Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanult már valaki az Elo tanfolyamain? fórum

Tanult már valaki az Elo tanfolyamain? (beszélgetős fórum)

1 2 3
64. staple (válaszként erre: 63. - LilliLolli)
2021. ápr. 2. 17:36
LilliLolli, javaslom, hogy keress rá az "ELO tanfolyam" kulcsszavakra a CanadaHun oldalon.
2021. márc. 22. 14:16

Sziasztok!


Francia ELO nyelvtanfolyamot keresek megvételre! Kezdötöl a felsöfokig. Persze ha sikerül, a kezdövel kezdeném :)

Kitöltve is jó!


Köszönöm,

Lilli

62. staple
2020. jan. 28. 17:39
Ha valakinek megvannak az mp3-ak a nyelvi tanfolyamokhoz, azt nagyon megköszönném. (Vagy ha csak megadná a linket privátban.)
61. Amaunet (válaszként erre: 60. - GERGELY23)
2019. máj. 13. 20:03

Szia! Szerintem írj nekik és ha megvetted anno az anyagot egy azonosító alatt, akkor ahhoz biztosítani fognak hozzáférést is.

Egyébként itt a hoxán nem, de máshol fellelhető ez az anyag. Igaz, még csak 32 leckével.

2019. máj. 13. 19:44
Sziasztok! Hatalmas szükségem lenne az ELO Angol kezdőknek mp3-as hanganyagára!(1.-40.) Sajnos már 3 éve itt erjed a fiókban, most viszont elkezdeném, csak hogy nem tudom a felhasználófiókom amivel regisztráltam az ELO-n. Tudtommal csak az oldalon, az ügyfél részénél tudok hozzáférni amihez be kéne jelentkeznem. A segítségeteket előre is köszönöm!
2018. febr. 21. 19:35

Üdv!

Én az ELO angol kezdő csomagot fizettem elő. Ez már online, tehát jön hozzá a füzetecske, van mp3, illetve egy online oktatási felület. Nagyon szép, látványos, nekem tetszik. Olyanoknak, akinek nem létkérdés egy nyelvvizsga, csak szeretnének az angollal foglalkozni úgy,hogy nem csak egy száraz anyagot magolnak, ajánlom. Van kipróbálási lehetőség (kimondottan az online-t kell érni).

2017. dec. 18. 21:03
Pszichológia és önismereti fejeztem ma be az elonál. A záróteszt nehéz. Kétszer futottam neki nem sikerült. 43 és 34 százalék) Igaz nem ismételtem át. Ez rávilágitott arra, hogy máshol tanuljak nyelvet. Ami olcsóbb is és van sikerélményem. Most az igazolást sem adják könnyen amivel az én esetemben a munkaerőpiacon meg máshol sem érek semmit. Igaz ez hobbi tanfolyam volt.A nyelvoktatása biztos jó. Régen ugyanitt letettem a Kereskedő-vállalkozó OKJ-s végzést. De szerintem sose fogok benne dolgozni.Meg már nem adnak OKJ-s végzést az Elonál.Mindenkinek sok sikert kívánok!
57. pertussis (válaszként erre: 48. - Giann)
2016. okt. 28. 19:49
Biztatóan hangzik. Gondolkodom én is a hollandon de az Elo-s anyag tényleg jó alap lenne?
2015. nov. 25. 12:10
Sziasztok! Tanult valaki az ELO-nál újságírást? Kíváncsi lennék a véleményekre, tapasztalatokra!
55. robbyt
2015. okt. 10. 22:54

Az angolt tanulom az eloval. A kezdőt sikeresen megtanultam már. Most a középhaladó felénél járok. Vannak benne hibák az kétségtelen, de ettől függetlenül is jól használható. A nyelvtant nem gondolnám nehéznek hiszen ott vannak a példamondatok. A nyelvtani szabályra sokszor csak a mondatokból rá lehet jönni. Viszont a feladatokat minden esetben oda-visszafordítással oldom meg. Semmi értelmét nem látom az egészítse ki a mondatokat tipusú feladatoknak.

Ajánlom az ELO-t mindenkinek.

54. bicky
2014. márc. 17. 08:56

Hát én nagyon csalódtam az ELO-ban már az első tananyag készhezvétele után.

Középhaladó nyelvtanfolyamot vásároltam és már az első lecke első feladata tartalmaz hibákat. A leckében továbbhaladva újabb hibákra leltem. Pl. a spanyol "jobb" szó "bal"-ként van fordítva.


Ezen kívül nem kaptam meg határidőre a második tananyagot.


De nem is ez az, ami a legnagyobb csalódást okozta.

Már az első tananyag hivatkozik egy ún. nyelvtani összefoglalóra (sőt még a próbalecke is), amit nem postáztak.

pl. "29.1-29.6 Ezeket a névmásokat részletesen a nyelvtani összefoglalóban a margón jelzett helyeken tárgyaljuk".

Telefonon történt reklamációmra azt a választ kaptam, hogy a tananyag már régebbi (2008-as) és a nyelvtani összefoglalót azóta már kivonták a

forgalomból és írásban küldjem el a reklamációmat.

Írásban is jeleztem az ELO Kft. irányába a problémát, ahol kértem egy másolatot az említett nyelvtani összefoglalóból. Még ha ki is vonták a

forgalomból, akkor is csak van nekik egy példány, nem?

Másolatot sajnos nem kaptam, de kaptam egy választ, hogy vegyem figyelmen kívül a tananyagban lévő hivatkozásokat, mert a

tananyagsorozat emiatt még nem került felújításra.


Végül felmondtam a szerződést.

2013. szept. 28. 12:41

Átolvastam a hozzászólásokat,és én csak javasolni tudom az Elo angol oktató csomagját!


Már kipróbáltam mást is :

Kreativ angol,villám angol,rosetta,tell me more,

de ez van a legjobban összerakva,és jól magyarázza a dolgokat!

A kreativ angol is nagyon jó,csak kicsit száraz!

2013. aug. 3. 16:26
sziaztok. van közületek valaki aki számítógépes könyvelés cd-n című anyagot tanulja? ha igen akkor valaki magyarázza el nekem a 15. leckében a bérszámfejtést mert sehogy sem jó.Előre is köszönöm.
2011. nov. 5. 21:33
.
2011. jún. 23. 13:57
Én a német alapot csináltam meg és nekem is bevált.
49. giann (válaszként erre: 45. - Staple)
2011. ápr. 3. 10:33

Stample szépen megfogalmazta az igazságot. Benne van minden! Ajánlom minden olyan tanulónak, aki távoktatásal szeretne tanulni, nem csak az ELO-nál.

Újra végigolvastam a hozzászólásokat és nagyon felbosszantott, hogy a hozzászólók 70%-a csak panaszkodni tudott az ELO-ra; mondván, hogy más a hibás azért, ha valaki nem kellő motiváltsággal tanul, midegy, hogy milyen okból kifolyólag!

48. giann
2011. márc. 29. 14:58
Én holland kezdőt csináltam meg, gyorsított tempóban és csak dícsérni tudom!Nagyon jól megtanultam,imádtam, hogy én osztom be magamnak az időt a tanulásra.A hanganyag segítségével az autóban is non-stop ezt hallgattam-tanultam.S bár holland kezdőnek volt meghírdetve, középszinten, folyékonyan megtanultam beszélni hollandul 10 hónap alatt. Erről csak egy oklevelet kaptam, de nem is ígértek többet!Amúgy is...minden papír, diploma, OKJ vizsga annyit ér, amennyit s gazdája! Egy leckét én sem küldtem be és kaptam oklevelet, na és akkor mi van, ez nem minősíti őket, ők egy LEHETŐSÉGET kínálnak azoknak, akik egyéni ritmusban szeretnének tanulni. Felesleges az ELO-t hibáztatni azért, ha valaki nem akar vagy nem tud tanulni.Ha igazán érdekel egy tanfolyam, akkor igenis jól felkészítenek! De ehhez TE is kellesz!Nekem csak pozitív tapasztalatom van az ELO-val, de a kifogásokat keresők ne kezdjenek bele, mert helyetted nem fognak tanulni. Rajtad múlik, hogy élsz-e a lehetőséggel. Egy két gyermekes anyuka.
2011. márc. 13. 20:52

Igen tanultam a Kereskedő és Vállalkozót. Sikeresen letettem az Okj vizsgát.


Most belefogtam az Angol középhaladóba az elonál - várom a leckéket - remélem fogom bírni. 3 évvel ezelőtt letettem az alapfokú nyelvvizsgát. (de azt máshol)

46. Huncutka84 (válaszként erre: 45. - Staple)
2011. márc. 9. 01:02
Így van. Én az ELOval tanultam meg a férjem anyanyelvét.:)
45. staple
2011. márc. 7. 23:36
Sziasztok, nekem csak pár észrevételem lenne. Ha valakinek - bármilyen okból, mindegy, hogy mert fontosabb vmi, vagy nincs rá időd, sztem az ok itt lényegtelen - annyi kitartása, akaratereje, motivációja nincs, hogy odaüljön egy könyv fölé napi 15 percre, azért miért az ELO a hibás? Én csak az ő könyveikből tanultam meg három nyelvet, sikeres nyelvvizsgát tettem mindháromból, és külön megdicsérték a tudásomat, angolból még az akkora "Állami Nyelvvizsga Bizottság". Az oklevélről pedig: annak az lenne a lényege, hogy ha végigcsinálsz lelkiismeretesen egy ilyen tanfolyamot, odaszánsz napi 15 percet (tényleg ennyit, tapasztalat, hogy nem kell több, de minden nap oda kell tenned magad), akkor bizony nagyon felemelő dolog tud lenni azt a kis oklevélkét nézegetni. Végül pedig, ha vkinek nem fekszik, nem kell mindjárt elvenni azoknak a kedvét, akik oda tudják tenni magukat, és akár sikeresek is lehetnek vmiben...
2010. dec. 4. 10:06
Nem szeretik az elot, de én csak jót tudok róla mondani... most nincs náluk olyan, h ha nem tetszik leállíthatod? Mert akkor lényegében nincs mit veszítened. Szerintem. Én velük tanultam meg angolul...
43. dude3
2010. dec. 2. 19:46
Valaki tud vmit az elo stylist képzéséről?
2010. máj. 31. 11:56

Elo kezdő angol megegyezés szerint eladó :)

Ez már az újabb (fehér) verzió, de én még kazikkal kértem (kb 3-4 éves). Minden füzet + gyak füzet+ kazi + kártya megvan

41. iddi10
2009. ápr. 29. 19:05

Sziasztok!


Megegyeznék valakivel az ELO angol kezdő csomagja felöl.Privin jelentkezzen akinek megvan:

iddi10@citromail.hu


Köszönöm

40. o.andi
2009. ápr. 6. 06:30
nem
2009. ápr. 6. 01:47
A spanyolt kezdtem el 5 éve, de aztán bejött az ELTE (nyelvszak) és korán abbahagytam. A kettőt egyszerre nem tudtam munka mellett. Minden anyagom megvan (az oklevél is), így amint fellélegzek, újra nekiveselkedek, mert nagyon tetszik és érdekel is.
2009. márc. 22. 18:54

Én a szabás varrást rendeltem végig, de a leckéket nem küldtem vissza, mégis kaptam oklevelet.

Azt hittem legalább szabásminta lesz hozzá,ehelyett az oldalak "margóján" apró rajzocskák :S

2008. nov. 21. 10:06
igen,próbáktam,és sehgy.
36. SF
2008. máj. 3. 20:46
A szakmai tanfolyamok tényleg nagyon alul vannak, de nyelvileg szerintem nagyon erősek!
2008. máj. 3. 20:36

Kérdés mire jó egy ElO-nál elvégzett tanfolyam. A nyelvet még csak-csak értem, de fodrászatot, rendezvényszrevezést, feng shuit, stb. hogy lehet on-line tanulni?

Megnéztem a honlapot, nekem leginkább Mekk-mester képzőnek tűnik.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook