERŐ? lányok. Én már egy hónapja szinte nem is hánytam, pedig azelőtt napi 3-4-5.


De nem lehet, h a kaja uralkodjon felettem, nem, ilyen nincs!

10245. fdcfc1ad3b
2012. ápr. 23. 19:51
Én pedig olyan életet akarok,ahol kaja sincs.Ideges és feszült leszek,ha csak meglátom az ételt,vagy ha valaki eszik a közelemben.Akkora feszültség lesz bennem,hogy elviselhetetlen.
10244. d87122a510
2012. ápr. 23. 19:13

ui.: bocs, lemaradt. Tudtok olyan oldalakat linkelni, ahol a cukor egészségtelen hatásairól írnak? meg az egészségtelen kajálásról. Ártalmas, ilyesmi.

Meg a rostos étkezésről, ha valami nagyon jó oldalt tudtok, légyszi linkeljétek be.


Ha elolvasom sokszor, akkor tud rám hatni!

10243. d87122a510
2012. ápr. 23. 19:11

ELEGEM VAN már a cukorból. ELEGEM VAN, hogy kontrollál a kaja.

ELEGEM VAN, HOGY akkor is eszem, ha nem vagyok éhes. Elegem van a sok cukros kajából... utálom hogy kontrollál!


Olyan életet akarok, ahol nincs a kajának kontrollja felettem. A mostani hetemet "tisztának" akarom: tiszta legyen a cukortól. Szeretnék rostosakat enni, barnakenyeret, nyers zöldségekkel. És aztán az utána lévő hetet is tisztának akarom, és az az utánit is. Kefirt akarok enni, natúr joghurtot, sok gyümölcsöt, zöldséget.


Szurkoljatok!! :) Adjatok erőt.

10242. d87122a510 (válaszként erre: 10234. - Fdcfc1ad3b)
2012. ápr. 23. 19:09

Nekem is könnyebb semmit nem enni egész nap, semmint pl. barnakenyeret zöldséggel enni. Mert utána úgy érzem "felszabadulok" és mást is lehet: csokit, stb.


De vannak napok, hogy sikerül, hogy csak barnakenyeret zöldséggel, kefirrel/tejjel! Na, azok nagyon szép napok! Meg almát.

Most az egész hetemet ilyenre tervezem: sok gyümi, alma van itthon főleg, és tejtermék (cukormentek joghurt, vagy kefir, tej stb) és barnakenyér pirítva, zöldségek. Juj de jó lesz. Szurkolj, hogy összejöjjön.

10241. d87122a510 (válaszként erre: 10239. - Noarashi)
2012. ápr. 23. 19:07

Szörnyű Hidd el, örülj hogy kimaradt az életedből.


Hány éves vagy? Mesélsz arról, hogy hogyan lettél majdnem anorexiás?

10240. fdcfc1ad3b
2012. ápr. 23. 16:51
Jobb lenne anorexiásnak lenni,mert ez már elviselhetetlen.
10239. Noarashi (válaszként erre: 10237. - Fdcfc1ad3b)
2012. ápr. 23. 16:12

Nem akarok okoskodni, mert tőlem távol áll a falásroham, nem is tudom elképzelni, az milyen.

Kb 10 évvel ezelőtt viszont én is hajszál híján anorexiás lettem.

10238. a14deb9047 (válaszként erre: 10236. - Fdcfc1ad3b)
2012. ápr. 23. 15:58
Csak azt tudom, hogy nekem mi volt az elegendő és optimális étkezési mennyiség.
10237. fdcfc1ad3b (válaszként erre: 10235. - Noarashi)
2012. ápr. 23. 15:15
Szia!Nem számolok kalóriákat,nincsen kertem,a legtöbbször nagyonis lefárasztom magamat,sokszor több kilométert megyek egy nap.A falásrohamok mégis maradnak...
10236. fdcfc1ad3b (válaszként erre: 10231. - A14deb9047)
2012. ápr. 23. 14:45
És mennyi az ideális adag egy étkezés alkalmával?
10235. Noarashi
2012. ápr. 23. 12:31

Olvasok itt pár kommentet és le vagyok döbbenve!

Mindenképp pszichiáter kell. Nem pszichológus.

A másik meg hogy tessék lefoglalni magatokat. Fizikailag! Itt a tavasz, lehet menni kertet művelni, futni, lefárasztani magatokat, és utána enni egy jót!

Tudom, hogy egy bulimiásnak a nap 24 órájában csak a kalórai számolgatás, és az étel, éhség jár a fejében.

De ez halálos betegség, ahogy az anorexia is!

10234. fdcfc1ad3b (válaszként erre: 10233. - D87122a510)
2012. ápr. 23. 12:23
Állandóan hízok,fogyok,de mivel minden kaját kihányok szinte,és már enni sem merek elkezdeni,így a súlyom ugyanannyi...Tejet iszok,natúrjoghurtot,kávét,ilyesmit.Nem merek elkezdeni enni olyan ételt amit meg kell rágni,mert tudom,hogy nem bírom abbahagyni.Úgy érzem,jobb,ha nem eszek,akkor nincs falásroham,nincs mit kihányni....
10233. d87122a510 (válaszként erre: 10232. - Fdcfc1ad3b)
2012. ápr. 23. 08:53

BH, híztál mostanában? ha igen, mennyit?:S


Nagyon aggódom hogy hízni kezdek a falásrohamok miatt!

10232. fdcfc1ad3b
2012. ápr. 23. 08:37
Nekem teljesen mindegy,hogy mikor kezdek el enni.Ha elkezdek enni reggel,abból lesz falás,ha a reggeli után valahogy sikerül megúsznom,akkor délben,ha azt is átvészelem valahogyan,akkor este.Teljesen lényegtelen,hogy mit eszek,mikor eszek,mennyit eszek.
10231. a14deb9047 (válaszként erre: 10229. - D87122a510)
2012. ápr. 22. 20:14

Mert ki van éhezve a szervezeted, ezért nem működik rendesen. Reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna-vacsora.

Képzeld el, hogy az autó tankjában csak mindig 1-2 liter benzin lenne :D

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook