Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Horoszkop ikrek jegy fórum

Horoszkop ikrek jegy (beszélgetős fórum)


1 2
34. ina87
2016. ápr. 17. 21:17
szerintem nem minden csillag jegy jelemzö pont az adot embere.bàris a magam nevèben beszèlek!
33. 563b626108 (válaszként erre: 21. - Salla)
2016. ápr. 17. 21:00
:)
32. 274c9996b8 (válaszként erre: 3. - E945905be5)
2011. nov. 30. 12:48

Az iker ingadozo,felenk,inteligens,szeretetremelto a földi jegyek közul a szuz az ellenparja :)

Akikkel az iker jol parosul/baratkozik azok a levegö illetve a tuzjegyek ....

31. cbc194424a (válaszként erre: 22. - Ewcsi)
2011. jan. 25. 22:53
ezért kell neki bak nő:)akire felnézhet:)))))és egy örök kihívás neki:)sosem kaphatja meg igazán........
2011. jan. 25. 22:52
hát a mostani párom ikrek......én nő vagyok bak....hosszú a történetünk nem írom le.....de aki maradandó nyomot hagyott bennem az ő.....és évek múlva felbukkant ....szerintem nem túl megbízható mert kiváncsi és érdeklődő...mindig az újat keresi........de jó a humora és szexmániás...ez az én merev bak jegyemet kiegészíti......és szüksége van a bölcsességemre,megfontoltságomra,intellektualitásomra.....nekem meg az ő könnyedségére:)
2011. jan. 10. 07:19

Az még kimaradt, hogy imádok beszélgetni, új, ismeretlen emberek társaságát keresem, pillanatok alatt barátkozom.

Családom már megszokta és elfogadnak olyannak, amilyen vagyok....

28. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 9. - 0f8333367d)
2011. jan. 10. 07:13

Olyan, mintha róla írtad volna! :)))


Szeretek ilyen lenni, jól érzem magam a bőrömben...

2010. szept. 15. 11:48

Ez igaz! :)

Az egyik legizgalmasabb, legérdekesebb nőtípus e csillagkép lányaiból kerül ki. Gyakran sudár, mozgásában és gesztusaiban macskaszerű, vonásai szabályosak, orra egyenes. Általában nőies, vonzó és légies. Ez nem csoda, hiszen az Ikrek az asztrológia szerint levegős jegy. Rokonszenves, vidám, ösztönös, társaságban sziporkázik, intelligens, ragyogó társalgó, éles eszével kiváltja mindenki csodálatát, gazdag olvasmányainak köszönhetően valóságos tudósként értekezik bármilyen témáról. Önképző hajlama elsősorban a jegy szülöttjére jellemző kíváncsiságán alapszik. Eszes, értelmes és igen jó képességekkel rendelkezik, amelyeket élete során kamatoztat.

Könnyen barátkozik, nagyon érdekli mások élete, szívesen kukucskál bele mások titkaiban, és saját magáról is sokat elárul. De lelke egy kis zugát megtartja, még szűkebb családjával sem osztja meg valamennyi titkát.

Hát kell ennél több info egy ikrek lányról? :)

2010. aug. 24. 09:46

Az Ikrek levegő elemhez tartozik, pozitív=befogadó!

Kedvenc szava lehetne: "én gondolkodom". Uralkodó bolygója a Merkúr. Feladata a hitelesség! A sors mindig a hitelességét kérdezi föl. Ezt kapta feladatának, tehát ezt a legnehezebb megélnie. A magasabb szinten való "ikrek-feladat" megélése az életemmel való tanítás lenne....

Pl: egy Ikrek nőt elhagy a férje egy szerető miatt, és az megfogadja, hogy ő aztán nős pasival soha, ő nem rombol szét egy családot, ő ezt soha nem tenné, stb... akkor kis idő múlva biztos hogy behoz neki a sors egy szerelmet, álmai pasiját, aki nős és családja van, pontosan azért, hogy felkérdezze a sors a hitelességét!

25. a221b99626 (válaszként erre: 22. - Ewcsi)
2010. aug. 22. 13:12
Tudjuk be a baklövésedet a korodnak, már ha 16 éves vagy.
24. a221b99626 (válaszként erre: 22. - Ewcsi)
2010. aug. 22. 13:11

"Ha egy nőt látnak, nem tudnak ellenállni a kísértésnek"

"A randevúra sietősen és elkésve érkezik"

"A romantika távol áll tőle.

Mindenbe belekóstol, kapcsolataira sem az elmélyülés, inkább a felszínes, futó kalandok a jellemzőek."

"Számára a legfontosabb az a tudat, hogy "őt is meghódítottam".....

Egyetlen emberhez hű : önmagához "

"Egyébként "intellektuális szadista", aki a szavakkal teszi tönkre azt, akire ráunt "

"Nem rendítni meg túlságosan a válás, mert úgy érzi: visszakapta a szabadságát. Végre megint a maga ura.

Sőt sok esetbe tudatosan ő maga teremt olyan környezetet, hogy a párja mondja ki: vége

Társaságban szívesen eljátssza a mártírt, hogy sajnálatot ébresszen maga iránt, és a vigasztalásra sietők között máris keresi a következő lehetséges társjelöltet, akin aztán megbosszulja előző sérelmeit"



Ezek mind nem igazak.Baromira nem ismered őket.

2010. aug. 22. 13:09
Ikrek vagyok. Nem élnék magammal.:D Szegény pasim.
22. Ewcsi
2010. aug. 22. 13:06

IKREK FÉRFI:


Ha egy nőt látnak, nem tudnak ellenállni a kísértésnek, és azonnal udvarolnak, megpróbálják levenni a lábáról. És ez legtöbbször sikerül is nekik. S ekkor kerülnek csak igazán bajba. Mert be kell sorolni a többi közé, időt kell szánni rá, és akkor még ott vannak a régiek és még hány, de hány ezután meghódításra váró asszony, leány? Szegény, szegény Ikrek férfiak, bizony nem irigylésre méltó az életük. (Igaz, a feleségüké sem.)


A puha, szép szavak játékosan buggyannak ki az Ikrek férfiból, már-már rutinosan, hiszen imád a szavakkal játszani, szereti kipróbálni azok hatását. S legtöbbször sikerrel.

A randevúra sietősen és elkésve érkezik. Általában mindig rohan valahová. Van úgy, hogy egyik randevúról a másikra,


A romantika távol áll tőle.

Mindenbe belekóstol, kapcsolataira sem az elmélyülés, inkább a felszínes, futó kalandok a jellemzőek.

Szereti a változatosságot, a gyors döntéseket, a pörgős életet.

Ügyesen bánik a szavakkal, minden helyzetből könnyen kimagyarázza magát, így rá igazán nem lehet haragudni, ha elkésik a randevúról, vagy olykor el se megy -.-"

Számára a legfontosabb az a tudat, hogy "őt is meghódítottam".....

Egyetlen emberhez hű : önmagához


Egyszerre többfelé is elkötelezi magát - nem komolyan, csak annyira, hogy mindig legyen kit buliba hívnia, vagy felszaladni hozzá, épp van néhány szabad órácskája....-.-"

Egyébként "intellektuális szadista", aki a szavakkal teszi tönkre azt, akire ráunt


Nem rendítni meg túlságosan a válás, mert úgy érzi: visszakapta a szabadságát. Végre megint a maga ura.

Sőt sok esetbe tudatosan ő maga teremt olyan környezetet, hogy a párja mondja ki: vége

Társaságban szívesen eljátssza a mártírt, hogy sajnálatot ébresszen maga iránt, és a vigasztalásra sietők között máris keresi a következő lehetséges társjelöltet, akin aztán megbosszulja előző sérelmeit.



Persze ez nem minden ikrek férfira jellemző de ez ez saját tapasztalat

21. Salla
2009. nov. 13. 13:53

Én is ikrek vagyok. Tipikus ikrek, rám minden igaz amit a nagykönyvbe írnak.

Sokan szeretnek és sokan nem. De én szeretem, hogy ikrek vagyok.

A skorpió szerintem sokkal rosszabb jegy.

2009. nov. 13. 02:43

Szerintem elég kettős egyéniség az iker. Én az vagyok és családom van két gyerek férj minden ami kell és mégis sokszor megbolondulok előjön a másik felem:) olyankor mennem kell bulizni kikapcsolódni természetesen egydül. Utána lehiggadok és nyugi van egy darabig,hálisten férjem megérti és nem gátol meg benne. Ráadásul nemelég hogy iker jegyű vagyok még van egy ikertesvérem is:)

Igen a flörtölés az igazságérzet a segíteniakarás mind mind igaz rám is.

Hát okos annyira nem vagyok dehát minden nem lehet igaz??

19. Edusch (válaszként erre: 17. - C82ca0b957)
2009. okt. 11. 20:28
hm... most néztem meg a kiírt témáidat. Juj, te szegényke, nem lehet vmi klassz életed..sajnállak.:(
18. Edusch (válaszként erre: 17. - C82ca0b957)
2009. okt. 11. 20:17

Szerintem meg nem. Azért mondom, mert így gondolom.:))Gondolok, amit szeretnék és hiszek, amiben akarok.:))miért gondolod, hogy ebben korlátozhatnál??

Lehet ez akár játék is, amiben örömöt lelnek az emberek.Lehet akár komolyan is venni, mert vkinek ez okoz örömet. Hagyd meg az indivídumot.

"Ezzel a típussal kapcsolatban" én is ikrek vagyok, ha nem tűnt volna fel.

Különben meg mit is keresel itt, ha ezt hülyeségnek tartod?? Kapcsolj másik csatornára, ha nem tetszik.Biztos van olyan téma, ami neked jó érzést okoz.

Csumi :))

17. c82ca0b957 (válaszként erre: 14. - Edusch)
2009. okt. 11. 19:30
Miért ostobázol le olyan embert, embereket akiket nem is ismersz? Lehet hogy rosszak a tapasztalataik ezzel a típussal kapcsolatban, Ugyanazt teszed a leostobázással, mint ők, amikor azt mondják, hogy az ikrek kiállhatatlanok. Egyébként az asztrológia nem nevezhető tudománynak! Nem tud kézzel fogható magyarázatot adni semmilyen emberi viselkedésre. Szerintem!
2009. okt. 11. 08:57
Sziasztok! En is ikrek vagyok, s nagyon szeretem. Ami nalam az elottem felsoroltak kozul legjellemzobb: okos :P, hatalmas empatia es igazsagerzet a maximumon. Az meg "extra", hogy neha magam sem tudom ket tok ellentetes dolog/magatartasforma kozul, mit akarok: ilyenkor a ket oldalam utkozik szerintem. Szegeny parom neha nagy bajban van :DDDDD!
15. Tida
2009. okt. 10. 22:35
A barátom és Én is ikrek vagyunk. Gondolhatjátok, az Ő jó és rossz oldala, illetve az Én két oldalom. Ha a két jó oldalunk találkozik, ott minden maga a gyönyör, a legszebb napok. Viszont, ha rossz oldalaink ütköznek, ott mintha bomba robbanna, de mindig megoldjuk, magunk közt. Régóta együtt vagyunk, csak messze egymástól. Sokáig azt gondoltuk, hogy a kapcsolatunknak az tesz jót, hogy nem találkozunk mindennap. Viszont nyáron két hétig együtt voltunk, és az apróbb hisztiken kívül semmi baj nem volt.
14. Edusch
2009. okt. 10. 19:44

AKi kiállhatatlannak tart és nincs jó véleménynel rólunk, ikrekről, az egyszerűen csak nem ér fel odáig, hogy Lásson minket, ne csak nézzen. Túl ostoba, hogy értsen. Gyorsan pörög az agyunk, éles, mint a borotva, sajnos néha a nyelvünk is.:))És a vagy 100 vagy 0 elvén élünk, köztes variáció nincs, vagy csak nagyon nehezen.:DD

Korlátok lehetőleg ne nagyon legyenek.:) Igazságérzet a maximumon.

A rossz és bármiféle alantas szándék a lehető legmesszebb tőlünk.

A kudarc lehangol, nem ösztönöz további teljesítményre.

A másik nemnél valóban sikeresek vagyunk, a beleérző képességünknek köszönhetően, tudjuk és érezzük, hogy mi kell a másiknak, akit meg akarunk hódítani, szinte nincs lehetetlen ilyen téren.:))

13. Edusch (válaszként erre: 10. - Baba1977)
2009. okt. 10. 19:34
Ez majd a korral csillapodik :))
12. baba1977 (válaszként erre: 9. - 0f8333367d)
2009. okt. 10. 19:26
aha ez igaz is:Dimádok flörtölni:D
11. winny
2009. okt. 10. 19:25

A nagy fiam és én is ikrek jegyűek vagyunk.

Bizony nagyon eltérünk a többiektől.

Nem baj!Mi szeretjük ezt az állapotot.

10. baba1977 (válaszként erre: 5. - E945905be5)
2009. okt. 10. 19:25

hihi detto engem sem:D

nekem viszont elég nagy a szám,ami a szivemen aza számon:D

2009. okt. 10. 19:25

Jólelkű,jó ember!Az a típus ,aki mindenkinek mindenhol segít,de ő maga nehezen kér segítséget.

Jó humorú,szeret flörtölni,de tovább nem megy!

Kicsit a föld fölött pár centivel jár,nehéz vele megértetni a valós helyzeteket!Mintha nem akarna dolgokról tudni,inkább kicsit befogom a fülem,szemem és akkor nincs is probléma!

Vannak kitűzött álmai,igyekszik megvalósítani őket!

Családtagom iker,én vízöntő.

2009. okt. 10. 19:24
sokan ezt mondjak
7. Tida
2009. okt. 10. 19:22
Valaki szerint a legkiállhatatlanabb jegy, egyesek szerint a legizgalmasabb. Kinek így, kinek úgy.
2009. okt. 10. 19:18
az én fiam ikrek.imádom.
5. e945905be5 (válaszként erre: 4. - Jucka1984)
2009. okt. 10. 19:17
az jo a parom ram azt mondja nem lehet ki ismerni , sose tudja ki szamitani mire hogy reagalok :))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook