Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem kívánom a sexet? fórum

Miért nem kívánom a sexet? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 20. 23:57

A második csakra elzáródott.(sexcsakra)

Különböző lelki okok miatt.


Ez eléggé általános.

Valahogy kézbe vesszük a dolgot.


Üdv.

2012. aug. 4. 23:53

Zigi, Minocska!


Köszönöm! Sokat segítettetek, megerősítettetek.

A női tanácsok jobban jönnek, mint hogy a saját fajtám konok feje után menjek a falnak.. :)


-Türelemmel vagyok, igyekszem.

Hál istennek, néha rám is kerül a sor, de jobban élvezem a dolgot, a a másik oldal kiélvezi magát-

-Naná, hogy nem zaklatom sexuálisan, ( csak kicsit kellőképpen, amennyire örömére lehetne,ha lenne)de úgy tűnik, hogy nagyon nem rajtam múlik.


-Mint ereje teljében levő kezdő apuka, 44! évesen is látom, hogy energetikailag teljesen kimerítő a kisgyerek, akárki szoptat bárkit is. :)


Elfogadom , hogy a női energiák most a fiammal vannak lekötve.

Mondtam is már a Levinek, hogy becsülje meg, és csapjon rá a cicikre MOST!!!, mert később ilyen élményekért hegyeket kell majd megmozgatnia! :D

-Továbbá hogy: "néha cserélnék veled" - csak nem férek hozzá..:-) - le van kötve a kapacitás :)

ÜDV: A

2012. aug. 4. 09:43
Mindazok mellet amit Minocska leírt még + szülés után esetleg elégedetéen magával,nincs önbizalma,nem utolsó sorban egy gyerek elég sok energiát igényel,agyban is mindig Vele van....én is csak azt tudom mondani,hogy türelem és sok,sok dicséret,puszi,ölelés.... az önbizalom erősítésére egész nap,amikor csak teheted, nem csak szex előtt!!!
50. Minocska (válaszként erre: 49. - Anstream)
2012. aug. 3. 21:26
Szia! Ez lelki eredetű problémának tűnik. Óriási sokk lehetett számára 2 gyermek elvesztése. Természetesen neked is, de egy anyát, aki érzi a gyermekét, míg magában hordja, borzalmas fájdalmat okoz. A depresszió egyik tünete a szexuális étvágytalanság. Nála is lehetett ez az ok. Most pedig szoptat, és ilyenkor csökken a szexuális étvágy. Ezenkívül én még nem nagyon találkoztam olyan anyukával, aki ne lett volna fáradt, míg szoptatott. Az sem fokozza a vágyat. Mindenképpen türelemre intenélek. Vannak olyan vitaminok, amit szoptatáskor is lehet szedni, csak meg kell kérdezni egy orvost. Még egy kis türelem és gyengédség. És érezze az asszony, hogy szereted, az a legjobb afrodiziákum. :)
2012. aug. 3. 20:57

Sziasztok!


-Én vagyok a férj. (ffi :) )

Elnézést, hogy női fórumban kotorászok, de hol keressek segítséget?


-Túl vagyunk 3 szülésen 3 év alatt, ebből az utóbbi sikerült. -Ugye értitek.

Lett végre egy csodálatos fiunk, hála a páromnak.

Ez elmosta az összes lelki traumáját, amitől már más úton is megszabadult.


-Az első terhesség óta ... valami megváltozott.

-Hogy is mondjam: a férfiasságomat nem élhetem meg. Egyszerűn nem kívánja a nejem a sexet.

Előtte bezzeg... kiéltük magunkat ebben a dologban, és összhangban voltunk.


-Iszonyat türelmes vagyok, de már mindent kivártam, eltelt több mint 3 év, és semmi.

Kezdek frusztrált lenni.

-Néha a kedvemért van valamicske, de Ő nem éli meg azt, amit előtte. Pedig nagyon élveztük.


Sem előtte, sem most nem szed semmi fogamzásgátlót.


-Most meg a szoptatás miatt nem mer semmi segédanyagot bevenni.


A cink hiányról olvastam itt.

Valami ilyesmi lehet...?

Vagy hormonzavar?


Valaki segítsen.

Egy jó tipp jó lenne.

2010. jan. 16. 13:40
A kérdőjel lemaradt ????
2010. jan. 16. 13:39

Miért akarja kívánni valaki a szexet, ha nem kívánja.


Én például nem kívánom a paradicsomlevest, de nem szeretném megkívánni, mert nem kívánom.

2010. jan. 14. 14:16

Sziasztok!

Én ismerős természetgyógyász tanácsára, hogy orvosoljam az ilyen jellegű problémát cinket kezdtem el szedni, nekem bevállt. Persze azóta is előfordul, hogy fáradt vagyok nincs kedvem hozzá, de a párom nagyon megértő. :) De az is előfordul, hogy nincs kedvem hozzá, de mégis elkezdünk csókolózni, simogatni egymást... és hát ahogy mondani szokták: evés közben jön meg az étvágy! ;)

2009. okt. 12. 09:38

A fogamzásgátlás mellékhatásai

Kísérleti úton bebizonyították, hogy a fogamzásgátló tabletták nem csak a fogamzást, de a nemi vágyat is "kikapcsolják" - de legalábbis csökkentik. A gyógyszergyárak még nem léptek az ügy érdekében, pedig a helyzet ennél is súlyosabb: a "bogyó" nem csak a vágyra hat negatívan, de rontja a szaglást, az orgazmusra való képességet, és fájdalmassá teheti a közösülést.


Eme mellékhatás sajnos akkor sem múlik el, ha felhagyunk a gyógyszer szedésével. Irwin Goldstein és Claudia Panzer a bostoni egyetemen szexuális problémákkal küzdő nők vizsgálatával bizonyították, hogy a szer hatására a vérben annak fehérjének a szintje, mely a tesztoszteron kivonásáért felelős, a normál szintnek hétszerese.


A tesztoszteron a hiedelmekkel ellentétben nem kizárólagosan férfihormon: mindkét oldalon ez szabályozza a nemi vágyat, és a kielégülést. Az antibébi tabletták ezt a hormonszintet csökkentik, és - mint a kísérletből kiderült - a hormonkivonó fehérjék szintjét viszont növelik, így duplán okozva kárt az érintett hölgyeknek. A vizsgálat kiterjedt a leszokásra is, és azt tapasztalták, hogy a pirulát már nem szedő nők az abbahagyás után négy hónappal még mindig küzdenek ezekkel a problémákkal. Nem is csoda, hiszen az ominózus fehérje szintje még mindig a normális szint kétszerese volt, és a vizsgálatot folytató tudósok nem zárják ki annak lehetőségét, hogy e szint soha többet nem tér vissza a normálisra.


Dr. Helen Fisher, a Rutgers Egyetem antropológusa azt mondta, hogy ezek a szexuális problémák nem csak a nemi életre, de a megfelelő párválasztásra is kihathatnak. Úgy tartja ugyanis, hogy a női orgazmus evolúciós magyarázata az, hogy a szebbik nem ezáltal tudja kiválasztani azt a hímpéldányt, amelyik majd megfelelően gondoskodik róla a későbbiekben.


Újabb problémát jelent a szernek a szaglásra gyakorolt negatív hatása, mivel a nők köztudottan szaguk alapján választják ki párjukat. Az illatanyag alapján kapjuk a legtöbb információt arról, hogy leendő partnerünk megfelelő lesz-e számunkra a későbbiekben, mind szexuális, mind lelki téren. Talán arra a régi kísérletre is emlékszik még az olvasó, amikor izzadt férfipólókat szagoltattak különböző menstruációs ciklusban lévő nőkkel, és ők rendre kiválasztották közülük az amúgy is legjóképűbb fiúkat. Nos, a szaglás romlásával ettől a különleges képességtől is elveszünk.


Kutatások bizonyítják továbbá azt is, hogy a nők eltérő immunrendszerű embert választanak gyermekeik apjának, ugyanis a születendő ifjú akkor lesz a legegészségesebb, ha két különböző immunrendszer kombinációja fejlődik ki benne. És ha hiszik, ha nem - ezt is az orrunkkal találjuk ki. Kisebbfajta jó hír viszont a sok rossz között, hogy a tabletta szedésének abbahagyásával legalább szaglásunkat visszanyerjük - csak aztán nehogy rájöjjünk, hogy kellemetlen illatú pasihoz mentünk hozzá...


Magyarországon ma a legelterjedtebb fogamzásgátlási módszer a tabletta, és a második helyen van az óvszer. Sok nő foglalkozik az újonnan megjelent hüvelygyűrű gondolatával is, ami nagyobb szabadságot nyújt, ugyanis havonta csak egyszer kell odafigyelni rá. Állítólag hormontartalma is alacsonyabb, mert közvetlenül a hüvelyben szívódik fel. Ez lenne a világ legjobb megoldása? Ha tudja a választ, ossza meg velünk!

2009. okt. 11. 09:26
Nekem is vannak ilyen gondjaim, a szülés óta meg alig kívánom. Az előtt sem voltam virtuóz, na de most!? Fog. gátlót sosem szedtem.
2009. okt. 9. 19:49
"Segíteni" én is szoktam,de nem duzzogva fogadja el :) azt is szokta mondani a barátom,hogy csak had szeretgessen,nem is kell sex....de Nekem néha ahhoz sincs kedvem....
2009. okt. 9. 19:48
Mégiscsak ittvagyok :) bluerose89! Azt,hogy valószínűleg a bogyótól nincs kedvem....de majd ez kiderül,mert még 1 hónapnyi van,és vége....
41. 9f8e6b2378 (válaszként erre: 1. - Sacarnes)
2009. okt. 9. 19:47
Szia.Ugyan ezzel küzdök már pár hónapja,kaptál vmi használható tanácsot?
40. a9e1c02a7b (válaszként erre: 38. - 656f03db60)
2009. okt. 9. 19:43
Az biztos, hogy rosszul tud esni nekik. Én olyankor felajánlom, hogy segítek... Persze, az nem az igazi, de jobb, mint a semmi. Nagy duzzogva elfogadja. :DDD
2009. okt. 9. 19:42

Lindynette* bocs

:)

38. 656f03db60 (válaszként erre: 35. - A9e1c02a7b)
2009. okt. 9. 19:40

Igazad van, csak nem könnyű, mert nem csak a párkapcsolaton belül voltak mostanság problémák. Ezeket meg is beszéljük, bízom benne, de az a rossz tulajdonságom van, hogy semmit sem felejtek, ami egyszer nagyon fájt. Most azt hiszem nincs konfliktus köztünk, de nehéz időszakom is van, így előfordul, hogy rajta töltök ki dolgokat. Persze finoman azért. Itt arra gondolok, hogy ami meg bennünket érint kibuggyan a lelkemből...a baj az, hogy ami meg a kapcsolatunkon kívül esik, azon nem sokat változtathatok. Csak tűrök és tűrök.


Mostanság elég gyakran kellett visszautasítanom, akkor is, ha kívántam. Igenis egy pasit ez rosszul érint, pedig annyira igyekszem megadni neki azt, ami jó. Viszont azt érzem, hogy támogat.


A Lyndinette-t én mától szedem. Ha még ennél is lejjebb viszi a libidómat...

2009. okt. 9. 19:38
Köszönöm a válaszokat,megyek,mert hazaért....megszeretgetem egy kicsit.... :) de a sexhez akkor sincs most kedvem.... :S:S:S
2009. okt. 9. 19:35
A fáradtság nagy úr.
35. a9e1c02a7b (válaszként erre: 31. - 656f03db60)
2009. okt. 9. 19:34
Lehet, hogy hülyén hangzik, én el szoktam néha képzelni, hogy milyenek voltunk, amikor megismerkedtünk, és pl. akkor történt volna "az" a dolog. Vagy hogy máshol vagyunk. Nem akarok leírni ennyire intim dolgot, hogy miket képzelek el, de agyban kell ráhangolódni, az biztos.
34. Sacarnes (válaszként erre: 32. - A9e1c02a7b)
2009. okt. 9. 19:33
Fáradt az vagyok,és híztam is vagy 6 kilót mióta kijöttem németbe... ideges nem vagyok,csak türelmetlen... lehet hogy még át kell szoknom :)
33. 656f03db60 (válaszként erre: 31. - 656f03db60)
2009. okt. 9. 19:32
A másik meg, hogy hihetetlenül fáradékony vagyok. Ez talán abból következik, hogy úgy élem az életemet, hogy alig alszom pár órát. 4-5-6 szokott lenni, változó. Nagy ritkán 7 órát sikerül. Én se hajnalban, se este, éjszaka nem szeretem. Inkább délután játszanék Vele. :)
32. a9e1c02a7b (válaszként erre: 30. - Sacarnes)
2009. okt. 9. 19:30
Annak azért más jelei is lennének: fáradtság, idegesség, hajhullás, ingerlékenység, étvágytalanság, de mégis hízás...
2009. okt. 9. 19:29

Ezen én is gondolkodtam, de arra jutottam, nem teszem fel nyilvános kérdésként. Ahogy olvastam, nálatok is az van, hogy szereti a társát, de még sem kívánja. Én is így vagyok. Általában olyankor jön rám a dolog, amikor olyan helyen vagyunk, hogy nem lehet...de nem az extrém része, az izgalmak hiányoznak. Egyszerűen nem vagyok elég kívánós. :(


Nem szeretném, hogy azt higgye miatta van. Ő mindent jól csinál, és több szempontból is sikeres szokott lenni a dolog. Mind orgazmus szempontjából, és az egész aktus alatti közérzetemmel. Viszont körülbelül 17-e óta az esemény közben eszembe jutnak dolgok. Például, ha egy nő miatt voltak gondok, némi féltékenység, stb...akkor ő jut az eszembe, és nem tudom élvezni a szexet. Most tanácstalan vagyok, de megpróbálom magam rendbe szedni lelkileg. Szinte biztos, hogy ezzel van a gond. Mondtam neki is, hogy hiányzik egy-két dolog. Talán a tüzesebb, vadabb helyett a nyugodtabb, kellemesebb jönne be. Hogy bókoljon közben, simogassa az arcomat. Sajnos ritkán tudunk együtt lenni, és 'nem tudja visszafogni magát', amit meg is értek. De valami akkor sem oké. Egyébként a problémákat már kismilliószor átbeszéltük, de mégsem múlik el. Miért? :(

30. Sacarnes (válaszként erre: 27. - A0c1361e44)
2009. okt. 9. 19:28
Azért remélem,hogy nem ilyen eredetű a probléma forrása.... majd kiderül :)
29. a0c1361e44 (válaszként erre: 28. - A9e1c02a7b)
2009. okt. 9. 19:27
Igen.
28. a9e1c02a7b (válaszként erre: 27. - A0c1361e44)
2009. okt. 9. 19:27
Az is hormonprobléma végül is.
2009. okt. 9. 19:24
Nekem akkor volt ilyen gondom, amikor a pajzsmirigyem alulműködött.
2009. okt. 9. 19:23
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Azért "megnyugtató",hogy nem vagyok vele egyedül...
25. a9e1c02a7b (válaszként erre: 23. - Sacarnes)
2009. okt. 9. 19:22
Én is azt szedtem.
24. Sacarnes (válaszként erre: 22. - A0c1361e44)
2009. okt. 9. 19:19
azért reméljük,előbb visszajön a kedvem :):):)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook