Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A szegedi klinika diétája fórum

A szegedi klinika diétája (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szegedi klinika diétája

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. okt. 26. 09:03
Úgy látom ki halt ez a fórum.Én megint neki álltam,igaz ma még csak a 3.napba kezdtem bele!😁
689. agnesss0129 (válaszként erre: 687. - Moncsika80)
2018. okt. 3. 08:50

szia!😁

Nem az első"szériában"még hétvégén sem csaltam,és jól bírtam.

Mikor másodszor csináltam rá jó pár hétre ott már "lazábban"vettem,akkor már nem is ment le annyi!😁

...én ezt már jó pár évvel ezelőtt is meg csináltam,ha jól emlékszem akkor is le ment vagy 4-5 kg,csak akkor nem folytattam a fogyit,hamar vissza is jött.

Most ki tartóbb voltam,március óta idáig majd nem 22 kiló ment le,úgy hogy nem is vagyok mai"csirke",és tornázni is kb. jó hónapja kezdtem.😁

Szerintem aki bírja a tojást annak ez a diéta kezdő löketnek nagyon is jó,és nem is éhezik közben!😁

2018. okt. 3. 08:42

Bocsánat, most olvasom, amit írtál:

"Ma a 14.napom reggel mértem magam 6 kg ment le idáig!"


Akkor ez azt jelenti, hogy a 14 napot csalás nélkül végignyomtad??? Aztaaaaaaaa

2018. okt. 3. 08:40

Szia Ágnes! És hogy csináltad 2x végig? 2 hetet egyben? Aztán pár hét szünet és újra 2hét tojásozás? :)

Nekem ma van a 3. napom. Elég jól bírom.

Úgy tervezem, h 2 hétig csinálom, utána pedig kalória-szénhidrát számolgatásra váltok. Ezt kezdőlökésnek szánom...

Mennyit sikerült tőle fogynod?

(Csak halkan kérdezem meg: hétvégén sem csaltál? :) Lehet moziba megyünk hétvégén a párommal, kiárt, h azt kaja nélkül kibírnám...)

686. agnesss0129 (válaszként erre: 685. - Ramcsika)
2018. okt. 3. 06:59

szia!😣

szívesen,de nem tudom mire lennél kiváncsi?😣

685. Ramcsika (válaszként erre: 680. - Agnesss0129)
2018. okt. 2. 21:19
Szia a kezdésre én is nagyon kiváncsi lennék! Megirnád?
684. agnesss0129 (válaszként erre: 683. - Moncsika80)
2018. okt. 2. 15:29
szia!én 2x már végig csináltam az idén.lejjebb már le írtam hogy mennyit is fogytam vele.Szerencsére nem jött vissza semmi.Nekem "alapnak"jó volt,azóta is tovább fogytam már...
2018. okt. 1. 12:57

Sziasztok! Valaki csinálja ezt a diétát? érdekelnének tapasztalatok :)

Köszönöm

682. agnesss0129 (válaszként erre: 681. - Roxa)
2018. aug. 1. 17:11

szia!

most írtam üzit! :)))

681. Roxa (válaszként erre: 680. - Agnesss0129)
2018. júl. 31. 18:28
Az jo lenne ha leirnad,erdekelne☺
680. agnesss0129 (válaszként erre: 679. - Roxa)
2018. júl. 31. 06:36

Szia!

Ez alapján csináltam:

[link]

nem híztam vissza,sőt azóta már jó pár kilót még fogytam.

Én birtam,és nem voltam éhes,és undorom sem lett a tojástól.De szerintem a naplómban le írtam ha érdekel és vissza nézed mit hogyan csináltam.El határozás,és akarat kell az biztos,de nem nehéz!Az évek alatt nagyon sokszor fogyiztam gyógyszerrel,de mindig vissza jöttek a kilók.A regenort is csináltam 2x4 hónapig,de csak rengeteg pénzembe került és kiló nem ment le semmi!

Ez be vállt kezdésnek az első kilók elvesztéséhez!Most már 16 kilót fogytam már nem sok van hátra.de ha érdekel van még egy módszer amivel kezdésnek le tudsz adni pár kilót priviben meg írom ha gondolod,én ezzel kezdtem,nekem az is be vált és utána folytattam ezzel.

679. Roxa (válaszként erre: 678. - Agnesss0129)
2018. júl. 30. 23:16
Szia Agnesss. Leirnad h pontosan hogy is csinaltad? Mennyire volt tartos? Nem hiztad vissza azota? En most szeretnem elkezdeni.
678. agnesss0129 (válaszként erre: 677. - 301ae9b789)
2018. máj. 8. 15:27

HUHA sajnálom! Szerencsére semmi bajom,és még tojás undor sem lépett fel,igaz a karfiolt inkább kezdem utálni,pedig nagyon szerettem eddig....

Ma a 14.napom reggel mértem magam 6 kg ment le idáig!

2018. máj. 7. 21:09
En is csinaltam, de rosszul voltam a sok tojastol.
2018. máj. 5. 19:04

Látom senkit sem hoz lázba ez a diéta!

Nem baj,azért csak leírom hogy a 11.napnál tartok és "élvezem"!Sőt lement már 5 kg idáig!!!---és még nincs vége!

2018. máj. 1. 08:31

Sziasztok! Látom évek óta nem járt erre senki!

kb. 5 éve meg csináltam már ezt a diétát akkor a 2 hét alatt kb. 4,5 kg ment le.Most megint bele kezdtem és idáig a 6. napnál tartok 2,5 kg a minusz.Érdekes most még élvezem is,nem éhezem és azért fincsiket is eszem!

674. Gvendus
2015. júl. 8. 15:15

Sziasztok!

Gondoltam megosztom a tapasztalatom a tojásdiétával kapcsolatban.KB 6 éve csináltam meg ezt a diétát,akkor én úgy olvastam,hogy úgy érdemes hogy 2 hétig keményen be kell tartani,majd 1 hét szünet,ami alatt mást is lehet enni persze nem pacalt csülökkel:) Majd újabb 2 hétig szigorúan be kell tartani. Az első 2 hétben nem fogytam túl sokat kb 5 kg-ot,de mégis kitartottam és érdemes volt,a 3-ik heti szigorú diétás héten kezdtek rólam leolvadtak a kilók.Az eredmény: 96kg-ról 81kg-ra fogytam.A súlyom nem változott évekig,de sajnos az utóbbi 2 évben sikerült visszahíznom,magamnak köszönhetően,így megint belekezdek...

673. NemOxi
2015. jún. 25. 11:14

Ezt a módszert kipróbáltam én is egyszer, nekem is 2-3 kiló ment le.

Szeretcsére még a főtt tojást sem untam meg, de fogyni nem sikerült vele igazán.

2015. jún. 15. 09:27
Én ezt a diétát még 18 évesen csináltam,annyi,hogy nem citrom,hanem grapefruit volt benne és egy héten 2x volt spenót is.Én akkor 5 kilót fogytam,60-ról 55-re,de villámsebesen vissza is híztam.Arról már fogalmam sincs,hogy miért kartam 60 kilósan fogyni.Anyukám nagyon túlsúlyos kolléganője is csinálta,ő 7 kilót fogyott a 2 hét alatt.Azóta utálom a főtt tojást!
2015. jún. 15. 09:01

Végignyomtam a diétát. 3 kg-ot fogytam 2 hét alatt, pedig elég nagy súlyfeleslegem van. 1-szer bűnöztem.

Sajnos nekem ez a módszer nem vált be.

2015. jún. 9. 14:02

9. nap: -2,7 kg

Tegnap elkezdtem zumbázni. Már a felénél haldokoltam, de végignyomtam. Betekertem folpakkal a combom és a hasam a bőrfeszesítés jegyében, az óra végére szó szerint folyt rólam a víz. A wii volt a trénerem, ami azt is megmondja, hogy milyen hatékonyan végzem a feladatokat és ez alapján hány kalóriát égetek el.

Most már tényleg nem rajtam múlik a fogyás. Szénhidrátcsökkentett étkezés, kardió edzés és fogyást segítő bogyó is van. Remélem lesz eredménye.

2015. jún. 8. 13:26

8. napnál tartok. Eddig 2,3 kg mínusz. Nagyon kiábrándító. A 90 napossal többet fogytam az első héten, pedig akkor édességet is ettem. Ráadásul 1,5 kg az első napon ment le, vagyis 6 nap alatt kevesebb, mint 1 kg-ot fogytam.


Centikben kicsit jobban tetszik az eredmény: mell -1 cm, derék -2 cm, csípő -3 cm


Azért végigcsinálom a diétát, ha már a felén túl vagyok. Remélem a második hét végén elégedettebb leszek.

2015. jún. 4. 12:50

3. nap

Reggeli: 3 főtt tojás, tejeskávé

Ebéd: 3 főtt tojás, mirelit zöldség, paradicsom, tejeskávé

Vacsora: paradicsom, sült pulykamell

Egyéb: ördögnyelv kapszula (még nem érzem a hatását), nagyon-nagyon sok citromos és sima víz


Eredmény: -1,8 kg


Ma elég laza nap lesz, remélem nem megy a fogyás rovására.

2015. jún. 3. 12:42

2. nap:

Reggeli: 3 főtt tojás, tejeskávé (mint tegnap)

Ebéd: nem találtam a boltban se karfiolt se spenótot, ezért mirelit zöldségkeveréket vettem, amiben volt karfiol, brokkoli és sárgarépa. Ezt megfőztem, majd leöntöttem tojással és bedobtam a sütőbe (ahogy itt olvastam korábban), tejeskávé

Vacsora: sült pulykamell s.k. fűszerkeverékkel átdörzsölve(tengeri só, bors, chili, paprika, ánizs, petrezselyem, fokhagyma), alá kevés olívaolaj, plusz a tegnapi vegyes saláta


Egész nap citromos vizet ittam, plusz egy cukormentes energiaitalt, mert sok volt a munka.


Benéztem a drogériába, hátha találok vmi teát vagy bogyót ami rásegít a diétára. Olyat kerestem , ami csökkenti az étvágyat, vagy fokozza a zsírégetést, de szomorúan tapasztaltam, hogy jóformán csak hashajtót árulnak. Végig sorakoztak a polcokon a ZSÍRÉGETŐ feliratú dobozok, de az apró betűs rész mindenhol kb. az anyagcsere fokozását írta. A hashajtó az nem zsírégető!!! Végül ördögnyelv kapszulát vettem, ami legalább csökkenti az étvágyat és a koleszterin szintet. Ez utóbbi hasznos lehet a diéta alatt.


Jelenleg -1,5 kg-nál járok, pedig féltem tegnap, mert úgy éreztem túl sokat vacsoráztam. Úgy látszik még így is jó vagyok. :)


Majdnem elfelejtettem: tegnap sport gyanánt kitakarítottam a konyhát és a nappalit, de úgy rendesen mindent. Ez 2 óra hajolgatást és guggolást jelent. Rendesen megizzadtam. :)

2015. jún. 2. 10:55

A diéta általam módosított formája:

1. nap

Reggeli: 3 db főtt tojás

Tízórai: 1 dl feketekávé + 2 dl 0,1%-os tej

Ebéd: 3 db főtt tojás

Vacsora: 3 db főtt tojás, 1 szelet graham kenyér, vegyes saláta(fejes saláta, kígyóuborka, paprika, vöröshagyma, sárgarépa, almaecet, olívaolaj, saláta fűszerkeverék, só, fehérbors)

Elalvás előtt: 1 bögre langyos 0,1%-os tej

Egész nap: mentes víz, citromlével ízesítve (min. 3 l megvolt)


A BMI szerint 23 kg-ot kell fogynom, ebből 1 lement az első nap.

Éhes tényleg nem voltam, csak lefekvés után, ezért ittam a tejet.

A napi kcal bevitel ~ 1000 kcal volt, ch: ~ 50 g


Nem akarok előre inni a medve bőrére, de az első nap biztató volt.

2012. aug. 16. 17:12

Sziasztok!

Egy másik tojásdiéta fórumba is beírtam már ezt, most ide is bemásolom a saját tapasztalatomat :)

Én először 2009-ben csináltam végig ezt a diétát. Akkor sikerült leadnom 5 kilót, majd továbbra is odafigyeltem, így +2-t még :)) A diéta végeztével továbbra sem ettem annyit, mint a diéta előtt és rengeteg citromos vizet ittam, így lement még két kiló 1-2 hét alatt :) Én a tojásdiétának tudom be ezt is, úgyhogy én azt szoktam mondani, hogy 7 kilót fogytam tőle, mivel előtte nem tudtam leadni egy dekát sem, akármivel próbálkoztam. . A visszahízásról annyit, hogy írták páran, hogy rövid idő alatt visszament, sőt kétszer annyi. Ezek szerint embere válogatja, mert nekem nagyon nehezen jött vissza. Kb. egy évbe telt, amíg visszajött 5 kg a hétből. Eleinte odafigyeltem, aztán fokozatosan "szoktam vissza" arra, hogy akkor és azt eszek, amit csak akarok, persze nem annyit, mint egy disznó, tehát csakis arra figyeltem, hogy ne annyit egyek, mint egy malac :D Ja, hozzáteszem, hogy a zsíros kajákat eleve nem szeretem, bár megeszem, ha csak az van, de az nagyon ritka volt! Na és így telt egy évbe, amíg visszajött. . . Most 2012-re (másik fórumon elírtam...) lettem annyi újra, amennyi voltam a diéta előtt 2009-ben, tehát nekem nem jött vissza sem kétszeresen, sem pedig hamar. . . Most kezdtem el újra, nagyon elszánt vagyok. 2009-bena diéta közben bűnöztem egyszer-kétszer, persze itt nem csokira gondolok, vagy egy egész adag más kajára, csak 1-2 nass innen-onnan. . . Most nem fogok bűnözni, mert kb. 7 kilónak kéne lemennie 2 hét alatt (nem először 5-nek), mert most sürgős :D Na szóval én ajánlom mindenkinek! Tényleg alkati kérdés, hogy kinek milyen gyorsan szaladnak vissza a kilók és mennyi. . . Én világ életemben vékony voltam, kb. 22 éves koromtól kezdtem el "nőiesedni", de 7 kilónál több sosem volt rajtam, valószínűleg ezért nem is híztam vissza többet. . .

Más: Ne egyetek túl sok csokit és ne igyatok sok kólát!! én attól egy időben picit "feljebb" híztam, de amikor már "csak" 1-2 hetente egy kis csokit ettem (kólát meg nem ittam), vissza lement magától az a kis plusz, amit a sok csoki okozott, nem kellett a diéta, meg semmi. . . Szóval a sok cukrot el kéne felejteni, nem csak a diéta közben! Nem muszáj teljesen kizárni, de csak óvatosan vele!!!

Ui.: Ez a 4. napom és eddig -2kg :) A régi nadrágomba máris beleférek...

664. happytf
2012. júl. 26. 11:23
Köszönöm Kriszta, eddig még megy, ez a 8. nap, és még nem bűnöztem:) Remélem sikerül még leadni valamennyit, és megtartani a kilókat! :)
2012. júl. 25. 14:47
Kitartást kedves happytf!
662. happytf
2012. júl. 22. 08:52

Sziasztok, én csütörtökön kezdtem ezt a diétát. Még soha nem vittem egyet sem végbe:) De most jól haladok, ez a 4. nap és még bírom, bár sokszor vagyok éhes, nem ezt a mennyiséget szoktam meg! :) Sokat iszok, 3 liter vizet naponta így valamivel jobb (tudom ez lenne a természetes és egészséges, de át kell állnom). Közben elkezdett kibújni a bölcsességfogam, így egy-két fogást csak turmixolva tudtam elfogyasztani, mert nagyon fáj ha rágok. Számomra hatalmas öröm volt, hogy 2 nap után 2,5 kg-ot fogytam, ez ösztönöz, remélem itt nem áll meg a folyamat.

Kitartást minden kedves diétázónak!

2012. máj. 8. 07:55

hááát nem volt egyzserű a tegnapi nap...minden új...és mint szokott lenni, elvárás sok, segítség kevés....

étkezés katasztrófa, munka utáni fáradt hazaérkezés és evészet....ma reggel kitakarítottam a hűtőmet, és egy új napi és étkezési rend kialakítására törekszem a munkás személyiségem részére amiből persze a sportot sem szabad elhanyagolnom.

ez az új terv....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook