Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem fogyni, de nem éhezem! fórum

Elkezdtem fogyni, de nem éhezem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elkezdtem fogyni, de nem éhezem!

1 2 3 4 5 6
17. erababa1111 (válaszként erre: 14. - Ancsa84)
2009. okt. 7. 11:59

Szerintem az a magyarázat a hízásra, hogy szoptatás után sokkal jobban kívánod az ételt. Miután a gyerkőc kiszívta a számára szükséges tejcit, a szervezeted újra elő akarja állítani a "leadott" mennyiséget, ehhez pedig kalória kell. Én így magyaráznám, de persze nem értek hozzá, nem vagyok szakértő...

Szóval a szoptatás után én is mindig ettem, mert szó szerint korgott a pocim. Az a titka, hogy nem szabad sokat enni, csak épp a megfelelő mennyiséget! :) Hogy mennyi a "pont elég"? Erre mindenkinek magának kell rájönni :)

Remélem, tudtam valamit segíteni!

16. cb82b220ce (válaszként erre: 15. - Giorcub)
2009. okt. 7. 11:21
Nah!Ennyire nyersen nem akartam leírni nehogy megbántsan de teljesen egyetértek veled,ez a cikk egy vicc...kb mint egy naplóbejegyzés.1 hét...az semmit,4 kiló- 1 hét,hát igen,mindenki tudja hogy az kb több mint a fele,ha nem több de az csak víz volt.
2009. okt. 7. 11:18

komolyan, hogy kerulhet ki ilyen "cikk" a fo oldalra?

ahogy elnezem ezt a csodas 1 hetes fogyast (amirol ugye mindenki tudja hogy nem valodi fogyas,) meg erdemes a datumokat is megnezni.

a cikk iro a cikk megirasa idejeig volt aktiv forumtag, azaz szept kozepeig. azota se egy merleg bejegyzes se egy hozzaszolas se semmi. mondhatnam egy hetes lelkesedesbol elkovetett iras tanui lehettunk, de semmikeppen nem tartos fogyasnak. ha gonosz akarnek lenni akkor azt mondanam hogy most tutter ugyanannyi mint volt (ha nem tobb - jojo).

de amugy en ezt a delutan nem eszem elvet sem ertem. egy hulyeseg. csak tonkreteszi vele magat. egyenletesen kell enni, napi 5 etkezes, ossz kaloria 1000-1200, es maris bekovetkezik a "csoda". no persze nem egy het alatt hanem min 2-3 honap, de az garantalt.

2009. okt. 7. 11:15

Szia!

Engem az érdekelne,hogy mi lehetett az oka,hogy szülés után kezdtél el hízni?Kiderült?

Mert én is nemrég szültem,és nagyon megnőtt az étvágyam,és félek nehogy így járjak,mert amúgy sem vagyok karcsú!Várandósságom alatt a normál 10 kg-t híztam,csak a pocim nőtt,nem nagyon híztam máshová...most viszont mindig ennék valamit...

13. 85055abb64 (válaszként erre: 11. - Gaby76)
2009. okt. 7. 11:07

Gaby,


Eddig az életmód - diéta stb. fórumok közül ez a hozzászólás tetszik a legjobban!

12. cb82b220ce (válaszként erre: 11. - Gaby76)
2009. okt. 7. 10:55
Értem.Norbival sem kell megtagadni semmit sem,csak figyelni kell utána is!Ennyi,ezen nem szeretnék vitatkozni,csak azt próbálta leírni hogy Norbi módszere a fogyás után is működik,mert nem diéta hanem életmód.
11. Gaby76
2009. okt. 7. 10:53

en egy kozsegben elek, ahol ha nem megyek eleg koran a boltba, semilyen kenyeret sem veszek, valogatni meg aztan tenyleg nem lehet, mert csak 1 felet hoznak!

Szerintem a fejben dől el, és igen egyetértek azzal, hogy az életmódon kell változtatni.

Csak ehhez nem biztos, hogy ilyen szabályok kellenek.

Idén a 23 kilótól már megszabadultam, leirhatatlan érzés, de nem követtem egyik módszert sem, pont azért, mert úgy akartam lefogyni, hogy azt az életvitelt tartani is tudjam. Azt eszem, amit szeretek.

Tény, hogy az olajban sült ételeknek és a zsiros sajtoknak búcsút intettem, de ezen kivul nem tagadtam meg magamtól semmit sem.

10. cb82b220ce (válaszként erre: 9. - Gaby76)
2009. okt. 7. 10:48
Hát igen,nem mindegy mit találsz a hűtőbe.Szerintem belehet tartani csak nagyon akarni kell és nagyon törekedni arra hogy igenis bármilyen élethelyzetben figyeljünk arra hogy mit eszünk,vagy legalább ne rendes kenyeret együnk ha útón vagyunk,együnk sok-sok zöldséget,gyümölcsöt stb..
9. Gaby76 (válaszként erre: 8. - Cb82b220ce)
2009. okt. 7. 10:46
hat igen, nem kellett volna abbahagyni azt az eletvitelt, de nagyon nehez megtartani, ha vallalkozasod van, befut egy surgos hosszutavu munka es 2-3 honapig reggeltol estig ulsz es dolgozol, es enni csak egy szelet kenyeret tudsz vagy valamit a helyi kifozdebol. Persze, en is tudtam, hogy nem kellene abbahagyni, de nem volt idom azzal foglalkozni, hogy mit mivel es mikor, azt ettem, amit talaltam a hutoben. Most is azt eszem, amit a hutoben talalok, csak nem mindegy, hogy mit talalok benne es mennyit eszem belole
8. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - Gaby76)
2009. okt. 7. 10:43
Szerintem nem járunk így.A norbi féle akármi nem diéta hanem életmódváltoztatás.Ennek az a lényege hogy utána se térjünk vissza a régi szokásainkra,hanem tartsuk meg azt amit az alatt amíg csináltuk.Pl reggel enni ugyanúgy azt amit szeretünk nagyon és vigyázni a vacsikkal.MIndegy milyen diétát csinálsz,mert ha lefogytál és utána visszatérsz az eredeti életmódodhoz normális hogy a kilók kamatostúl visszajönnek.Viszont Norbi módszere olyan amit utána is belehet tartani,egy diétán pedig nem élhetsz életed végéig.Nem kellet volna úgy mond abbahagynod ezt az életvitelt.
2009. okt. 7. 10:42

ja, es a 90 napossal is probalkoztam. fogytam tole az elejen 4 kilot, aztan jo ideig semmi valtozas, majd elkezdtem hizni! :-)

Nem hiszek a dietakban, mert mindenkinek mas a szervezete es ami masoknal bevalik, az nem biztos, hogy nalam is. Egyebkent 23 kilot fogytam eddig.

6. 6b959121ac (válaszként erre: 3. - 8559ed0e1b)
2009. okt. 7. 10:40
Lehet. A kávé is anyagcsere fokozó.
2009. okt. 7. 10:40
Én is gratulálok, de ez valóban a nagyja víz amit leadtál. Kitartásra ezután lesz szükséged. Norbihoz annyit! Ehetsz egész nap egyes kódúakat mégsem fogsz fogyni ha az energiabeviteled több lesz mint a te szükségleted. Figyelj oda a mennyiségekre is!
2009. okt. 7. 10:38
Sziasztok! 3 évvel ezelőtt 85 kilo voltam és a Norbis modszerrel fogytam 15-16 kilot. Aztan ket ev alatt a 69-70 kilo sulyrol 106 kilora hiztam vissza!!! Ha a fogyokura utan elkezdtek rendesen enni, kamatostul jonnek vissza a kilok! Idén a 106 kilomtol probalok megszabadulni Norbi nelkul. De persze kivanom, hogy Ti ne jarjatok igy!!!
2009. okt. 7. 10:14

Gratulálok!:)

Kávét lehet inni a diéta alatt?(édesítővel)

2009. okt. 7. 10:09
Szia!Én is Norbizon és nem is igen lehet vele éhezni.Annyit szerettem volna,hogy gratulálok hogy fogytál 4 kg-ot ennyi idő alatt DE szerintem majd akkor könyveld el hatalmas sikernek amikor többet sikerül és lassabban,az a tartós,ebben sok víz is volt.És a lényege az egésznek az hogy hogyan birod tartani a súlyod.Éhezni meg nem is nagyon lehet bő 1 hét alatt.Csináld tovább menni fog de a 2-es az 12-től 15-ig van,nem pedig 17-ig.Délelőtt én is bármit megeszem,de 12 után szigorúan tartom hogy nincs szénhidrát.
2009. okt. 7. 10:03
27 éves vagyok és három gyermek anyukája. A kisfiam nagyon sokszor mondta nekem: "Anya, kérlek fogyjál le, legyél inkább vékony, ne kövér". Szülés után kezdtem el hízni, de nagyon.

Ugrás a teljes írásra: Elkezdtem fogyni, de nem éhezem!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook