Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Hotel Mendan Zalakarosról, ki milyen véleménnyel van? fórum

A Hotel Mendan Zalakarosról, ki milyen véleménnyel van? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 29. 08:35
és mendan apartmanház? valakinek ismerős?
2012. febr. 11. 11:14
Eddig egyszer votlunk ott,az akkor 7 hónapos kisfiam is velünk volt,kaptunk neki ágyat,takarót,párnát,mikrót,kádat,bárr nekünk nem kelett,mert 4 hónapos kora óta nem fér el a kiskádakban:-) de hihetetelnül kedves és segítőkész az egész csapat,a szobalányoktól kezdve a londinerig a recebciósok,a pincérek,a szakácsok,mondjuk a sous shef-et személyesen is ismerjük..de ez csak akkor derült ki mikor lementünk vacsorázni..minden este élő zene,,nagyon hangulatos,a Wellnes...imádom...CSak ajánlani tudom mindenkinek:-)
2011. jan. 31. 20:00
Én már kétszer voltam Zalakarosan, több, nagyon jó szálloda van. Ha minden sikerül, nemsokára ismét elmehetünk oda.
2010. nov. 29. 09:31

Sziasztok


A mendan valóban egy nagyon jó szálloda tágas szobákkal, bőséges ételválasztékkal, 3 medencével. A személyzet is kedves, normális.

Gyerekes pároknak is tudom ajánlani.

2009. okt. 10. 18:35
Mi is szoktunk Zalakarosra menni nyaralni..csak mi a Napfeny Hotelben szoktunk megszallni.A benzinkut mellett van.ismeritek?udv
8. d4464aaf8a (válaszként erre: 7. - D4464aaf8a)
2009. okt. 9. 19:35
Én állásinterjún jártam ott, csak nem nyertem felvételt...
7. d4464aaf8a (válaszként erre: 3. - Zelmalány)
2009. okt. 9. 19:34
Ha VAlaki busszal meg, pont ott, ahol megáll a busz...
2009. okt. 9. 15:45
Szia.AMen Dan nagyon jo valasztas.Minden luxus egyhelyen 7 napot toltoottunk ott acsaladommal.Istenien ereztuk magunkat.Kiszolgalas etterem kituno, nagyon figyelmes mindenki.Igen tudtok setalni gyonyoru park van a elotte bent van a varosban.Eletunk egyik legjobb nyaralasa volt.Az ara kicsit borsos ,de mindenkepp megeri.Jo pihenest nektek.
2009. okt. 9. 14:10

Szia!


Mi tavaly voltunk a MenDanban. Akkor egy éves volt a kislányom. A véleményem: Azért nem mentünk idén nyaralni, mert semmi ajánlat nem überelte. Ezt most komolyan írom. A férjem már ott tartott, hogy ugyanoda befizet minket, de mivel egriek vagyunk és akkor már terhes voltam a másodikkal, nem akartam bevállalni ekkora utat. Nekem életem nagy élménye volt. Voltam már 5 csillagos szállodában is. De a MenDan.......nos azzal nem ér fel semmi. A kiszolgálás fantasztikus, Bármi kínunk volt 5 perc alatt megoldották. Vagy lehet, hogy még annyi sem kellett. Nálunk a férjem ennyire igényes. Ő több luxus szállodában is megszállt, de erre még ő is azt mondta, hogy talán ez volt a legjobb. Igaz 5 nap került 160e Ft-ba, de megérte. Rentgeteg szállodában nem adnak lakosztályt, ha egy gyereked van. Itt nem problémáztak rajta. Ja vagy felárat kell fizetned, hogy két szobát elfoglalsz és egy gyereked van. Többek között ezzel is felidegesítettem magam a mostani tervezett nyaralás szervezésekor.

Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok, ha tudok!!!:)

2009. okt. 9. 13:51

Most nézem itt laksz a szomszédban:)

Mi meg Tatán

3. Zelmalány (válaszként erre: 2. - Eperke79)
2009. okt. 9. 13:50

:)

Hol fekszik a szálloda a városban, vagy messzebb?

Este ha ki akarunk menni sétálni azt lehet?

2009. okt. 9. 13:28

hát nagyon szerencsés vagy,hogy oda mehetsz

mi csak az apartman házában voltunk

de jó volt az is

2009. okt. 9. 13:24
Kismamaként szeretnék ott pár napot eltölteni, ajánljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook