Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Évek óta antidepresszánsokat szedek, de most babát szeretnék, mennyi idő kell hogy kiürüljön a szervezetemből? fórum

Évek óta antidepresszánsokat szedek, de most babát szeretnék, mennyi idő kell hogy kiürüljön a szervezetemből? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 13. 07:56
Jelentem . Sikerült! Leszoktam a a gyógyszerekről, iszonyat kemény volt. Rengeteg akarat kell, hozzá és támogatás.
2009. okt. 10. 12:08
Én régen szedtem nagyon sok gyógyszert, sokfélét. Aztán rájöttem, hogy a gyógyszerek sose fognak meggyógyítani, a pszichiáterek sem, mert azoknak minden gondra újabb gyógyszer felírása a megoldás. Magamtól szépen lassan elkezdtem csökkenteni az adagot. Kábé 3 hónap alatt tettem le teljesen a gyógyszert. Közben életmódot váltottam: egészségesebb kaják, mozgás, hobbi keresés, sok-sok beszélgetés a szeretteimmel. Azóta minden rendben van. Hogy mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből, arról viszont nincs tudomásom. De talán a szokásos három hónap, amit fogamzásgátló után is ajánlanak? És szedj vitamint, nekem az is sokat segít, terhesség előtt/alatt amúgy is kellene szedni.
2009. okt. 10. 10:54
az én sógornőm is egy idegösszeroppanás után sok gyógyszert szedett igaz már 3 éve volt,de az orvos is azt mondta neki hogy mivel olyan összetétele volt a gyógyszereknek,ne tervezzen egyenlőre babát.most már csak 1 gyógyszert szed,de ő is azt mondta,hogy leteszi orvosi engedéllyel azután egy méregtelenítés és jöhetne a baba,csak mostmár nincs kitől ugyanis elváltak 2,5éve.én is méregtelenítettem mielőtt terhes lettem igaz én csak a fogamzásgátló után.én aloét iszom már 3 éve,nekünk ez vált be.2,5 évig tudtam szoptatni a picit,most 1 hete szokott le a szopizásról.Én e.ü-t végeztem,bizony nagyon sok a gyógyszerek mellékhatása,de lehet hogy ezt akkor nem veszik észre csak már évek múlva a gyerek fejlődésében.látod itt az influenza védőoltás,hát én nem adatom be a gyereknek meg magunknak sem.ha valami érdekel privátban szívesen beszélgethetünk
3. eleveneszter (válaszként erre: 2. - E80d733f80)
2009. okt. 10. 10:36
Érdekelne a téma. Milyen módon gondolod a méregtelenítést? Teákkal? Egyébként lehet gond, ha még az előtt lesz terhes valaki, mielőtt teljesen kitisztulna?
2009. okt. 10. 10:32
minimum 3 hónap biztosan erős méregtelenítéssel.
2009. okt. 10. 10:03
Évek óta antidepresszánsokat szedek, de most babát szeretnék, mennyi idő kell hogy kiürüljön a szervezetemből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook