Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Társalkodó nyelvvizsgát tett le valaki közületek? Tapasztalatok, tanulságok? Köszi fórum

Társalkodó nyelvvizsgát tett le valaki közületek? Tapasztalatok, tanulságok? Köszi (beszélgetős fórum)


6. Berillke (válaszként erre: 5. - Veronika27)
2009. okt. 10. 14:46

ez mondjuk igazságtalan

mármint, hogy te a másik képességeitől függsz, és ezért bukik meg az ember...

akkor már inkább egy tanárral beszélnék

5. Veronika27 (válaszként erre: 4. - Berillke)
2009. okt. 10. 13:23
Nálunk is ez volt a baj. Ugye társalgásnak kellene lennie, nem csak makogásnak... Másodjára profi partnert kaptam, át is mentünk mindketten.
4. Berillke (válaszként erre: 2. - 1eb84e4bad)
2009. okt. 10. 10:34

Nem én, a párom van most ott éppen :-))))

Szóbeli részéről nem olvastunk tapasztalatokat, írásbeli nagyjából tiszta volt.

Mondjuk az elég szemétség, ha az illető tud és akar is beszélni, de a partnere gáz, és ő szívja meg?! Miért? Azt azért csak látják, hogy ő próbált vele beszélni, de nem megy...

3. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Berillke)
2009. okt. 10. 07:42

Szia! Nekem is ilyen volt.

Nagyon sok múlik a partneren!!! Nekem az első a partnerem miatt nem jött össze, aki alig tudott makogni valamit:(

Nekem az írásbeli nem volt nehéz, a szóbeli már inkább.

2009. okt. 9. 21:19

szia, egy tanítványom holnap megy másdszor.

a listening állítólag nehéz volt, illetve a szövegértés is valami hibrid autóról szólt. Ő ezt tartotta nehéznek, amúyg a szóbelin állítólag rendesek voltak.

Csak nem holna mész?

2009. okt. 9. 19:38
Minden érdekel ezzel a nyelvvizsga típussal kapcsolatban. Szóbeli és írásbeli részére is kiváncsi vagyok. Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook