Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudni a (mikro)cisztákról? fórum

Mit tudni a (mikro)cisztákról? (tudásbázis kérdés)


2007. nov. 23. 21:28
Mikrociszta nincs. Microméter átmérőjű cysta nem létezik, mivel az már sejt-nagyságrend. 10 mm-esnél kisebb átmérőjű cystákat szoktak helytelenül mikrocisztának nevezni. Ezek UH-val felismerhetőek, de tapintással nem, ez a magyarázata, hogy az utóbbi 10 évben ez lett a sláger.
2007. máj. 19. 21:23

Nekem az arcüregemben van ciszta,és ha ráérek elmegyek operáltatni.Ez egy kis hólyag és a gennyes váladékon kívül,bármi lehet még benne.

Barátnőmnek a méhében volt,és neki szőrők,és csontféle is volt benne.

2007. máj. 19. 14:59
Én nem is tudtam,hogy van cisztám,aztán egyszer csak kipukkant és lett egy jó kis hashártyagyulladásom meg egy műtétem,de addig 27 órát szenvedtem.Az orvos azt mondta,ilyen ritkán fordul elő,hogy kipukkan és gyulladást okoz.
6. mandala77 (válaszként erre: 5. - 5ab2bc2fa0)
2007. máj. 10. 22:25
Na ez jó hír! Mi hamarosan szeretnénk kisbabát!:)
2007. máj. 10. 16:37
nekem a dokim diagnosztizálta, de azt mondtha hogy semmi gáz, de érdemes figyelemmel kisérni és azt is mondta, hogy a terhesség után lehet teljesen eltünnek
2007. márc. 6. 11:15
Én a Pocakosok fórumon olvastam erről a témáról, ott többeknek volt hasonló problémájuk. Szerintem keress vissza, hátha találsz választ a kérdésedre. Egyébként ott az egyik lánynak azt ajánlotta a doki, hogy essen teherbe. De gondolom, minden ember más és más.
2007. márc. 6. 10:36
Nekem a petefészkemben vannak mikro ciszták - a doki szerint semmi okom az aggodalomra, már csak azért sem, mert annyira parányiak. Orális fogamzásgátlót írt fel (Diane-35), hogy szedjem egy évig. Három hónapig szedtem, egyrészt, mert mindenféle bajom volt tőle, másrészt, mert most már szeretnénk kisbabát.
2007. márc. 6. 09:07

Nekem 8 éves koromban diagnoztizáltak egy cisztát a jobb felker csontjában. Unokahugimnak a petefészkében nött 12 cm nagyra egy ciszta.

Semmi jót nem mondhatok a cisztákról!

Műtéttel távolítják el, és egy idő után, ha nem nől újabb, akkor el is felejti az ember, hogy volt.

2007. márc. 6. 08:25
Mit tudtok a (mikro) cisztákról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook