Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csipő mütét fórum

Csipő mütét (beszélgetős fórum)

2009. dec. 7. 09:42

Sziasztok!


Bocsánat,nem tudtam írni,mert a gépem meghülyült.


Megvolt a mütét,endoscopos minimal volt,én voltam 25-ik az országban. Jól vagyok ,holnap megyek 6 hetes kontrollra,már csak egy könyök mankóval járok.Néha elfelejtem a botomat ,met már igazából nincs is szükség rá.

Ezzel a modszerrel azonnal terhelhető,de még 6 hétig könyök mankózni kell,de váltott lábbal.

puszi

2009. okt. 22. 16:21
Szia Vica! Hogy vagy? Minden rendben volt a mutetnel? Kitartast es minden jot kivanok!
2009. okt. 10. 08:28
Vica! Paromnal ugyanigy volt, csak neki nem mindket csipoje... A mutet utan pozitiv ertelemben megvaltozott az eletunk!!! Nem kell felni, nem fogsz erezni semmit! Paromnak a mutet utan nem szabadott mozognia (talan egy teljes napig), ez kicsit kellemetlen volt, de nagyimat peldaul rogton labra allitottak. Ez szerintem valtozo. A lenyeg, hogy fokozatosan kezdj jarni, ne eroltesd tul magad, s pozitoivan allj hozza! Amint irtad, hogy most magad alkalmazod a fajdalomcsillapitast, nagyon-nagyon ugyes vagy! Meglatod, minden szuperul fog menni! Ha barmilyen kerdesed van, irj nyugodtan!
2009. okt. 9. 13:01

köszönöm a biztatást.Pécsi vagyok,de Kaposváron operál 19-én a Szabó doki.

Nagyon izgulok,ráadásul egy mütét már elmaradt virus betegség miatt.

Mindkét csipőm beteg,de a jobb oldalon egy kis rész elhalt,necrotizált és combfej beroppant.

Eddig nem volt fájdalmam ,mert egy doktornő hípnózisos fájdalom csillapitást csinált

ill.tanultam,de Ő elutazott Dániába,ott dolgozik tovább.

Valószinü ez is megviselt,desinálom és jelenleg most ismét nincs fájdalmam.

Írjatok ha tudtok tanácsokat adni vagy erőt,energiát,mert a mütéttől félek.

2009. okt. 8. 18:45
Szia! Paromnak protezis kellett - mar elviselhetetlen volt a fajdalma. Egy hettel a mutet utan meg csak az emlek maradt! Ok, a heg meg kenyelmetlen lehetett egy kicsit, de hihetetlen , hogy mennyit nott az eletunk szinvonala azota!!! Nincs fajdalma, jokedvu, egyutt sportolunk, kirandulunk, tancolunk (:)!!!)... O is sokat gondolkodott, hogy meglepje-e, hisz meg nagyon fiatal (33), de ma mar azt mondja, hogy nem kellett volna annyi evet "elvesztegetnie a fajdalommal"... Ezenkivul nagymamam is keresztulment a muteten ugy 20-25 evvel ezelott... S o kerte a paromat, hogy szanja mar ra magat, mert o tudta, hogy mennyivel jobb lesz neki utana. Egyebkent pedig nagymamamnak azt mondtak, hogy ugy all a csontban a protezis, hogy semmi szukseg nincs a mutetre. Szoval en csak biztatni szeretnelek! Ne aggodj, nagyon jo lesz utana!
2009. okt. 8. 15:14
Az anyukámat is meg kéne műteni. Csípőprotézis kellene neki, de azt mondta a doki, h azt olyan 15-20évente cserélni kell, szóval azt javasolta, h várjon még vele pár évet. (Anya most 41 éves) Neked pontosan mi a baj a csípőddel?
2009. okt. 8. 15:13

ha jót szeretnél akkor Zsíros dr-hoz jelentkezz.

Egy ismerősömnek megcsinálták és nagyon nem volt ok menni sem bírt aztán a Zsíros vette kézbe és nem is fáj már neki és szépen megy!

2009. okt. 8. 15:08

okt.19-én csipő mütéttem lesz.Vár még valaki mütétre vagy volt valakinek?

Tanácsot szeretnék kérni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook