Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvőmre rendezvényszervezőt szeretnék felfogadni fórum

Esküvőmre rendezvényszervezőt szeretnék felfogadni (beszélgetős fórum)


16. cana
2007. okt. 23. 16:04

Sziasztok!

Én még elég új vagyok itt,de jó ez a fórum!

Mi is most szervezkedünk a jövő évi eskinkre,már taliztunk is egy szervezőt!Már többel beszéltünk mi is,de minden helyen úgy kezdték:"A mi költségeink..."Tehát nem úgy ,hogy mi jó nekünk!

Sokat kutakodtunk,mire az egyik helyen találtunk egy irodát,akik nem ezzel kezdtek!Nagyon korrektul elmentünk együtt éttermet keresni,ott a szervező mindjárt alkudott is egy csomót,mert minket lehet,hogy bepaliztak volna kicsit!

Na szo-szó,úgyérzem elég jól választottunk,mert megkötöttük a szerződést velük,ők beérik a jutalékkal,meg azzal,hogy a dekort náluk béreljük,azt is nagyon olcsón adták,mert 300ft.-ért adják a székszoknyákat is!Ettől ocsóbbat nem találtam sehol,már érdeklődtem pár helyen,de ...!Gondban voltunk a ceremóniamesterrel is,de megoldották!Hiszen ezért fordultunk hozzájuk!Ha kell valakinek az elérhetőség,akkor priviben megadom!

Jó készülődést kivánok mindenkinek!

2007. okt. 11. 16:27

Az én barátnőm is rendezvény szervező.

Ha kell megadom a számát.

14. évi75 (válaszként erre: 12. - M.ildiko1)
2007. szept. 8. 00:41
szia! az egyik barátnöm rendezvényszervezö, ha gondolod megadom az elérhetösésgét!
2007. júl. 12. 16:11
Anyám! Örülök, hogy magunknak meg tudtuk szervezni, anyagilag így is rengeteg volt....
2007. márc. 17. 16:15

Voltunk az egyik rendezvényszervezőnél, jövő héten kóstoljuk meg az ételeiket, és elmegyünk a helyszinekre.

Galambokról valakinek valami sztorija? Gondolkozom rajta, de félek a madárpiszoktól.

11. gpetra (válaszként erre: 4. - M.ildiko1)
2007. márc. 10. 11:56
Szerintem még semmivel nem vagytok elkésve. Semmi akadálya nincs annak, hogy idén tartsátok. Legfeljebb nem nyár elején, hanem a végén, esetleg szeptemberben.
10. 6a1456582a (válaszként erre: 9. - M.ildiko1)
2007. márc. 10. 11:43
Húúú akkor majd számolj be részletesen! Szívesen megmutatom a mi ajánlatunkat, hátha merítesz 5leteket...én már annyi rendezvényszervezővel taliztam, hogy televagyok elképzelésekkel, ötletekkel és sajna tisztában vagyok az árakkal is:o)
9. m.ildiko1 (válaszként erre: 8. - 6a1456582a)
2007. márc. 10. 11:32
Hétfőn találkozunk azzal a rendezvényszervezővel, akit irtál. Köszönöm:-)
8. 6a1456582a (válaszként erre: 1. - M.ildiko1)
2007. márc. 7. 18:17

Szió!


A párommal szinte már az összes létező rendezvényszervező céggel "randiztunk" és kértünk ajánlatott az augusztusi esküvőnkre. Ha van kérdésed, szívesen segítek!


Szaffi

7. m.ildiko1 (válaszként erre: 6. - Magdala)
2007. márc. 6. 20:23

Igazad van, utánanézek. Ezt a kis mappácskát mindenesetre tuti megveszem.

De azért várom a tapasztalatokat, hátha valaki tud jó rendezvényszervezőt.

2007. márc. 6. 19:18

Egy barátnőm tavaly ment férjhez akit akkor elkisértem egy rend.szervezőhőz az előkészületek és a "ceremónia" megbizására.

Szimpatikus, dumás, rábeszélős kis hölgy volt;

egy nagyon aranyos kis mappával a hóna alatt jött-ment intézkedett az elejétől a végéig.

Hát a végén a ceruzája keményen karcolta a plusz költségeket, az olyan költségek elintézésére amit az ifjúpár vagy a szülők simán elintézhettek volna minden fáradtság nélkül.

Pár hónapja viszont a Sparban láttam azt a könyvecskét; azt a mappa szerüséget ami mindig a csajszi hónap alatt lógott.

3.999,- Ft, és benne van a mit mikor és hogyan kezdjünk el intézni, a mit szerezzünk be és hol, a legújjabb trendek, naptár, kronológiai emlékeztető ...

Szerintem érdemes lenne esetleg először ezt átlapoznod hátha kedvet kapnál a saját esküvőd megszervezéséhez; mégis csak a Te napod, a Te izlésed és szájaize szerint megszervezni.

5. m.ildiko1 (válaszként erre: 3. - Virág3)
2007. márc. 6. 16:42
Aranyos vagy! Remélem csodálatos esküvőket fogsz szervezni! :-)
4. m.ildiko1 (válaszként erre: 2. - Gpetra)
2007. márc. 6. 16:41
Amióta együtt vagyunk minden évben azt mondjuk, hogy jövőre lesz. Már elege van a családnak ebből, de mivel nem kezdtem el időben szervezni idén sem, attól félek, hogy csak jövőre lehet megszervezni. Hacsak nincs valami befolyásos rendezvényszervező, aki el tudná intézni még idén...
3. Virág3 (válaszként erre: 1. - M.ildiko1)
2007. márc. 6. 16:25
Bárcsak segíthetnék neked!De még nem tudok!Mert hogy rendezvényszervező leszek egyszer,remélhetőleg 2.5 év múlva!:)
2007. márc. 6. 16:21
Nekem idén lesz az esküvőm, sokat gondolkodtam azon, hogy esküvőszervezőhöz forduljak segítségért, de végül együtt úgy döntöttünk, hogy megoldjuk mi magunk. Tényleg nagy macera, de megoldható egy kis segítséggel. Mikorra tervezitek?
2007. márc. 6. 15:42
Nagyon macera az esküvő megszervezése. Mi 8 éve élünk együtt Szerelmemmel, minden évben tervezzük az esküvőt, de nem tudunk kiigazodni a nagy kavalkádban, a sok helyszinben, a rengeteg esküvői ruhakészitőben, egyszóval segitség kellene, csak annyian reklámozzák magukat, hogy még azok között sem tudok kiigazodni. Ti vettetek már igénybe ilyen szolgáltatást? És ha igen, ki mennyire volt megelégedve?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook