Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családjogban nagy tapasztalattal rendelkező ügyvédet keresek. Vagyonmegosztás bonyolult! Segítsetek! fórum

Családjogban nagy tapasztalattal rendelkező ügyvédet keresek. Vagyonmegosztás bonyolult! Segítsetek! (tudásbázis kérdés)

7. espe
2012. júl. 30. 16:36
Az én esetem nagyon bonyolult lett, pedig már majd nyolc éve elváltam. Anyagilag padlóra tettek (nem volt pénzem ügyvédre nekem) Most egy megállapodás jött létre (amiről úgy sejtem félrevezetésem, fenyegetettségem kihasználása és a ingatlanrészem megszerzése céljából ajánlotta fel volt férjem élettársa. Bonyolult nagyon, én anyagilag tôkre mentem. Honvédségi szállón lakom, de már ezt sem tudtam kifízetni. KÉREM AKI JOGBAN JÁRTAS, SEGÍTSEN, MERT RENGETEG PARAGRAFUSON RÁGTAM ÁT MAGAM, DE NEM TUDOM MIT TEGYEK. NAGYON KÉREM!
2010. ápr. 5. 15:28
Szívesen segítek, ha megbíztok bennem, várom a kérdéseket emailben vagy priviben. Családjogos ügyvéd vagyok.
2010. márc. 13. 16:36
hahó,van itt még aki ügyvéd??nagyon fontos lenne!!
4. 00adb26317 (válaszként erre: 3. - Nyta)
2009. okt. 12. 10:11
Köszönöm szépen az ötletet, utána fogok nézni. :-) Bíztam benne, hátha tud valaki ajánlani olyat, akivel személyes tapasztalat van.
3. nyta
2009. okt. 10. 22:02
ott tényleg jó ügyvédek vannak.
2. nyta
2009. okt. 10. 22:02
www.jogiforum.hu
2009. okt. 10. 19:17
Családjogban nagy tapasztalattal rendelkező ügyvédet keresek. Vagyonmegosztás bonyolult! Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook