Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 napos diéta jövő okt 14től?Ki tart velem? fórum

13 napos diéta jövő okt 14től?Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 6. 14:48

Fórum - 13 napos diéta jövő okt 14től?Ki tart velem?


Hú, akkor még van idő gondolkodni:)

2009. okt. 15. 08:23

Szia Trixi:)

Nekem viszonylag ment.Egy kis alma csalással:)Kicsit éhes voltam a 2tojásos ebédtől,de rengeteget ittam, és jobb lett!A marhahusi nem a kedvencem, de megcsináltam olivaolajon, citrom facsart levével, kis só, kis bors, és egész finom lett:) Bár egy marhapörit azért jobban el tudtam volna képzelni:))Izgulok, hogy a mai nap menni fog e,de ez szerintem valamivel jobb lesz, hiszen kicsivel jobb az ebéd+beszűkült a poci a tegnapitól:) Hajrá nektek!Én ki fogom bírni:)Szerintem nem olyan vészes!!

2009. okt. 15. 06:44

Sziasztok!

Vegul is ne csak ma kezdem a kúrat, mert tegnap dolgoztam es ott mar megvolt a kajam:-) Hogy ment nektek a tegnapi nap?

2009. okt. 14. 16:04
Nagyszerű, hogy csatlakoztok:) Én is hiphop 1 hónap alatt szedtem fel 5kilót!De ez mától olvadni fog rólam remélem:)
13. b2ef936d08 (válaszként erre: 7. - 8ddb3b09b8)
2009. okt. 13. 23:42

szia,

én is szeretnék csatlakozni,ugyanis hipp-hopp felszaladt rám 6 kiló

2009. okt. 13. 21:37

Szia maryl!

én szívesen csatlakozom holnaptól.Bár szeretem mrhahúst, de mivel a csirke sokkal hamarabb készen van, sztem én is azzal fogom csinálni!

11. 8ddb3b09b8 (válaszként erre: 10. - 0b024dbfb9)
2009. okt. 9. 09:46
egy kedves hoxa felhasználó megcsinálta ezt a fogyót, és ő csirkével...szerintem az sokkal egészségesebb, és finomabb. Én is azzal fogom.Szerdán indul a mandula, és nem adom fel!!
2009. okt. 8. 21:36

sziasztok!

A marhahúst nem lehet csirkével helyettesíteni?

köszi :)

2009. okt. 8. 21:25

Gondoltam hogy ilyen husis lesz :( én annyira nem vagyok husos, csirke, néha hal, de marha? hát én bocsika de kihagyom!

De sok sikert a fogyáshoz!!!

2009. okt. 8. 20:47
Ja az időhiányról: igen a marhahusi elég nehezen fő meg a többihez képest. De egyszerre több adagot is meg lehet csinálni, és így spórolunk az idővel.
2009. okt. 8. 20:44

Szerintem be lehet tartani.Igaz én inkább csirke és hal párti vagyok,de 13npaig hanyagolható szerintem:)

Lenne kedvetek velem fogyni?Együtt talán könnyebben menni!ÜDV

2009. okt. 8. 20:43

Ezt a fogyót egyszer már kipróbáltam, bár sajna kisebb nagyobb csalásokkal,de akkor is lement pár kiló:)

13 napig tart. A kúra garantáltan sikeres, de igen kemény. A diéta lényege abban áll, hogy megváltoztatja az anyagcserefolyamatokat, aminek az az eredménye, hogy a 13. nap után normálisan lehet étkezni anélkül, hogy a rákövetkező két évben visszaszednénk a leadott kilókat. A magas vérnyomást is előnyösen befolyásolja, ezért akinek ilyen jellegű panasza van, ellenőriztesse újra vérnyomását a kúra végén.


menü:


1. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 2 kemény tojás

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal (pl. extraszűz olívaolaj, egyéb hidegen préselt olajok) és citrommal ízesítve


2. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt) 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal és citrommal ízesítve


3. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (vegyes saláta is lehet, de natúr kell elkészíteni)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs


4. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 1 liter juice (lehet vegyes is, pl. kiváló zsírégető az ananász), 1 bögre natúr joghurt Vacsora: 1 kemény tojás, 1 reszelt répa, 1 kis adag túró


5. nap

Reggeli: 1 nagy répa reszelve, citrommal ízesítve

Ebéd: 1 nagy szelet főtt tonhal citrommal és kiskanálnyi zsírszegény vajjal ízesítve

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal és citrommal ízesítve


6. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 db reszelt sárgarépa

Vacsora: grillcsirke (bőr nélkül) olajjal és citrommal ízesítve (A grillcsirke készen vásárolt is lehet, ha lehúzzuk a bőrét, és annyit együnk, amennyi jól esik.)


7. nap

Reggeli: 1 csésze üres tea

Ebéd: semmi!

Vacsora: grillezett bárányhússzelet (250 gramm, ha nincs bárányhús, helyettesíthetjük marhahússal), friss gyümölcssaláta többféle gyümölcsből


8. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (natúr)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs


9. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 előszeletelt), 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal és citrommal ízesítve, 1 gyümölcs


10. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (natúr)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs


11. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 1 liter juice, 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 kemény tojás, 1 reszelt répa, 1 kis adag túró


12. nap

Reggeli: 1 nagy répa lereszelve, citrommal ízesítve

Ebéd: 1 nagy szelet főtt tonhal citrommal és kiskanálnyi zsírszegény vajjal, citrommal ízesítve

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm), saláta (natúr), főtt zeller


13. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 db kemény tojás, 1 db reszelt sárgarépa

Vacsora: grillcsirke (bőr nélkül) olajjal és citrommal ízesítve

5. Afrodita (válaszként erre: 1. - 8ddb3b09b8)
2009. okt. 8. 17:35

Szia!

Nekem is kellene fogynom. Milyen módszer lenne?

2009. okt. 8. 17:34

szia


engem érdekelne a dolog, ha nem kell sokat pancsolni a kajákkal (időhiány, 2 gyerek:)

mi ez a diéta????

2009. okt. 8. 17:33
Pont én is mostanság határoztam el, hogy fogyni kéne kicsit...
2. 8ddb3b09b8 (válaszként erre: 1. - 8ddb3b09b8)
2009. okt. 8. 17:32
bocsi jövö hetet akartam írni:)))
2009. okt. 8. 17:31
Nagyon jó lenne ha valakinek lenne kedve velem 1ütt egymást támogatva lefogyni:)Tartsunk össze:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook