Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szép mell titka fórum

A szép mell titka (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2011. okt. 20. 12:48
Sziasztok! Van valakinek, bevállt mellfeszesítő módszere? Krém, olaj, gyakorlat stb. Ért el már valaki látványos fejlődést ezekkel? Olyanra gondolok akinek kicsit meg volt ereszkedve aztán miután tett érte, látványos javulást ért el. Hallottam hogy a váltózuhany is nagyon jó, szőlőmagolajat is hírbe hozták már a mell feszesítéssel... Leírnátok, hogy nektek mely termékek váltak be? Én is használtam már mell feszesítő krémet de nem igazán tapasztaltam változást... Köszönöööm!:)
76. anonimgirl (válaszként erre: 75. - Gekky)
2010. aug. 6. 10:39
Minek egy 20éves lánynak botox?:O Egyik napról a másikra nem fog megnőni a melled,hiszen nem véletlenül vannak plasztikai sebészek.Ha nem szeretnél kés alá feküdni,akkor fogadd el olyannak magad,amilyen vagy!
75. Gekky
2010. júl. 15. 12:21
sziasztok! hatalmas melleket akarok mint amilyen a modelleknek van. 20 éves vagyok de még nem akarok kés alá feküdni. eddig még csak botoxom volt de a műtétektől félek. segítsetek!!!!
2009. jan. 6. 15:21

Ez mind igaz:Genetika,melltartó hordása,hidegzuhany,és krémezés minden este!!!

Az én anyukám 4 gyereket szoptatott,és nem rövid ideig,idén lesz 50 éves,a a cicijei,mint egy 20 évesnek!!!!!Nagyon remélem,hogy az enyémek is iylenek maradnak,mint,most mert a melleimet le nem cserélném!!!!

2009. jan. 5. 17:31

Sziasztok!

Igaz,h. nagyon fiatalka vagyok még,de már több,mint egy éve minden zuhanyzás végén hidegzuhanyt veszek.Nekem bevált,érdemes kipróbálni mki-nek!!:) Viszont olyan gondom van,h.ha stresszes vagyok összemennek a melleim..Mitől van ez?!

2008. szept. 14. 22:25

Sziasztok!


Genetika!:)

Nekem, 2 szoptatás után is gyönyörű formájú mellem volt, és meg sem ereszkedett, pedig jó ideig szoptattam.

Alapban a szülés előtt is, csak a méretével volt bajom, dehát, egye fene, ennyit adtak odafentről.

Hálistennek, van plasztika, hálistennek megtehettem, hálistennek, meg is mertem tenni, és ugyan, sokat vártam rá, de jópár év után teljesült a vágyam, és még tökéletesebb melleim lettek.

tehát, ha valakinek a genetikával kapcsolatban nincs szerencséje, és megteheti, akkor válassza a kést, és elégedett lesz Önmagával még jobban.

képeket az előtte állapotomról, találhattok a mell naplómban.:d


Egyébként, 75A-B-s voltam, majd szoptatás alatt, nem kicsit nőtt meg, mert 80 C-D-s lett, és most meg műtéttel, de ugyanakkora, míg szoptattam.


Én ennyit tudok a témához szólni.:)

71. cfe91a5448 (válaszként erre: 51. - Tundicicca)
2008. szept. 14. 21:31
sziasztok:)lehet h te ilyen szerencsés voltál h terheséged után még nöttek a méreteid de kérlek h ilyen"hitegetös"kijelentést h"+nö"szülés után ne tegyél!mert ha no igy sülel vkinek"álmokat"törsz öxebenne.inkább ugy fogalmazd lehet"esély"rá.sorry...de a tapi bexél belölem..tul vok már1szülésen(14éves a lányom:)és1 mellplasztikán:))
2008. júl. 22. 13:24
Lányok, mennyire érzékeny a melletek?
2008. márc. 15. 13:33

A topikindító gondolatban ezt olvastam: "Három “súly” húzza a mellet lefelé: a nehézségi erő ellen senki sem tehet semmit. A normális öregedési folyamat és a kötőszövetek túlnyújtása ellen azonban érdemes küzdeni."


Azért, ha belegondoltok, hogy az első állítás mit mond, akkor még egy súlyt le tudtok tenni gyönyörű melleitekről. Ugyanis a nehézségi erő csakugyan létezik - és Newton (a nehézségi erő marketingese) óta mintha túlságosan is figyelnénk rá -, de minden erőnek van egy ellentétes irányú párja is. Ennek a felfelé ható erőnek, amit hívhatunk levitációs erőnek is, sajna még nem született meg a maga marketingese, ezért jobbára csak "tudománytalan" munkák emlékeznek meg róla.

Ezzel meg az a probléma, hogy a mélyen gyökerező beidegződés miatt csak a melleket lehúzó erőben hisztek. Ha pedig csak a problémára fókuszáltok, akkor idejekorán le is húzza! Ha van köztetek itt olyan, aki számára nem lehetetlen az az elképzelés, hogy létezik egy felfelé ható erő, amely nem csak a szellemre hat, hanem azon keresztül a testre is, akkor már csak egy lépés, hogy a melleket lefelé húzó erőket kioltsátok.


Még egy gondolat: Ha túlságosan is foglalkoztat valakit külalakjának eltérése a média által sulykolt ideáltól, egyre inkább megfosztja magát és a világot a benne élő természetes szépségtől. Márpedig e szépség nélkül mit sem ér a gyönyörű cici.


Üdvözletem mindenkinek.

68. ac1096844d (válaszként erre: 66. - Castellina)
2008. márc. 4. 18:46
És én meg többnyire egyet is értek veled:)
67. ac1096844d (válaszként erre: 65. - Ec63a7fc29)
2008. márc. 4. 18:45
No akkor kik is a szakértők? :)
66. Castellina (válaszként erre: 63. - Ac1096844d)
2008. márc. 4. 12:39
Jólvannamáááár! Ez az én egyéni véleményem és izlésvilágom.:))
65. ec63a7fc29 (válaszként erre: 64. - Ac1096844d)
2008. márc. 3. 22:46
Hát, ez az!!!
64. ac1096844d (válaszként erre: 58. - Ec63a7fc29)
2008. márc. 3. 19:53
de kik a szakértők? ...:)
63. ac1096844d (válaszként erre: 60. - Castellina)
2008. márc. 3. 19:50
jajmááár tesóó:)
2008. márc. 3. 19:49

Biztos,hogy cicim nőtt,mert észrevehető a különbség! :)

A hátam nem tudom! :(

61. 867f9adc74 (válaszként erre: 59. - Tundicicca)
2008. márc. 3. 17:22

AKKOR A MELLED CSAK EGY KOSÁRMÉRETET NŐTT, MERT A SZÁMOZÁS CSAK A MELL ALATTI KÖRMÉRET, ÉS A KOSÁRMÉRET A CICI MÉRETE!!

vAGYIK EGY MÉRETET NŐTT A CICID, A HÁTAD MEG KETTŐT.

dE SZERENCSÉS VAGY, NEKEM ÖSSZEMENT A CICIM:-((

2008. márc. 3. 11:06
Ami a formát és a nagyságot illeti, annyira ízlés dolga! De esztétikailag én csak egy egészséges, természetes, rugalmas és szép bőrrel rendelkező hölgyét tudnám megcsodálni, akinek nem a melltartó tartja a mellét, hanem megáll még magától is.
59. tundicicca (válaszként erre: 55. - 867f9adc74)
2008. márc. 3. 10:56

Szia!

Nekem nagyobb lett!Nem voltam megáldva nagy cicikkel,mert csak 70 B-s melltartót hordtam,most 9 hónapos lesz a kislányom,és 85 C-s melltartót hordok!Pedig már abbahagytam a szoptatást is! :)

Én örülök neki! :)

2008. márc. 3. 02:08
Arra azért kíváncsi lennék, mit tartanak szép női mellnek a szakértők....
2008. márc. 3. 00:59

Én büszkén mondhatom, hogy teljesen elégedett vagyok a cicimmel:-) Nagyságra is és tartásra is szépek!:-) (és természetesek)

Persze mondjuk még nincs gyerekem, mint,ahogy az előttem szólók írták!

2008. márc. 3. 00:52
Szerintem csodálatos hogy létezik plasztika.Nem értem miért féltek ennyire tőle,szerintem ha annyi baj lenne vele mint ahogy írták lejjebb,akkor senki nem csináltatná meg a melleit és a plasztikai sebészek éhen halnának.
55. 867f9adc74 (válaszként erre: 51. - Tundicicca)
2008. márc. 2. 21:21

Sziasztok!!

szülés után nemhogy nem lesz nagyobb, de még össze is megy a cici:-(((( mert sorvad a mirigyállomány a szoptatástól meg a tejbelövelléstől.

54. fofo
2008. márc. 2. 20:59
kösz tundicica
2008. márc. 1. 21:21
genetika, mint a kulso adottsagoke legtobb esetben.
2008. márc. 1. 19:56

A szép mell titka?

-A férfipartner izlése :)

2008. márc. 1. 14:21

Fofo!

14 évesen még koránt sincs vége a tested fejlődésének!18-25 év között szokott megállni a test fejlődése,ugyhogy csak várj türelemmel! :)

És ha a későbbiekben még szülsz is,attól is nagyobb lesz,hidd el nekem! :))

50. iriszb
2008. márc. 1. 14:19

-szerintem a természetes a legszebb...

-én magamon semmi egyebet nemtalálok elfogadhatónak, de a melleimre büszke vagyok :)),ez tök hülyén hangzik nő létemre és 44évesen :)

49. fofo
2008. febr. 24. 23:04
szasztok! én 14éves vagyok és aki tud segiteni az léccy irjon vissza! az a gondom h nem tom hogy legyen kicsit nagyobb és szebb mellem:(lehet hülyének néztek de nagyobbat szeretnéék
2007. aug. 14. 20:51
Annyira "hülyék" vagytok!:)Én egyáltalán nem foglalkozom a mell mérettel,pedig férfi vagyok! Nem ez a lényeg!Milyen az arca,milyen az ágyban,van-e "dumálokája",élvezi e az életet... Most nem a sablon dumáról beszélek(a külső nem számít),mert szerintem is számít,de esküszöm,hogy a kosár méret nem döntő tényező!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook