Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki próbált már valamilyen Anticellulitisz gélt? Ill. bevállt? fórum

Valaki próbált már valamilyen Anticellulitisz gélt? Ill. bevállt? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 1. 12:05
Sziasztok Lányok! Én is Evelin Slim extreme 3D-et használok. Nagyon fontos még a torna is a folyadék mellett.
7. Nikol93 (válaszként erre: 4. - Veronika27)
2009. okt. 7. 15:31
Igen, nagyon is érdekelne:D Majd akk priviben várom a választ:)
6. Nikol93 (válaszként erre: 2. - Reni79)
2009. okt. 7. 15:30
Az Eveline termékekről már én is hallottam. De annak is van több féle kréme. Te pontosan melyiket használod?:O Ha nem is itt, akk priviben légyszí írd meg a nevét!
2009. okt. 7. 15:08
Ez engem is érdekelne!
2009. okt. 7. 15:07

Nem akarok reklámozni, ezért nem írom le a nevét, de lézetik hatásos. Priviben megírom, ha kell.

Mindez mellett hozzátenném, hogy ha nem fogasztasz elég folyadékot a kúra alatt, míg kened magad, akkor ne is várj változást. Fontos a rendszeresség, reggel és este.

3. reni79 (válaszként erre: 1. - Nikol93)
2009. okt. 7. 15:06
Ezt a fajtát egyébként nem próbáltam.
2009. okt. 7. 15:05
Én próbáltam a Dr.Kelen féle anticellulit gélt és egy Ros..an-os márkát ami kicsit drágább EVELINE a márkaneve.Ez a kettő vált be nekem.
2009. okt. 7. 15:02
Rengeteg ilyen gélről hallottam már, én még csak egyet próbáltam ugyan, de nem használtam rendszeresen, szóval nem sokat segített. Itt a hoxán láttam egy "Fáma Anticellulitisz" nevű krém hirdetését. Csábítónak tűnt:) Esetleg próbálta már valaki? V bármilyen más anticell. krémet? És használt? Köszi előre is a válaszokat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook