Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik esetben jön hívásról értesítő sms? fórum

Melyik esetben jön hívásról értesítő sms? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 11. 21:31
Hívd fel a szolgáltatót és rendeld meg. Mindegyik szolgáltatónál díjtalan, ha ki vagy kapcsolva (tök mindegy, hogy miért) kapod az sms-t a nem fogadott hívásokról, ha újra bekapcsolod. Ez nem telefon beállítás vagy márka kérdése, ez egy szolgáltatás, amit igénybe lehet venni.
2010. jún. 11. 21:01

először is előfizetést kell kérni a hívásértesítőről.

tök mind1 milyen telód van.


nekem ha be van kapcsolva de nem tudtam felvenni - csak nem fogadott hívásként jelzi.


ha ki van kapcsolva akkor be is mondja a hívófélnek, h smsben értesítjük hívásáról - vmi ilyesmi szöveget mond be neki.


ha közben beszélek és vki próbálna keresni szintén nem fogadott hívásként jelezni de míg beszélek felajánlja a teló, h váltok e ..akarok e a másikkal beszélni.


nekem SE van ott még hívásszűrést is be lehet állítani - hogy kik azok akiknek a hívását fogadni akarom - de ez független a hívásértesítőtől. ez teló függő nokában ritka ha benne van pl. ezt a kollégáimtól tudom.


nem tudom a h a hívásért. szolgáltatótól függ e, h pl ki mikor és hogyan értesít.

pl minek sms értesítő ha pl beszélsz és közben hív vki. úgyis látod mint nem fogadott hívás..

9. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 4205a67a96)
2009. okt. 11. 21:06
Nekem is Nokiám van, de még ilyen helyzetben nem voltam, vagy csak én sem kaptam értesítőt, hogy keresett e valaki, mikor ki voltam kapcsolva.
2009. okt. 11. 21:02
Vodások akkor kapok (nak,) ha ki volt kapcsolva. Azt azért szerintem se tudja te kapcsoltad ki, vagy lemerült. Ha nem veszem fel, " nem fogadott hívásként " jelzi.
2009. okt. 10. 21:23
ha elustasítod a hívást (kinyomod) akkor is kapsz értesítőt.Ha kikapcsolt,lemerült vagy akkor is..ha nem veszed fel akkor is..
6. kikata (válaszként erre: 1. - 4205a67a96)
2009. okt. 10. 21:11
Hívd fel a T-mobile-t, ők fognak tudni segíteni.
5. pintyőke72 (válaszként erre: 4. - 4205a67a96)
2009. okt. 10. 21:10
természetesen! A rendszer nem tudja,h ki vagy e kapcsolva vagy lemerültél.Küldi így is úgy is.
2009. okt. 10. 21:08
Csak azért kérdeztem, mert nekem eddig mindig jött (a nélkül, hogy megrendeltem volna), mikor lemerültem, de nem tudom ez van-e akkor is, ha ki volt kapcsolva.
2009. okt. 10. 21:06
Ez nem a telefon márkájától függ. Én Pannonos vagyok, ott akkor kapsz sms értesítést ha kikapcsolt állapotban volt a telcsid, nem kell ahhoz lemerülnie. Díjmentes szolgáltatás, de meg kell rendelni.
2009. okt. 10. 21:06
Na ne már... valaki csak tudja.. (??) :)
2009. okt. 10. 21:02
T-mobilos Nokiám van, és az érdekelne, hogy ha ki volt kapcsolva a telefonom, de próbált közben hívni valaki, akkor ennek értesítőjét megkapom sms-ben, miután bekapcsoltam a telefont? Vagy ez csak akkor van, ha lemerült és úgy kapcsolom vissza??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook