Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem fogyni, de nem éhezem! fórum

Elkezdtem fogyni, de nem éhezem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elkezdtem fogyni, de nem éhezem!

1 2 3 4 5 6
77. Binky (válaszként erre: 76. - B.mona)
2009. okt. 7. 19:03

Próbál neked tanácsot adni, te meg lehurrogod.

Nem fontos, hogy szereted-e a sportot, csinálni KELL. És akár minden nap.

Különben vékony leszel, nulla izommal, petyhüdt bőrrel, és sokkal könnyebben visszahízol.

Ez tapasztalat!

És te ne gondold akár egy pillanatig sem, hogy itt bárkinek is előítélete van a kövérekkel szemben, mivel a hozzászólók nagy része kövér volt, csak nekik már bejött a diéta és a sport.


Kifogás mindig van, nekem is mindig volt.

76. b.mona
2009. okt. 7. 18:58
Már ne is haragudj de ittki sértegette a sportolókat mert én nem szeretem a sportot nem minden kövér azért kövér mert a tv előtt ül és zabál ahogy TE mondod! Vannak olyan emberek akik nem tehetnek róla hogy kövérek mégis lenézik őket minket, pedig mi is emberek vagyunk úgy mint a soványok. Attól függetlenül hogy kövér vagyok az nem azt jelenti hogy lusta minden nap biciklizem a kislányaimmal az egyik elől ül 13kg a másik hátul 16kg több alkalommal volt hogy a szomszéd községbe átbicikliztem és vissza ami 10-10 km na ez szerinted semmi!!!
75. Binky (válaszként erre: 74. - 94c02c5bb5)
2009. okt. 7. 18:54

Ügyes vagy nagyon!:)

Nekem a futás a halálom, nem szeretem, de mióta megy, egészen elviselem. Belehabarodtam a bicajba, és nagyon sok kitartást tanultam, és élvezem az izommunkát végre.

Évekkel ezelőtt futottam az egy kört 2:54 alatt(szégyen, de nem tudom hány m, mert változatos talaj és domborzat), mostmár 1:50. Asszem látszik a különbség:)

Talán nem olyan jó,de magamhoz képest igen.

2009. okt. 7. 18:49
Amikor dagadt voltam én is a sport ellen voltam, de aztán lement 3 hónap alatt 17 kg. Na arról is írhattam volna, de inkább sokkal jobb teljesítménynek tartom hogy lassan több mint két éve naponta futok 10 km-t. Na erre büszke vagyok és így már soha többé nem leszek dagi sem. Mert a megtartás és kitartás a lényeg.
73. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 64. - B.mona)
2009. okt. 7. 18:46
Inkább dögöljek bele a "sok" sportba, mint hogy dagadt legyek és a tv előtt ülve nyomja magamba a sok kaját. Egyébként nagyon jó akár a sok sport is!!! Hamarabb halsz bele abba hogy kövér vagy, mint hogy sportolsz. A versenysportot nem keverjük ide. A kövérek mondják mindig hogy árt a sport. Érdekes.
72. Binky (válaszként erre: 70. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 7. 18:40

Nekem a beleim miatt volt nehéz(a fogyás), mert khm enyhénszólva nem stimmelt idebenn semmi, és wc-n csak gyönyörködtem a szép tetőablakban, de max 1szer egy héten tettem hosszabb látogatást.

Elkezdtem mozogni, reggel rögtön felkelés után nem eszem, csak beindítom a gyomrom egy nagy pohár vízzel. És eszem sokkal több gyümölcsöt, zöldséget, néha nagy mennyiségben. Rengeteg lágy széklet az eredménye, de viszonylag gyorsan túl van az ember ezen a szakaszon. Azóta, ha odafigyelek, mennek le a kilók. Sajnos jelenleg az akaraterőm hiányzik.

Sokan elfelejtik, hogy pl a szénhidrát is dugít, és nem biztos, hogy a sok kakóscsiga reggelire épp a legjobb megoldás. Ha már reggeli, legyen kiegyensúlyozott és teljes: minden ételcsoportból összeválgatva.

71. ancsa84 (válaszként erre: 32. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 7. 18:33

Szia!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm,hogy ezt megírtad nekem!Van itthon elevitem még,de már nem szedtem!

Most akkor újra kezdem,és veszek kálciumot is majd!

Mert így nem érzem jól magam a bőrömben!

Én szülés után ugyanannyi kiló voltam,mint a terhesség előtt,nem vizesedtem!

De most úgy érzem,h tapadnak rám a kilók,de még "csak" 2kilóval vagyok több,mint amikor a kórházból hazajöttem!

És még az is a problémám,hogy sokat vagyok feszült,ideges és "nyugtatás" képp is eszek!

Meg sokszor csak késő este tudok vacsizni,mikor a kislányom elaludt!

70. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 61. - Binky)
2009. okt. 7. 18:32

Igen, az volt a gondom, hogy azt a hat kilót ami nem sok, sehogy sem tudtam leadni.A szülés előtt futni jártam, egészségesen ettem, és azt gondoltam, ha visszatérek a régi életmódomhoz, majd lemegy az felesleg.Ismerem a szervezetemet, és én voltam a legjobban ledöbbenve, hogy nem ment le semmi.Aztán egyre dúrvább módszerekkel próbálkoztam, nem ettem vacsit, nem ettem a végén már négy után, éheztem, mellette sportoltam, és mégsem ment le semmi.Egy deka sem.Ha lement vissza is jött, tehát rólam még víz sem ment le.Elég kiakasztó volt mit ne mondjak.

Egyébként egyetértek veled, az egészséges életmód, és a sport tuti fogyás:) Ha nem válik be, mint ahogy többen írják, akkor valami oka van, mint ahogy nálam is volt.Ezért írtam le a legelső hozzászólásomat is, mert szerintem erre is kevesen gondolnak.Nekem sem jutott volna az eszembe, pedig eléggé ott volt az orrom elött a megoldás.:)

2009. okt. 7. 18:27
Ez még semmi csak vízveszteség és ürültek a salakanyagok. Kár 4kg-s 1 hetes fogyókúra után cikket írni... Én 20kg-t fogytam már tudom miről beszélek. Cikket viszont csak akkor írok ha elérem azt a súlyt ami a célom.
68. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 59. - Belle Morte)
2009. okt. 7. 18:19
Köszi:) Most fogytam 7 kg-ot, és szinte nem csináltam semmit.Már leírtam ide egyszer, ha érdekel majd keresd vissza:)Csak nemrég jöttem rá mi volt a gond, de most már rendben vagyok:)
2009. okt. 7. 18:17
A fő, hogy ezzel egy bizonyos fokú életmódváltás is párosul. Ha tudod magad tartani ehhez, és nem csak addig, amíg le ne megy a felesleg, akkor nyerő vagy. Rengetegen nekiugranak szuper csodafogyókúráknak, aztán gyorsan visszajön pár kg. Én azt mondom, ne foglalkozz a gonosz megjegyzésekkel, KITARTÁS, és ne változtass ezen az életmódon! Persze némi sport sem árt, de kisgyerekes anyukaként (és nekem csak egy van) tudom, hogy nem könnyű összehozni.
66. Binky (válaszként erre: 64. - B.mona)
2009. okt. 7. 17:58

A sport nem bánt. Ha valaki túlzásba viszi és megerőlteti magát, és hozzá nem eszik rendesen, az már szélsőség.


A szívbetegség sok minden következménye lehet, de akár öröklött is...

65. Binky (válaszként erre: 62. - B.mona)
2009. okt. 7. 17:57

Nem erről van szó.

Csak te úgy írsz sikersztorit, hogy nincs még elég tapasztalatod, így kevésbé megbízható.

Minden rosszindulat nélkül mondom, de tegyük fel:

nem sikerül/ visszahízod/ leesik a vérnyomásod/ lustaságból nem megy/ nem bírod tartani/ megáll a fogyás/ nem lesz jó a vérképed/ szorulásod lesz/ akármicsoda... Persze ezt senki nem várja, de pl én is írhattam volna az első két hétben cikket, de jól tettem, hogy nem írtam, mert rá egy hónapra szédülni kezdtem, alacsony volt a vérnyomásom, kedvetlen lettem.


Persze örülünk az eredménynek, és te is örülj bátran, de tulképpenn még nem nagyon fogytál... igen, az első pár napban, de ki tudja hogy ez meddig tartható számodra.

Cáfolj meg, örülnék neki, ha majd tettekkel rácáfolnál erre.

64. b.mona (válaszként erre: 63. - Binky)
2009. okt. 7. 17:56
DE a pláne hogy " egészségesen él" sportól és mégis beteg a szíve. Szerintem a sok sport sem jó!
63. Binky (válaszként erre: 55. - Belle Morte)
2009. okt. 7. 17:52

Nem akarok gonosz lenni, de könynne lehet, hogy Norbi mesterségesen marad ilyen vékony. Persze rengeteget mozog, de egy gyomorszűkítő műtét ma már pikkpakk alatt megvan...

Csak elmélet, ne kövezzetek meg érte.

62. b.mona
2009. okt. 7. 17:50
Az örülhet aki este nem eszik és fogy, de aki tornázik nem vacsizik mégsem fogy! Rajtam kívül sokan vannak akik örülnek a 4 kg fogyáshoz 1-hét alatt. Lehet hogy röhejes hogy cikket írok hogy én 4kg -ot fogytam a norbi diétával. Engem az piszkosul nem érdekel hogy ez valakinek röhejes én azért írtam ilyen hamar hogy az apdate1,2,3, jó fogyókúrás dolog és nem kell éhezni. Mielőtt ki nem próbáltam nem hittem benne én is már szedtem gyógyszereket, teákat ittam de semmi, nem fogytam tőlük sőtt még az étvágyam sem csökkent. A másik pedig hogy comból fogytam 3cm csípő 4 cn, derék 2cm. Nekem ez is öröm! :)
61. Binky (válaszként erre: 43. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 7. 17:48

Tehát neked amúgy is voltak gondjaid, de egy teljesen 'egészséges' (a túlsúlyos ember nem az) embernél ennyi is beválik. Kezdetnek.

Az, hogy máshogy eszik, de tulképpen majdnem ugyanazt és majdnem ugyanabban a mennyiségben, és nem sportol mellé hosszú távon nem okés. És csak rövid távon vezet különösebb eredményhez.


Amúgy igazad van, saját fogyi módszer kell mindenkinek. És gratulálok az eredményedhez!:)

60. a22d4e01f3 (válaszként erre: 57. - B.mona)
2009. okt. 7. 17:34

gratulálok, ebben mindenki egyetért:

lassan-de biztosan!

időarányosan egyenletesen!

59. Belle Morte (válaszként erre: 56. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 7. 17:32
Húha. :( Akkor ha már megy a hozzátáplálás is, akkor lassan térj át a sovány húsokra, sajtokra, és a teljes kiőrlésű gabonás dolgokra. Kezdetnek ez is elég, tejed lesz, ha a baba szopni szeretne. És később, ha már nem szoptatsz futhatsz, stb. :) Remélem segítettem picit.
58. Gaby76
2009. okt. 7. 17:30
2004-ben 47 kg voltam és alultáplált. Hízokuran voltam, amig nem hiztam 10 kilot! 2005-ben megbetegedtem, infuziokkal es hormontartalmu gyogyszerekkel kezeltek. akkor kezdtem hizni... Én sem voltam kövér. Nem gondoltam volna, hogy az életben leszek még több mint egy mázsa! Biztos vagyok benne, hogy sokan vagytok ezzel hasonlóképpen
57. b.mona (válaszként erre: 54. - A22d4e01f3)
2009. okt. 7. 17:22
MOst jelenleg 90kg nál tartok lehet hogy nem sok egyeseknek de aki kövér és ráadásul vékony volt annek negy öröm a pár kg is!!
56. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 55. - Belle Morte)
2009. okt. 7. 17:15
Igen ezért eszünk mikor szopiztatunk, mert sok kalóriát éget el a szopiztatás.Csak a hónapok alatt fokozatosan csökken a baba tej iránti igénye,( a hozzátáplálás után) de nekem pl kitágult a gyomrom, és ezért mikor már nem kellett a babának annyi tej, elkezdtem még hízni is, mert akkorra már megszoktam, hogy sokat eszem.
2009. okt. 7. 17:06

A poén, hogy Norbi a TV-s főzős műsorok közül nemtom melyik csatornánál volt, de úgy ette a pörköltet, hogy az leírhatatlan. Abnormális, ahogy ő él. A diétával vigyázni, mert tényleg visszajönnek a kilók. Dumálok én, aki 58 kg és 20 éves, és nem hízik. :D Adottságtól is függ ám sok minden. Én hajnali 2-kor is nekiülök töltött káposztát enni fehér kenyérrel, ha akkor és ott azt kívánom. És sosem hízok, lovagolok, futok, örökmozgó vagyok, ez is közrejátszik ám.



Azért esztek szülés után, ha még szopizik a baba, mert tejtermelődéshez kell ám mindez. Ha nem szoptattok már nem tudom sajnos.

2009. okt. 7. 17:05

ma itt volt b.mona!

a legegyszerűbb módon megvédhette vona magát!

egyszerűen leírja, hogy az életmódom megváltozott, a fogyásom lassúlt, de biztossá vált, és jól érzem magam a bőrömben!

kb. ennyivel mindenki fejet hajt szerintem!

mert ahogy én gondolom: ha valakinek egy módszer működik, akkor nem szabad lehurrogni!!!

még az is elfigadható szerintem, ha valakinek van akkora önbizalma, hogy a diétája első hetében megírja a cikket, érezheti ennyire biztosnak a sikert, az csak jó!

viszont akkor hadd olvassuk a folytatást! engem tényleg érdekel!

53. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 52. - A22d4e01f3)
2009. okt. 7. 16:51
Igen, hogy szep.13 óta mi van, hiszen lassan egy hónapja történt a dolog.
52. a22d4e01f3 (válaszként erre: 51. - 94c02c5bb5)
2009. okt. 7. 16:37

azért el nem lehet szállni folyamatosan az evési mennyiségekkel sem, szerintem futás mellett sem!

de a futás már eleve olyan agyban rendet tevő tevékenység, ez a jó benne...

éhezni meg senkinek nem szabadna!

azt csak ideig-óráig bírja mindenki!

remélem válaszol a cikk írója, mert itt járt!

engem érdekel , mi van vele, tőlem tehet millió felkiáltó jelet is, csak írjon valamit magáról!

érdekelne!

51. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 46. - A22d4e01f3)
2009. okt. 7. 16:28
szia drága, örülök, hogy összefutottunk itt is. Igen, így hogy futunk nem kell éhezni, ha futok ehetek bármennyit mégsem hízok. Legalább ez az előnye van, ami tényleg mérhető.
50. a22d4e01f3 (válaszként erre: 32. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 7. 16:21

huhh, ez tanulságos volt,

köszönöm!!!

49. a22d4e01f3 (válaszként erre: 41. - Sagievi)
2009. okt. 7. 16:18

gratulálok.

majd írd meg a cikket...vagy akár most :-))

48. a22d4e01f3 (válaszként erre: 34. - B.mona)
2009. okt. 7. 16:16

igen, éhkoppon én sem szeretek aludni, meg lehet csinálni, de életmódként én sem azt választanám.

be tud szűkülni annyira a gyomor, hogy lehessen jóllakni este, és a minőségre is lehet figyelni.

én ennek a híve vagyok, de megint csak a spontán módozatban.

viszont ismerek nem vacsorázó nagy fogyásokat, amik tartósak maradtak, azt is el kell fogadni, mert működik, amiket én tudok: ott nagyon nagy súlyok mentek le így ráadásul..

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook