Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csökkent szenvedély a párunk iránt... fórum

Csökkent szenvedély a párunk iránt... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. jún. 25. 12:59
felvettem a fórumot a kedvencek közé...de látom régen írtatok ide..
2009. nov. 22. 07:38

hahó hol vagytok?

Velem történt egy változás. Felvettek egy céghez úgyhogy ezért kevesebbet tudok jönni:)Már a héten dolgoztam is. Vagy kora reggel tudok majd jönni -attól függ hogy ébredek- vagy csak este.

írjatok lányok, annyira szerettem ezt a fórumot, nem örülnék ha abbamaradna....

363. c6560fb39d (válaszként erre: 362. - C8f7404b48)
2009. nov. 15. 17:28

Szia::)

Minden nap benézek ide, a kedvencek között van ez a fórum is.:)

Igazad van a megújulásban,erre valóban nagy szükség van csak nem egyszerű dolog,hogyan is kezdjünk hozzá.Egy nőnek mindig tudni,érezni kell,hogyan vigyen egy kis újdonságot a mindennapokba és a szexbe,ezért elég találékonynak kell lennünk és mindig résen kell lenni.Akkor könnyebb dolga van az embernek ha annyira ismeri a párját,hogy tudja mit szeret,szeretne,habár ahhoz is kell idő több-kevesebb ki mennyire nyitott,hogy valóban tudja-e a párja összes vágyát.Nálunk is hatalmasat változott a szexuális életünk,de ehhez az kellet,hogy maximálisan megnyíljunk egymás elött.Sokszor vissza vezetik a neveltetésre azt,hogy nem beszéljük meg apró részletességgel a szexuális vágyainkat,lehet benne valami,de a gátakat fel kell szakítani,esetleg történik valami ami felszakítja a gátlásokat és akkor döbben rá az ember,hogy de hülye voltam eddig,miért nem mertem...Mindenhol vannak ilyen-olyan gondok,kicsi gyerek sok munka,stressz,nálunk is voltak,de jött egy nyugisabb időszak volt egymásra időnk,azóta teszünk is róla,hogy legyen 1-2 óra vagy egy éjszaka amikor nem kell attól frászolni,hogy mi hallatszik ki a szobából,ennyi jár kell,hogy legyen idő erre mert másképpen ellaposodik,kihűl a kapcsolat miközben pár apró dologgal fel lehet dobni.Most már azt mondom,hogy olyan dolgokat is megteszek amiről régebben azt mondtam,hogy biztosan nem,de rájöttem,hogy nekem is jó és a páromnak örömöt szerzek vele akkor miért ne.Biztosan nem egyszerű dolog,így visszagondolva az első és legfontosabb egy nő számára,hogy elégedett legyen magával,a testével így megnő az önbizalma és minden más lesz,engem is zavartak dolgok,de rájöttem hülyeség,és így jobb is sok minden változott,pedig nem voltak nagy problémák.Persze nagyon sok múlik a férfiakon is pl. visznek-e elegendő törődést,érzelmet a kapcsolatba, nem csak egy gyors numera kell,néha az is jó lásd ahol gyerek van az is lehet szuper csak ne váljon megszokottá,és itt a lényeg semmilyen formában hosszútávon ne legyen ugyanaz,ugyanolyan a szexuális élet,mert az uncsi lesz,itt kell nekünk észnél lenni.Ahogyan nagymamám mondta,hogy a férfi a fej a családban,de a nő a nyak és fej arra fordul amerre a nyak akarja!!:)) Ugye van benne valami?:)

362. c8f7404b48 (válaszként erre: 355. - C6560fb39d)
2009. nov. 15. 15:29

szia.

Csatlakozz hozzánk bátran :)

Nagyon tetszik az utolsó mondatod, minden szava igaz...

2009. nov. 15. 15:25

Látom már megint sehol senki..... :(

kné az írásodban megadtad a választ a kérdésedre:

"Ideges voltam, mert kimerült és fáradt vagyok..."

mit csinálj? Egyik ismerősőm szavaival élve: kezeld a tüneteket, vagy is tudod mit? az lenne a legjobb ha egészen a probléma gyökereit kezelnéd, mert ha csak a tüneteket kezeled attól a problémád még ott lesz megoldatlanul...."

Úgy gondolom, hogy a testi - lelki feltöltődésnek jött el az ideje, én kívűlállóként így gondolom/látom.

A lakásunkat mindig takarítjuk, miért ne takaríthatnánk a testünket ill. a lelkünket is?

nem gondolok nagy dolgokra, nem határozok meg konkrétan dolgokat mert mindenkinek más és más nyújt felüdülést.

2009. nov. 15. 15:13
köszönöm:)
359. 557944d159 (válaszként erre: 358. - C8f7404b48)
2009. nov. 15. 09:46
Gratula! :)
2009. nov. 14. 19:37
Sziasztok! Ezt meg kell osztanom veletek: péntek 13. szerencsés volt számomra! Reggel mentem egy állásinterjúra és délután csörgött a telefon h fel is vettek! A hónap közepén kezdek! Nagyon boldog vagyok :)
2009. nov. 12. 20:56

Szép estét mindenkinek!

Teljesen megértelek,ennyi probléma mellett nem csoda ha nincs kedved,én is derékfájós vagyok,voltak picik a gyerekek,nem is így ment minden mint később amikor kevesebb volt a probléma.Mást nem tudok erre mondani,türelem,mert ezt nem lehet erőltetni,illetve semmi értelme.Remélem rendeződik a probléma mielöbb.:)

356. K.né
2009. nov. 11. 22:30

Jó estét mindenkinek!

Mindig bekukkantok, de mostanában nem igazán volt időm írni, na meg nem is volt miről... Mármint a FŐ TÉMÁRA gondoltam...

Valahogy nem érzem még mindig hogy változott volna bennem vmi a szex iránt. Mármint Vele. És Ma hajnalban először éreztem azt amit addig soha: ingerült lettem mert közeledett. Igaz ezt nem mutattam, de elutasítottam. Azt mondja nem húzta fel érte az orrát, de túl jól ismerem... De egyszerűen a hátam közepébe se kívántam a dolgot... Ideges voltam, mert kimerült és fáradt vagyok, nagyon rossza alvó a kicsi mostanság, és derékfájásom is van, amivel már 2 hónapja járok orvoshoz. De akkor sem értem magamat: ilyen sosem volt még, hogy abszolút ne legyek rá kapható (ha én nem is akartam, a páromat akkor sem hagytam soha úúúúgy, van annak más módja is). Talán 2-3 alkalom volt mióta együtt vagyunk, hogy visszautasítottam. És korábban még rosszabb volt a kicsi: hasfájós volt kegyetlenül ( még sosem aludta végig az éjszakát, sőt... rengetegszer ébred), de szülés után nemsokkal visszatért a szexualitás és azóta töretlenül hetente legalább 4szer a kicsi mellett is, akármilyen sokat éjszakáztam és akármilyen fáradt voltam sosem volt ellene kifogásom.

De most...

Mit csináljak?

2009. nov. 11. 17:26

Sziasztok!

Már egy párszor olvastalak benneteket és megtetszett ez a fórum főként, a cím gondolkodtatott el.20 éve vagyunk együtt a férjemmel,(18 éve vagyunk házasok)bizony nálunk is voltak hullámvölgyek,mert az nem mond igazat aki azt mondja,hogy soha nem torpant meg a szexuális élete hosszabb-rövidebb időre.Alapjában soha nem volt problémánk a szexel mindig teljes volt,a férjem figyelmes stb., nekem volt olyan gondom,hogy nem kívántam a szexet egy idő után,akkor is tudott kedvet csinálni,de ha Ő nem próbálkozik nem is tudom meddig el lettem volna szex nélkül.Mindig nagyon szerettük egymást,megbeszéltünk mindent.Az első gyerek születése után is nagyon türelmes,figyelmes volt,de sajna a sebem milyensége miatt csak 5 hónap után jött össze a dolog úgy,hogy jó is volt.Így visszagondolva már tudom mi okozta azt,hogy nem kívántam a hancúrt,a körülmények anyósoméknál laktunk,később nekem volt nehéz munkám,mindig fáradt voltam. A második gyerek(császáros volt) után már a sajátunkban éltünk,sokat javult a helyzet,és úgy vettem észre ahogy telik az idő nőnek a gyerekek,egyre jobb a szex,kiegyensúlyozottabb vagyok és már jó ideje kívánom is.Szóval ezzel csak azt akartam érzékeltetni,hogy sok minden hatással van ránk,a nők nem tudják félredobni a problémákat,zavaró tényezőket.

2009. nov. 11. 15:02

úgy látom ez a hét nem a mi fórumunké :(

ismételten sehol senki

2009. nov. 10. 08:43

Háááát, nem is tudom....

Lekopogom, de úgy néz ki sikerült kimászni a depis hangulatból. (állás miatt). Ez a kedv azért megviselte a sexuális életünket is, élni nem volt kedvem nem még sexelni... na mindegy, ennek vége.

Kiváncsi vagyok más is szokott e depis lenni? és ha igen milyen mértékben?

Arra is kivi vagyok kivel mi történik? ÍRJATOK!!!!

352. 129ec81188 (válaszként erre: 351. - C8f7404b48)
2009. nov. 9. 11:17

Sz.ted???


:-DDDDDD

2009. nov. 9. 09:32

hahóóóóóóóóóóó valaki..........

Hát senki? mit csináltok?

2009. nov. 4. 12:34

Bocs, tudom rég voltam itt...


Ne haragudj, hogy nem írom le újra, de ha 42. 56. 57. 59. 67. 75. hsz-em visszaolvasod...minden ott van...


Nem nagyon kell ápolgatni, csak fogja az oldalát és sziszeg...és azt mondta, - viccesen - legalább egy hónapig felejtsem el...

349. ffbce15349 (válaszként erre: 348. - 129ec81188)
2009. nov. 4. 12:24

szegeny:(

jobbulast neki!!!!!

neked pedig kitartast az apolasaban!!

felgyogyulta utan pedig remelem minden ugy alakul,ahogy szeretned:)

apropo-kezdemenyezes:nalatok o az ,aki elhidegult?

ugy ertettem...abbol,amit irtal..

2009. nov. 4. 12:11

Sziasztok!

Az elmúlt egy két hétben nagyon sok munkám volt, nem tudtam jönni.


Mikor már azt hittem, javul a helyzet - mostanság kevésbé volt fáradt, és kezdeményezett is - hát most meg nem elesett és elrepedt a bordája???!!!

347. ffbce15349 (válaszként erre: 346. - Tnde)
2009. nov. 4. 10:57

miert is?

nalatok mi a gond?elhidegules?nem figyel oda rad?nem segit neked?

meselj!!ha gondolod kuldj privibe uzenetet:)

en most semleges hangulatban vagyok:)/:(

kivancsi vagyok a te hangulatoddra:)

346. tnde (válaszként erre: 345. - Ffbce15349)
2009. nov. 4. 08:26
Szép jó reggel mindenkinek.Hát én nemigazán állok jól a párommal.És egyre csak rosszabodik,már lassan csak elvagyunk egymás mellett,mint két testvér:(((((
2009. nov. 3. 17:38

sziasztok!

Bettuus sajnalom,hogy igy alakulnak adolgok,de minden rossz utan csak jo jon :)

ez a vilag torvenye:)

az en napjaim egyszer ilyenek,maskor meg amolyanok;neha nagyon neheznek tunik minden,maskor meg konyyunek!

kihogy all a parjaval?

javultak adolgok vagy meg rosszabbak?

344. tnde
2009. nov. 3. 16:19
A jeleket azért küldjük egymásnak, hogy jobb kedve legyen annak akinek küldjük.Az értesítést meg nemigazán várd,mert nem szeretnek visszahívni,vagy visszaírni a munkáltatók.
2009. nov. 3. 16:06

ok, igyekszem de azért holnap megyek egy másik állást is megnézni... tudom nem ide tartozik, de ha vkinek van tapasztalata h kb mennyi idő múlva értesítenek ha felvettek akkor megköszönném.

Köszönöm szépen a jeleket lányok, de úgy látom lemaradtam vmiről, mire valók ezek a jelek és mit jelentenek? mióta vannak? eddig nem láttam ezeket...

342. K.né
2009. nov. 3. 15:16

Lányok, lányok, nagyon eltűntünk!

Ki hogy van, kivel mi újság?

341. K.né (válaszként erre: 340. - C8f7404b48)
2009. nov. 3. 15:15
Csak pozitívan! :-)
340. c8f7404b48 (válaszként erre: 338. - Ffbce15349)
2009. nov. 2. 11:02

Sziasztok.

Örülök h örülsz:)

Látod milyen apróságoknak is lehet örülni...

Kicsit szerencsétlennek érzem magam, múlt hetem elég peches volt. mennem kell

2009. okt. 31. 08:22
ja visszaolvasva ,amiket irtam,tele vannak helyesirasi hibakkal..de ez nem azert van,mert nem tudok helyesen irni,csupan a gyors irasnak es sietsegnek tudhato be:))
2009. okt. 31. 08:20

koszi csajok a biztato es vigaszatlo szavakat!!!!!higgyetek el nagyon jol esnek:)

Bettikenek[o a Budapest-i baratnom]mindig kisirhatom magam,igy megkonnyebulok..de ,ha nektek mondom el az ugyes-bajos dolgaimat,az olyan,mintha a vilag kialtanam,es ez nyujt igazi vigaszt es megkonnyebulest:)

KOSZI NEKTEK!!!!

amugy ma nyugodtabban ebredtem..es talan a kedvem is jobb..mert ejjel egyszer felkellett kelni a kicsihez,es kepzeljetek szonelkunl kelt a ferjem..igaz,csak megsimogatta a buksijat a kincsemnek es aludt is tovabb..aztan reggel is o hozta be a tejcsit a picurnak...ettol jobb kedvem van picit:)

de veletek mi ujsag??nalatok minden ok?

bar K.ne irtad,hogy mi a szitu kis csaladodban,ott sem felhotlen az eg:(

de hat h ol az?

jut eszembe nem vagytok hi5 vagy iwiw tagok?ha igen,jelolgethetnenk egymast..nem???

337. tnde (válaszként erre: 335. - Ffbce15349)
2009. okt. 30. 21:48
Ne legyél már úgy elkeseredve.Hidd el minden jóra fordul, ti még olyan fiatalok vagytok.A férfiak csak sárba tudnak taposni minket nőket.Mi meg büszkén felemelt fejjel, tovább végezzük a dolgunkat.Kiszolgáljuk őket.
336. K.né (válaszként erre: 335. - Ffbce15349)
2009. okt. 30. 16:45

A férfiak többsége nem megértő...

A lelkiismereted az más dolog... Biztosan ki voltál idegileg: párod vagy más dolog miatt, és nem gondoltad át. Az ember hajlamos arra kivetíteni a dühét, aki a közelében van, és neked a picurod van a közvetlen közeledben. Ne hidd, hogy mással nem fordult vagy fordulhat elő. Nem helyes, de ha megbántad az már csak jó. Ne emészd magad ezért mostmár, csal halmozd el a szereteteddel.

Mesélj!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook