Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek ki az ország legjobb Szülész-Nőgyógyásza és miért (név és hely megjelöléssel) fórum

Szerintetek ki az ország legjobb Szülész-Nőgyógyásza és miért (név és hely megjelöléssel) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2009. okt. 9. 11:26

Összegzem az eddig elhangzott neveket:


Békéscsaba: Dr. Róna István (2-szer is emlitve, allitolag hangulat ember, de jo szakorvos.)


Budapest: Dr. Nedda (szülész), az I. számú szülészeti klinikáról a Baross utcában

Budapest Dr. Orbán László

Bupdaest: Dr Dömötöri Jenő (de megkeri az arat)

Budapest, Uzsoki Kórház: Dr. Halász Domonkos


Győr: Dr. Likár Zsolt

Győr: dr. Bodai Károly


Hódmezővásárhely: Dr. Szőllösi Dalma


Nagykanizsa: Dr Tucsek Éva (rendkivul jo hiru szuleszetu korhaz, mar ezt Hoxan kivul is megerositette nekem valaki, viszont nincs fogadott orvos rendszer. Szerintem ez nem hatrany.)


Nyírő: Dr. Ruff György bp,


Vác kh: Dr Fekete és Dr. Szaniszló

2009. okt. 8. 13:29
dr. Bodai Károly Győr, nála született a fiam, nem volt fogadott doki, pénzt sem kapott mégis rendes volt. Ja és anesztes szakvizsgája is van.
30. sutoczkine (válaszként erre: 25. - 51c7ff94a9)
2009. okt. 8. 00:54
Engem érdekelne. Én nála szültem és tökéletesen meg voltam vele elégedve. Hangulatember az tény viszont ő ért legjobban az UH-hoz a városba és ez nekem fontosabb, mint az, hogy morcos-e vagy se. A tesóm semmi pénzért nem járna hozzá, mondván, hogy goromba volt vele, velem még 1x se. És ami szintén fontos nekem se meg a barátnőmnek se mondott konkrét összeget.
29. Bcicus
2009. okt. 7. 20:58
DR. Ruff György bp, Nyírő. Mindig őszinte, szókimodő, de nagyon ért a női bajokhoz.
2009. okt. 7. 20:17

Budapest,Uzsoki Kórház:Dr.Halász Domonkos,de a 13.ker-ben is rendel.Nem pénzéhes,nagyon kedves,alapos,fiatal orvos.Nem lakom már Pesten,de nála szültem a kislányomat.

A kisfiamat pedig Karcagon szültem Dr Debreczeni Lászlónál.Hasonló,mint a pesti doki.

Egyik dokitól sem kérdeztem,hogy mennyit kér,adtam amennyit gondoltam,de tuti meg voltak elégedve,mert minden nap látogatásukat tették nálam a kórteremben.

27. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 23. - Chrissy28)
2009. okt. 7. 19:58
Igen:) Van bordásfal, gumilabda, és ha a zuhanyzóban akarsz vajúdni azt is lehet, én is ott álltam a melegvíz alatt háromnegyed órán keresztül.A szülőágyra csak a kitolásnál kell felfeküdni.Nekem kicsit előbb kellett, mert nem tágultam, de tolófájásaim voltak.Felfeküdtem, és akkor derült ki, hogy még mindíg csak egy ujjnyira vagyok nyitva.A fájásaim meg rendszertelenek lettek, ezért rámkapcsolták az NST-t.Ezért kellett ott maradnom, mert különben leszállhattam volna.Ha minden rendben van akkor tényleg csak a kitolásnál kell ott lenni.Van kengyel, meg minden "rémség", de elég jól belőtték a méretemhez, nem lógtam a levegőben, és sokat segített, mert a lábbammal is bele tudtam kapaszkodni mikor nyomtam.Ahhoz képest, hogy kórház tényleg jó:)
2009. okt. 7. 18:20

Békéscsabán én még Dr Baukó Attila szülész nőgyógyászt tudom ajánlani

nem annyira pénzéhes, mint azok akihez eddig jártam, ha bajban vagyok segít, figyelmes és közvetlen, nem a barátom hanem az orvosom, és csak arról beszélünk amiről kell, és nem akarom hogy megkérdezze mit főztem meg ilyenek, mert már hallottam olyat hogy valaki azért hagyott ott egy orvost, én nagyon ajánlom

velem feleslegesen nem szedet be gyógyszert, és ha hülyeséget csinálok leszid nem érdekli hogy megsértődök e.

viszont nekem megfelel:)

25. 51c7ff94a9 (válaszként erre: 17. - Chrissy28)
2009. okt. 7. 18:12
Dr Róna Istvánról lenne egy két szavam akit érdekel leírom szivesen
24. Chrissy28 (válaszként erre: 19. - De48e78bc5)
2009. okt. 7. 17:18

3. becseiagi válasza talán segìt:

"Dr. Szőllösi Dalma Hódmezővásárhely! Szegeden lakik, de itt nálunk dolgozik a kórházban."

Meg kellene nézned hogy nem rendel-e esetleg lakhelyén is.

Remélem kapsz közelebbi válaszokat is még.

23. Chrissy28 (válaszként erre: 20. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 7. 17:14
Ez ezek szerint azt jelenti, hogy a nagykanizsai kórház szülészete általánosságban véve jó. Ez akkor egy megnyugtató hìr a majd ott szülő kismamáknak. Köszi!
2009. okt. 7. 15:55
bocsi! szóval nem csak szülész-nőgyógyász, hanem altató és intenzív orvos is!
2009. okt. 7. 15:54

Dr. Maár Róbert, Győr!

Hatalmas tudással rendelkezik és ez mellett, kedves, humoros, nem anyagias, segítőkész! Nem csak szülész-nőgyógyász, hanem altató és inten

20. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 16. - Chrissy28)
2009. okt. 7. 15:38
Ja azt elfelejtettem az előbb, hogy a varrásnál mikor vinnyogtam akkor sem akadt ki, hanem szó nélkül adott még érzéstelenítőt, kétszer is.A gátmetszéshez is úgy beadta azt a szurit, hogy észre sem vettem.Ja és még mikor odaértem a szülésznő még a ronda fal miatt is elkezdett szabadkozni.Azt mondta hogy már szorgalmazzák a felújítást, de még nem sikerült, ennek ellenére mindent elkövettek, hogy a körülményekhez képest jól érezzem magam.Többször felajánlották, hogy tesznek be zenét, vagy ha hoztam aromaolajat akkor azt is lehet használni.Ezeket a módszereket én addig csak a születésházakkal kapcsolatban olvastam, a kórházakról általában csak rossz véleményeket olvastam/hallottam.Nem is készültem ilyesmire, el lehet képzelni mennyire meg voltam lepődve, hogy sorra felajánlottak olyan dolgokat, amiket az ember csak fizetett orvos jelenlétében, vagy születésházakban vehet igénybe.
2009. okt. 7. 14:44
szegedről tudtok valakit?
2009. okt. 7. 14:26
Prof. dr. László Ádám, Bp. Károly krt. 13
2009. okt. 7. 13:30

Osszegzem az eddig elhangzott neveket:


Hódmezővásárhely: Dr. Szőllösi Dalma

Békéscsaba: Dr. Róna István

Budapest: Dr. Nedda (szülész), az I. számú szülészeti klinikáról a Baross utcában

Budapest Dr. Orbán László

Bupdaest: Dr Dömötöri Jenő (de megkeri az arat)

Vác kh: Dr Fekete és Dr. Szaniszló

Nagykanizsa: Dr Tucsek Éva

Győr: Dr. Likár Zsolt

16. Chrissy28 (válaszként erre: 13. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 7. 13:22

Nagyon sokan tetovaznak a kerdesen: kit valasszak. Rengeteg topik van, az informacio szetszort. Tehat itt a lehetoseg: egy topikon belul velemenyt adni.


Nagyon orulok minden pozitiv tortenetnek, velemenynek, mert rengeteg a negativum.

Rendkivul szimpatikusnak tunik a doktorno.

Koszi a valaszt!

2009. okt. 7. 12:59
Folyománya: hol rendel, de lehetőleg ingyen... :DD
2009. okt. 7. 12:43
Sziasztok.Győrben Dr.Likár Zsolt a legjobb, én is nála szültem, természetes úton (ezt neki köszönhetem),a kisfiam 4040 grammal jött világra.Nagyon jó szakember és nem anyagias (sok kollégájával ellentétben).
2009. okt. 7. 12:42

Egyértelmű, hogy az a doktornő akinél én szültem.Dr Tucsek Éva:)Nagykanizsa.

Egyébként nem értem a kérdést, mert mindenki más.Valaki azt várja el, hogy körbeugrálják, valaki pedig a szakmai tapasztalatra helyezi a hangsúlyt.Én ügyeletes orvosnál szültem, és szuper volt:)Nem vártam tőle, hogy ott legyen végig, vagy szórakoztasson, de egy tüneményes hölgy volt.Jól végezte a munkáját, és ahogy elnéztem elég tájékozott volt ami a szakmai részét illeti.Terhesség alatt bújtam a babás újságokat, és azokban az volt, hogy a kórházban úgy bánnak az emberrel mint a kutyával( főleg ha nincs fogadott orvos), nem lehet felkelni, nem lehet enni, inni, ehhez képest amikor én odaértem mosolyogva fogadtak, járkálhattam, sőt buzdítottak erre, mert akármilyen hihetetlen tisztában voltak a gravitáció áldásos hatásával:)Olvastam, hogy a banán megkönnyíti a szülést, mert magas a B-vitamin tartalma.A szülésznő kínálgatott banánnal, mert az jót tesz:)Végig ihattam, csak a kitolás előtt egy órával nem szabadott már, de akkor meg kaptam sóoldatot, mert azt találtam mondani, hogy szomjas vagyok.A szülésznő törülgette az arcomat hideg vizes gézzel.A kitolásnál a doktornő mondta hogy nyugodtan kiabáljak amekkorát csak bírok, mindezt mosolyogva.Nem ordított velem, folyton megdícsért, hogy ügyes vagyok, segítettek abban, hogy hogyan lélegezzek, szóval a babás magazinokban olvasottak alapján, én egyik ámulatból a másikba estem.Senki nem volt bunkó, tudatlan, rosszindulatú, a doktornő nem tágított, semmi olyat nem csinált amit általában fel szoktak róni az orvosok számlájára.Gátmetszésem volt, de kellett is.Nem mindenkinek vág, csak akkor ha kell.Ezt is elmondta előre.Semmi rossz tapasztalatom nincs, pedíg úgy mentem be a kórházba, hogy most aztán biztos leharapják majd a fejem, amiért nincs orvosom.

2009. okt. 7. 12:40

Szerintem,h erre a kérdésre objektív választ tudjunk adni,egy csomó nőgyógyásznál kellene járnunk,és majdnem mindnél szülnünk is.

Az én befutóim:

János kh Bp:Dr Dömötöri Jenő (megbízható, kedves, csak pozitív élményem van vele,ugyanakkor megkéri az árát)

Vác kh: Dr Fekete és Dr. Szaniszló(Az előbbi az osztályvezető,nagyon tapasztalt,ügyes orvos.Az utóbbi feltörekvő fiatal,minden páciense nagyon meg van vele elégedve,nekem is volt hozzá már szerencsém,humoros, kedves, ügyes.)

2009. okt. 7. 12:35
Budapest, Dr. Orbán László...saját honlapja van, megtaláljátok...lelkiismeretes, figyelmes, kiváló orvos...10 éve szültem nála, de nélküle talán egyikünk sem élne...
10. erababa1111 (válaszként erre: 8. - Chrissy28)
2009. okt. 7. 12:26

Épp most akartam írni, hogy szerintem Te csak úgy kíváncsi vagy, ki kit szeret és miért. :) Teljesen mindegy, hogy melyik városban laksz...

Tök jó ötlet, hogy van egy ilyen fórum! Aki keresni akar dokit a saját lakóhelyéhez közel, az itt találHAT!

Amúgy én nem nagyon tudok hozzászólni, mert eddig egyben sem találtam semmi meggyőzőt. Eddig csak olyat sikerült kifognom, aki a pénzre ment... Bár van már egy kisfiam, akinél az orvosra eleve nem is számítottam. Csak reméltem, hogy nem lesz komplikáció...

Én inkább szülésznőt mondanék: Nedda, az I. számú szülészeti klinikáról a Baross utcában. Szerintem Ő a legszuperebb szülésznő! Szabadságon volt, mikor szültem, és száguldott befelé a kórházba, mert már a nővérek is szóltak Neki, hogy elég előrehaladott állapotban vagyok :) Végig velem volt a szülésnél, utána Ő látott el, Ő kísért fel a kórterembe, meglátogatott minket, stb. Szóval emberileg és szakmailag is szuper nő! Csak ajánlani tudom! :)

2009. okt. 7. 12:21
Ez jó ötlet, én is most kezdek nézelődni orvos ügyben, hogy kit válasszak.
2009. okt. 7. 12:05
Nem vagyok szülés elött, nem vagyok terhes. Kìváncsi vagyok a vélemenyetekre, és talán jó egy olyan topik amelyben összegyüjtjük a jó orvosok nevét. Azért is fontos a szempont, hogy más megértse miért voltál megelégedve valakivel.
2009. okt. 7. 12:00
Békéscsabán szerintem Dr. Róna István. Én nála szültem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha lesz még babám őt is nála szeretném szülni.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2009. okt. 7. 11:59
Egyetértek, nagyon sok jó orvos van.
2009. okt. 7. 11:58
Meg nem mind1 hogy hol laksz, ha 100 km-re van az orvos, akkor nem biztos hogy azt kéne választani.
2009. okt. 7. 11:56
Hát azt csak az tudná, aki mindegyiknél szült már egyszer:)
2009. okt. 7. 11:54
Dr. Szőllösi Dalma Hódmezővásárhely! Szegeden lakik, de itt nálunk dolgozik a kórházban. Imádom, mert nagyon aranyos. Az édesapaja is szülész-nőgyógyász, és róla azt hallottam, hogy kiváló, így gondolom a példaképe a lányának. Még mikor az első lányom szültem Szegeden lassan 7 éve, akkor találkoztam ott vele, akkor ő még rezidens volt, és csak a papírjaim kitöltésében segédkezett nálam. De pár évre rá találkoztam itt nálunk vele a kórházban, azóta hozzájárok. Nem egy pénz éhes doki, ahogy a legtöbbje. Nála szültem a kisebbik lányomat és a fiamat is! Fogta a kezemet, segített, foglalkozott velünk, és utána nem hagyott ott. A kisfiam születése után ő rakott rendet körülöttem, mert a szülésznőnek még 2 vagy 3 helyre kellett mennie utánnam. Őszinte, néha szabadszájú, de én ezért is bírom nagyon. A fiam tavaly október 15.-én született meg, ő 18.-tól szabin volt, de mielőtt elment, bejött elköszönni, és babázott egyet a pici fiammal. És ahogy írtam, soha nem tartotta a markát, hogy neki mi jár. Ha adtunk neki valamit, akkor szívesen fogadta, de nem volt kritérium soha, hopgy mennyit kell neki adni. Hát szerintem ezért ő a legjobb!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook