Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Derült égből fasírt... fórum

Derült égből fasírt... (beszélgetős fórum)


2009. okt. 13. 18:11

Én nem láttam,de a cím miatt muszály volt megnéznem miről van szó..:DDD

Derült égből fasírt...:)))

7. Fiatal nő (válaszként erre: 6. - Panini)
2009. okt. 8. 08:27

Ha meg belegondolunk, akkor a Karácsonyi ének sem, mert az meg hemzseg a szellemektől/kísértetektől.


Mondjuk én 5 évesen fogékony voltam az ilyenekre, de hát gyerkőce válogatja. Majd az anyuka eldönti, melyiket. Mi adtunk +2 tippet is... :-D

2009. okt. 7. 20:13

Nekem meg nagyon tetszett! Van benne humor, tanúlság, romantika.. mi kellhet még? :)) A címe ne tévesszen meg senkit, az tényleg gagyi.

Én már láttam az Up-ot is, az sem való jobban egy 5 éves gyereknek, sőőőt, az elején nagyon szomorú rész van, amit meg is kell értenie...

2009. okt. 7. 13:28
Max az lehet jó benne, hogy 3d, de a címből ítélve hát nem tudom:S
2009. okt. 7. 13:14

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ez most kimarad;)

3. niksa (válaszként erre: 1. - Mimmo33)
2009. okt. 7. 13:12

Szia!

Én a majdnem 10 éves lányommal láttam, talán neki való, de nem egy 5 évesnek. Annyira nem volt nagy durranás, jobbra számítottam.

2009. okt. 7. 13:11

Én csak a bemutatóját láttam, de az inkább eltántorított, mint hogy kedvet csinált volna... És ez a cím... Hát borzasztó! :-D


Október 15-től lesz a "Fel!" című Pixar mese, inkább azt ajánlom... Vagy a november 5-i Disney durranást, a Karácsonyi éneket... Ez utóbbit én például tuti meg fogom nézni. :-)))

2009. okt. 7. 12:56
Látta valaki a filmet? 5 éves gyerekkel érdemes megnézni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook