Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A lányom több napja szörcsög, az orra nem folyik... fórum

A lányom több napja szörcsög, az orra nem folyik... (tudásbázis kérdés)


11. Stella1 (válaszként erre: 10. - Kathlee)
2009. okt. 12. 09:09
persze,mutasd meg dokinak mindenképp......de éppen egy másik fogzós tudásbázis-kérdésben olvastam,hogy lehet nátha fogzás idején és eldugult orr......érdekesen reagál a szervezetük egy-egy fogacska kibújása előtt!
10. kathlee (válaszként erre: 9. - Stella1)
2009. okt. 12. 08:47

23 hónapos. Éppen a szemfogai jönnek. Ha nem szívnám neki, akkor nem kapna az orrán levegőt. Szerintem holnap délután elviszem a dokihoz. Másnem azt mondja, hogy semmi baja, de legalább megnyugszok!


Egyébként köszi a választ!

2009. okt. 11. 14:58

mennyi idős a kislányod?

az én fiam is pont ugyanezt csinálja és nekem azt mondta a védőnő,hogy fogzás idején előfordulhat,hogy a nyáltöbblet megakad orrüreg és garat között.Az majd szép lassan elmúlik,ha nem folyik az orra,nem náthás,akkor ne szívd és ne sprayzd,azzal csak ártasz.

de ha nem fogzik,akkor nem tudom mitől lehet

8. russodebby (válaszként erre: 7. - Kathlee)
2009. okt. 9. 09:06
Akkor sajna nincs jobb ötletem. Kérdezd meg a védőnőt vagy dokit,hogy ők mit mondanak.
7. kathlee (válaszként erre: 6. - Russodebby)
2009. okt. 9. 09:01
Kap c-vitamint is! Az sem segít. Az a baj, hogy hiába szívom, utána ugyan úgy szörcsög, meg ahelyett, hogy ösztönösen kifelá fúlyná, inkább vissza szívja.
6. russodebby (válaszként erre: 5. - Kathlee)
2009. okt. 9. 08:57
Akkor jó! :-) Próbálj meg neki adni c-vitamint az egy két nap alatt helyre hozza a "náthát". FIacskámnak is azt kellett adnom és nála bevált.
5. kathlee (válaszként erre: 4. - Russodebby)
2009. okt. 9. 08:55
Olyan, mintha semmi baja nem lenne! Biztos, hogy nincs semmi az orrában!
2009. okt. 9. 08:53
Szia! Nyűgös is hozzá,vagy mintha,nem is lenne semmi baja? Nem lehet,hogy feldugott valamit az orrába? Nem akarok rádijeszteni!
3. kathlee (válaszként erre: 2. - Kathlee)
2009. okt. 9. 08:49
Nincs vkinek vmi jó ötlete, hogy tudnánk megindítani a "cuccot"? Alig tudok kiszívni neki vmit. Félek, hogy nagyon lerakódik neki.
2009. okt. 9. 08:48
Próbálom neki szívni, de alig jön valami. Pedig előtte még használjuk a tengervízes orrsprayt is, utána az orrcseppet, de semmi javulás
2009. okt. 9. 08:46
A lányom több napja szörcsög, az orra nem folyik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook