Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Neked milyen ruhatárad van? fórum

Neked milyen ruhatárad van? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 27. 05:59

Most kezd már ruhatáram lenni...ritkán vásároltam mindig magamnak,és többnyire csak felkaptam a kezem ügyébe kerülőt....most picit fogytam,kivételesen emiatt tudtam örökölni pár dbot....a meglévő holmijaimat kegyetlenül átválogattam hiába minimális volt és csak azt hagytam meg ami tényleg jó rám és stílusban is rendben van....elmentem egy nagyon olcsó túrkálóba és megvettem mindent ami jó volt rám:)-100ft/db áron kiárusításkor tehát nem kell nagy összegre gondolni-átgondoltam miket is hordok szivesen és kipakoltam a z ujonnan beszerzett azaz turis cuccaimat és a régi meghagyottat a szoba közepére és elég meglepő volt hogy találtam összeillő darabokat de így van...egy kis szabadidőt szántam rá és kiválogattam összepárositottam őket és elég jó lett a végeredmény...ezt csak azért irom hogy kis idő és nagyon minimális anyagi ráforditással össze lehet hozni kellemes végeredményt könnyen:)


Az én ruhatáram többnyire szoknyákból és hozzá illő felsőkből állt,a felsők többnyire fehérek nyáron,a fent emlitett szűkösség miatt és van pár fekete db,ezek kb mindenhez jók....van két három maxiruhám,rájöttem hogy inkább legyen kevés,használat után akasztom azonnal a szekrénybe vagy mosom is át akár külön,kézzel és teszem vissza a helyére...legtöbb ember a ruhatárának csak minimális részét használja akkor is ha sok van:)


őszi téli ruhatáram úgy néz ki egyelőre barnás,sötétzöldes hosszú szoknyákból áll,ebben az árnyalatban van két három felsőm is hozzájuk ami vastagabb,vékony felsőket kell azok alá még beszereznem,télire pedig vastag harisnyát és egy hosszú szárú fekete csizmát,barnát tavaly turiztam:)



kb ennyi a ruhatáram:)

2012. aug. 27. 05:47
Lassan már semmilyen.
2012. aug. 27. 05:28
utálom a ruhákat
2012. aug. 25. 19:50
rengeteg ruhám van, főleg ruha ,szoknya, felsők, nadrág alig. Színesek, mert azt szeretem. Rengeteg cipő, papucs, táska, sálak, bizsuk.
2012. aug. 2. 23:14
Farmer a kedvenc. Általában szűk szárú, de van még néhány régi darab is, ami nem az. Nőiesen laza cuccaim vannak, kicsit ilyen tomboy-os dolgok, cipőnek tornacsuka, bár van pár topánkám is.
2012. aug. 2. 13:59
Hol vásároltok? Webáruházban vett már valaki ruhát? Mik a tapasztalatok? [link] ezt próbálta már valaki? Vélemény? Itt ahogy néztem elég jó cuccok vannak jó áron, de még sosem rendeltem netről ruhát, nem tudom érdemes-e...
2012. júl. 28. 19:27
Nem gyakran vásárolok ruhát, de az úgy választom ki, hogy variálhassam a többi, meglévő darabbal és ne menjen ki a divatból. Soha nem veszek olyan fazonú, színű ruhát, amit éppen a divat diktál. Az jövőre már nem is lesz igen hordható. Ezt nem engedhetem meg magamnak.
18. 673567bc24 (válaszként erre: 17. - 138bf7d641)
2009. okt. 10. 19:24
azt nem tudom!lehet! :)) kicsi város,és annál rosszabb! :S
17. 138bf7d641 (válaszként erre: 14. - 673567bc24)
2009. okt. 9. 22:23
Tényleg? Na végre valaki. :) Azt hittem már, hogy csak én vagyok tag a környékről. Kicsi ez a város, lehet, hogy ismerjük egymást?
2009. okt. 9. 22:19

Nagyon sok ruhám van, de hogy minek?

Egész nyáron csak egy két kedvenc ruhát, szoknyát stb...veszek fel.

Mosom, veszem!

2009. okt. 9. 22:00
Nekem kevés cuccom van, de nagyon egyedi és igényes.. Sajnos nem engedhetek meg magamnak többet.. Ezen legalább lehet mit spórolni.. Vannak azért az életben fontosabb dolgok is. :)
14. 673567bc24 (válaszként erre: 12. - 138bf7d641)
2009. okt. 9. 04:10
ugyan ott laksz ahol én! :)
2009. okt. 8. 23:10
Sportosan öltözködöm. A farmert és a kényelmes cuccokat kedvelem. Van rajtam pár kiló plusz így szülés után, így most nem is próbálkozom egyenlőre a nőiesebb cuccokkal...de talán mire visszamegyek dolgozni...hacsak nem jön a kistesó : ))
2009. okt. 8. 22:59
Én is imádnék vásárolni, ha lenne mit elkölteni. :( Nagyon kicsi a ruhatáram sajnos.
2009. okt. 8. 19:23
Nőcis, egyedi, de van sportos is. Szeretem, ha olyan ruha van rajtam, ami másnak nincs és kiemeli a személyiségem. Kicsit talán hippis is :)
10. 673567bc24 (válaszként erre: 9. - D3c6e89fee)
2009. okt. 8. 19:19
ne is mondd!engem már kezeltetni kéne!holnap meg fizu is,csajos nap...a többiek vásárolnak,én megpróbálok nem költeni már!:S
2009. okt. 8. 19:16
Nekem is rengeteg ruhám van, imádok vásárolni:-) Már alig van hely a szekrényemben:S Imádom a gyönyörű magassarkúkat:) mondjuk a zöldet én sem szeretem!
2009. okt. 8. 18:11

Nekem rengeteg ruhám,cipőm van!Szenvedélyesen gyűjtöm őket!Imádom a nőcis,ruhákat! :))

minden szín jöhet,de a zöld nem!!!

2009. okt. 8. 18:02
akármi jöhet :DDDD
2009. okt. 8. 15:47
A barna arannyal színösszeállítást még mindig nagyon szeretem.Régebben a fekete-ezüst kombináció volt nálam a favorit.Ujabban a neon színek is kezdenek valahogy bejönni.Most pl neonrózsaszín felsőt hordok.Eleinte tartottam mások véleményétől,ennek ellenére rengeteg pozitív visszajelzést kaptam,szívesen felvennék mások is:)
2009. okt. 8. 15:33
Minden szezonban, bármilyen stílusban harmónikus színösszeállításban szeretek öltözködni ☺
4. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 1. - Nofertari)
2009. okt. 8. 15:29

Nekem fontos. Hú rengeteg dolog van, pl ősszel sálakkal, a csizma ha megegyezik az öv és/vagy a táska színével, a harisnya olyan színű mint a ruha, vagy sötétebb-világosabb árnyalatú, de legalábbis van bennük közös szín. Hasonló árnyalatú kiegészítőkkel, vagy arany/ezüst kombinációval. Órákig tudnék beszélni erről:)

Nektek??

2009. okt. 8. 15:27
Én utálom a ruhatáram.:@:D Vagyis nem is a ruhákat utálom,hanem a tárolását.wááá:S
2. agis
2009. okt. 8. 15:26

Nekem van téli-nyári és átmeneti :)


Télen színesebb ruhákat hordok, nyáron inkább a pasztell színek jellemzőek rám.

2009. okt. 8. 15:24

Sziasztok!

Érdekelne,ti mennyire tartjátok fontosnak az öltözködést,a megjelenést,milyen apró raffinériákkal dobtok fel egyes darabokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook