Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menyasszonyi ruhához magassarkú? fórum

Menyasszonyi ruhához magassarkú? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 5. 07:16
kizaroloag.
2009. okt. 7. 19:47

jó kérdés, ezen nem is gondolkodtam a szertartásra valszeg egy magasabb sarkút veszek utána az őrületre laposat.

:)

15. Serry
2009. okt. 7. 19:44

Ne pánikolj ezen, nem lesz semmi gond!


Én fél éjszakát táncoltam végig magassarkúban menyasszonyi ruhában,úgy,hogy előtte évekig laposban jártam:)

2009. okt. 7. 19:34
Értem.:SNem tudom mi legyen.Hogyha kb.2 napig itthon gyakorlok benne,akkor csak menni fog magassarkúban is,nem ?
13. 51c7ff94a9 (válaszként erre: 11. - 3ca3e86e44)
2009. okt. 7. 18:06
akkor is van rá esély, akkor kell odafigyelni amikor gugolásból felállsz, és ne lépj túl nagyokat, az a legjobb ha még azelőtt felveszed a ruhád mielőtt elhozod, és táncolj benne egy keveset, ha rálépsz akkor még egy kicsit hosszú
2009. okt. 7. 18:04
szia én ilyan helyen dolgoztam, és sajnos sok lány panaszkodott hogy beleakadt a sarka a ruhába vagyis az abroncsba, és ki is szakították, amir ki kellett fizetni, mert nem a ruha hosszával vagy akármijével volt a baj, meg olyan is volt akinek beleakadt és elesett, nagyon sok szalagavatós lánykám balettcipőt viselt, vagy kicsi és vastagabb sarkú cipőt viselt, egyébként ha hosszú a ruhád akkor a cipőd alig fog látszódni
2009. okt. 7. 17:41
Nekünk előre hozták ennyire.A cipővel nincs gond,kényelmes nagyon.Csak félek,hogy tényleg valahogy rálépek a uhára és megbotlok.Ennek szerintetek van esélye?És ha a föld felett ér pár centivel?
2009. okt. 7. 17:35
Amúgy hogyhogy ilyen korán? Nem januárban szokták? Nekünk akkor volt.
2009. okt. 7. 17:33
én a magassarkúra szavazok, sőt a nagyonmagassarkúra, csak akkor akad a ruhába, ha az túl hosszú. Sokkal de sokkal szebb, és szerintem könnyebb is benne táncolni. Amúgy sem szokták a sarkat letenni tánc közben.
8. Boszy28 (válaszként erre: 5. - 3ca3e86e44)
2009. okt. 7. 17:31
próbálj meg másik, de hasonló cipőben gyakorolni
2009. okt. 7. 17:31
gyakorlás mindenképp kell, illetve vastag celluxszal a talpát beragasztani (nekünk nagyon csúszott a parkett)
2009. okt. 7. 17:30
Szia! Magassarkúban táncoltam én is. Nem volt vele gondom, mivel a tánctanár kikötötte, hogy a ruha alja nem érhet a földig, hanem legalább 10 cm különbség legyen ott. Persze óvatosan lépkedtem, de nem bántam meg, hogy az volt rajtam.
2009. okt. 7. 17:30
Tudom,hogy sokkal nőiesebb.Kissarka van,de az a gond,hogy jöv.héten szalagavató,és pénteken mér megyek,hogy felaljazzák a ruhámat.:SÍgy gyakorolni annyira ne tudok benne,ráadásul jöv.héten lesz a szalagavató
4. Boszy28 (válaszként erre: 2. - PöttömPanna)
2009. okt. 7. 17:30

igen, de jobb, ha kicsit vastagabb a sarka, tehát nem törpetűsarkú :)

Anno keringőt táncoltam én is, hajrá! :)))

3. 6bdce19b3c (válaszként erre: 1. - 3ca3e86e44)
2009. okt. 7. 17:28

sokkal de sokkal nőiesebb a magassarkú..de gyakorolni kell benne..!!


Sok sikert!:-)

2009. okt. 7. 17:28
Ha keringő, akkor mindenképpen egy kis sarka legyen, így nőies:)
2009. okt. 7. 17:26

Szalagavatóm lesz nemsokára,és nem tudom,hogy balettcipőbe vagy magassarkúba táncoljak.Mert azt hallottam,hogy a magssarkú beakad a ruhába ahogy táncolunk.Ez igaz?Tapasztalat?

Azzal tisztában vagyok,h sokkal szebb a magassarkú,de hasra esni meg nem akarok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook